forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 EP u rukometu - Danska 2014.: PRVAK FRANCUSKA!
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 11

selanne
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
7646 Posts

Member since 11/09/2009

Posted - 25/01/2014 : 15:26:16  Show Profile Show Extended Profile  Visit selanne's Homepage  Send selanne a Private Message
Šola ne može u istu recenicu s golmanskim legendama. On je više bio motivator i covjek koji je branio "divlje", njegov stil mi se ne svida nikako. Nije bio školovani golman, što ne znaci da je bio loš, dapace. Imao je strašnih utakmica, ali nije to konstanta i sigurnost.

Where other men blindly follow the truth, remember - nothing is true. Where other men are limited by morality or law, remember - everything is permitted. We work in the dark to serve the light. We are assassins! Nothing is true, everything is permitted.
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 25/01/2014 : 15:27:25  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message
quote:
Originally posted by ken2


cak i kad su šola i matoševic bili u životnoj formi, opet je bilo njih nekoliko boljih
bez novog mirka bašica ova generacija ne može bolje od ovoga



Je bilo je boljih od Šole..ali on bi uvik pa i kad ne bi ima dan skupia barem 10 baluna pogotovo u ovako vaznim utakmicama a sicam se utakmica di je zna imati i po 20 i vise..i to je razlika izmedu njega i Alilovica..Alilovic zna imat totalni blackout i onda mu se desi utakmica sa 4-5 obrana sta je jucer bia slucaj..

Inace Šola je brania u ona dva nasa zlata (2003 i 04) a oprostia se 2005. porazom u finalu..pitam se pitam bili od sljedeca 3 finala sa njim na golu bas svaki put ostajali kratki ko sta jesmo..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"

Edited by - brni on 25/01/2014 15:30:11
Go to Top of Page

selanne
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
7646 Posts

Member since 11/09/2009

Posted - 25/01/2014 : 15:34:04  Show Profile Show Extended Profile  Visit selanne's Homepage  Send selanne a Private Message
Vjerujem da ne bi ni on ništa promijenio. Mislim da nije uvijek bilo do golmana. Sjecam se polufinala sa Srbima, to je prvi put da je Mirko baš zeznuo stvar, i ovo sinoc. U svim ostalim važnijim utakmicama su golmani dali svoj doprinos, koliko-toliko.

Where other men blindly follow the truth, remember - nothing is true. Where other men are limited by morality or law, remember - everything is permitted. We work in the dark to serve the light. We are assassins! Nothing is true, everything is permitted.
Go to Top of Page

dosada
Advanced Member



Croatia
9033 Posts

Member since 13/05/2009

Posted - 25/01/2014 : 15:40:36  Show Profile Show Extended Profile  Send dosada a Private Message
Nije nama jucer falila obrana vec nemoc u napadu, kao i protiv Francuza. Oba protivnika su nam otupila oštricu napada u drugim poluvremenima i mi izgubilu utakmice s dva-tri gola razlike (:

Jednostavno smo ogranicena ekipa, kaj je velika šteta ak gledimo pojedinacnu kvalitetu igraca.

razmjena filmova za stripove!
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=45640


Edited by - dosada on 25/01/2014 15:43:45
Go to Top of Page

selanne
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
7646 Posts

Member since 11/09/2009

Posted - 25/01/2014 : 15:45:55  Show Profile Show Extended Profile  Visit selanne's Homepage  Send selanne a Private Message
Ne slažem se baš. Dali smo mi 27 golova, nije to malo protiv Danaca. Nije ni obrana problem, dobra je bila, problem je baš golman. Bilo je dosta šuteva koje je obrana dobro pokrila blokovima, a Mirko ih nije obranio. S krila je dva puta pokrio Eggertu dalju i primio gol u dalju, to se ne smije dogoditi. Ne "ne smije", nego "NE SMIJE".

Where other men blindly follow the truth, remember - nothing is true. Where other men are limited by morality or law, remember - everything is permitted. We work in the dark to serve the light. We are assassins! Nothing is true, everything is permitted.

