forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 ZANIMLJIVOSTI IZ LUDENSA!
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 7

SejoSexon
Advanced Member



Austria
17229 Posts

Member since 16/04/2002

Posted - 09/12/2002 : 20:53:16  Show Profile Show Extended Profile  Visit SejoSexon's Homepage  Send SejoSexon a Private Message
A mogao bi mi odgovoriti na topic koji sam upravo otvorio

Nije Ibro jarane naš fukara, Ibro ti je de facto umjetnik. Shvacas?
Go to Top of Page

fishleg
Advanced Member



Slovenia
3341 Posts

Member since 03/09/2002

Posted - 09/12/2002 : 20:57:01  Show Profile Show Extended Profile  Send fishleg a Private Message
quote:
Originally posted by SejoSexon

A mogao bi mi odgovoriti na topic koji sam upravo otvorio

Nije Ibro jarane naš fukara, Ibro ti je de facto umjetnik. Shvacas?


Mozda hoce....

Zivot je lutrija bez pogodka
Go to Top of Page

Baron von Draugn
Average Member

Sweden
705 Posts

Member since 19/07/2002

Posted - 10/12/2002 : 01:25:11  Show Profile Show Extended Profile  Send Baron von Draugn a Private Message
A sto bi on ikom ovdje odgovarao... kosmo mu mi... neovisi njegov biznis od nas sake citatelja sa forume... i on to dobro zna.. ako mu se ne odgovara na neka pitanje.. koliko god bilo fer ili ne to je njegova stvar...
On ima firmu koja izdaje stripove neki junaci idu sa zaradom dok neki ne... njegov biznis je njegov... a osim toga.. boliga 100% dzon za misljenja sake ljudi ako nevodi do zarade....
Go to Top of Page

Wooo
Average Member



Croatia
580 Posts

Member since 02/11/2001

Posted - 10/12/2002 : 01:51:20  Show Profile Show Extended Profile  Send Wooo an ICQ Message  Send Wooo a Private Message
Stinky je rekao:
quote:
Nek kaže Ludens ko covjek, nece više biti MM, pa ce se barem znati. A ne se izmotavati. I, naravno, da zbog ovakvih stvari mi pada na pamet da ne kupujem druge junake. I da potaknem pobunu i bojkot. Ocito se treba boriti da nešto dobiješ.



E to sam ja frende moj rekao jos davno na neznam kojem tocno topicu, stalno nesto zavlace, a zavlace tako da jednostavno zaboravimo na MM i onda ce biti lakse reci nema vise Martija.E pa dragi moj Berni svaka ti cast za odnose s citaocima, zar je tesko navratiti tjednom jedanput i dati neke odgovore, i to ono sto kraci i jasniji to bolje.
A ne ova neka povlacenja za nos sad izlazi sad ne, pa onda isto tako s Texom pa smanjenje broja stranica Texa i sl. Cisto ciganjenje, ili izdaj ili ne, ili radi posao kako treba ili ne. I sad neka pauza opet, pauze non-stop neke.Ne prostacim obicno po forumima ali mi je vec pun kurac lazi i obmana.Budi covjek i reci: MM nece izlaziti i gotovo, M.No nece izlaziti jer ja i Staffovci vise preferiramo neke druge junake, Tex ce izlaziti , MOZDA, i izlaziti ce na 96 stranica, NN ce izlaziti pa makar ga kupovao samo DD.vise bi to cijenio nego ovakvu sutnju i onda smo mi jos srali po SD da ima losu komunikaciju s citateljima, pa Ludens je isti, da nema staffovaca i ovog foruma, pogledajte sto ostaje od komunikacije.NISTA, bljak, zec gadis mi se!

Word Up?! I got the skill, I'll bust ya in the grill!
Also I Gots My A.K. So Don't Try And Play Me!
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29201 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 10/12/2002 : 10:32:46  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
quote:
Originally posted by Wooo

Budi covjek i reci: MM nece izlaziti i gotovo, M.No nece izlaziti jer ja i Staffovci vise preferiramo neke druge junake, Tex ce izlaziti , MOZDA, i izlaziti ce na 96 stranica, NN ce izlaziti pa makar ga kupovao samo DD.


