forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 SP Brazil 2014. Rezultati i tablice na 1.strani!
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 112

-jeremija-
Senior Member



Serbia
1611 Posts

Member since 14/08/2012

Posted - 07/06/2014 : 15:36:16  Show Profile Show Extended Profile  Send -jeremija- a Private Message
quote:
Originally posted by Jasko

Najveci protivnici Hrvatske i BiH-a bice klima i Hrvatska i BiH.
Hrvatskoj i BiH je bolje da odigraju loše protiv Brazila i Argentine, a da se pokažu protiv ostala dva protivnika.



Odnosno, upravo obratno nego kao Srbija protiv Australije i Gane, tj. Nemacke. Sad, eto, imamo najsrknaviju pobedu ikada, dve utakmice u kojima smo sami sebe pobedili i još jedno ispadanje u grupi... Slažem se.

Edited by - -jeremija- on 30/02/2014 00:00:15
Go to Top of Page

dosada
Advanced Member



Croatia
9033 Posts

Member since 13/05/2009

Posted - 07/06/2014 : 16:17:22  Show Profile Show Extended Profile  Send dosada a Private Message
quote:
Originally posted by -jeremija-

quote:
Originally posted by Jasko

Najveci protivnici Hrvatske i BiH-a bice klima i Hrvatska i BiH.
Hrvatskoj i BiH je bolje da odigraju loše protiv Brazila i Argentine, a da se pokažu protiv ostala dva protivnika.



Odnosno, upravo obratno nego kao Srbija protiv Australije i Gane, tj. Nemacke. Sad, eto, imamo najsrknaviju pobedu ikada, dve utakmice u kojima smo sami sebe pobedili i još jedno ispadanje u grupi... Slažem se.



...e deca vidi se da slabo pratite našu repku. Mi smo uvijek najbolji protiv najjacih i to je ono kaj nas je nekoliko puta dovelo do uspjeha na velikim natjecanjima. Samo dobrim rezultatom protiv Brazila imamo osiguran put prolaska grupne faze.
Usporedba sa Srbijom nema nikakvog smisla, jer to je repka ciji je domet eventualni plasman na velika natjecanja dok je Hrvatska daleko ispred takvih dostignuca. Polufinala, nekoliko cetvrfinala i sl. su naši dometi! Uostalom rezultati govore sami za sebe.

razmjena filmova za stripove!
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=45640

Go to Top of Page

Jasko
Advanced Member



Nicaragua
6223 Posts

Member since 29/02/2012

Posted - 07/06/2014 : 16:33:26  Show Profile Show Extended Profile  Send Jasko a Private Message
quote:
Originally posted by dosada
...e deca vidi se da slabo pratite našu repku. Mi smo uvijek najbolji protiv najjacih i to je ono kaj nas je nekoliko puta dovelo do uspjeha na velikim natjecanjima. Samo dobrim rezultatom protiv Brazila imamo osiguran put prolaska grupne faze.
Usporedba sa Srbijom nema nikakvog smisla, jer to je repka ciji je domet eventualni plasman na velika natjecanja dok je Hrvatska daleko ispred takvih dostignuca. Polufinala, nekoliko cetvrfinala i sl. su naši dometi! Uostalom rezultati govore sami za sebe.



Znam, tako je bilo i 2002.

Dva 1/4 finala i jedno polufinale nisu nekoliko 1/4 finala i polufinala, nego par 1/4 finala i polufinale (jednina).

Ne znam, racuna li se ono kada su Hrvati igrali za onu mrsku Jugoslaviju? Pa beše '90. neko 1/4 finale, možda i to zbiraš u ta 1/4 finala, a?
Go to Top of Page

Elderane84
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3247 Posts

Member since 30/10/2008

Posted - 07/06/2014 : 16:45:34  Show Profile Show Extended Profile  Send Elderane84 a Private Message
quote:
Originally posted by dosada

quote:
Originally posted by -jeremija-

quote:
Originally posted by Jasko

Najveci protivnici Hrvatske i BiH-a bice klima i Hrvatska i BiH.
Hrvatskoj i BiH je bolje da odigraju loše protiv Brazila i Argentine, a da se pokažu protiv ostala dva protivnika.



Odnosno, upravo obratno nego kao Srbija protiv Australije i Gane, tj. Nemacke. Sad, eto, imamo najsrknaviju pobedu ikada, dve utakmice u kojima smo sami sebe pobedili i još jedno ispadanje u grupi... Slažem se.



