forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 EP u rukometu - Danska 2014.: PRVAK FRANCUSKA!
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 11

dosada
Advanced Member



Croatia
9033 Posts

Member since 13/05/2009

Posted - 25/01/2014 : 13:01:56  Show Profile Show Extended Profile  Send dosada a Private Message
quote:
Originally posted by brni

U jebote vidi stvarno, pogleda je utakmicu..



I to cijelu bez Draginog komentatorskog umijeca

razmjena filmova za stripove!
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=45640

Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 25/01/2014 : 13:05:15  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message
quote:
Originally posted by dosada

quote:
Originally posted by brni

U jebote vidi stvarno, pogleda je utakmicu..



I to cijelu bez Draginog komentatorskog umijeca



Da ono je tuzno..nekad mi je bia simpatican sa tim provalama ali ovo sta radi zadnjih par godina je katastrofa za sportsko novinarstvo..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"
Go to Top of Page

Jasko
Advanced Member



Nicaragua
6223 Posts

Member since 29/02/2012

Posted - 25/01/2014 : 13:07:49  Show Profile Show Extended Profile  Send Jasko a Private Message
Jednom i ja da se složim sa dosadom (:
Hrvatska ima sjajan tim (baš to, tim) i lepa buducnost ih ceka
Samo što mi se cini da ce ekipa stagnirati iz takmicenja u takmicenje, ako ne bude promena selektora
Igraci ga ne smatraju dovoljno dobrim
A ekipa mora sa se prodrma kada se igraju velika takmicenja
Da se treneru veruje da je u pravu, cak i kad nije
Bez toga, nijedna ekipa ne osvaja prvenstva :)
Go to Top of Page

dosada
Advanced Member



Croatia
9033 Posts

Member since 13/05/2009

Posted - 25/01/2014 : 13:09:28  Show Profile Show Extended Profile  Send dosada a Private Message
quote:
Originally posted by brni

quote:
Originally posted by dosada

quote:
Originally posted by brni

U jebote vidi stvarno, pogleda je utakmicu..



I to cijelu bez Draginog komentatorskog umijeca



Da ono je tuzno..nekad mi je bia simpatican sa tim provalama ali ovo sta radi zadnjih par godina je katastrofa za sportsko novinarstvo..



Samo sam jednu tekmu (i to samo drugo poluvrijeme) na ovom prvenstvu slušal Dragu, tekmu protiv Poljaka. Srijedom imam hakl (nogac) pa sam poslije hakla gledal rukomet u kaficu ionda je drago bil neizbježan (:

razmjena filmova za stripove!
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=45640

Go to Top of Page

dosada
Advanced Member



Croatia
9033 Posts

Member since 13/05/2009

Posted - 25/01/2014 : 13:11:25  Show Profile Show Extended Profile  Send dosada a Private Message
@padobranac

šteta kaj nisi pametniji pa da se složil sa mnom malo cešce :)

p.s. mislim ozbiljno!

razmjena filmova za stripove!
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=45640

Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10197 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 25/01/2014 : 13:11:45  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message
quote:
Originally posted by dosada

quote:
Originally posted by brni
Samo sam povlacia paralelu kakav tretman imamo di god igrali pa i kuci a kakav domacini jednog turnira..sve sta si napisa stoji i za ovaj poraz ni slucajno ne mozemo krivit suce..



Ajd sad pogledaj (videl samo djelomicno pa mi pozlilo i ugasil stranice koje imaju veze s rukometom) koga smo i na koji nacin mi sve jucer napadali u izjavama nakon utakmice. Kakav tretman takvo ponašanje zaslužuje ubuduce?