Edited by - selanne on 25/01/2014 15:50:53
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 25/01/2014 : 15:46:59  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message
@dosada

Ne slazem se, golman je ogroman faktor, pa on je pola ekipe u rukometu..i njegove predstave imaju ogroman ucinak i na ostatak ekipe..mislim pogledaj Francuze kontra nas kad je Omeyer krenia braniti..kako su i oni stisli u obrani ponukani njegovim dobrim obranama..kad iza leda imas onkav propuh poput Mirka nemos ti tu nista..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"

Edited by - brni on 25/01/2014 15:47:19
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 25/01/2014 : 15:48:58  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message
quote:
Originally posted by selanne

Ne slažem se baš. Dali smo mi 27 golova, nije to malo protiv Danaca. Nije ni obrana problem, dobra je bila, problem je baš golman. Bilo je dosta šuteva koje obrana dobro pokrila blokovima, a Mirko ih nije obranio. S krila je dva puta pokrio Eggertu dalju i primio gol u dalju, to se ne smije dogoditi. Ne "ne smije", nego "NE SMIJE".



To je to, samo receno rukometnim rjecnikom..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"

Edited by - brni on 25/01/2014 15:49:51
Go to Top of Page

dosada
Advanced Member



Croatia
9033 Posts

Member since 13/05/2009

Posted - 25/01/2014 : 15:54:17  Show Profile Show Extended Profile  Send dosada a Private Message
quote:
Originally posted by selanne

Ne slažem se baš. Dali smo mi 27 golova, nije to malo protiv Danaca. Nije ni obrana problem, dobra je bila, problem je baš golman. Bilo je dosta šuteva koje je obrana dobro pokrila blokovima, a Mirko ih nije obranio. S krila je dva puta pokrio Eggertu dalju i primio gol u dalju, to se ne smije dogoditi. Ne "ne smije", nego "NE SMIJE".



Jesmo, samo koliko smo dali u drugom poluvremenu kad se utakmica odlucuje?
Koliko smo dali Francuzima?

tu nas nema u napadu, kad treba. Generalno/statisticki to izgleda Ok, ali kad se malo analizira onda se nekaj drugo vidi

razmjena filmova za stripove!
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=45640

Go to Top of Page

selanne
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
7646 Posts

Member since 11/09/2009

Posted - 25/01/2014 : 16:02:50  Show Profile Show Extended Profile  Visit selanne's Homepage  Send selanne a Private Message
Nismo dali golove kad treba jer je Landin išcupao 3-4 obrane koje lome utakmicu. Sad, da je nešto sustavno bilo pogrešno u napadu, ne mogu reci. Barem nije bilo lošije u odnosu na ono što smo i kako dosad igrali, ali to je tema za dosta ozbiljniju raspravu - o nacinu igre reprezentacije zadnjih nekoliko godina, potrebi da nam se napad svede na Duletovu improvizaciju, nedovoljnoj tehnickoj potkovanosti pivota (Vori i Musa još nisu svladali ni hvatanje lopte), itd, itd...

Where other men blindly follow the truth, remember - nothing is true. Where other men are limited by morality or law, remember - everything is permitted. We work in the dark to serve the light. We are assassins! Nothing is true, everything is permitted.
Go to Top of Page

dosada
Advanced Member



Croatia
9033 Posts

Member since 13/05/2009

Posted - 25/01/2014 : 16:35:42  Show Profile Show Extended Profile  Send dosada a Private Message
quote:
Originally posted by selanne

Nismo dali golove kad treba jer je Landin išcupao 3-4 obrane koje lome utakmicu. Sad, da je nešto sustavno bilo pogrešno u napadu, ne mogu reci. Barem nije bilo lošije u odnosu na ono što smo i kako dosad igrali, ali to je tema za dosta ozbiljniju raspravu - o nacinu igre reprezentacije zadnjih nekoliko godina, potrebi da nam se napad svede na Duletovu improvizaciju, nedovoljnoj tehnickoj potkovanosti pivota (Vori i Musa još nisu svladali ni hvatanje lopte), itd, itd...



