forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 EP u rukometu - Danska 2014.: PRVAK FRANCUSKA!
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 11

markotamara
Senior Member



Croatia
2783 Posts

Member since 26/05/2013

Posted - 24/01/2014 : 22:57:16  Show Profile Show Extended Profile  Send markotamara a Private Message
Cupicu hvala

GALLIENO FERRI
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10197 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 24/01/2014 : 22:57:23  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message
quote:
Originally posted by Jerry Krause

quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by selanne

Pusti Cupica, Mirko nas ubija. Ovo je ispod svake razine.


Mirko je katastrofa, ali Cupic nas je danas pokopa.
Imali smo priliku otic na 3-4 razklike a on zapuca penal i falije dva zicera bolja od penala
Cupic mi je najdraži igrac ali stvarno...


Svi su znali da ce pocetak 2. pol možda i riješit utakmicu. Imaš 2 razlike, igraca više i loptu. I onako se ispromašivati. Cupic nas je unakazio, Mirko citavo prvenstvo katastrofa, a kad smo se vracali drugo krilo Štrlek ne zna zicere pogoditi.

Ovo je ipak naša realna rukometna slika- vjecna borba za 3. mjesto.


+ minutu i po 2 igraca više, a mi dodemo u egal.
I žena(bivša rukometašica) i ja smo odma rekli "gotovo je"

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

Tonto
Advanced Member



8189 Posts

Member since 11/02/2012

Posted - 24/01/2014 : 22:59:20  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonto a Private Message
Ovaj Mirko danas ne bi obranio ništa ni da se igralo s pilates loptom.

The less I have the more I am a happy man
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 24/01/2014 : 22:59:20  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message
quote:
Originally posted by izivko

Da smo mi imali njihove golmane a oni naši, dobili bi 5-6 razlike.



Ova najvise stoji..pa mislim da su nam golmani danas bili na 15% sveukupno..alo 15%..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 24/01/2014 : 23:03:15  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message
Spavamo sa drvom idemo po broncu..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10197 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 24/01/2014 : 23:03:27  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message
quote:
Originally posted by tinton

quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by brni

Cosic samo o sucima drugo poluvrime..gospodo ovo gospodo ono..


Drago je krelac.
Suci jesu navlacili, al taman onoliko koliko se uvik navlaci za domace.
Ništa strašno.



Pa dobro, ne bih rekao da nije, ja sam inace osoba koja kad se ljudi oko mene žale na suce kažem nešto tipa "budite objektivni". Ovo stvarno nije bilo u redu, nad Bicanicem nesportski faul, Hansen skida majicu, neki njihov igrac radi probijanje pa iza toga slijedi gol, faul na Kopljaru, crveni na Bunticu... Mi jeesmo zeznuli, ali suci su pocinili kljucne greške u kljucno vrijeme.


Slažen se, možda jesu malo pretjerali al tako nešto je tribalo i ocekivat.
Cinjenica je da bez obzira na to mi utakmicu nismo izgubili zbog sudaca.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 24/01/2014 : 23:13:35  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message
Sta se tice sudenja ovo sve govori o IHF-u i sjeverozapadnom lobiju..a i tome koliko smo jos uvik (unatoc svim uspjesima u ovom sportu) maleni..sjetite se prvenstva kod nas..da su samo 40% od ovoga danas natezali za nas u finalu sa Francuzima mi bi osvojili to prvenstvo..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"

Edited by - brni on 24/01/2014 23:15:20
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 24/01/2014 : 23:15:26  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message
Suci jesu bili na njihovoj strani, ali to je bilo ocekivano i nije bilo kljucno za naš poraz.
Shebali smo se sami jer vecinu drugog poluvremena nismo imali hrabrosti napraviti brzu kontru, nego smo iz straha išli u duge napade, a onda i u njima petljali ne znajuci što bismo napravili.


Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29611 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 24/01/2014 : 23:20:28  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message
kraljevstvo za golmana....
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10197 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 24/01/2014 : 23:22:15  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message
quote:
Originally posted by brni

Sta se tice sudenja ovo sve govori o IHF-u i sjeverozapadnom lobiju..a i tome koliko smo jos uvik (unatoc svim uspjesima u ovom sportu) maleni..sjetite se prvenstva kod nas..da su samo 40% od ovoga danas natezali za nas u finalu sa Francuzima mi bi osvojili to prvenstvo..


ko ih j...
Kontra mraku kontra sili

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 24/01/2014 : 23:23:26  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message
quote:
Originally posted by supermark

kraljevstvo za golmana....