A jucer smo kod sudaca imali odlican tretman tj. isti kriterij na obje strane...jedina pogreška je bila u prvom poluvremenu kod iskljucenja Cupica zbog igranja nogom (igral je prvo rukom). Ako niste toga svijesni slobodno na miru i bez komentara Cosica pogledajte snimku utakmice:




I ti sad ideš u drugu krajnost.
Skoro niko ovde nije reka da smo izgubili zbog sudaca, al sudenje nije bio OK i nije bija isti kriterij.
Recimo za onakvu glupost kad je Hansen skinija dres mi bi vrlo vjerovatno dobili 2 minute.
Inace, Cosic je jucee nadmašija sebe.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10197 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 25/01/2014 : 13:12:36  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message
quote:
Originally posted by brni

U jebote vidi stvarno, pogleda je utakmicu..





Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

dosada
Advanced Member



Croatia
9033 Posts

Member since 13/05/2009

Posted - 25/01/2014 : 13:14:55  Show Profile Show Extended Profile  Send dosada a Private Message
quote:
Originally posted by NESVRSTANI
Recimo za onakvu glupost kad je Hansen skinija dres mi bi vrlo vjerovatno dobili 2 minute.



Ajde da analiziramo, u koj minuti se to tocno dogodilo da se podsjetim na koju situaciju misliš?

Jel ima i onda kad su Hansenu poderali dres pa ipak naš igrac nije dobil iskljucenje!? Evo na 1:24:20!

razmjena filmova za stripove!
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=45640


Edited by - dosada on 25/01/2014 13:17:28
Go to Top of Page

Jasko
Advanced Member



Nicaragua
6223 Posts

Member since 29/02/2012

Posted - 25/01/2014 : 13:16:42  Show Profile Show Extended Profile  Send Jasko a Private Message
quote:
Originally posted by dosada

@padobranac

šteta kaj nisi pametniji pa da se složil sa mnom malo cešce :)

p.s. mislim ozbiljno!



Vidiš, to je vec narcizam :)
Go to Top of Page

dosada
Advanced Member



Croatia
9033 Posts

Member since 13/05/2009

Posted - 25/01/2014 : 13:19:20  Show Profile Show Extended Profile  Send dosada a Private Message
Misliš narcisoidnost?
Na našem jeziku ne postoji pojam narcizam pa mi nije jasno?

razmjena filmova za stripove!
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=45640

Go to Top of Page

Jasko
Advanced Member



Nicaragua
6223 Posts

Member since 29/02/2012

Posted - 25/01/2014 : 13:22:06  Show Profile Show Extended Profile  Send Jasko a Private Message
quote:
Originally posted by dosada

Misliš narcisoidnost?
Na našem jeziku ne postoji pojam narcizam pa mi nije jasno?



Kako ne?
http://hr.wikipedia.org/wiki/Narcizam

Ja citam.
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10197 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 25/01/2014 : 13:24:06  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message
quote:
Originally posted by dosada

quote:
Originally posted by NESVRSTANI
Recimo za onakvu glupost kad je Hansen skinija dres mi bi vrlo vjerovatno dobili 2 minute.



Ajde da analiziramo, u koj minuti se to tocno dogodilo da se podsjetim na koju situaciju misliš?

Jel ima i onda kad su Hansenu poderali dres pa ipak naš igrac nije dobil iskljucenje!



Ma nebitno. Ne da mi se o sucima, nismo zbog njih izgubili.
šta se Goluže tice, ni ja ga bogu fala ne volin ali jedina njegova greška je ostavljnje Mirka na golu dok nije bilo prekasno.
Nije Goluža falija 3 zicera u pola minute nego Cupic.
nije Goluža proda balun u kontri na 18:18 nego Duvnjak.Pa rekontra, pa 18:19 umisto 19:18.
Nije Goluža falija zicer za -1 nego Štrlek.
Šta se TO tice mene ugodno iznenedija protiv Poljaka kad je u TO prica o otvaranju prostora za Bicanica, i vidi vraga pocne se otvarat prostor za Bicanica.
Ja bi Golužu da mogu odma maka, ali nije ni on kriv šta smo izgubili.
Odnosno, naravno da je jedan dio krivnje na njemu ali krivac nije.
Krivi su Cupic i onaj momak šta misli da je vratar.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!

