forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 ZANIMLJIVOSTI IZ LUDENSA!
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 7

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 10/12/2002 : 23:54:19  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message
tako je bernarde,reci im...zato šta ti ne možeš objavljivati mister no-a,ajmo sve ukinuti...ako vam je do mister no-a,narucujte ga u italiji...bernarde,samo naprid















[/quote]

...i onda kad ne bude nas bilo,stripove ce citat' naše...
Go to Top of Page

SejoSexon
Advanced Member



Austria
17229 Posts

Member since 16/04/2002

Posted - 10/12/2002 : 23:55:17  Show Profile Show Extended Profile  Visit SejoSexon's Homepage  Send SejoSexon a Private Message
GLOBINJO, pa radi MIster Noa sam poceo da ucim talijanski!

Nije Ibro jarane naš fukara, Ibro ti je de facto umjetnik. Shvacas?
Go to Top of Page

Bernard
Senior Member

2700 Posts

Member since 07/02/2002

Posted - 10/12/2002 : 23:57:00  Show Profile Show Extended Profile  Send Bernard a Private Message
Mister No-a može izdavati neko drugi,ja ništa nemam protiv toga.
Dapace,što više stripova to bolje.
Go to Top of Page

SejoSexon
Advanced Member



Austria
17229 Posts

Member since 16/04/2002

Posted - 11/12/2002 : 00:00:59  Show Profile Show Extended Profile  Visit SejoSexon's Homepage  Send SejoSexon a Private Message
Drago mi je sto reagujes na nase postove. Nadam se da ce Ludens dugo izdavati stripove, i da ce stripovi u buducnosti cesce izlaziti. Samo bih volio da ti nama strip fanovima, lijepo objasnis neke stvari (npr. frku oko MM; posto ga nema vec 6 mjeseci)

Nije Ibro jarane naš fukara, Ibro ti je de facto umjetnik. Shvacas?
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 11/12/2002 : 00:04:24  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message
ma nisam ja protiv mister no-a...NIKAKO...ali ako bernard ne može glavom kroz zid,onda ne može...da bog pa sutra netko pocne objavljivati mister no-a...ali napadati covika bez razloga,nije u redu...zahvalimo njemu šta se uhvatio tako nezahvalnog posla...

...i onda kad ne bude nas bilo,stripove ce citat' naše...
Go to Top of Page

Emir Pasanovic
stripovi.com suradnik

Bosnia and Herzegovina
6221 Posts

Member since 10/06/2002

Posted - 11/12/2002 : 00:07:49  Show Profile Show Extended Profile  Visit Emir Pasanovic's Homepage  Send Emir Pasanovic a Private Message
OK, this's gettin rude...
Znam da si zauzet, al' fino svima odgovori na jednom postu i svima fino. Ali ako nes odgovarati odma reci, da ne cekaju ljudi - ti ustvari nista ne radis da promjenis misljenja ljudi ovdje a to ti nije dobra ideja. Znas onu: ljudi su ovce, samo im treba dobar coban. Pa moze i vise cobana: Sejo, Zeljko, Seinfeld, i drugi. Al ti sjedi u zapecku, i listaj rezultate prodaje koji su ti trenutno stanje.
Sta ces u sljedecoj godini kada ti pod guzicom zagusti, talijani podignu cijene, stripovi se spuste za jos nekoliko ljestvica u odnosu na kompjuterske igrice i filmove, pa cak i oni koji su poceli citat ovu literaturu je ostave zbog novih, i mogu reci, mnogo privlacnijih sranja?

