forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 SP Brazil 2014. Rezultati i tablice na 1.strani!
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 112

King Warrior
stripovi.com suradnik



22289 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 08/06/2014 : 08:39:33  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message
quote:
Originally posted by dosada


Zate kaj ak imalo imaš pojma o nogometu onda valjda bar znaš razliu izmedu prijateljskih i prvenstvenih utakmica. A vi s Brazilom niste igrali ni prijateljsku vec pripremnu utakmicu, i to pripremnu par dana prije pocetka prvenstva na kojem je protivnik domacin i otvara prvnestvo. Valjda ti je jasno koliko su se cuvali u svakom pogledu za prvenstvo, ili na žalost nije a lacaš se komentara



Ma naravno, prijateljska, neprijateljska ili pripremna utakmica, nazovi je kako hoces, na isto ti dodje kada je cilj igre u pitanju.
Valjda je i tebi jasno da za Brazilce pravo SP pocinje od KO runde, te da utakmica protiv Hrvatske za njih nema nekog veceg znacaja od one protiv Srbije.
Jasno je da oni uvijek igraju na pobjedu, ali se nemoj zavaravati da su se oni pripremali toliko dugo i cuvali snagu za tekmu protiv Hrvata.
Cuvace oni svoje snage i dalje, za nekog PO NJIMA ozbiljnijeg protivnika u KO rundi.
Go to Top of Page

dosada
Advanced Member



Croatia
9033 Posts

Member since 13/05/2009

Posted - 08/06/2014 : 09:02:47  Show Profile Show Extended Profile  Send dosada a Private Message
e Kinže Kinže, ti i nogomet (:

razmjena filmova za stripove!
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=45640

Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22289 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 08/06/2014 : 09:45:55  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message
quote:
Originally posted by dosada

e Kinže Kinže, ti i nogomet (:


Igrao u cetvrtoj svicarskoj ligi. Da me nisu dozivotno suspendovali, sada bi bio rame uz rame sa Messijem i Ronaldom.
Go to Top of Page

dosada
Advanced Member



Croatia
9033 Posts

Member since 13/05/2009

Posted - 08/06/2014 : 10:01:11  Show Profile Show Extended Profile  Send dosada a Private Message
nisu su te bezveze suspendirali :)

razmjena filmova za stripove!
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=45640

Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22289 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 08/06/2014 : 10:09:12  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message
quote:
Originally posted by dosada

nisu su te bezveze suspendirali :)



Nisu, sto jest-jest.
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19605 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 08/06/2014 : 10:11:13  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message
quote:
Originally posted by King Warrior

quote:
Originally posted by dosada

e Kinže Kinže, ti i nogomet (:


Igrao u cetvrtoj svicarskoj ligi. Da me nisu dozivotno suspendovali, sada bi bio rame uz rame sa Messijem i Ronaldom.


Sta droga?
Fiksanje Zagorom?

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22289 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 08/06/2014 : 10:16:56  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message
Ma kakva droga. Znas kako je, fudbal je bas prljav sport.
Igraci te "neprimjetno" vrijedjaju, psuju, stipaju...E onda, kada ti pukne film, zaboravis da igras fudbal...
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 08/06/2014 : 11:50:06  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message
quote:
Originally posted by King Warrior

quote:
Originally posted by dosada

e Kinže Kinže, ti i nogomet (:


Igrao u cetvrtoj svicarskoj ligi. Da me nisu dozivotno suspendovali, sada bi bio rame uz rame sa Messijem i Ronaldom.


E da si nastavio napredovati mogao si s Baselom igrati Ligu Prvaka, zaradit koji milijuncic i otvoriti izdavacku kucu ''Bubnjevi Darkwooda'' ili nešto slicno, pa štancati Zagora na veliko (ali bez ludackih poteza sa Chiarollom).

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 08/06/2014 : 11:50:32  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
quote:
Originally posted by King Warrior

Ma kakva droga. Znas kako je, fudbal je bas prljav sport.
Igraci te "neprimjetno" vrijedjaju, psuju, stipaju...E onda, kada ti pukne film, zaboravis da igras fudbal...



šta si? nokautira nekog?

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 08/06/2014 : 12:00:05  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
http://www.jutarnji.hr/messi-i-drustvo-iznijeli-transparent-s-porukom---falklandski-otoci-su-argentinski-/1197584/

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22289 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 08/06/2014 : 12:05:20  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message
quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by King Warrior

Ma kakva droga. Znas kako je, fudbal je bas prljav sport.
Igraci te "neprimjetno" vrijedjaju, psuju, stipaju...E onda, kada ti pukne film, zaboravis da igras fudbal...



šta si? nokautira nekog?


pa, bilo ih je vise...s vremena na vrijeme
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 08/06/2014 : 12:06:43  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
imaš kakvu snimku da pogledamo i mi ?

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

Knez
Starting Member

32 Posts

Member since 29/05/2014

Posted - 08/06/2014 : 12:51:01  Show Profile Show Extended Profile  Send Knez a Private Message
Engleska-Honduras 0-0 ; ali to su pripremni mecevi i možda svatko malo "blefira". Najuzbudljivija grupa ce to biti, ja mislim da ce Talijani otpasti.