Edited by - NESVRSTANI on 25/01/2014 13:26:23
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10197 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 25/01/2014 : 13:25:45  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message
quote:
Originally posted by dosada

Misliš narcisoidnost?
Na našem jeziku ne postoji pojam narcizam pa mi nije jasno?


Jel ti moraš ove kratke pauze izmedu "službenih puteva" koristit za konstantno prcanje?

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

dosada
Advanced Member



Croatia
9033 Posts

Member since 13/05/2009

Posted - 25/01/2014 : 13:29:38  Show Profile Show Extended Profile  Send dosada a Private Message
quote:
Originally posted by NESVRSTANI
Krivi su Cupic i onaj momak šta misli da je vratar.



A oni igraju jer je tak odlucil Goluža!
Da jedno to jedna tekma onda bi rekel da su krivi igraci, ali nama se puno toga ponavlja kontinuirano tj. igrac nisu spremni reagirat u odredenim situacijama a to je zbog trenera.

I baš sam htel da riješimo ovu situaciju oko sudaca (ne zbog sudaca samih) vec da vidiš koliko komentar utjece na videnje stvari. Evostavil sam tocno minutu (1:24:20) da vidiš jel to ova situacija sa skidanjem dresa na koju misliš, ajde pogledaj da to riješimo ;)

razmjena filmova za stripove!
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=45640

Go to Top of Page

dosada
Advanced Member



Croatia
9033 Posts

Member since 13/05/2009

Posted - 25/01/2014 : 13:32:46  Show Profile Show Extended Profile  Send dosada a Private Message
quote:
Originally posted by Jasko

quote:
Originally posted by dosada

Misliš narcisoidnost?
Na našem jeziku ne postoji pojam narcizam pa mi nije jasno?



Kako ne?
http://hr.wikipedia.org/wiki/Narcizam

Ja citam.



cudna je ta wikipedija (stranica koju ureduju amateri citatelji) jer se ovaj pojam ne nalazi u našim rijecnicima i gramatici...
http://hjp.novi-liber.hr/index.php?show=search

ali se naravno nalazi pojam narcisoidan kak sam i rekel:
http://hjp.novi-liber.hr/index.php?show=search_by_id&id=e1ZgUBA%3D

Ali ne, to kod mene nije narcisoidnost u pitanju.

razmjena filmova za stripove!
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=45640


Edited by - dosada on 25/01/2014 13:35:41
Go to Top of Page

dosada
Advanced Member



Croatia
9033 Posts

Member since 13/05/2009

Posted - 25/01/2014 : 13:33:40  Show Profile Show Extended Profile  Send dosada a Private Message
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by dosada

Misliš narcisoidnost?
Na našem jeziku ne postoji pojam narcizam pa mi nije jasno?


Jel ti moraš ove kratke pauze izmedu "službenih puteva" koristit za konstantno prcanje?




Vjeroval ti mene ili ne (tvoja stvar) ja fakat nikad cul za pojam "narcizam"....

kak ti u svemu vidiš provokaciju to je cudo jedno...da ti nisi Drago Cosic ili Slavko Goluža?

razmjena filmova za stripove!
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=45640


Edited by - dosada on 25/01/2014 13:52:58
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10197 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 25/01/2014 : 13:34:36  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message
quote:
Originally posted by dosada

quote:
Originally posted by NESVRSTANI
Krivi su Cupic i onaj momak šta misli da je vratar.



A oni igraju jer je tak odlucil Goluža!
Da jedno to jedna tekma onda bi rekel da su krivi igraci, ali nama se puno toga ponavlja kontinuirano tj. igrac nisu spremni reagirat u odredenim situacijama a to je zbog trenera.

I baš sam htel da riješimo ovu situaciju oko sudaca (ne zbog sudaca samih) vec da vidiš koliko komentar utjece na videnje stvari. Evostavil sam tocno minutu (1:24:20) da vidiš jel to ova situacija sa skidanjem dresa na koju misliš, ajde pogledaj da to riješimo ;)


Je, to je to.
Mislin da bez obzira šta je iskidan, igrac nesmi skinit dres dok je u terenu.
Al ponovt cu, stvarno nebitno.