I still remember the face of My father...
Go to Top of Page

BiDi
Senior Member

Slovenia
2432 Posts

Member since 06/05/2002

Posted - 11/12/2002 : 00:42:33  Show Profile Show Extended Profile  Visit BiDi's Homepage  Send BiDi an ICQ Message  Send BiDi a Private Message
pa videtcete kad Marcosu proradi posao sa Magic Ventom... nece biti zime za eskime i Mister No je samo pitanje vremena.
Go to Top of Page

Wooo
Average Member



Croatia
580 Posts

Member since 02/11/2001

Posted - 11/12/2002 : 02:00:02  Show Profile Show Extended Profile  Send Wooo an ICQ Message  Send Wooo a Private Message
Ono sto sam naveo da izdaje stripove kako staffovima odgovara to sam malo(puno) pretjerao, ali mi je malo cudno da M.No ne prolazi a NN prolazi.A i volio bih da odgovori sta planiraju sa MM.Hoce li ga izdavati bar "redovito" svaka 3 mjeseca ili planiraju prestati sa izdavanjem MM.Neznam covjeka, ali njegovi mi odgovori djeluju smjesno.Pa daj covjece daj si malo truda i napisi post od bar 5 recenica u kojima ces objasniti sto se planira(ako se uopce planira), mislim da to nije tesko.Ovako kako nam se sada obracas meni izgleda kao jedna velika zajebancija i povlacenje nas idiota za nos.Kupujem sve sto Ludens izda pa cak i NN koji mi je za klasu slabiji od svih ostalih junaka, misleci kao ono ajde pomoci cu sa svojih studentskih par desetaka kuna mjesecno, a onda dobijes ovakve odgovore zbog kojih se osjecas kao kreten.To je ono sto mi najvise smeta.Neznam mozda se covjek jednostavno boji da ga ne napadnemo.Vjeruj mi, da vise s nama komuniciras manje bi bilo pristiska, dosadivanja i uopce ja ne bih pisao ovo sto sada pisem.

Izvinjavam se staffovima sto sam ih spomenuo u kriteriju izdavanja stripova.Nisam mislio nista lose.

Word Up?! I got the skill, I'll bust ya in the grill!
Also I Gots My A.K. So Don't Try And Play Me!
Go to Top of Page

Darkwood Devil
stripovi.com kum



Croatia
8299 Posts

Member since 20/10/2001

Posted - 11/12/2002 : 18:04:47  Show Profile Show Extended Profile  Visit Darkwood Devil's Homepage  Send Darkwood Devil a Private Message
Wooo nisam mislio da nam se izvinjavas, odavno znam da si ok, ali drago mi je da si shvatio da si malo pretjerao. Vjeruj mi da obozavam i MM i MNO. Bio bih najsretniji da oba izlaze na lopate:-))))
Ipak i ovo sto izlazi treba cijeniti i biti sretan...

"RASTE KAO NADA, KAO MORE, KAO BOR, KAO POKRET, KAO ZORA, KAO DETE, KAO KRV, KAO ŽELJA MEÐU NAMA, RASTE KAO BOL I GRIZE SVE PRED NAŠIM OCIMA..."
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 12/12/2002 : 03:53:37  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message
ne možete dobiti kruha preko pogace

...i onda kad ne bude nas bilo,stripove ce citat' naše...
Go to Top of Page

Darkwood Devil
stripovi.com kum



Croatia
8299 Posts

Member since 20/10/2001

Posted - 12/12/2002 : 15:38:37  Show Profile Show Extended Profile  Visit Darkwood Devil's Homepage  Send Darkwood Devil a Private Message


"RASTE KAO NADA, KAO MORE, KAO BOR, KAO POKRET, KAO ZORA, KAO DETE, KAO KRV, KAO ŽELJA MEÐU NAMA, RASTE KAO BOL I GRIZE SVE PRED NAŠIM OCIMA..."
Go to Top of Page

Aco
stripovi.com suradnik



Slovenia
6140 Posts

Member since 29/11/2001

Posted - 12/12/2002 : 19:39:57  Show Profile Show Extended Profile  Visit Aco's Homepage  Send Aco a Private Message
Nathan Never je zakon

Bond.James Bond.
Go to Top of Page

BiDi
Senior Member

Slovenia
2432 Posts

Member since 06/05/2002

Posted - 12/12/2002 : 20:15:20  Show Profile Show Extended Profile  Visit BiDi's Homepage  Send BiDi an ICQ Message  Send BiDi a Private Message
Ali kod nas je jos uvek na kioscima Bratstvo senke.
Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 12/12/2002 : 22:58:08  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message
quote:
Originally posted by Bernard

Mister No-a može izdavati neko drugi,ja ništa nemam protiv toga.



