forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Horologija
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

xilrion
Advanced Member



Croatia
3010 Posts

Member since 16/12/2010

Posted - 05/10/2013 : 16:17:08  Show Profile Show Extended Profile  Visit xilrion's Homepage  Send xilrion a Private Message
jebeš rolex. najbolji sat ikada:

https://xilrion.deviantart.com/
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12450 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 05/10/2013 : 16:21:24  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message
ja sam ti za klasiku....automatic, ne trebaš baterije, ništa,....cak oni automatic koje treba navijati mi se ne svidaju....ja imam jedan obican SEIKO vec 18 godina, nije vrijedan ništa ali mene dobro služi, radi ko sat haha, ne trebam baterije, ne trebam ga navijati, nego radi sam od sebe na "tresljaje",....eto, netko je za tih 18 godina kupio 2,3,4 satova, ili tko zna koliko baterija itd,....
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10808 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 05/10/2013 : 18:04:45  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message
U mene je solar powered i atomic calibration, a baterija je interna u slucaju da nema dovoljno vanjske svjetlosti da napaja celije....

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 05/10/2013 : 20:47:35  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
ne nosin sat više od 10 godina.
a koji ce mi q kad iman sat na mobitelu

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12450 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 05/10/2013 : 23:28:42  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message
quote:
Originally posted by lwood

ne nosin sat više od 10 godina.
a koji ce mi q kad iman sat na mobitelu



pa to se najviše ljudi pita.....ima neki paradoks u vezi toga:

-iako se prodaje sve više mobitela (covjek bi pomislio, kako se onda satovi loše prodavaju), ima sve više novih kompanija koje izraduju satove, ima sve više razlicitih modela satova, neki su satovi skuplji od brodova, jahti, automobila, i koštaju nekoliko stotina tisuca eura,....a neki su po par eura,....

Znaci paradoks je u tome, gdje idu svi ti satovi, tko ih kupuje i zašto, kada vec svatko ima sat na mobitelu?

Drugi paradoks je:

-iako ima sve više satova, ima sve manje urara (covjek koji popravlja i servisira satove)

Cak mislim da ce Urare dostici sudbina cevljara npr,....Znaci ima sve više cipela a sve manje (ako uopšte još kojeg) cipelara (cevljara).

Treci paradoks:

Danas možete vrijeme saznati na mobitelu, avto radiu, na zidu prodavaonica gdje vrte reklame, na zidu banke, pošte npr....itd, pa sat sve više postaje MODNI DODATAK, NAKIT, DAR ZA ROÐENDAN, OBLETNICU, MIROVINU,....ili kao investicija. Sumnjam, da ce neki mobitel za 30 godina postici toliku vrijednost kao neki Rolex npr....
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 06/10/2013 : 02:05:45  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
postoji miljun boljih šema za ulaganje od satova.
i koja je uopce baza nosat sat?
mogu ti ga jedino popalit

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12450 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 06/10/2013 : 09:54:20  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message
quote:
Originally posted by lwood

postoji miljun boljih šema za ulaganje od satova.
i koja je uopce baza nosat sat?
mogu ti ga jedino popalit



Nabroji ih nekoliko....mislim da nas sve zanima.
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 06/10/2013 : 15:34:03  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
da baš su ljudi puni novaca pa ne znaju di ce s njima.

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12450 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 06/10/2013 : 15:57:20  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message
quote:
Originally posted by lwood

da baš su ljudi puni novaca pa ne znaju di ce s njima.



pa ne to haha, nego ja sam uvijek spreman uložiti "po koji euro" pa me stvarno zanima gdje se to isplati....

Recimo zlata nije baš dobro za investiciju, nego je to više da se ocuva imovina, jer zlato drži cijenu, ali raste jako polako, pa padne itd,....za srebro su svi pricali, kako je to buducnost no ništa se ne dešava, u dionice nitko ne vjeruje više, u vezi kolekcija, antikviteta treba biti jako oprezan, poznavati antikvitete a i tu nema nikoga tko bi ih kupovao, muzeji nemaju novca, kolekcionara ima sve manje,....automobilima padne cijena, no oni klasicki i luksuzni su jako skupi, nekretninama je isto tako pala cijena-no kupaca svejedno nema dovoljno....militarije su problem zbog razno raznih dozvola u vezi oružja itd,....mislim ono stvarno me interesuje kako "obrnuti po koji euro".....

Edited by - 1Euro on 06/10/2013 15:59:37
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 06/10/2013 : 21:18:36  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
a to usitno ,teško je pogodit.mali rizik mali profit.

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 06/10/2013 : 21:19:22  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
zato više niko ništa ne skuplja nego idu masovno u kladionice

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12450 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 06/10/2013 : 23:11:08  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message
quote:
Originally posted by lwood

zato više niko ništa ne skuplja nego idu masovno u kladionice



da što je veca kriza to više ljudi igraju loteriju, kladionicu,....ali bez veze je to....može se nešto pogodit ali ja sam toliko tiketa bacio jer me sjebala jedna-ili dvije utakmice,...ono jako blizu ali ipak nedovoljno....jednom sam pogodio mislim da 300 eura i nekoliko puta neke manje iznose a nekoliko puta sam bio blizu za neki super iznos ali su me sjebali 1,2, utakmice,....bez veze....
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.09 seconds. Snitz Forums 2000