+100

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 24/01/2014 : 23:34:22  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by brni

Sta se tice sudenja ovo sve govori o IHF-u i sjeverozapadnom lobiju..a i tome koliko smo jos uvik (unatoc svim uspjesima u ovom sportu) maleni..sjetite se prvenstva kod nas..da su samo 40% od ovoga danas natezali za nas u finalu sa Francuzima mi bi osvojili to prvenstvo..


ko ih j...
Kontra mraku kontra sili



Nazalost ovo nam postaje glavna parola..ma ajmo uzet tu broncu a sta se tice finala reci cu samo jedno - AJMO FRANCUSKA!!


"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"
Go to Top of Page

natural_error
Starting Member



Croatia
92 Posts

Member since 21/02/2013

Posted - 25/01/2014 : 00:38:49  Show Profile Show Extended Profile  Send natural_error a Private Message
Kriviti Cupica ili Alilovica ili bilo koga drugog nema smisla. Ono što je bilo presudno je kriminalno loše sudenje i ništa drugo.
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16952 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 25/01/2014 : 00:46:23  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message
quote:
Originally posted by natural_error

Kriviti Cupica ili Alilovica ili bilo koga drugog nema smisla. Ono što je bilo presudno je kriminalno loše sudenje i ništa drugo.



Sto su suci stajali na nasem golu i poskidali 15% lopti, ili? Nemoj padati na onog konja Cosica, to sto ce penziju zaraditi na HRT-u dovoljno govori o njemu...
Non stop je tendenciozan, u svakoj jebenoj utakmici... Ali mozemo i misliti da je opet kriva svehrvatska zavjera, lakse je tako... A mogli bi i cestitati Dancima, bolji su, kao sto su bolji i Spanjolci, pa bi mogli i njima cestitati kad nas dobiju... Ili ipak reci da je "cudesni" Alilovic, kao sto mu tepa spomenuti komentator ipak samo druga liga golmana i da nijednu bitnu utakmicu u zadnjih nekoliko godina nije branio dobro?
Pokusajmo biti objektivni, ne mozemo dalje od polufinala i to je to.
Go to Top of Page

selanne
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
7646 Posts

Member since 11/09/2009

Posted - 25/01/2014 : 00:57:06  Show Profile Show Extended Profile  Visit selanne's Homepage  Send selanne a Private Message
Velka, svaka ti cast! Jesmo pokradeni, ali s normalnom golmanskom predstavom bi prosli dalje i protiv sudaca.

Where other men blindly follow the truth, remember - nothing is true. Where other men are limited by morality or law, remember - everything is permitted. We work in the dark to serve the light. We are assassins! Nothing is true, everything is permitted.
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19605 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 25/01/2014 : 10:10:52  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message
Protiv Španjolaca Losert na gol.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

markotamara
Senior Member



Croatia
2783 Posts

Member since 26/05/2013

Posted - 25/01/2014 : 10:16:10  Show Profile Show Extended Profile  Send markotamara a Private Message
Nazalost prelomilo je utakmicu onaj penal i dva zicera cupica ,da je samo penal zabija bilo bi drukcije ,a i moram i suce spomenuti jbga vidi se da smo mali i da nece biti nikad lako ,da smo mi imali takvo sudenje kao jucer 2009 i mi bi bili 1 mada svaka cast francuzima pokazali su da su bolji i u nedilju ce pokazati ono sto svi znamo da su br 1 svih vremena

GALLIENO FERRI

Edited by - markotamara on 25/01/2014 10:16:55
Go to Top of Page

Zagor12
Advanced Member



Croatia
6763 Posts

Member since 23/08/2010

Posted - 25/01/2014 : 12:38:00  Show Profile Show Extended Profile  Visit Zagor12's Homepage  Send Zagor12 a Private Message
Pokradeni smo od strane sudaca, ali smo pokrali i sami sebe. Još jedno polufinale za zaborav.

