forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Postavit cemo spomenik Zagoru!
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 3

1Euro
Advanced Member



12450 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 12/09/2013 : 12:22:02  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message
Poll Question:
Eto, jedan zanimljivi pool da vidimo kako "diše" ovaj forum, kako stojimo sa prjedlozima, koliko smo DRUŠTVENO aktivni, spremni za saradnju itd....

Zanima me, DA LI STE ZA ILI PROTIV DA OSNUJEMO STRIPOVSKU ZADRUGU ILI DRUŠTVO (ime cemo zajedno izmisliti) i da to društvo registriramo?

Naime, kada bismo imali jedno takvo društvo, mi bi mogli svašta napraviti.
Društvo bi registrirali ili u Hrvatskoj, Bih, Sloveniji ili Srbiji. Ionako bi stavili u ime "MEÐUNARODNO", jer bi clanovi bili odasvuda.

Eto kako bi to društvo funkcionisalo:

-imali bi DEMOKRATSKE izbore za sve funkcije (prijedsednik, podprijedsednik, tajnik, blagajnik,...) svake 2 ili 4 godine (stvar dogovora)
-imali bi svoj statut
-prijavili bi se, da zatražimo pomoc od države ili opštine za rad (donacije,infrastruktura,...)
-radili bi na projektima u okviru društva, koje bi izglasala vecina clanova

Recimo najprije bi mogli negdje postaviti ZAGOROV MUZEJ, gdje bi bila stalna razstava njegovih naslovnica, plakata, likovi iz Zagorovog svijeta,...onda bi pripremili i radionicu za djecu, da mogu nacrtati Zagora (najbolja djela bi izložili u našoj galeriji), djeca bi isto tako mogla napraviti "Zagorovu sjekiru", imali bi knjižnicu sa zagorovim stripovima, koje bi ljudi mogli tamo da citaju, imali bi malu kafanu, da mogu fanovi popiti kafu ili sok, imali bi malu trgovinicu gdje bi se moglo kupiti zagorovu majicu, šoljicu sa Zagorovim likom itd,....za uspomenu.

Eto to bi mogao biti naš prvi projekt. Kasnije bi mogli otvoriti i "cvijecarnicu" na foru ALANA FORDA,....

ma projekata koliko hocete (znate mene dobro!), pitanje je samo, da li idemo OZBILJNO! i pocnemo ostvarivati neke ideje, da ne ostane sve samo na rijecima.

Znaci ako podupirete, onda time suglašate da želite da budete i vi clan tog Elitnog Društva!
Zato dobro razmislite!



Results:
Da, podupirem [62%] 28 votes
Ne, svašta [38%] 17 votes


Poll Status: Locked »» Total Votes: 45 counted »» Last Vote: 05/08/2015 11:49:16

Edited by - 1Euro on 24/09/2013 16:43:42

1Euro
Advanced Member



12450 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 12/09/2013 : 12:23:57  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message
DA!
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 12/09/2013 : 12:28:15  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
cin se spominju demokratski izbori nešto je sumnjivo

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12450 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 12/09/2013 : 12:32:25  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message
quote:
Originally posted by lwood

cin se spominju demokratski izbori nešto je sumnjivo



ma nije ništa sumljivo. Svaki clan društva ce imati pravo na jedan glas, pa one koje budemo poduprli, ti ljudi ce nas voditi do sljedecih izbora, ili ostavke ili ako im ne izglasamo nezaupnicu,...ma sve legalno kako treba, DEMOKRATSKI....
Go to Top of Page

Zlotvor
Advanced Member



7094 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 12/09/2013 : 12:46:46  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlotvor a Private Message
Sinoc je fikus elaborira zašto je udruga Svijet Stripa u nas propala.
Sumnjan da takvo što more uspit ponovo jer triba tu priviše šuške.

Dakle - NE. Ali ne zato što ne bi tia, nego zato što je nemoguce.

Trljam ruke.
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 12/09/2013 : 12:50:38  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
zamisli nas s foruma kako raspravljamo o zagorovon muzeju zlotvore

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

Zlotvor
Advanced Member



7094 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 12/09/2013 : 12:51:20  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlotvor a Private Message
Dok pušimo opijum

Trljam ruke.
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 12/09/2013 : 12:54:24  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
ovde bude svada oko pizdarija a moš mislit oko neceg u šta bi ulagali vrime ,lovu i energiju

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

KRAS
Advanced Member



Slovenia
7774 Posts

Member since 18/05/2003

Posted - 12/09/2013 : 12:57:43  Show Profile Show Extended Profile  Send KRAS a Private Message
Boljaaa ti je ona idejaaaa o osnivanju darkvud drzave
Go to Top of Page

Zlotvor
Advanced Member



7094 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 12/09/2013 : 12:59:20  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlotvor a Private Message
Sve je to lipo, entuzijazam and shit, ali od toga triba neko živit.
Znaci imat prometa da bi podilia placu sebi i još dvotroje ljudi.
A to teško moreš izvest u ovom momentu. Kultura je u krizi zadnja rupa na svirali.