Ej, kakve veze imamo mi sa tim sto izlazi?! Pa meni je MN najdrazi lik ! Sto se tice ostalih stvari, preostar si. Bernard se trudi koliko moze, a ovo izdavanje svaka tri mjeseca je jedini nacin da se to realizira i ja mu vjerujem. Sve drugo bi bilo srljanje u propast jer se jednostavno NE-PRO-DA-JE, OK?

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page

Tomek
Advanced Member

Croatia
3857 Posts

Member since 16/03/2002

Posted - 10/12/2002 : 11:11:47  Show Profile Show Extended Profile  Send Tomek a Private Message
ja sam siguran da nathan svojom prodajom ne zadovoljava, tj. da bi se mister no duplo više prodavao
Go to Top of Page

Darkwood Devil
stripovi.com kum



Croatia
8299 Posts

Member since 20/10/2001

Posted - 10/12/2002 : 16:46:39  Show Profile Show Extended Profile  Visit Darkwood Devil's Homepage  Send Darkwood Devil a Private Message
Ej ekipo malo ste previse zabrijali.
Wooo pa dobro koji ti je vrag? Mozes si misliti kako bi Bernard izdavao junake koji samo nama odogovaraju.
Jos da stalno ne napominjemo da nam je do svih junaka jako jako stalo bilo bi mi jasno tvoje nezadovoljstvo, no ovako?
Pretjerujete, ozbiljno Vam to kazem! Nikada niste zadovoljni niti ce te biti!


"RASTE KAO NADA, KAO MORE, KAO BOR, KAO POKRET, KAO ZORA, KAO DETE, KAO KRV, KAO ŽELJA MEÐU NAMA, RASTE KAO BOL I GRIZE SVE PRED NAŠIM OCIMA..."
Go to Top of Page

seinfeld
Advanced Member



16500 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 10/12/2002 : 16:49:29  Show Profile Show Extended Profile  Send seinfeld a Private Message
Pa kad bih kupac uvijek bio zadovoljan ne bih bilo zanimljivo ;-)).Uvijek malo "kritike" je dobrodoslo cisto da se monotonija razbije.

Freedom, baby... is never having to say you're sorry.


Go to Top of Page

Darkwood Devil
stripovi.com kum



Croatia
8299 Posts

Member since 20/10/2001

Posted - 10/12/2002 : 16:55:53  Show Profile Show Extended Profile  Visit Darkwood Devil's Homepage  Send Darkwood Devil a Private Message
Slazem se, ali ovdje se navodi gomila gluposti i neistina.
U biti sto se ja uopce cudim ionako sam ja Bernard:-))))

"RASTE KAO NADA, KAO MORE, KAO BOR, KAO POKRET, KAO ZORA, KAO DETE, KAO KRV, KAO ŽELJA MEÐU NAMA, RASTE KAO BOL I GRIZE SVE PRED NAŠIM OCIMA..."
Go to Top of Page

seinfeld
Advanced Member



16500 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 10/12/2002 : 16:59:50  Show Profile Show Extended Profile  Send seinfeld a Private Message
quote:
Originally posted by Darkwood Devil

Slazem se, ali ovdje se navodi gomila gluposti i neistina.




Tacno...
quote:


U biti sto se ja uopce cudim ionako sam ja Bernard:-))))



Wishful thinking hehehe ;-))).


Freedom, baby... is never having to say you're sorry.