...e deca vidi se da slabo pratite našu repku. Mi smo uvijek najbolji protiv najjacih i to je ono kaj nas je nekoliko puta dovelo do uspjeha na velikim natjecanjima. Samo dobrim rezultatom protiv Brazila imamo osiguran put prolaska grupne faze.
Usporedba sa Srbijom nema nikakvog smisla, jer to je repka ciji je domet eventualni plasman na velika natjecanja dok je Hrvatska daleko ispred takvih dostignuca. Polufinala, nekoliko cetvrfinala i sl. su naši dometi! Uostalom rezultati govore sami za sebe.



Nije cak dostojno ni slovnog odgovora.
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29610 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 07/06/2014 : 17:06:26  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message
ja se slazem sa dosadom
Go to Top of Page

dosada
Advanced Member



Croatia
9033 Posts

Member since 13/05/2009

Posted - 07/06/2014 : 17:08:48  Show Profile Show Extended Profile  Send dosada a Private Message
quote:
Originally posted by supermark

ja se slazem sa dosadom



Kak neces kad gledamo iz iste perspektive

razmjena filmova za stripove!
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=45640

Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29610 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 07/06/2014 : 17:11:32  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message
ma rezultati nase i srpske repke nisu uopce za usporedjivati, neovisno o perspektivi

Edited by - supermark on 07/06/2014 17:11:50
Go to Top of Page

dosada
Advanced Member



Croatia
9033 Posts

Member since 13/05/2009

Posted - 07/06/2014 : 17:18:59  Show Profile Show Extended Profile  Send dosada a Private Message
quote:
Originally posted by supermark

ma rezultati nase i srpske repke nisu uopce za usporedjivati, neovisno o perspektivi




Ma nije naglasak uopce na usporedivanju rezultata (to nema ni smisla), vec o cinjenici da oni nisu nikad bili al pari najjacima u dirketnim dvobojima za razliku od naše repke. Uostalom mi na najjacima i gradimo svoje uspjehe, barem je tak bilo dosad!

razmjena filmova za stripove!
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=45640


Edited by - dosada on 07/06/2014 17:19:34
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22289 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 07/06/2014 : 18:59:07  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message
quote:
Originally posted by dosada


Usporedba sa Srbijom nema nikakvog smisla, jer to je repka ciji je domet eventualni plasman na velika natjecanja dok je Hrvatska daleko ispred takvih dostignuca. Polufinala, nekoliko cetvrfinala i sl. su naši dometi! Uostalom rezultati govore sami za sebe.


Iskreno, ne znam odakle ti takvo razmisljanje?! Na prvom SP ste ostvarili veliki uspjeh i osvojili sa zlatnim momcima trece mjesto, to je bio i jedini put da ste usli u KO fazu na jednom SP.
Na EP 2x prosli grupe i odmah u narednoj rundi zavrsili takmicenje.
Ovako kako si ti to rekao, pomislio bi covjek da po uspjesnosti stojite rame uz rame sa Brazilom i Njemackom.

Uopste mislim da niste trenutno bolji od Srbije, bas naprotiv, na stranu prolaz na SP.
Jedina vasa prednost (mada nije zanemariva) je Mandzukic.
Srbija je juce bila bolja od Brazila, i pored mrsavog poraza, vidjecemo za koji dan sta ce te vi uraditi protiv marvelovih pozera.
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 07/06/2014 : 19:07:07  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message
1996. na Europskom smo bili bolji od Njemacke u cetvrtfinalu..sudac nas je masakrira, prekrsaj na Jarniju kod gola Njemaca i nedosuden cisti crveni Klinsmannu..1998. zbog Cirinih utaja poreza u Francuskoj nismo postali prvaci svijeta..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37784 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 07/06/2014 : 19:12:25  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message

I na kraju, ciji je duzi?






Vazno da smo mi ostali kratkoga.



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19605 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 07/06/2014 : 19:35:39  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message
quote:
Originally posted by King Warrior

quote:
Originally posted by dosada


Usporedba sa Srbijom nema nikakvog smisla, jer to je repka ciji je domet eventualni plasman na velika natjecanja dok je Hrvatska daleko ispred takvih dostignuca. Polufinala, nekoliko cetvrfinala i sl. su naši dometi! Uostalom rezultati govore sami za sebe.