Mozda zainteresiran za neki oblik suradnje??
Ja bih volio na tu temu da jednom porazgovaramo ozbiljno...
Go to Top of Page

SejoSexon
Advanced Member



Austria
17229 Posts

Member since 16/04/2002

Posted - 12/12/2002 : 23:00:39  Show Profile Show Extended Profile  Visit SejoSexon's Homepage  Send SejoSexon a Private Message
Dado ti si se pravo napalio na to? Jesi vec dao ime firmi? A ja mislim da ako namjeravas da izdajes stripove, da bi trebao da zivis u Hrvatskoj.

Nije Ibro jarane naš fukara, Ibro ti je de facto umjetnik. Shvacas?
Go to Top of Page

seinfeld
Advanced Member



16500 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 13/12/2002 : 00:45:35  Show Profile Show Extended Profile  Send seinfeld a Private Message
quote:
Originally posted by SejoSexon

Dado ti si se pravo napalio na to? Jesi vec dao ime firmi? A ja mislim da ako namjeravas da izdajes stripove, da bi trebao da zivis u Hrvatskoj.

Nije Ibro jarane naš fukara, Ibro ti je de facto umjetnik. Shvacas?



I ja mislim da treba da budes tamo kad vec zelis da izdajes jer je to tesko iz inostranstva :-)...

Freedom, baby... is never having to say you're sorry.


Go to Top of Page

mephisto_III
Senior Member

Germany
2168 Posts

Member since 24/07/2002

Posted - 13/12/2002 : 00:50:36  Show Profile Show Extended Profile  Send mephisto_III an ICQ Message  Send mephisto_III a Private Message
quote:
Originally posted by seinfeld

quote:
Originally posted by SejoSexon

Dado ti si se pravo napalio na to? Jesi vec dao ime firmi? A ja mislim da ako namjeravas da izdajes stripove, da bi trebao da zivis u Hrvatskoj.

Nije Ibro jarane naš fukara, Ibro ti je de facto umjetnik. Shvacas?



I ja mislim da treba da budes tamo kad vec zelis da izdajes jer je to tesko iz inostranstva :-)...

Freedom, baby... is never having to say you're sorry.





Sa partnerom u kog imas povjerenje???

>>>Hocu kakim-necu kakim<<<
Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 13/12/2002 : 16:48:15  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message
Nisam se ja napalio trenutno vec mi je to zelja odavno (znaci napalio odavno).
Jos dok su stripove izdavali u SD pokusao sam traziti suradnju sa njima, no osim
nekoliko dobrih ljudi i njihovih savjeta sve ostalo je bila suplja prica.
Kada G.Parlov kaze da je nase trziste lose onda mu vjerujem...
Ali bi me svejedno zanimalo kakvo je stanje sa pravima, sa cijenom tiskanja
i svim ostalim vezano uz izdavanje stripova da bih mogao i sam ocjeniti sta je moguce...
a sta nije ostvarivo.
Zbog toga bih zelio popricati sa Bernardom ili mozda sa nekim od Staffovaca koji su
upuceniji od mene u sve to.
Ja samo imam volje na pretek, nesto novca i neka poznanstva koja bi mogla dobro doci.
Ne znam mozda me oni nece shvatiti ozbiljno kad ovako pisem preko foruma
ali mozda se zaputim u Zagreb...
Sto se tice izdanja volio bih da se izdaje ono sto Ludens ne moze trenutno
a to su npr. Mister No, Texone ili Dylan Dog gigante i slicno.
Stvarno me zanima kako je to sve u stvarnosti, da mogu vidjeti postoji li realna mogucnost za nesto ili ce sve ostati samo na zeljama.