Go to Top of Page

Darkwood Devil
stripovi.com kum



Croatia
8299 Posts

Member since 20/10/2001

Posted - 10/12/2002 : 17:06:57  Show Profile Show Extended Profile  Visit Darkwood Devil's Homepage  Send Darkwood Devil a Private Message
Heh same predrasudbe:-)

"RASTE KAO NADA, KAO MORE, KAO BOR, KAO POKRET, KAO ZORA, KAO DETE, KAO KRV, KAO ŽELJA MEÐU NAMA, RASTE KAO BOL I GRIZE SVE PRED NAŠIM OCIMA..."
Go to Top of Page

Bernard
Senior Member

2700 Posts

Member since 07/02/2002

Posted - 10/12/2002 : 18:07:16  Show Profile Show Extended Profile  Send Bernard a Private Message
Mister No-a nemamo namjeru izdavati u 2003. godini.
Go to Top of Page

seinfeld
Advanced Member



16500 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 10/12/2002 : 18:16:09  Show Profile Show Extended Profile  Send seinfeld a Private Message
Eto kratko i jasno sad barem znamo.


Freedom, baby... is never having to say you're sorry.


Go to Top of Page

Darkwood Devil
stripovi.com kum



Croatia
8299 Posts

Member since 20/10/2001

Posted - 10/12/2002 : 18:20:11  Show Profile Show Extended Profile  Visit Darkwood Devil's Homepage  Send Darkwood Devil a Private Message
Da samo sto ce sada vjerojatno covjeka staviti na lomacu:-((((
Ovo me podsjeca na klimu koja se razvila kao prema ekipi iz MC:-)))))

"RASTE KAO NADA, KAO MORE, KAO BOR, KAO POKRET, KAO ZORA, KAO DETE, KAO KRV, KAO ŽELJA MEÐU NAMA, RASTE KAO BOL I GRIZE SVE PRED NAŠIM OCIMA..."
Go to Top of Page

Bernard
Senior Member

2700 Posts

Member since 07/02/2002

Posted - 10/12/2002 : 18:24:04  Show Profile Show Extended Profile  Send Bernard a Private Message
Ah.
Go to Top of Page

seinfeld
Advanced Member



16500 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 10/12/2002 : 18:31:56  Show Profile Show Extended Profile  Send seinfeld a Private Message
Ma kakvi zasto bih ga stavili na lomacu ????



Freedom, baby... is never having to say you're sorry.


Go to Top of Page

Darkwood Devil
stripovi.com kum



Croatia
8299 Posts

Member since 20/10/2001

Posted - 10/12/2002 : 18:38:13  Show Profile Show Extended Profile  Visit Darkwood Devil's Homepage  Send Darkwood Devil a Private Message
Zato jer ovdje svatko svakome mora polagat racune:-(((
I nikada nista nije dovoljno dobro!


"RASTE KAO NADA, KAO MORE, KAO BOR, KAO POKRET, KAO ZORA, KAO DETE, KAO KRV, KAO ŽELJA MEÐU NAMA, RASTE KAO BOL I GRIZE SVE PRED NAŠIM OCIMA..."
Go to Top of Page

seinfeld
Advanced Member



16500 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 10/12/2002 : 18:42:46  Show Profile Show Extended Profile  Send seinfeld a Private Message
Sta ces...Ne polazi racune :-).

Freedom, baby... is never having to say you're sorry.


Go to Top of Page

Darkwood Devil
stripovi.com kum



Croatia
8299 Posts

Member since 20/10/2001

Posted - 10/12/2002 : 18:43:36  Show Profile Show Extended Profile  Visit Darkwood Devil's Homepage  Send Darkwood Devil a Private Message
To i radim u posljednje vrijeme, no neki se nedaju:-(

"RASTE KAO NADA, KAO MORE, KAO BOR, KAO POKRET, KAO ZORA, KAO DETE, KAO KRV, KAO ŽELJA MEÐU NAMA, RASTE KAO BOL I GRIZE SVE PRED NAŠIM OCIMA..."
Go to Top of Page

Emir Pasanovic
stripovi.com suradnik

Bosnia and Herzegovina
6221 Posts

Member since 10/06/2002

Posted - 10/12/2002 : 20:51:03  Show Profile Show Extended Profile  Visit Emir Pasanovic's Homepage  Send Emir Pasanovic a Private Message
Hvala Bernarde, nego kad si vec dosao, haj nam reci imas li neke planove u vezi s BiH, ili se ne moramo nadat? Nemoj mislit da se ljutim ili nesto, sasma suprotno, ali bi bilo lijepo dobivati stripove u isto vrijeme kao i ostali...