Inace, Cupic nije igra zato šta je tako tija Goluža nego zato šta je Horvat zbog udarca koi je dobija(Onaj sedmerac koji je otvorija Cupicevu "seriju") bija na klupi. Prije toga je igra Horvat a ne Cupic.
Tako da ni ovo nije Golužina greška.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!

Edited by - NESVRSTANI on 25/01/2014 13:37:16
Go to Top of Page

dosada
Advanced Member



Croatia
9033 Posts

Member since 13/05/2009

Posted - 25/01/2014 : 13:38:53  Show Profile Show Extended Profile  Send dosada a Private Message
quote:
Originally posted by NESVRSTANI
Je, to je to.
Mislin da bez obzira šta je iskidan, igrac nesmi skinit dres dok je u terenu.
Al ponovt cu, stvarno nebitno.



A kad sudac prekine igru da to ucini?
Pa pogledaj da on želi nastaviti i krece lopta (sprema se krenuti napad) i cujemo sudacki zvižduk koji prekida igru da igrac promijeni dres.
To je ono kaj pišem, Cosic griješi u elementarnim stvari i ljudi imaju dojam (uz njegov komentar) za odredene situacije suprotan od onog kakave stvarno jesu. Tocno se cuje zvižduk i onda Hansen mora mijenjati dres, nema govora da on to radi samovoljno...

razmjena filmova za stripove!
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=45640


Edited by - dosada on 25/01/2014 13:40:00
Go to Top of Page

dosada
Advanced Member



Croatia
9033 Posts

Member since 13/05/2009

Posted - 25/01/2014 : 13:40:54  Show Profile Show Extended Profile  Send dosada a Private Message
quote:
Originally posted by NESVRSTANI
Inace, Cupic nije igra zato šta je tako tija Goluža nego zato šta je Horvat zbog udarca koi je dobija(Onaj sedmerac koji je otvorija Cupicevu "seriju") bija na klupi. Prije toga je igra Horvat a ne Cupic.
Tako da ni ovo nije Golužina greška.



Samo je trener odgovoran za kadar igraca koji ima i tko od tih igraca igra...u normalnim situacijama.

razmjena filmova za stripove!
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=45640

Go to Top of Page

Jasko
Advanced Member



Nicaragua
6223 Posts

Member since 29/02/2012

Posted - 25/01/2014 : 13:43:22  Show Profile Show Extended Profile  Send Jasko a Private Message
quote:
Originally posted by dosada


cudna je ta wikipedija (stranica koju ureduju amateri citatelji) jer se ovaj pojam ne nalazi u našim rijecnicima i gramatici...
http://hjp.novi-liber.hr/index.php?show=search




Ja našao.


Edited by - Jasko on 25/01/2014 13:44:58
Go to Top of Page

dosada
Advanced Member



Croatia
9033 Posts

Member since 13/05/2009

Posted - 25/01/2014 : 13:50:39  Show Profile Show Extended Profile  Send dosada a Private Message
quote:
Originally posted by NESVRSTANI
Je, to je to.
Mislin da bez obzira šta je iskidan, igrac nesmi skinit dres dok je u terenu.
Al ponovt cu, stvarno nebitno.


Ma nebitno za tekmu ali bitno da forumaši shvate koliko ih komentator poput Cosica može navesti na krivi trag, pa cak i ovakve situacije krivo vide (:
Zato provjerite malo ono kaj komentirate!

razmjena filmova za stripove!
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=45640

Go to Top of Page

dosada
Advanced Member



Croatia
9033 Posts

Member since 13/05/2009

Posted - 25/01/2014 : 13:52:06  Show Profile Show Extended Profile  Send dosada a Private Message
quote:
Originally posted by Jasko

Ja našao.