Z12 je sada Golub, ali sajt je ostao isti:
http://superheroji.com.hr/ - Najnovije iz svijeta superheroja
Go to Top of Page

dosada
Advanced Member



Croatia
9033 Posts

Member since 13/05/2009

Posted - 25/01/2014 : 12:41:48  Show Profile Show Extended Profile  Send dosada a Private Message
quote:
Originally posted by brni

Sta se tice sudenja ovo sve govori o IHF-u i sjeverozapadnom lobiju..a i tome koliko smo jos uvik (unatoc svim uspjesima u ovom sportu) maleni..sjetite se prvenstva kod nas..da su samo 40% od ovoga danas natezali za nas u finalu sa Francuzima mi bi osvojili to prvenstvo..



Ajde ne laprdaj...
Mali smo mi u svojim glavama. Ekipa nam igra jedan napad i kad ga protivnik zatvori (ostavlja prostor da pucamo izdaleka i ostavlja malo prostora za gol pa se i protivnicki golmani razbrane) mi smo izgubljeni. Ekipa ni blizu nije na razini najkvalitetnijih (ne po razini kvalitete pojedinaca) ekipa. Savez i strucni tim na celu s trenerom je u rasulu i sve svodimo na improvizacije. Improvizacijom se ne postoje prvak. Što prije to shvatimo i ispravimo gluposti koje godinama ponavljamo možemo više, a bez toga za nas bu svaka jaca utakmica poraz, osim ako nas ne pomazi sreca (i to puno srece). Sramota smo kako se ponašamo i kave izjave dajemo, velika sramota.

razmjena filmova za stripove!
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=45640

Go to Top of Page

dosada
Advanced Member



Croatia
9033 Posts

Member since 13/05/2009

Posted - 25/01/2014 : 12:46:34  Show Profile Show Extended Profile  Send dosada a Private Message
quote:
Originally posted by velka031
Nemoj padati na onog konja Cosica, to sto ce penziju zaraditi na HRT-u dovoljno govori o njemu...



Kljuc svega, dajte pogledajte tekme bez njegovog komentara.
A ne samo da govori o njemu vec i o citavoj galeriji naivaca koji padaju na njegove rijeci umjesto da svojom glavom misle. Pa taj Cosic u minuti napravi toliko elementarnih pogrešaka (suci su svirali sedmerac, a ono deveterac i sl.) koliko ostali komentatori cijelu tekmu. Da samo komentiranje sudaca ni ne spominjemo. Iskljucite ton ako gledate tekme na HRT-u pa bu te vidli koliko to normalnije onda izgleda...

razmjena filmova za stripove!
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=45640


Edited by - dosada on 25/01/2014 12:47:20
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 25/01/2014 : 12:49:31  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message
quote:
Originally posted by dosada

quote:
Originally posted by brni

Sta se tice sudenja ovo sve govori o IHF-u i sjeverozapadnom lobiju..a i tome koliko smo jos uvik (unatoc svim uspjesima u ovom sportu) maleni..sjetite se prvenstva kod nas..da su samo 40% od ovoga danas natezali za nas u finalu sa Francuzima mi bi osvojili to prvenstvo..



Ajde ne laprdaj...
Mali smo mi u svojim glavama. Ekipa nam igra jedan napad i kad ga protivnik zatvori (ostavlja prostor da pucamo izdaleka i ostavlja malo prostora za gol pa se i protivnicki golmani razbrane) mi smo izgubljeni. Ekipa ni blizu nije na razini najkvalitetnijih (ne po razini kvalitete pojedinaca) ekipa. Savez i strucni tim na celu s trenerom je u rasulu i sve svodimo na improvizacije. Improvizacijom se ne postoje prvak. Što prije to shvatimo i ispravimo gluposti koje godinama ponavljamo možemo više, a bez toga za nas bu svaka jaca utakmica poraz, osim ako nas ne pomazi sreca (i to puno srece). Sramota smo kako se ponašamo i kave izjave dajemo, velika sramota.



Samo sam povlacia paralelu kakav tretman imamo di god igrali pa i kuci a kakav domacini jednog turnira..sve sta si napisa stoji i za ovaj poraz ni slucajno ne mozemo krivit suce..

