forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Postavit cemo spomenik Zagoru!
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 3

1Euro
Advanced Member



12450 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 13/09/2013 : 17:02:46  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message
quote:
Originally posted by fikus

Nemaš ti blagog pojma o problematici koju nameceš. I ne pada mi na pamet da ti bilo što objašnjavam jer si iskljuciv i pomalo egoistican.
Osnuj Udrugu za reinkarnaciju Druga Tita na primjer. I skupljaj potpise s kojima bi obvezao Vladu da ga reinkarnira. Ajmo ga nazvat JBT II.



i ja bi sad trebao da placem?
Pa šta ti znaš uopšte kakvo društvo sam ja zamislio?
Zašto bi sada trebao propasti svako društvo, jer tamo nekom Flashu nije išlo, ili tko god, je vec pokušao i opekao se. I sada šta?
da nitko više nikada ne pokuša registrirati nikakvo društvo, jer se to po tvom, flashevom, zlotvorovom i tko zna kom mišljenju ne isplati.
JESTE LI CULI SVI LJUDI NA TOM SVIJETU, NEMOJTE NIKADA OTVARATI NEKO DRUŠTVO, SACUVAJ BOŽE. NETKO JE VEC POKUŠAO I NIJE MU IŠLO, DA NE BI SLUCAJNO JOŠ NETKO DRUGI POKUŠAO!
Da su svi ljudi kao ti fikus, mi bi još uvijek živjeli u jamama i lovili mamuta. Jer kada bi netko pokušao da napravi tocak npr. svi bi odmah skocili na njega kako se to ne isplati....
Ne znam kako je kod vas ali u Sloveniji ima bezbroj društava,takvih i onakvih.Npr upravo sam se sjetio DRUŠTVO ZA ZAŠCITO PRAŽENEGA KROMPIRJA KOT SAMOSTOJNO JED. Eto to društvo želi dokazati, da je prženi krumpir samostojno jelo a ne prilog ka jelu. I to je to. Imaju puno clanova, povezali su se sa clanovima sa ostalihzemalja, gdje priredivaju FESTIVAL PRAŽENOG KRUMPIRA itd....jedu krompir, i zezaju se. Nitko se nije obogatio, nitko nije pobjegao sa novcem, nitko nije bankrotirao,....jedno lijepo druženje. A pošto su iz Ljubljane i registrirano društvo, grad Ljubljana im mora dati nešto novca, u skladu sa pravilima o financiranju Društava.
A ima mali milijon društava, jer je svima u interesu da se ljudi druže.
Ali ne, u pravu si fikus, bolje ne napraviti ništa, sjediti u nekoj pivnici i kukati!
I cijeli svijet ovako!
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12450 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 13/09/2013 : 17:05:46  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message
quote:
Originally posted by DeeCay

1euro, ti osnuj zadrugu, mi te slijedimo!



tako ce vjerovatno biti najbolje.
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12450 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 13/09/2013 : 17:10:45  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message
quote:
Originally posted by paro

quote:
Originally posted by fikus

Nemaš ti blagog pojma o problematici koju nameceš. I ne pada mi na pamet da ti bilo što objašnjavam jer si iskljuciv i pomalo egoistican.
Osnuj Udrugu za reinkarnaciju Druga Tita na primjer. I skupljaj potpise s kojima bi obvezao Vladu da ga reinkarnira. Ajmo ga nazvat JBT II.




I prije reinkarnacije napravit voštanog Tita..samo ko ce to platit
I sredit prostor za voštanog Tita...samo ko ce to platit
I sredit klimu za voštanog Tita..samo ko ce to platit

A ako uspiju reinkarnirat Tita..tek smo onda nejebali





ja nemam ništa protiv Tita. Cak sam njegov fan, kao i puno slovenaca, koji svake godine idu u kucu cijeca. Cak je bilo po tv-u kako samo slovenci idu u kucu cvijeca odati pocast i da je 90% svih posjetilaca kuce cvijeca iz Slovenije.
Mislim, da to kod nas ne bi bilo ništa loše, ako bi se netko odlucio napraviti muzej posvecen drugu Titu. Ipak je on po majci slovenac, bio je naš voda, i dio je naše (a i vaše) povijesti.

Ali ovdje se ne radi o drugu Titu, nego o društvu fanova stripova, pogotovo Zagora.
Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9929 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 13/09/2013 : 20:35:00  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message
bravo euro na optimizmu i volji. fali nam u danasnjem drustvu ljudi koji misle da se nesto moze napraviti. dosta je ovih apaticnih poput fikusa, fikuse mamlazu:)

Mrzim mrznju!
Go to Top of Page

Zlotvor
Advanced Member



7094 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 14/09/2013 : 12:31:04  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlotvor a Private Message
quote:
Originally posted by 1Euro

ja nemam ništa protiv Tita. Cak sam njegov fan...

Vidi se.