Mišljenja sam da je to u suradnji s svojom obrano koja ostavlja mali prostor za pucaca i onda je teško biti cijelo vrijeme precizan. Kad si odmoran u prvom poluvremenu još ide, ali u drugom znatno teže.
Baš o toj sustavnosti i govorim. Mi imamo samo opciju-dvije i kad nam to zatvore gotovi smo (:
A naravno da golman znaci puno, ali pogledajmo i kakve udarce hvata Landin (žive lopte) a kakve Alilovic. Mislim da su udarci prema Alilovici bili puno opasniji od onih koje je Landin skunul...

razmjena filmova za stripove!
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=45640

Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10197 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 25/01/2014 : 16:39:55  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message
quote:
Originally posted by dosada

quote:
Originally posted by NESVRSTANI
Inace, Cupic nije igra zato šta je tako tija Goluža nego zato šta je Horvat zbog udarca koi je dobija(Onaj sedmerac koji je otvorija Cupicevu "seriju") bija na klupi. Prije toga je igra Horvat a ne Cupic.
Tako da ni ovo nije Golužina greška.



Samo je trener odgovoran za kadar igraca koji ima i tko od tih igraca igra...u normalnim situacijama.


Tvrdoglav si ko magare.
Kako je trener kriv kad mu suparnik ozlijedi igraca?
Šta, Cupic nije triba bit na turniru?

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10197 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 25/01/2014 : 16:48:47  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message
quote:
Originally posted by selanne

Odigrao sam mali milijun rukometnih utakmica, bio i pokraden i poguran od sudaca, nagledao se svega i svacega, a i ovdje sam se nacitao svacega, pa bih htio nešto rašcistiti.
Suci jesu bili naklonjeni Dancima, svi smo toga svjesni, ali smo i svjesni da Cosic nije baš cist u glavi, tako da o tom aspektu utakmice ne treba ni pricati.
Ono što bih htio naglasiti je da svi griješite napadajuci Cupica. Ona žuta minuta koja je uhvatila njega se može dogoditi svakom sportašu na svijetu, a vi ste prebrzo zaboravili da je on svejedno dao 3 gola jucer, od kojih jedan na pocetku s lijevog vanjskog, za kakav sam do jucer mislio da je sposoban samo Abalo (što se tice desnih krila). Nije odigrao lošu utakmicu koliko to izgleda kad ga napadate. Bože moj, upao je u kratku krizu, pogriješio je najviše što je uopce šutao drugi put s krila, ali sportski se bilo pokušati izvuci nakon promašaja. Promašen zicer se dogada svima.
Ako vec treba kriviti pojedince, to je onda samo i iskljucivo Mirko. Ne znam i ne zanimaju me "vanjski" razlozi poput viroze ili bilo cega drugog, ne zamjeram mu što je htio braniti iako je bolestan - sportski je pokušati, ali ako vidiš nakon 15-ak minuta da se ne možeš sastati s loptom, onda sam izadi kad vec trener nije dovoljno pametan da te izvadi. Razlika izmedu njega i Cupica je to što je Cupic pogriješio, a Mirko je griješio. Mirko nije primio 1-2 "svoja" gola, kakva je primio Landin, pa je ostajao na golu da se iskupi, Mirko je primao cijelu utakmicu takve golove i nije izlazio vani, a to rukometni golman ne radi. Kad skriviš gol, ostani i probaj se iskupiti, ali ako ih primaš 10-15 minuta, sjedi na klupu i ohladi glavu. Tko je gledao Poljake protiv Švedana, vidio je što se dogodilo sa Szmalom i zna o cemu pricam.
Okanite se Cupica, Štrleka, Duvnjaka, bilo koga. Svi su igrali dobro, trudili se i dolazilo je do poneke greške. Mirko je jedini koji nije apsolutno ništa dobro napravio.