A to da smo maleni isto stoji..maleni i naguženi isprid "kulturne" i "civilizirane" Europe..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"

Edited by - brni on 25/01/2014 12:50:59
Go to Top of Page

dosada
Advanced Member



Croatia
9033 Posts

Member since 13/05/2009

Posted - 25/01/2014 : 12:54:43  Show Profile Show Extended Profile  Send dosada a Private Message
quote:
Originally posted by brni
Samo sam povlacia paralelu kakav tretman imamo di god igrali pa i kuci a kakav domacini jednog turnira..sve sta si napisa stoji i za ovaj poraz ni slucajno ne mozemo krivit suce..



Ajd sad pogledaj (videl samo djelomicno pa mi pozlilo i ugasil stranice koje imaju veze s rukometom) koga smo i na koji nacin mi sve jucer napadali u izjavama nakon utakmice. Kakav tretman takvo ponašanje zaslužuje ubuduce?

A jucer smo kod sudaca imali odlican tretman tj. isti kriterij na obje strane...jedina pogreška je bila u prvom poluvremenu kod iskljucenja Cupica zbog igranja nogom (igral je prvo rukom). Ako niste toga svijesni slobodno na miru i bez komentara Cosica pogledajte snimku utakmice:

razmjena filmova za stripove!
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=45640

Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 25/01/2014 : 12:56:29  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message
U jebote vidi stvarno, pogleda je utakmicu..

Sto mi zelis reci..da imamo ikakav utjecaj u IHF-u i da ova skadinavsko germanaska mafija ne vedri i oblaci te radi lakrdiju od ovog sporta vec godinama..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"

Edited by - brni on 25/01/2014 12:59:40
Go to Top of Page

dosada
Advanced Member



Croatia
9033 Posts

Member since 13/05/2009

Posted - 25/01/2014 : 13:00:29  Show Profile Show Extended Profile  Send dosada a Private Message
quote:
Originally posted by brni

A ti dosada si dosad brania trenera i slavia bronce..vidim okrenia si plocu..ti si ko Mamic, govoris tj. pises samo ono sta ti u datom trenutku odgovara..pretezno kako bi sugovorniku solia pamet..sumnjam da si uopce pogleda utakmicu..



Jesam i pogriješio sam.
Na EP u Srbiji smo igrali lijepo za oko i to me oduševilo. Nakon toga sam ocikavl napredak u igri a on se nije dogodil. Slušalam sam kaj im govori u minutama odmora i uocil da ga nitko živ ne doživljava. Kad sam to zbrojil shvatil sam da nema autoritet u ekipi uopce i da sve ide u kurac kaj se pokazalo na ovom turniru. Mi jednostavno imamo srece zbog kvalitetnih pojedinaca (koje treniraju ljudi koji nisu u savezu), a sve osatlo je urasulu. Goluža me je odavno razocaral kao osoba ali sam mislil da je bar dobar trener. Sad vidim da on baš nema pojma o nicemu (:
Rekoh da je kao covjek navek bil nula pa ove njegove izjave ne bum ni komentiral...

razmjena filmova za stripove!
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=45640

Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 25/01/2014 : 13:01:30  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message
quote:
Originally posted by dosada

quote:
Originally posted by brni

A ti dosada si dosad brania trenera i slavia bronce..vidim okrenia si plocu..ti si ko Mamic, govoris tj. pises samo ono sta ti u datom trenutku odgovara..pretezno kako bi sugovorniku solia pamet..sumnjam da si uopce pogleda utakmicu..



Jesam i pogriješio sam.
Na EP u Srbiji smo igrali lijepo za oko i to me oduševilo. Nakon toga sam ocikavl napredak u igri a on se nije dogodil. Slušalam sam kaj im govori u minutama odmora i uocil da ga nitko živ ne doživljava. Kad sam to zbrojil shvatil sam da nema autoritet u ekipi uopce i da sve ide u kurac kaj se pokazalo na ovom turniru. Mi jednostavno imamo srece zbog kvalitetnih pojedinaca (koje treniraju ljudi koji nisu u savezu), a sve osatlo je urasulu. Goluža me je odavno razocaral kao osoba ali sam mislil da je bar dobar trener. Sad vidim da on baš nema pojma o nicemu (:
Rekoh da je kao covjek navek bil nula pa ove njegove izjave ne bum ni komentiral...



Pošten i iskren odgovor..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"
Go to Top of Page
Page: of 11 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.3 seconds. Snitz Forums 2000