Trljam ruke.
Go to Top of Page

masni
Senior Member



Serbia
2240 Posts

Member since 03/07/2008

Posted - 14/09/2013 : 22:18:36  Show Profile Show Extended Profile  Send masni a Private Message
jedina stvar koja me cudi je da 1 euro nije pokrenuo topic o ispiranju zlata iz reka,

Zelim Lone Vulf-a meke korice. Pristupacna cena kao ,blek i mark ludens
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12450 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 24/09/2013 : 09:20:32  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message
eto, da vas obavijestim da sam "možda" pronašao nekog atko ce mi izraditi kip od Zagora. ZAVISI OD CIJENE.....

Ovo je šta su mi poslali:


Dear Ales
Yes we can do this statue
But can you let me know which kind of material you need?
Stone or bronze?
please confirm
then i can give price
wendy



Quyang YZ Sculpture Factory
Tell: 0086-311-80875685
Mobile:0086-13623311096
Fax: 0086-311-80875695
Trader manager: yzsculpture
MSN : ron-sculpture@hotmail.com
Email: ron-sculpture@hotmail.com
www.yzsculpture.cn www.n-sculpture.com
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12450 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 24/09/2013 : 09:27:01  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message
Ako ja stvarno narucim taj spomenik i pronadem neki grad koji bi ga htio "ugostiti", da li ja prije toga trebam zamoliti Bonelli firmu za neku dozvolu?
Ili ne?
Ipak se ovdje ne radi o preprodaji ili masovnoj izradi kipa, nego ce ovo biti "one of a kind" i stat ce ponosno da ŠTITI GRAD OD NEPRAVDE!
Da mi je vidjeti gradonacelnika koji ce me odbiti kada im budem predložio da postave kip Zagor au njihovom gradu!
Zamislite koliko fanova iz Turske, Italije,...ce doci pokloniti se tom kipu!
Pozvao bi i Bonelli staff na otvaranje, ali me zanima jel trebam ja njih pitati za dozvolu?
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12450 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 24/09/2013 : 16:42:58  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message
Eto šta su mi odgovorili:

Dear Ales
I suggestion do a bronze
Becasue stone is more difficult do this design
If do bronze we will do a model first .then make mould
Then casting from the mould ,can grantee exactly the same with the model
When finish model you can check
anywhere not satisfy we both can change
If do bronze price will be model: USD 670
Bronze USD:2170
These price both factory price
Any questions feel free feedback me i will do my best
wendy



Quyang YZ Sculpture Factory
Tell: 0086-311-80875685
Mobile:0086-13623311096
Fax: 0086-311-80875695
Trader manager: yzsculpture
MSN : ron-sculpture@hotmail.com
Email: ron-sculpture@hotmail.com
www.yzsculpture.cn www.n-sculpture.com


Ja mislim, da to nije skupo....Broncani kip Zagora visine oko 1,8 metara (prirodna velicina)....ionako cemo onda staviti i postolje....

Ajde pomozite mi bar sa nekim adresama gradonacelnika, opština,...da ja kontaktiram gradonacelnike, pripremim plan, pitam da li bi njihov grad bio spreman "ugostiti" Zagora,....a i novac bi mogli zajedno skupiti....

Zamislite forumaši STRIPOVI.COM postavili spomenik Zagoru!!!!

Spomenik je vjecan!!! i za uvijek!
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12450 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 24/09/2013 : 17:31:09  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message
Ajde, neka svatko od vas, pošalje bar jedan email u svoju Opštinu, do svog gradonacelnika i pita ga, da li su zainteresirani, da postavimo kip Zagora kod njih?
Pa onda ovdje copy-paste šta su vam odgovorili.
Tako cemo lakše pronaci lokaciju gdje da ga postavimo.
Onda cemo pokušati pronaci donatore, sponzore,...da taj kip platimo.

Na kraju cemo pozvati Galeano Ferri-a da dode i razkrije (ili kako se vec kaže) kip, ili Buratinija, pozvat cemo i fanove, stavit cemo slike otvaranja i ovdje na forumu,....možete doci strip prodavaci da prodavate stripove, Ferri ce vam podpisati strip itd,.....
Go to Top of Page

dosada
Advanced Member



Croatia
9033 Posts

Member since 13/05/2009

Posted - 24/09/2013 : 17:39:40  Show Profile Show Extended Profile  Send dosada a Private Message
quote:
Originally posted by 1Euro
Spomenik je vjecan!!! i za uvijek!





nikaj nije vjecno a ponamanje spomenici koji se svako malo dižu, ili u zrak ili za preprodaju bakra!

razmjena filmova za stripove!
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=45640

Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12450 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 24/09/2013 : 17:43:29  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message
quote:
Originally posted by dosada

quote:
Originally posted by 1Euro
Spomenik je vjecan!!! i za uvijek!





nikaj nije vjecno a ponamanje spomenici koji se svako malo dižu, ili u zrak ili za preprodaju bakra!



pa gdje ti živiš? U Iraku?
Ovdje kod nas u Sloveniji to još nisam cuo.....onda cemo kip postaviti u Sloveniji, da ga ne bi netko digao u zrak.....
Go to Top of Page

dosada
Advanced Member



Croatia
9033 Posts

Member since 13/05/2009

Posted - 24/09/2013 : 17:45:59  Show Profile Show Extended Profile  Send dosada a Private Message
i bolje ti je...

razmjena filmova za stripove!
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=45640

Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9929 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 24/09/2013 : 19:01:24  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message
i Istra i Rijeka su normalni po pitanju spomenika. osim ako ih kradu za preprodaju:) slava herojima!