Apsolutno se slažen osin sa jednin dijelon.
Dobro si napisa da svako može pogriješit, ali Cupic nije pogriješio, Cupic je ka i Mirko griješio.
Isto ka šta se vrataru nesmi dogodit ovakva utakmica tako se ni profesionalcu i po meni vrhunskon igracu nesmi dogodit onakav blackout.
Da je Cupic napravija svoje, danas bi komentirali kako ce nas u finalu Francuzi naguzit jer nemamo vratara, ovako cemo se borit za broncu jer nemamo vratara.
Ja san Duvnjaka i Štrleka spominja jedino u kontekstu Golužine krivnje. I to je upravo ono šta si napisa:Pogriješili su i idemo dalje.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

dosada
Advanced Member



Croatia
9033 Posts

Member since 13/05/2009

Posted - 25/01/2014 : 16:58:41  Show Profile Show Extended Profile  Send dosada a Private Message
Iz svega ovoga bi bile dobre da mi shvatimo da je problem u savezu i biranju strucnog stozera repke, a sve ostalo su šuplje price.

razmjena filmova za stripove!
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=45640

Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 25/01/2014 : 17:00:53  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message
Nikola Karabatic: "Nasi stvarni protivnici u finalu bili bi Hrvati . Jucerasnje sudenje je bilo katastrofalno a i vidilo se iz aviona da je tu nesto trulo . Bojim se da ce se i nama takvo sto desit ali mi se necemo dat slomiti od strane sudaca mi cemo ici do kraja... Samo mi je zao Hrvatskih igraca koji su poznati po fair play-u."

Bice se kladia na nas..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10197 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 25/01/2014 : 17:01:49  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message
quote:
Originally posted by dosada

Iz svega ovoga bi bile dobre da mi shvatimo da je problem u savezu i biranju strucnog stozera repke, a sve ostalo su šuplje price.


Otkrija si toplu vodu

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10197 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 25/01/2014 : 17:02:53  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message
quote:
Originally posted by brni

Nikola Karabatic: "Nasi stvarni protivnici u finalu bili bi Hrvati . Jucerasnje sudenje je bilo katastrofalno a i vidilo se iz aviona da je tu nesto trulo . Bojim se da ce se i nama takvo sto desit ali mi se necemo dat slomiti od strane sudaca mi cemo ici do kraja... Samo mi je zao Hrvatskih igraca koji su poznati po fair play-u."

Bice se kladia na nas..



Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 25/01/2014 : 17:03:20  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by dosada

Iz svega ovoga bi bile dobre da mi shvatimo da je problem u savezu i biranju strucnog stozera repke, a sve ostalo su šuplje price.


Otkrija si toplu vodu



Koliko smo to puta prežvakali na raznoraznim topicima prvenstava i sad nas dosada uci ode sta je trulo u hrv. rukometu..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"
Go to Top of Page

dosada
Advanced Member



Croatia
9033 Posts

Member since 13/05/2009

Posted - 25/01/2014 : 17:06:12  Show Profile Show Extended Profile  Send dosada a Private Message
ne govorim ja za vas vec za one koji toga nisu svjesni, a njih je puno (:

razmjena filmova za stripove!
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=45640

Go to Top of Page

dosada
Advanced Member



Croatia
9033 Posts

Member since 13/05/2009

Posted - 25/01/2014 : 17:07:22  Show Profile Show Extended Profile  Send dosada a Private Message
quote:
Originally posted by brni

Nikola Karabatic: "Nasi stvarni protivnici u finalu bili bi Hrvati . Jucerasnje sudenje je bilo katastrofalno a i vidilo se iz aviona da je tu nesto trulo . Bojim se da ce se i nama takvo sto desit ali mi se necemo dat slomiti od strane sudaca mi cemo ici do kraja... Samo mi je zao Hrvatskih igraca koji su poznati po fair play-u."

Bice se kladia na nas..



bit ce da je licemjer....ne gubi on na kladionici

razmjena filmova za stripove!
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=45640

Go to Top of Page

markotamara
Senior Member



Croatia
2783 Posts

Member since 26/05/2013

Posted - 25/01/2014 : 17:11:49  Show Profile Show Extended Profile  Send markotamara a Private Message
mi smo rukometna nacija i tako ce uvik biti,ali triba svjeze krvi u savez,igraca,stozer novi
sto mislite Balic i Metlicic izbornici???!!!!