U pravu si, koristi se kao skraceni oblik pojma narcisìzam!

razmjena filmova za stripove!
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=45640

Go to Top of Page

selanne
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
7646 Posts

Member since 11/09/2009

Posted - 25/01/2014 : 15:11:34  Show Profile Show Extended Profile  Visit selanne's Homepage  Send selanne a Private Message
Odigrao sam mali milijun rukometnih utakmica, bio i pokraden i poguran od sudaca, nagledao se svega i svacega, a i ovdje sam se nacitao svacega, pa bih htio nešto rašcistiti.
Suci jesu bili naklonjeni Dancima, svi smo toga svjesni, ali smo i svjesni da Cosic nije baš cist u glavi, tako da o tom aspektu utakmice ne treba ni pricati.
Ono što bih htio naglasiti je da svi griješite napadajuci Cupica. Ona žuta minuta koja je uhvatila njega se može dogoditi svakom sportašu na svijetu, a vi ste prebrzo zaboravili da je on svejedno dao 3 gola jucer, od kojih jedan na pocetku s lijevog vanjskog, za kakav sam do jucer mislio da je sposoban samo Abalo (što se tice desnih krila). Nije odigrao lošu utakmicu koliko to izgleda kad ga napadate. Bože moj, upao je u kratku krizu, pogriješio je najviše što je uopce šutao drugi put s krila, ali sportski se bilo pokušati izvuci nakon promašaja. Promašen zicer se dogada svima.
Ako vec treba kriviti pojedince, to je onda samo i iskljucivo Mirko. Ne znam i ne zanimaju me "vanjski" razlozi poput viroze ili bilo cega drugog, ne zamjeram mu što je htio braniti iako je bolestan - sportski je pokušati, ali ako vidiš nakon 15-ak minuta da se ne možeš sastati s loptom, onda sam izadi kad vec trener nije dovoljno pametan da te izvadi. Razlika izmedu njega i Cupica je to što je Cupic pogriješio, a Mirko je griješio. Mirko nije primio 1-2 "svoja" gola, kakva je primio Landin, pa je ostajao na golu da se iskupi, Mirko je primao cijelu utakmicu takve golove i nije izlazio vani, a to rukometni golman ne radi. Kad skriviš gol, ostani i probaj se iskupiti, ali ako ih primaš 10-15 minuta, sjedi na klupu i ohladi glavu. Tko je gledao Poljake protiv Švedana, vidio je što se dogodilo sa Szmalom i zna o cemu pricam.
Okanite se Cupica, Štrleka, Duvnjaka, bilo koga. Svi su igrali dobro, trudili se i dolazilo je do poneke greške. Mirko je jedini koji nije apsolutno ništa dobro napravio.

Where other men blindly follow the truth, remember - nothing is true. Where other men are limited by morality or law, remember - everything is permitted. We work in the dark to serve the light. We are assassins! Nothing is true, everything is permitted.

Edited by - selanne on 25/01/2014 15:12:15
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19605 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 25/01/2014 : 15:15:08  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message
Da ne govorimo kako je Cupic u prvom poluvremenu dao onakvu loptu za Štrleka. Zeznuo je, ali selanne je u pravu.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

ken2
stripovi.com suradnik



Croatia
8109 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 25/01/2014 : 15:22:31  Show Profile Show Extended Profile  Send ken2 a Private Message
utakmicu sam gledao na mjut
i uopce nisam primjetio da su nam suci uzeli finale
jesmo imali par iskljucenja više od njih, ali to je normalno kad igraš protiv domacina
ono što sam ja vidio kao razlog poraza je prvenstveno njihov golman i naš golman
plus još da imamo na pocetku drugog poluvremena 2 razlike i igraca više, i umjesto da imamo barem 3, oni izjednace
ali to s golmanima je zaista frustrirajuce
uvijek imamo ponajbolje igrace na svim pozicijama (ne u svakoj generaciji), osim golmana
cak i kad su šola i matoševic bili u životnoj formi, opet je bilo njih nekoliko boljih
bez novog mirka bašica ova generacija ne može bolje od ovoga

if you tolerate this, then your children will be next
Go to Top of Page
Page: of 11 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.45 seconds. Snitz Forums 2000