Sto se tice toga da bih se trebao preseliti u Hrvatsku ako bih zelio izdavati stripove,
to nebi bio veliki problem, mada se moze i sa provjerenom i povjerljivom osobom
raditi i kada si vani.

Vidjet cemo sta ce biti, mozda se Bernard javi ili neko drugi...

Go to Top of Page

seinfeld
Advanced Member



16500 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 13/12/2002 : 17:18:51  Show Profile Show Extended Profile  Send seinfeld a Private Message
I mene to zanima ali ne sada mozda kasnije kad budem malo stariji...Pitaj ljude iz More comicsa ili Darkwooda da nesto pocnes mozda su zainteresovani ili s nekim od forumasa ovdje koji mozda imaju istu takvu zelju i spremni su da uskoce u nekoj blizoj buducnosti.
Mislim da je ipak malo teze iz Svajcarske da se radi ali ako imas nekog povjerljivog u Hr ili Yu why not...

Freedom, baby... is never having to say you're sorry.


Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29201 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 13/12/2002 : 17:35:24  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
Zanimljivo. Ja ti mogu pomoci sa nekim informacijama, posalji mi mail i pitaj tocno sto te zanima, ja cu se potruditi da ti odgovorim koliko mogu.

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 13/12/2002 : 19:22:04  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message
quote:
Originally posted by Markos

Zanimljivo. Ja ti mogu pomoci sa nekim informacijama, posalji mi mail i pitaj tocno sto te zanima, ja cu se potruditi da ti odgovorim koliko mogu.

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy


Hvala Markos, poslao sam ti Mail!
Go to Top of Page

SejoSexon
Advanced Member



Austria
17229 Posts

Member since 16/04/2002

Posted - 13/12/2002 : 19:49:00  Show Profile Show Extended Profile  Visit SejoSexon's Homepage  Send SejoSexon a Private Message
Ja mislim da prvo trebas da osnujes firmu u HR, da je prijavis, da imas neki svoj pocetni kapital, da nadjes svoje poslovne prostore, partnere (prevodioc itd.), stampariju itd. Sve u svemu, puno posla!

Nije Ibro jarane naš fukara, Ibro ti je de facto umjetnik. Shvacas?
Go to Top of Page

Bernard
Senior Member

2700 Posts

Member since 07/02/2002

Posted - 13/12/2002 : 19:51:49  Show Profile Show Extended Profile  Send Bernard a Private Message
Treba biti uporan.
Go to Top of Page

Emir Pasanovic
stripovi.com suradnik

Bosnia and Herzegovina
6221 Posts

Member since 10/06/2002

Posted - 13/12/2002 : 20:19:21  Show Profile Show Extended Profile  Visit Emir Pasanovic's Homepage  Send Emir Pasanovic a Private Message
Bernard je stvarno informativan, nema sta...
A ako ne mozes napravit firmu u Hrvatskoj, onda ti dodji u BiH, ovdje firme nichu kako ko pozeli. Ako jos mozes potplatiti nekog, na konju si...

I still remember the face of My father...
Go to Top of Page

SejoSexon
Advanced Member



Austria
17229 Posts

Member since 16/04/2002

Posted - 13/12/2002 : 20:52:32  Show Profile Show Extended Profile  Visit SejoSexon's Homepage  Send SejoSexon a Private Message
Bernardu je tesko napisati jedno recenicu koja ima vise od pet ili sest rijeci. Zalosno!

Nije Ibro jarane naš fukara, Ibro ti je de facto umjetnik. Shvacas?
Go to Top of Page
Page: of 7 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.23 seconds. Snitz Forums 2000