Trljam ruke.
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29611 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 12/09/2013 : 13:45:39  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message
a jeste partibrejkeri!
supermark kaže - DA!
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12450 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 12/09/2013 : 14:43:02  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message
quote:
Originally posted by Zlotvor

Sve je to lipo, entuzijazam and shit, ali od toga triba neko živit.
Znaci imat prometa da bi podilia placu sebi i još dvotroje ljudi.
A to teško moreš izvest u ovom momentu. Kultura je u krizi zadnja rupa na svirali.




a zašto bi trebao netko imati placu?
Zašto bi trebalo ZARADITI na Zagoru?
Što fali jednom opuštenom mijestu, gdje bi se družili stripofili, to ti je kao da imaš strip festival 365 dana na godinu.
Treba jedino neka mala suma novca, da se pokriju troškovi i da se bude na nuli, a ta suma ce se namiriti clanarinom, ulaznicima,od države ili opštine u okviru "financiranja društava i zadruga",....zašto bi netko trebao trpati novac u svoj džep?
Nije pojedinac vlasnik muzeja, nego je vlasnik društvo i za sve što se tice ulaganja, trošenja novca,isplacivanja,....ce se o tome dogovarati na sastancima društva i svaki euro ce trebati biti odobren od strane clanova,i rukovodstva. Sve ce biti javno, sav novac (ako ga bude nešto) od prihoda ce biti u blagajni društva i time ce svi zajedno odlucivati za što i kako ce se potrošiti.

A nisam pratio taj topik, gdje je fikus objašnjavao o incijativi Svet Stripa (nisam nikada ni cuo da tako nešto postoji) pa te molim za link, da to mogu procitati.
No nevažno sa tim Svetom stripa, ovdje se radi o tome, da to mi napravimo zajedno,a ne da netko drugi napravi za nas.
Nemam pojma tko su bili u Svetu stripa, o cemu se radilo i kakav je bio njihov program.....ovdje razgovaramo o nama i ono šta možemo mi napraviti.
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12450 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 12/09/2013 : 16:13:44  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message
Inace jedan od projekata našeg društva bi bio i POSTAVLJANJE KIPA (statue, spomenika) ZAGOR.

Znaci, zamolili bi Galiano Ferrija da nacrta nacrt za taj Spomenik, onda bi potražili nekog umjetnika koji bi napravio taj spomenik. Naravno u posttolje (bazu) spomenika bi dali i zlatnu plocicu, koju bi podpisao Galiano Ferri.
Onda bi pronašli lokaciju (kontaktirali bo razlicite gradove,gradonacelnike,...pa bi vidjeli, tko je zainteresiran, da nam besplatno odstupi zemljište za spomenik) i tamo postavili spomenik Zagoru. Na otvaranje bi pozvali i Bonelli Staff.

Novac za izradu spomenika bi sakupili od:

-donacije od firma,poduzetnika,...Pored spomenika, bi postavili i spomen plocu, gdje bi stavili sve one koji su donirali vecu sumu novca, pa bi to bila lijepa reklama i za njih.
-prilogi od stripofila, izdavaca, udruga, kulturnih društava, grada,
-u našem muzeju bi mogli prodavati male makete (figurice) tog spomenika, i razglednice, majice....pa bi i od zarade nešto skupili
-mogli bi organizirati aukciju, gdje bi u prodaju stavili ORIGINALAN nacrt tog spomenika kojeg bi narisao i podpisao Galiano Ferri

Pored spomenika bi postavili i jednu lijepu klupu, gdje bi prolaznici mogli sjediti,odmoriti se i u miru citati stripove.

Eto, to je onako na grubo, naravno mi bi prije toga sastavili nacrt (koliko novca trebamo sakupiti, kontaktirali Bonelli i objasnili im o cemu se radi, kontaktirali gradonacelnike, da im objasnimo i zamolimo da nam odstupe neki mali dio zemljišta da možemo postaviti taj spoemnik,....)

