forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Mjesecni Izvjestaj Clanova - Avgust/Kolovoz 2013
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

Lastsioux
Junior Member



USA
429 Posts

Member since 11/04/2011

Posted - 03/09/2013 : 08:19:18  Show Profile Show Extended Profile  Send Lastsioux a Private Message

Top 10


The Rest




Clan Mjeseca


Just_Charlie
Pobjedila je samo za jedan glas a mislim da je i zasluzila. Njezin san je puno uzbudljiviji od fikusovih avantura u svemiru.



Strip Mjeseca


NN ARK 1 - Broj Nula - Specijalni agent Alfe - Crni monolit - Operacija Zmaj
Junak / serijal: Nathan Never, Broj: 1, Izdavac: Arkona
Scenario: Michele Medda, Antonio Serra, Bepi Vigna
Crtež: Claudio Castellini, Stefano Casini, Roberto De Angelis, Germano Bonazzi



Junak Mjeseca

Mister No


Mister No je Njujorcanin, veteran drugog svjetskog rata koji je sudjelovao u brojnim bitkama (u zracnim bitkama nad Filipinima, zatocen u logoru u Burmi, borio se na Guadalcanalu i Pacifickim otocima, sudjelovao u oslobodenju Rima...) i koji se osjecao nesposobnim da se uklopi u normalan život nakon povratka iz rata. Zbog toga, u drugoj polovici 1950. odlazi u Južnu Ameriku, u Brazil i maleni gradic Manaus u potrazi za drugacijim životom neopterecen problemima suvremenog covjeka, potragom za slavom i bogatstvom i pun prezira prema "american way of life" i koji kao da je jedan od likova "On the Road", knjige manifesta beat generacije Jacka Kerouaca i Neala Cassidya (s kojima se, nota bene, i susrece u jednoj od svojih brojnih avanutra), voden jedino željom da živi slobodno s Piperom i bocom Whiskeya u ruci, ali upravo ga taj nacin života i poziv koji je odabrao prevozeci turiste diljem Južne Amerike uvlaci u brojne nevolje i prisiljava da pribjegne nasilju od kojeg je bježao i koje ga poput sjene prati gdje god krene.

Mister No je, kako je sam Sergio Bonelli izjavio u jednom interwievu, nastao prema stvarnom liku kojeg je Sergio vidio na jednom od svojih brojnih putovanja:"...Da, bio sam u Palenqueu, u Meksiku i susreo sam mladog i zgodnog mladica na ruševnom aerodromu.Nosio je kožnu jaknu i zvao se Kapetan Vega, ime koje je perfektno odgovaralo strip junaku! Imao je opasac s pištoljem i letio je po Yucatanu gore dolje prevozeci životinje, povrce i razne namirnice i kad god je sreo turiste, samo bi pokazao na sjedalo za putnike i rekao:'Ok, odvest cu vas gdje god želite'! Tada mi se rodila ideja o junaku koji ce biti pilot Pipera, ali sam odlucio serijal smjestiti u Amazoniju...."

Credit: Markos, Art by Dejan Bilokapic a.k.a. ~ddeki


Topic Mjeseca

Smislit cu vec neki naslov by fikus

http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=44330


Dva tipa stajala su u birtiji, pili su i gledali kroz prozor.
- Ajmo uzet da su raj i pakao zaista stvarne pozicije u koje dospiješ kad završi igra, kao po placu za ono na što si potratio život, stoka ide dolje, dobri idu gore, okej, to je jasno, pitanje je samo tko je tu tko. Dobar si po karakteru, takav si roden, zovu te pizdom i svašta. Kolko si stvarno dobar, a kolko si zapravo slab? Narav ti nije garancija, stvar je u izgradivanju sebe i ispravnom izboru, ako si velik i dovoljno širok covjek i možeš obgrlit obje varijante i na neki nacin bit gospodar vlastitog dobra i zla, ako si u svojoj moci zadržao ili razvio plemenitost i velikodušno barataš njome tad si pravednik i zaslužio si svoj ausvajs za prijem kod Š(t)efa.
- Daj, ne seri...