Ronaldo i Meireles se vracaju u pogon.
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 08/06/2014 : 13:07:23  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message
Talijani se nedavno igrali neriješeno s Luksemburgom i na osnovi toga covjek bi rekao da nemaju šta tražiti na SP, ja bih volio da ispadnu vec u skupini ali mora se potrefiti dosta toga da bi se to dogodilo iako su prije 4 godine doživjeli takvu sudbinu.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19605 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 08/06/2014 : 13:21:30  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message
Naj zanimljivija ce biti grupa Kolumbija, Grcka, Civ, Japan.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

dosada
Advanced Member



Croatia
9033 Posts

Member since 13/05/2009

Posted - 08/06/2014 : 13:34:28  Show Profile Show Extended Profile  Send dosada a Private Message
E Kinže, to je to!
Baš ono kaj se dalo naslutiti iz onoga kaj si napisal.
Sve dok se držiš nekih osnova nogometa dobar si, ali kad nogomet treba shvatiti i malo više od "obicne igre gdje nekoliko ljudi gura loptu prema golu" onda on tebi postaje neshvatljiv. Srecom ovo je samo forumu pa u raspravi nastupaš "agresijom" bedastoca umjesto agresijom šaka.... :)

razmjena filmova za stripove!
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=45640

Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 08/06/2014 : 14:00:30  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message
quote:
Originally posted by lwood

imaš kakvu snimku da pogledamo i mi ?



Evo ga.

Go to Top of Page

hello
Senior Member



Croatia
2730 Posts

Member since 14/07/2006

Posted - 08/06/2014 : 14:11:25  Show Profile Show Extended Profile  Visit hello's Homepage  Send hello a Private Message
quote:
Originally posted by lwood

http://www.jutarnji.hr/messi-i-drustvo-iznijeli-transparent-s-porukom---falklandski-otoci-su-argentinski-/1197584/

E baš me sad zanima stav FIFE u vezi ovoga. Za politicke poruke su se dobivale velike kazne i da su dosljedni svi igraci koji su držali transparent bi trebali dobiti barem 1 utakmicu suspenzije, ali kurac ce itko išta dobiti,možda neka simbolicna novcana kazna, a ako bude i pritiskaka FIFA ce se sigurno izvlaciti da je to prijateljska utakmica gdje oni nemaju nadležnosti itd.itd.

www.izdavanje-knjiga-dani.hr
www.vangogh.hr
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37784 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 08/06/2014 : 14:15:45  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message

@KW
da nije bio to onaj drugi sport s loptom? :D





Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See

Edited by - Poli on 08/06/2014 14:16:16
Go to Top of Page

dosada
Advanced Member



Croatia
9033 Posts

Member since 13/05/2009

Posted - 08/06/2014 : 14:51:16  Show Profile Show Extended Profile  Send dosada a Private Message
quote:
Originally posted by hello

quote:
Originally posted by lwood

http://www.jutarnji.hr/messi-i-drustvo-iznijeli-transparent-s-porukom---falklandski-otoci-su-argentinski-/1197584/

E baš me sad zanima stav FIFE u vezi ovoga. Za politicke poruke su se dobivale velike kazne i da su dosljedni svi igraci koji su držali transparent bi trebali dobiti barem 1 utakmicu suspenzije, ali kurac ce itko išta dobiti,možda neka simbolicna novcana kazna, a ako bude i pritiskaka FIFA ce se sigurno izvlaciti da je to prijateljska utakmica gdje oni nemaju nadležnosti itd.itd.



FIFA kažnjava one ispade koji imaju veze s režimima koji dašanja civilizacija osuduje. Ne brkajte pojmave, jer politika i politika nisu isto!

razmjena filmova za stripove!
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=45640

Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 08/06/2014 : 15:56:37  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
koga boli kita za fifu. svaka in cast na ovome

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

hello
Senior Member



Croatia
2730 Posts

Member since 14/07/2006

Posted - 08/06/2014 : 16:53:18  Show Profile Show Extended Profile  Visit hello's Homepage  Send hello a Private Message
quote:
Originally posted by lwood

koga boli kita za fifu. svaka in cast na ovome

Svaka njima cast, ali kad si faca onda snosi i sankcije. Ja uvijek govorim da su dvostruki kriteriji, jedni vrijede za "velike" a drugi za "male". Fifa najoštrije zabranjuje i kažnjava bilo kakve politicke poruke. Jedan srpski plivac je bio suspendiran zbog majice Kosovo je Srbija, mislim da mu je cak i oduzeta zlatna medalja. A Fifa je još osjetljivija na ovakve stvari (naravno kad su u pitanju mali )

www.izdavanje-knjiga-dani.hr
www.vangogh.hr
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 08/06/2014 : 22:05:50  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
plivac,znaci nema fifa ovlasti nad njim.
a i nije ista šema da ne ulazimo dublje u tematiku.
šta se tice velikih i malih to je isto istina.
al tako je oduvik i bilo.

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 09/06/2014 : 10:16:50  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
http://www.index.hr/sp2014/clanak/novi-cirkus-u-reprezentaciji-kameruna-ne-zna-se-je-li-etoo-u-avionu-dvojicu-igraca-zaboravili-u-hotelu/752233.aspx

ovi se raspali prije pocetka sp-a

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 09/06/2014 : 10:18:46  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
http://www.index.hr/sp2014/clanak/brazil-u-strahu-od-hrvatskih-i-argentinskih-huligana/752194.aspx

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page
Page: of 112 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.44 seconds. Snitz Forums 2000