Eto, takve i ovakve stvari cemo raditi u našem društvu.
Svi koji ste zainteresirani pristupi tom društvu možete mi se javiti putem PM (ili ovdje) pa da vas stavim na spisak.
Go to Top of Page

DzekDenijels
Senior Member



Serbia
2418 Posts

Member since 26/07/2009

Posted - 12/09/2013 : 17:40:53  Show Profile Show Extended Profile  Visit DzekDenijels's Homepage  Send DzekDenijels a Private Message
DA...ali...
Nema ovde demokratije, posebno kad se u sve umeša i novac.
A to je neminovno.
Ne bih da imenujem razna udruženja, ali vec posle izvesnog vremena dode do toga da se samo traži (lova), a da se malo šta nudi za uzvrat.
Kada ti radiš, onda je sve OK, ali kad treba lova, onda "sve za jednog".
1Euro cenim tvoj optimizam, ja sam svakako pristalica takvih ideja, ali kao što rekoh: ALI....

Carpe diem
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12450 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 12/09/2013 : 18:04:28  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message
Slušaj DžekDenijels a i ostali naravno:

-mi kada (ako) napravimo društvo, morat cemo napraviti i STATUT (svako društvo to mora imati) i tamo cemo svi zajedno uvažiti prijedloge i staviti u statut ono šta se budemo dogovorili i toga se je potrebno držati.
-sve funkcije (prijedsednik, tajnik,...) nece dobivati nikakve plate, nikakve provizije,....isto ko i ostali clanovi. Nitko NECE bit placen za svoj "posao" koji ce raditi u tom društvu. Pisat ce to u statutu (budete li ga naravno poduprli).
-sav novac (prihodi i odhodi) ce ici putem društva (njegov transakcijski racun) i sve ce se evidentirati (za porez naravno, a i svaki clan ce uvijek moci pogledati šta i kako se radi sa novcem). Ako budemo poslovali pozitivno odnosno sva neka zarada, ce biti na racunu društva i taj novac ce se trošiti za daljne projekte, koje cemo osnivat u našem društvu, a svaki projekat ce biti iznešen clanovima na sastanku ili putem emaila i stavljen na glasanje. Znaci novac se nece trošiti za bez veze,nego samo za ono šta se budemo SVI ZAJEDNO dogovorili. Ma bez veze da sada sve to pricam, vec ce se sve te stvari naci u STATUTU, pa cete onda vidjeti šta i kako.
-ako se budu clanovi složili, možemo sa racuna uzeti npr 5-10 procenata "za reprezentaciju", da se time plati pice na sastancima itd,....ali i taj novac se nece moci trošiti za bezveze, nego ce ga morati odobriti prijedsednik društva i time saznaniti ostale clanove. ZA SVAKI POTROŠEN EURO CE SE ZNATI KUDA JE OTIŠAO I ZAŠTO JE BIO POTROŠEN.

No bez veze previše oko novca, jer ionako ga nece biti veliko. MI CEMO BITI NEPROFITNO DRUŠTVO, a novac koji budemo zaradili pomoci ce nam da ostanemo neovisni i trošimo novac za daljne projekte ZA POPULARIZACIJU STRIPA (što ce biti i bit našeg društva).

Ma sve ce pisat u statutu, kojeg budemo zajedno sastavili.
Go to Top of Page

Zagor12
Advanced Member



Croatia
6763 Posts

Member since 23/08/2010

Posted - 12/09/2013 : 18:55:35  Show Profile Show Extended Profile  Visit Zagor12's Homepage  Send Zagor12 a Private Message
Kao što bi rekao Maminjo, APSOLUTNO DA!

Z12 je sada Golub, ali sajt je ostao isti:
http://superheroji.com.hr/ - Najnovije iz svijeta superheroja
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 12/09/2013 : 19:19:56  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message
DA, i iskoristia bi ovu priliku da se kandidiram za mjesto blagajnika..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"
Go to Top of Page

dosada
Advanced Member



Croatia
9033 Posts

Member since 13/05/2009

Posted - 12/09/2013 : 19:28:25  Show Profile Show Extended Profile  Send dosada a Private Message
podržavam brnija za blagajnika!

razmjena filmova za stripove!
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=45640

Go to Top of Page

magnus
Junior Member



Slovenia
340 Posts

Member since 22/08/2004

Posted - 12/09/2013 : 19:51:53  Show Profile Show Extended Profile  Send magnus a Private Message
quote:
Originally posted by dosada

podržavam brnija za blagajnika!