Recenzija Mjeseca

Pustinjski Pljackaši by DeeCay

http://www.stripovi.com/recenzije/skriveno-lice-skli-lib-1a-pustinjski-pljackasi/1622/


"Poriv za pisanje ove recenzije nije došao odmah nakon citanja prve epizode vec se javilo kao impuls nakon procitanog cijelog serijala. Htio sam ostaviti koju rijec dojma buduci da mi se u globalu jako svidio. Skriveno Lice se nekako prirodno nadovezuje na Manfredijev prijašnji serijal Magicni Vjetar. Isprva zapocet kao bizarna i horor verzija westerna, nakon nekog vremena pretvorilo se u bogat prikaz indijanskog nacina života (kakvog rijetko srecemo u klasicnom romantiziranom westernu), kao i detaljan prikaz važnih i svevremenskih bitaka izmedu bijelaca i Indijanaca. Kako je radnja MV smještena na Divlji zapad (time smo odmah naveli i vremensku konstantu), tako Manfredi u ovom serijalu mjesto i vrijeme radnje smješta na africki kontinent, u etiopsku pokrajinu Eritreju, tijekom kolonijalnih ratova Italije i abesinskog kralja Menelika II, zvanog Negus Negesti, Kralj kraljeva!" --DeeCay


Evo jos nekoliko slika sa Comic Con 2013 koje sam dobio od D.J.-a!








Mjesecna Nagrada


Man of Steel - Superman Red Logo Movie Poster (dimenzija 60 cm. x 90 cm.)
Pobjednik nagrade za prosli mjesec je King Warrior




"What white woman, however lonely, was ever captive or insulted by me? Yet they say I am a bad Indian." -Chief Sitting Bull

Edited by - Lastsioux on 03/09/2013 08:22:20

Lastsioux
Junior Member



USA
429 Posts

Member since 11/04/2011

Posted - 03/09/2013 : 08:25:54  Show Profile Show Extended Profile  Send Lastsioux a Private Message
Nadam se da vam se dopada jer sam 6 sati radio na ovom izvjestaju. Ako imate neki prijedlog za sledeci mjesec onda mi posaljite poruku i ne zaboravite da glasate za mjesecnu nagradu.

"What white woman, however lonely, was ever captive or insulted by me? Yet they say I am a bad Indian." -Chief Sitting Bull

Edited by - Lastsioux on 03/09/2013 08:28:24
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37798 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 03/09/2013 : 08:50:08  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message

Hvala za trud. :)



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

Lastsioux
Junior Member



USA
429 Posts

Member since 11/04/2011

Posted - 03/09/2013 : 09:01:58  Show Profile Show Extended Profile  Send Lastsioux a Private Message
quote:
Originally posted by Poli


Hvala za trud. :)





Nema na cemu i drago mi je da ti se dopada.

"What white woman, however lonely, was ever captive or insulted by me? Yet they say I am a bad Indian." -Chief Sitting Bull
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 03/09/2013 : 09:18:39  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message
Lastsiouxu svaka cast na trudu, a Charliti cestitka na tituli clanice mjeseca.
Pobjedila je baš onaj mjesec u kojem joj nisam dao glas.

Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page

Lastsioux
Junior Member



USA
429 Posts

Member since 11/04/2011

Posted - 03/09/2013 : 09:25:22  Show Profile Show Extended Profile  Send Lastsioux a Private Message
quote:
Originally posted by Johnny Difool

Lastsiouxu svaka cast na trudu, a Charliti cestitka na tituli clanice mjeseca.
Pobjedila je baš onaj mjesec u kojem joj nisam dao glas.





"What white woman, however lonely, was ever captive or insulted by me? Yet they say I am a bad Indian." -Chief Sitting Bull
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 03/09/2013 : 09:29:06  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
Super izvještaj. svaka cast na trudu. mislija san da ce ti dopizdit nakon prvog miseca

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

Lastsioux
Junior Member



USA
429 Posts

Member since 11/04/2011

Posted - 03/09/2013 : 09:38:08  Show Profile Show Extended Profile  Send Lastsioux a Private Message
quote:
Originally posted by lwood

Super izvještaj. svaka cast na trudu. mislija san da ce ti dopizdit nakon prvog miseca


Nije jos ali nisam siguran dokle sve mogu. Nikad neznas sta te ceka u zivotu i znam kad se ozenim jednog dana da sigurno vise necu imati vremena za ovako nesto. Nazalost...

"What white woman, however lonely, was ever captive or insulted by me? Yet they say I am a bad Indian." -Chief Sitting Bull

Edited by - Lastsioux on 03/09/2013 09:39:03
Go to Top of Page

acestroke
stripovi.com suradnik



USA
11652 Posts

Member since 16/04/2009

Posted - 03/09/2013 : 10:30:52  Show Profile Show Extended Profile  Visit acestroke's Homepage  Send acestroke a Private Message
quote:
Originally posted by Lastsioux

quote:
Originally posted by lwood

Super izvještaj. svaka cast na trudu. mislija san da ce ti dopizdit nakon prvog miseca


Nije jos ali nisam siguran dokle sve mogu. Nikad neznas sta te ceka u zivotu i znam kad se ozenim jednog dana da sigurno vise necu imati vremena za ovako nesto. Nazalost...