Mrzim mrznju!
Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9929 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 24/09/2013 : 19:02:36  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message
ps. mislim na one narodne heroje:)

Mrzim mrznju!
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10808 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 24/09/2013 : 19:32:12  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message
Treba nesto od mramora kao Augustincicev kip...

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page

Risar_69
Advanced Member



Slovenia
11679 Posts

Member since 05/05/2008

Posted - 24/09/2013 : 19:32:59  Show Profile Show Extended Profile  Send Risar_69 a Private Message

to ce kinezi praviti spomenik? a avtorska prava, ah napraviš, postaviš i brišeš i niko ne zna ko ga postavio

Kad pocneš crtati, uvek moraš imati na kraju olovke, srce, ruku i misli!

Edited by - Risar_69 on 24/09/2013 19:34:52
Go to Top of Page

Sneaksie Thiefsie
Advanced Member



4493 Posts

Member since 22/04/2008

Posted - 24/09/2013 : 19:42:42  Show Profile Show Extended Profile  Send Sneaksie Thiefsie a Private Message
ja sam za spomenik Zagoru
ostale porusiti
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 25/09/2013 : 00:37:04  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message
dakle, citajuci "active topic" naisla sam na ovaj i procitala
da pise: Posevit cemo spomenik Zagoru.
Gospe moja, za sve si ti danas kriva.
odoh..samobanirati se jer sam ja jedna jako nestasna osobica ovdje bila danas i kad me nitko nece sama cu se. Banirati, da na sta ste mislili.
Idem. Na hladenju sam, ako tko pita.

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 25/09/2013 : 00:53:03  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message
Evo ga!
Charlie opet kopa po muškim vlažnim snovima!
Tko o cemu, ona o seksu i Zagoru... tamo drapanje, sad ševa...
Pa još Zagorovog spomenika!

Gliptofilija = seksualna naslada koja se postiže korištenjem kiparskih uradaka;


Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18750 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 25/09/2013 : 04:02:51  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message
Tito i zagor su jedine ali bas jedine osobe koje sa moje strane zasluzuju spomenik u ex yugi...prvi nas oslobodio od fasista i omogucio bar 50 godina normalnog zivota tim narodima regiona a drugi vec 50 godina uveseljava mladost klincima i stripoljubcima svih ex republika....

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

acestroke
stripovi.com suradnik



USA
11652 Posts

Member since 16/04/2009

Posted - 25/09/2013 : 04:22:09  Show Profile Show Extended Profile  Visit acestroke's Homepage  Send acestroke a Private Message
Ideja nije losa, ne znam za prava, je'l to treba ili ne, ail uglavnom, sumnjam da ces naci pare za ovo, niko nece ulozit svoje tesko saradjeno u danasnjoj situaciji ako tu nema mogucnosti za buduci profit, znaci ovo bi trebalo da se skupi od donacija, tako da sumnjam da ce bilo ko potrosit ovoliko para tek tako.

Ako ipak uspije da prodje, i ovo se ostvari, onda kapu skidam :)

http://www.acestroke.blogspot.com
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10808 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 25/09/2013 : 09:07:23  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message
quote:
Originally posted by teller

Tito i zagor su jedine ali bas jedine osobe koje sa moje strane zasluzuju spomenik u ex yugi



Zagorac i Zagor...
Dobro mi dosel prijatel v skromni zagorski dom,a to kaj nema nish za klopu kriv je moj pajdo Chikec..

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 25/09/2013 : 10:03:22  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message
Da su u Mostaru u znak pomirenja i suradnje umjesto Bruceu Leeju podignuli spomenik Zagoru, siguran sam da ga nitko ni s jedne strane ne bi srušio.
Zagor je to...


Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 25/09/2013 : 14:04:35  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message
quote:
Originally posted by teller

Tito i zagor su jedine ali bas jedine osobe koje sa moje strane zasluzuju spomenik u ex yugi...prvi nas oslobodio od fasista i omogucio bar 50 godina normalnog zivota tim narodima regiona a drugi vec 50 godina uveseljava mladost klincima i stripoljubcima svih ex republika....




To je to! U biti, morali bi maknut Tita, jer njemu nije uspjelo.

Jedini, kojemu je uspjelo ujediniti sve narode bivše republike je bio Sergio Bonelli...

Dakle, Zagor, Tex, Mister No i ostala Bonelli ekipa bi vrlo lako mogli naci svoje mjesto u kakvom gradskom trgu na podrucju cijele ex-Yu.

1Euro, dao si mi ideju... ako ikada postanem miljarder, podižem spomenik Bonelliju u svakoj prijestolnici bivše Yuge.
Go to Top of Page
Page: of 3 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.23 seconds. Snitz Forums 2000