I still remember the face of My father...
Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11090 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 10/12/2002 : 21:14:04  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message
quote:
Originally posted by Emir Pasanovic

Nemoj mislit da se ljutim ili nesto, sasma suprotno, ali bi bilo lijepo dobivati stripove u isto vrijeme kao i ostali...

I still remember the face of My father...



Ali si se pripa da nece vise slati stripove u BIH pa se odma pravdas.
Covik radi svoj posa i to je to. I mene zanima kolika je investicija za izdavanje stripa ( autorska prava ) pa opet nisan dobija informaciju. Javite mi pa cu ja izdavati M.NO-a
Mi smo jednostavno navikli da dnevno 47 puta prelistamo sve topice i da kontaktiramo a Bernard mozda i nema bas vrimena ( posla sam mu mail za neke stripove pa mi jos nije odgovorija ).
Muka jezeva!
Go to Top of Page

stinky
stripovi.com suradnik

Croatia
13107 Posts

Member since 29/12/2001

Posted - 10/12/2002 : 21:46:57  Show Profile Show Extended Profile  Visit stinky's Homepage  Send stinky a Private Message
quote:
Originally posted by Darkwood Devil

Ej ekipo malo ste previse zabrijali.
Wooo pa dobro koji ti je vrag? Mozes si misliti kako bi Bernard izdavao junake koji samo nama odogovaraju.
Jos da stalno ne napominjemo da nam je do svih junaka jako jako stalo bilo bi mi jasno tvoje nezadovoljstvo, no ovako?
Pretjerujete, ozbiljno Vam to kazem! Nikada niste zadovoljni niti ce te biti!


"RASTE KAO NADA, KAO MORE, KAO BOR, KAO POKRET, KAO ZORA, KAO DETE, KAO KRV, KAO ŽELJA MEÐU NAMA, RASTE KAO BOL I GRIZE SVE PRED NAŠIM OCIMA..."



Buduci da smo živi ljudi, imamo pravo i prigovarati. Necemo valjda podici spomenik Ludensu i docekivati ga uz fanfare. Ali, necemo ga ni spaliti na lomaci, kao što si pomislio. Jednostavno cemo reci ono što nam se ne svida ili pak svida.

Jedna Stara Indijanska Legenda Kaže: Smrdljivi grad otvara jeftine bircuze, za šljakere što locu ko pesi.
Go to Top of Page

SejoSexon
Advanced Member



Austria
17229 Posts

Member since 16/04/2002

Posted - 10/12/2002 : 22:15:39  Show Profile Show Extended Profile  Visit SejoSexon's Homepage  Send SejoSexon a Private Message
quote:
Originally posted by Bernard

Mister No-a nemamo namjeru izdavati u 2003. godini.

Hvala za kratak i bolan odgovor. Cijenim iskrenost!

Nije Ibro jarane naš fukara, Ibro ti je de facto umjetnik. Shvacas?
Go to Top of Page

Bernard
Senior Member

2700 Posts

Member since 07/02/2002

Posted - 10/12/2002 : 23:52:01  Show Profile Show Extended Profile  Send Bernard a Private Message
Stripove može izdavati svatko ko ima volje za to.















Go to Top of Page

SejoSexon
Advanced Member



Austria
17229 Posts

Member since 16/04/2002

Posted - 10/12/2002 : 23:54:13  Show Profile Show Extended Profile  Visit SejoSexon's Homepage  Send SejoSexon a Private Message
Ne zelim da pogresno shvacas nasu kritiku, nema niko nista protiv Ludensa, ali svako ima pravo da kaze ono sto mu lezi na srcu. Zar nije tako?

Nije Ibro jarane naš fukara, Ibro ti je de facto umjetnik. Shvacas?
Go to Top of Page
Page: of 7 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.22 seconds. Snitz Forums 2000