GALLIENO FERRI
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 25/01/2014 : 17:29:40  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message
quote:
Originally posted by markotamara

mi smo rukometna nacija i tako ce uvik biti,ali triba svjeze krvi u savez,igraca,stozer novi
sto mislite Balic i Metlicic izbornici???!!!!



Evo sta Bala misli o tome:



"... djeci dok su još cista, dok su još poštena i dok im još možeš usadit prave stvari koje trebaju naucit, a to je da se bore od prve sekunde treninga do kraja ne samo utakmice nego svakog treninga i da trebaju dat sve od sebe i da svate kad daju sve od sebe da ce kad tad bit nagradeni"

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"
Go to Top of Page

Leonid
Senior Member



Croatia
2448 Posts

Member since 24/12/2010

Posted - 25/01/2014 : 18:23:39  Show Profile Show Extended Profile  Send Leonid a Private Message
quote:
Originally posted by brni

Nikola Karabatic: "Nasi stvarni protivnici u finalu bili bi Hrvati . Jucerasnje sudenje je bilo katastrofalno a i vidilo se iz aviona da je tu nesto trulo . Bojim se da ce se i nama takvo sto desit ali mi se necemo dat slomiti od strane sudaca mi cemo ici do kraja... Samo mi je zao Hrvatskih igraca koji su poznati po fair play-u."

Bice se kladia na nas..



Vjerojatno iskreno misli da je Dancima pomognuto ali ova izjava je namjerno izrecena da bi ih dodatno prcao....psihološke igre u stilu Mourinha.

"Liston even smells like a bear. I'm gonna give him to the local zoo after I whup him"
Go to Top of Page

selanne
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
7646 Posts

Member since 11/09/2009

Posted - 25/01/2014 : 20:26:01  Show Profile Show Extended Profile  Visit selanne's Homepage  Send selanne a Private Message
@NESVRSTANI
Cupicev blackout je trajao 3-4 minute, i dalje mislim da se svima može dogoditi, pa i najokorjelijem profesionalcu, odmah je zavrsio na klupi.
@dosada
Imao je i Mirko lakih lopti jer je obrana dosta dobro igrala, pa ih ipak nije branio. Ne mogu mu oprostiti ni one Eggertove golove s krila, ne smije se pravom vrataru dogoditi da prima golove u stranu u kojoj stoji.

Where other men blindly follow the truth, remember - nothing is true. Where other men are limited by morality or law, remember - everything is permitted. We work in the dark to serve the light. We are assassins! Nothing is true, everything is permitted.
Go to Top of Page

Darth Ivan
Advanced Member



Croatia
7978 Posts

Member since 21/03/2010

Posted - 25/01/2014 : 21:11:08  Show Profile Show Extended Profile  Send Darth Ivan a Private Message
nema se tu što reci, igraci su sami krivi.

koliki idiot moraš biti da na pocetku poluvremena vodiš 2 razlike, imaš dva igraca više skoro 2 minute + 2 minute, i da ne zabiješ niti jedan gol? odlicna prilika koju nismo znali iskoristiti u pravom momentu.

recite o sucima što hocete, da su pomagali Dancima, jesu, ali da su bili faktor koji je potpuno prevagnuo u našem porazu, nisu.

Duvnjak u drugom poluvremenu totalno pao, Cupic i Štrlek se nafulavali zicera nad zicerima kad ne treba, Alilovic ko da nije ni igrao, jedino su Horvat i Kopljar uspjeli ostat koliko-toliko na istoj razini.

naši su znali su da cijelu stvar odmah mogli vec u startu prvog dijela riješit. ali nisu. zašto, ne znam. zakljucak je da su ocito jedna od onih ekipa koji ocito ne znaju ucit na vlastitim pogreškama.

"Nothing lasts forever."
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 25/01/2014 : 21:21:37  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message
http://www.index.hr/sport/clanak/hansen-francuzi-su-stari-a-mi-smo-zedni-i-zelimo-to-zlato-karabatic-cekamo-vas-/723837.aspx

Stari su Francuzi svako prvenstvo pa dobro znamo kako to obicno na kraju zavrsava..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"
Go to Top of Page
Page: of 11 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.19 seconds. Snitz Forums 2000