Nadam se, da ne bude potrebno poslati ZAGORA vasim tragom...kad vas dvojica nestanete sa novcem
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12450 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 13/09/2013 : 01:23:05  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message
Svaki clan ce imati pojednake šanse da se kandidira, pa onda ce ostali clanovi odabrati koji im se najviše svida.
Ja osobno cu se vjerovatno kandidirati za tajnika, znaci možete ostali da se kandidirate za blagajnika i prijedsednika do mile volje.
No otom-potom, kada budemo napravili neki ozbiljni pomak. Za sada samo razgovaramo o tome da li stvoriti takvo društvo ili ne i gdje ga registrirati?
Po mom mišljenju bi najbolje bilo ili u Srbiji ili u Hrvatskoj.A mogli bi i u Sloveniji, samo kod nas strip nije toliko popularan, kao što je to u Srbiji i Hrvatskoj.
Možda ne bi bilo loše, da prije tog apošaljemo neke mailove nekim Županijama, gradovima i pitamo ih da li bi nas oni podržali i na kakav nacin.
Npr da li imaju neke prostore, sobu neku, ured,...da nam iznajme za simbolicnu cijenu, da li bi oni bili spremni prihvatiti taj spomenik Zagoru npr....jer takav spomenik bi bio prvi na svijetu i siguran sam, da bi se našli neki turisti koji bi ga išli posjetiti,slikati se uz njega itd....kada bolje razmislimo ideja uopšte nije loša, samo ih treba uvjeriti u to. Možda bi Makarska bila super za tako nešto, ili Zagreb, beograd, Kragujevac,....to so sve gradovi koji imaju neku tradiciju u vezi stripova itd,...pa bi tamo najlakše pronašli sugovornika.
Pitanje je isto tako kakav spomenik bi narucili:

-npr VOŠTANI, po uzoru na Voštane figure (Madam Tausad ili kako se vec napiše), iako to je više za u muzej,a ne za vani....iako onda bi Zagor imao pravu velicinu, originalnu boju kože, majice, ....izgledao bi ko pravi....
-ili broncani odnosno neki takav material iz kojeg prave spomenike

Tu ce glavnu rijec imati i cijena....ako je Voštani jeftiniji onda bi Voštani bio bolje rješenje ( a i puno lijepše bi izgledalo), samo onda bi takav spomenik trebao biti nekako zašticen od kiše, snijega, mraza,....možda stavljen pod neko staklo itd,....ma o tome valja dobro razmisliti.

Ali ako bi ga stavili u naš muzej, kasnije bi mogli naruciti još i Chico-ta, Tonku, i ostale likove, pa bi tako na kraju imali pravu galeriju svih tih likova.....
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 13/09/2013 : 11:39:30  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
spomenik od voska? pa da se Zagor rastopi na +40?

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12450 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 13/09/2013 : 11:59:25  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message
quote:
Originally posted by lwood

spomenik od voska? pa da se Zagor rastopi na +40?



pa ne znam kako to rješavaju u MUZEJU VOŠTANIH FIGURA?
Valjda imaju klimu haha, zato sam i rekao da bi ovakav Voštani Zagor bolje "sjeo" u muzej nego vani kao spomenik...
Trebali bi pronaci nekog koji izradiva spomenike, pa da vidimo koliko sve to košt ai kakve variante su namna raspolaganju.....Vjerovatno najeftinije bi bilo da ga damo izraditi iz plastike, odnosno ne znam baš kako se zove onaj material kojeg koriste npr u Gardalandu i slicno, u tim parkovima, ala EuroDisney,..... To možda ne bi bilo loše rješenje, jer sigurno je jeftinije, ne topi se, je u boji,.....samo ne znam koja firma to radi pa da ih kontaktiramo?

Znaci za sada imamo 3 bitne postavke koje moramo napraviti:

-REGISTRIRATI DRUŠTVO
-KONTAKTIRATI OPŠTINE,GRADONACELNIKE,....I PRONACI LOKACIJU GDJE DA POSTAVIMO SPOMENIK
-PRONACI FIRMU KOJA IZRAÐUJE SPOMENIKE I NARUCITI DA NAPRAVE ZAGORA


A onda cemo ici dalje.

Ajde javite se svi koji biste željeli biti clanovi tog društva na moj PM, da vas stavim na spisak.
Jer ovdje težko shvatim tko je ozbiljan a tko nije.
Znaci PRIJAVE SAMO NA PM!
Go to Top of Page

Zlotvor
Advanced Member



7094 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 13/09/2013 : 12:48:16  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlotvor a Private Message
quote:
Originally posted by 1Euro

A nisam pratio taj topik, gdje je fikus objašnjavao o incijativi Svet Stripa (nisam nikada ni cuo da tako nešto postoji) pa te molim za link, da to mogu procitati.

