forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 EP Francuska 2016. - kvalifikacije
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 3

PAJDO
Senior Member



Croatia
2236 Posts

Member since 10/04/2003

Posted - 23/02/2014 : 22:57:40  Show Profile Show Extended Profile  Send PAJDO a Private Message
quote:
Originally posted by globinjo

quote:
Originally posted by PAJDO

A zašto ne bi recimo Sisak, Dugopolje, Bakar...


šta fali stadionu u omišu...



Ništa naravno, ako budu loše igrali imat ce i gratis kamenovanje

In spite of my rage I´m still rat in a cage...
Go to Top of Page

delboj
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
16828 Posts

Member since 01/03/2004

Posted - 24/02/2014 : 16:31:34  Show Profile Show Extended Profile  Send delboj a Private Message
quote:
Originally posted by tutto maxim

quote:
Originally posted by delboj

Pa posljednji put Srbija nije pobijedila Jermeniju. Albanija ce sigurno biti nezgodna, motivisana, pogotovo kod kuce. Danska je solidna.


Poslednji put Srbija je pobedila Jermeniju 2-0.
Pre toga pobeda Srbije i remi u Jerevanu.


Ali to je bila prijateljska utakmica. U kvalifikacionoj nije.
Go to Top of Page

tutto maxim
Senior Member



Serbia
1355 Posts

Member since 07/01/2007

Posted - 24/02/2014 : 18:29:35  Show Profile Show Extended Profile  Send tutto maxim a Private Message
To si u pravu. U kvalifikacijama za EURO 2008 je bilo 3-0 u Beogradu i 0-0 u Jerevanu.

Ja bih i sad bio zadovoljan da izvucemo remi tamo. Kljucno u ovim kvalifikacijama je pobedjivati na domacem terenu.
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
26503 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 24/02/2014 : 18:54:25  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message
Samo izvlacenje i prijenos istog je bio za kurac.
Na kraju kad je postalo najzanimljivije i ostale su reprezentacije iz druge jakosne skupine ukljucujuci i našu,prije se izvukla reprezentacija nego li se nabrojile rerezentacije koje su vec izvucene za tu grupu ili se pokazalo graficki i tako ubile napetost ždrijeba što je i najglavnija stavka prijenosa izvlacenja uživo.
Kako su izvlacili zadnji pot a išlo se redom za grupe:A,B,C,D... ja sam svaki put kad bi oni ljigavi spiker rekao a sada da vidimo ko ide u skupinu A;B;C... vikao nabroji koje su reprezentacije u toj skupini picka ti materina
Za napetost je tribalo sam zapisivati dotadašnje izvlacenje ili biti izvrsnog pamcenja i zapamtiti sve dotad izvucene grupe i reprezentacije.
I onda vrhunac izvuce predzadnju Hrvatsku a ja sam jedino zna da nebi zadnju grupu i onda cekam dok debil od spikera tek onda cita ko je u našoj skupini

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

mr murdoc
Advanced Member



Switzerland
14557 Posts

Member since 02/01/2006

Posted - 24/02/2014 : 20:50:50  Show Profile Show Extended Profile  Send mr murdoc a Private Message
quote:
Originally posted by globinjo

hr-italija...12.06.2015.
tad je zg pun turista,pogotovo talijana,engleza,njemaca...u splitu sezona pocinje tek u osmom misecu pa nema smisla takvu utakmicu nudit linim tovarima...

Pula naravno ..

“To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all.”? Oscar Wilde
Go to Top of Page
Page: of 3 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.05 seconds. Snitz Forums 2000