U tom slucaju, zelim ti da se sto prije zenis.

http://www.acestroke.blogspot.com
Go to Top of Page

Risar_69
Advanced Member



Slovenia
11679 Posts

Member since 05/05/2008

Posted - 03/09/2013 : 10:36:35  Show Profile Show Extended Profile  Send Risar_69 a Private Message
Cekaj malo sa ženidbom, stavljaj još malo, pa onda... sretno

Kad pocneš crtati, uvek moraš imati na kraju olovke, srce, ruku i misli!

Edited by - Risar_69 on 03/09/2013 10:36:55
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 03/09/2013 : 10:42:34  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
quote:
Originally posted by acestroke

quote:
Originally posted by Lastsioux

quote:
Originally posted by lwood

Super izvještaj. svaka cast na trudu. mislija san da ce ti dopizdit nakon prvog miseca


Nije jos ali nisam siguran dokle sve mogu. Nikad neznas sta te ceka u zivotu i znam kad se ozenim jednog dana da sigurno vise necu imati vremena za ovako nesto. Nazalost...



U tom slucaju, zelim ti da se sto prije zenis.




valjda šta kasnije

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

Lastsioux
Junior Member



USA
429 Posts

Member since 11/04/2011

Posted - 03/09/2013 : 10:46:39  Show Profile Show Extended Profile  Send Lastsioux a Private Message
quote:
Originally posted by Risar_69

Cekaj malo sa ženidbom, stavljaj još malo, pa onda... sretno



Upravu si. Nikad nije dobro zuriti za zenama

"What white woman, however lonely, was ever captive or insulted by me? Yet they say I am a bad Indian." -Chief Sitting Bull
Go to Top of Page

acestroke
stripovi.com suradnik



USA
11652 Posts

Member since 16/04/2009

Posted - 03/09/2013 : 10:53:46  Show Profile Show Extended Profile  Visit acestroke's Homepage  Send acestroke a Private Message
quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by acestroke

quote:
Originally posted by Lastsioux

quote:
Originally posted by lwood

Super izvještaj. svaka cast na trudu. mislija san da ce ti dopizdit nakon prvog miseca


Nije jos ali nisam siguran dokle sve mogu. Nikad neznas sta te ceka u zivotu i znam kad se ozenim jednog dana da sigurno vise necu imati vremena za ovako nesto. Nazalost...



U tom slucaju, zelim ti da se sto prije zenis.




valjda šta kasnije



Ne, nego prije.

http://www.acestroke.blogspot.com
Go to Top of Page

Lastsioux
Junior Member



USA
429 Posts

Member since 11/04/2011

Posted - 03/09/2013 : 10:53:58  Show Profile Show Extended Profile  Send Lastsioux a Private Message
quote:
Originally posted by acestroke

quote:
Originally posted by Lastsioux

quote:
Originally posted by lwood

Super izvještaj. svaka cast na trudu. mislija san da ce ti dopizdit nakon prvog miseca


Nije jos ali nisam siguran dokle sve mogu. Nikad neznas sta te ceka u zivotu i znam kad se ozenim jednog dana da sigurno vise necu imati vremena za ovako nesto. Nazalost...



U tom slucaju, zelim ti da se sto prije zenis.



Sigurno pricas iz dobrog iskustva.

"What white woman, however lonely, was ever captive or insulted by me? Yet they say I am a bad Indian." -Chief Sitting Bull
Go to Top of Page

Lastsioux
Junior Member



USA
429 Posts

Member since 11/04/2011

Posted - 03/09/2013 : 10:56:42  Show Profile Show Extended Profile  Send Lastsioux a Private Message
Ko je naj veci obozavatelj Supermena na ovim forumima?

"What white woman, however lonely, was ever captive or insulted by me? Yet they say I am a bad Indian." -Chief Sitting Bull
Go to Top of Page

Deers
Advanced Member



Croatia
9339 Posts

Member since 29/03/2004

Posted - 03/09/2013 : 10:58:36  Show Profile Show Extended Profile  Send Deers a Private Message
Ide to tebi, nisam mislio da ceš toliko izdržat.

Rahazlam samo 8.? Ja sam razocaran

"Trzaj mišica i nad prazninom sam."
Go to Top of Page

Lastsioux
Junior Member



USA
429 Posts

Member since 11/04/2011

Posted - 03/09/2013 : 11:08:10  Show Profile Show Extended Profile  Send Lastsioux a Private Message
quote:
Originally posted by Deers

Ide to tebi, nisam mislio da ceš toliko izdržat.

Rahazlam samo 8.? Ja sam razocaran


Ja sam mislio da cu uspjeti da udem u Top 10 ali na kraju ipak nisam. Mozda sledeci mjesec.