Ima si live stream preksinoc u pivnici Medvedgrad
Tad je fikus objasnia zašto nije uspilo. Ako oceš transkript razgovora, pitaj DeeCaya jer je on nosia magnetofon.

Uostalon, zašto pitat fikusa? Pitaj flasha, covika koji je u to uložia svoje vrime i novac zašto je propa.

Trljam ruke.
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12450 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 13/09/2013 : 16:23:20  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message
quote:
Originally posted by Zlotvor

quote:
Originally posted by 1Euro

A nisam pratio taj topik, gdje je fikus objašnjavao o incijativi Svet Stripa (nisam nikada ni cuo da tako nešto postoji) pa te molim za link, da to mogu procitati.

Ima si live stream preksinoc u pivnici Medvedgrad
Tad je fikus objasnia zašto nije uspilo. Ako oceš transkript razgovora, pitaj DeeCaya jer je on nosia magnetofon.

Uostalon, zašto pitat fikusa? Pitaj flasha, covika koji je u to uložia svoje vrime i novac zašto je propa.



loše pratim livestream prijenose iz razno raznih pivnica, pogotovo sad kada je Eurobasket na programu....
Nekako nemam ni vrijemena ni volje slušat magnetofon, jednostavno nije moj dir....osim ako na magnetofonu sviraju G'N'R
A to što je tamo neki flash propa, to i nije moj problem....nisam upoznat sa njegovim problemima, niti me ne zanimaju, ne znam sa kojim problemima se susretao, niti kako ili zašto ih nisu uspjeli rješiti....ja jednostavno ne vidim kako bi ovo NAŠE društvo moglo propasti?
Što bi nas to odvelo u propast?
Pa nije da sad otvaramo neku tvornicu....

Registracija Društva je skoro pa besplatna.
Društvo kao takvo ce IONAKO BITI NEPROFITNO, i ovisit ce o donacijama, clanarini, ulaznicama,...i taj novac ce biti VLASTNIŠTVO Društva i upotrijebit ce se za održavanje društva, upravljanje muzeja itd,...NITKO NECE DOBIVATI PLACU, sve ce biti na dobrovoljnoj bazi, recimo napravimo spisak dežurnih pa ce svaki tko uhvati vremena od clanova doci da sjedi u muzeju za sat dva, pa onda dode neki drugi da ga mijenja itd....ili cemo imati muzej otvoren po dogovoru ili samo jedan dan u tjednu itd,...ne treba previše OZBILJNO shvatiti citavo ovo poslovanje u vezi društva. Nece biti tlaka raditi tamo....ma kakav rad uopšte, ja sam protiv toga, i protiv neke komercializacije društva itd.....ono dobijemo od grada neku podršku, neki jeftini plac, pa se onda družimo tamo. Ako uspijemo postaviti taj spomenik zagoru, pa to nam je cilj u naredne dvije godine npr....onako, idemo polako.....ako ne uspijem, pa šta, onda cemo cilj produžiti još za dve godine itd.....Važno je da smo registrirani kao NEPROFITNO DRUŠTVO, pa onda šta god napravimo za popularizaciju stripa bit ce više nego dovoljno.
Go to Top of Page

paro
stripovi.com suradnik



Croatia
8556 Posts

Member since 30/03/2005

Posted - 13/09/2013 : 16:58:16  Show Profile Show Extended Profile  Visit paro's Homepage  Send paro a Private Message
quote:
Originally posted by fikus

Nemaš ti blagog pojma o problematici koju nameceš. I ne pada mi na pamet da ti bilo što objašnjavam jer si iskljuciv i pomalo egoistican.
Osnuj Udrugu za reinkarnaciju Druga Tita na primjer. I skupljaj potpise s kojima bi obvezao Vladu da ga reinkarnira. Ajmo ga nazvat JBT II.




I prije reinkarnacije napravit voštanog Tita..samo ko ce to platit
I sredit prostor za voštanog Tita...samo ko ce to platit
I sredit klimu za voštanog Tita..samo ko ce to platit

A ako uspiju reinkarnirat Tita..tek smo onda nejebali


There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 13/09/2013 : 17:02:38  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
1euro, ti osnuj zadrugu, mi te slijedimo!

“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."
Go to Top of Page
Page: of 3 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.36 seconds. Snitz Forums 2000