"What white woman, however lonely, was ever captive or insulted by me? Yet they say I am a bad Indian." -Chief Sitting Bull
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 03/09/2013 : 11:08:37  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
quote:
Originally posted by Lastsioux

quote:
Originally posted by Risar_69

Cekaj malo sa ženidbom, stavljaj još malo, pa onda... sretno



Upravu si. Nikad nije dobro zuriti za zenama



tacno

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

acestroke
stripovi.com suradnik



USA
11652 Posts

Member since 16/04/2009

Posted - 03/09/2013 : 11:11:20  Show Profile Show Extended Profile  Visit acestroke's Homepage  Send acestroke a Private Message
quote:
Originally posted by Deers

Ide to tebi, nisam mislio da ceš toliko izdržat.

Rahazlam samo 8.? Ja sam razocaran



Rahazlama vec dugo nismo vidjeli... mozda je konacno otkrio dobre Americke strip-crtace, pa ga sad stid vratit se ovdje posle svega sto je vec napis'o.

http://www.acestroke.blogspot.com
Go to Top of Page

Lastsioux
Junior Member



USA
429 Posts

Member since 11/04/2011

Posted - 03/09/2013 : 11:29:37  Show Profile Show Extended Profile  Send Lastsioux a Private Message
quote:
Originally posted by acestroke

quote:
Originally posted by Deers

Ide to tebi, nisam mislio da ceš toliko izdržat.

Rahazlam samo 8.? Ja sam razocaran



Rahazlama vec dugo nismo vidjeli... mozda je konacno otkrio dobre Americke strip-crtace, pa ga sad stid vratit se ovdje posle svega sto je vec napis'o.


Mozda se vratio u skolu pa je zauzet studiranjem. Nadam se da ce se uskoro vratiti. Dobar je decko.

"What white woman, however lonely, was ever captive or insulted by me? Yet they say I am a bad Indian." -Chief Sitting Bull
Go to Top of Page

bjelolasica
stripovi.com suradnik



Croatia
5106 Posts

Member since 30/08/2009

Posted - 03/09/2013 : 12:13:27  Show Profile Show Extended Profile  Send bjelolasica a Private Message
Nisam ni u prvih deset To se mora promjeniti

Don’t beat me massa!Please don’t beat me massa!Don’t beat this tired old body! No, no!
http://www.youtube.com/watch?v=H8D93Awa434
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19605 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 03/09/2013 : 12:20:05  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message
quote:
Originally posted by Lastsioux

Ko je naj veci obozavatelj Supermena na ovim forumima?



reko bih brni

inace, bravo za trud ja sam broncu osvojio

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

going going
Advanced Member



Serbia
11765 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 03/09/2013 : 13:13:32  Show Profile Show Extended Profile  Send going going a Private Message
Ja sve manje i manje pisem ali kada nesto napisem mudro zborim.

Salim se.


Svaka cast na trudu, druze Lastioux

PS i po meni je najveci Supermenov fan brni, covek je enciklopedija po pitanju Supermena
Go to Top of Page

PijaniPatak
stripovi.com suradnik



Germany
10035 Posts

Member since 20/02/2010

Posted - 03/09/2013 : 13:16:14  Show Profile Show Extended Profile  Send PijaniPatak a Private Message
Lastsioux, svaka cast na trudu!!!
potpis: devetoplasirani (bjelolasica nja nja nja njaaa )

edit: brni je stvarno member of steel

DNEVNIK CITANJA:
Etika junaštva i deklišeizirani koreni u “Zagor prica...”

Edited by - PijaniPatak on 03/09/2013 13:17:10
Go to Top of Page

Rahazlam
Advanced Member



Croatia
3404 Posts

Member since 13/07/2013

Posted - 03/09/2013 : 13:39:43  Show Profile Show Extended Profile  Send Rahazlam a Private Message
Svaka cast na trudu!!!Napiso si mi da glasam za mjesecnu nagradu di da glasam???
Go to Top of Page

Lastsioux
Junior Member



USA
429 Posts

Member since 11/04/2011

Posted - 03/09/2013 : 14:31:49  Show Profile Show Extended Profile  Send Lastsioux a Private Message
@PijaniPatak, Rahazlam i going going

Hvala na podrsci momci! Ovo naj vise radim zbog ljubavi prema stripovima i zato sto je ovo naj bolja stranica za moje omiljene junake. Sto se tice mjesecne nagrade mozete glasati ovde medu komentarima. Ako zelite da anonimno glasate onda mi mozete poslati privatnu poruku. Posto je brni veliki ljubitelj supermena onda cu da glasam za njega.

"What white woman, however lonely, was ever captive or insulted by me? Yet they say I am a bad Indian." -Chief Sitting Bull

Edited by - Lastsioux on 03/09/2013 14:37:46
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.51 seconds. Snitz Forums 2000