Iskreno, ne znam odakle ti takvo razmisljanje?! Na prvom SP ste ostvarili veliki uspjeh i osvojili sa zlatnim momcima trece mjesto, to je bio i jedini put da ste usli u KO fazu na jednom SP.
Na EP 2x prosli grupe i odmah u narednoj rundi zavrsili takmicenje.
Ovako kako si ti to rekao, pomislio bi covjek da po uspjesnosti stojite rame uz rame sa Brazilom i Njemackom.

Uopste mislim da niste trenutno bolji od Srbije, bas naprotiv, na stranu prolaz na SP.
Jedina vasa prednost (mada nije zanemariva) je Mandzukic.
Srbija je juce bila bolja od Brazila, i pored mrsavog poraza, vidjecemo za koji dan sta ce te vi uraditi protiv marvelovih pozera.


Jedina nam je prednost Mandzukic?

Imamo dvojicu europskih, us vakom smislu te rjeci, veznjaka kojima niti jedan drugi igrac s ovih prostora nije ravan.
Uz vrlo dobrog Perisica I odlicnog rastrkanog mladca Kovacica.
Koga Srbija ima u vezi? Matica I par anonimusa.
U napadu nam stoje Mandzukic, Jelavic, Olic plus europska nada Rebic I dobar Da Silva.
Koga Srbije ima u napadu?
Na golu imamo golmana osvajaca ruskog kupa I golmana viceprvaka Francuske. Srbija opet anonimusa.
Jedina komponenta vam je obrana, ali su, kako mi se cini dosta slabi kad igraju zajedno.

I za kraj, zadnje europsko smo igrali u skupini s prvakom I viceprvakom, a malo je falilo da prodjemo.
Predzadnje europsko smo bili u cetvrtfinalu, ali smo imali veliki peh.
Zatim ta famozna bronca I prvenstvo o kojem je brni pricao. Poslije toga smo bili na svim sp osim u jaru. Srbiji je svaki plasman uspijeh.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Tutta
Advanced Member



Germany
32400 Posts

Member since 19/02/2010

Posted - 07/06/2014 : 19:47:51  Show Profile Show Extended Profile  Send Tutta a Private Message
Kingov post je me malo iznenadio. Al ok, nesto kao kontrira Dosadi.
Al sa usporedjivanjem ,jedne obicne prijateljske utakmice,sa onom sto Hrvatsku ceka 12.06. ...


+IN HOC SIGNO VINCES+


Go to Top of Page

Jasko
Advanced Member



Nicaragua
6223 Posts

Member since 29/02/2012

Posted - 07/06/2014 : 19:48:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Jasko a Private Message
Srbija (i Crna Gora) je '98. bila igracki iste kvalitete ko i Hrvatska. Jedina razlika je bila u pristupu (pa) i sreci. Tako kako je tada Hrvatska mogla da osvoji SP, mogla je i SR Jugoslavija, ne bi bilo iznenadenje.

Da, Kovacic nije anonimus, a Tadic, recimo, jeste? Hrvatska ima poznatije i iskusnije igrace u srednjem redu. Jednog vanserijskog igraca i jednog igraca koji je u životnoj formi. Ovo ostalo je veoma promenljivo, pa ne bih dalje analizirao.

Hrvatska ima tim, što je najbitnije. Kada i igracki slabije stoje, fanatizam i uigranost omogucavaju savladivanje prepreka. Srbija i kada ima dobru generaciju, sve se rasprši u momentu kada dode do neuspeha. A neuspesi su kada se ne prode grupa na velikom takmicenju. Tako da Srbiji plasman nije uspeh. Da jeste, ne bi postojao pritisak da se prolazi grupa.

Edited by - Jasko on 07/06/2014 19:49:06
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19605 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 07/06/2014 : 19:55:02  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message
Za koga igra tadic?

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 07/06/2014 : 20:26:57  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message
quote:
Originally posted by Poli


I na kraju, ciji je duzi?


Mandingo ipak ima najdužeg. http://www.iafd.com/person.rme/perfid=Mandingo/gender=m/mandingo.htm

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22289 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 07/06/2014 : 21:23:36  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message
quote:
Originally posted by Tutta


Al sa usporedjivanjem ,jedne obicne prijateljske utakmice,sa onom sto Hrvatsku ceka 12.06. ...




Zasto da ne?
Brazilci su izasli sa A ekipom, bili losiji i ipak pobjedili sa mrsavim rezultatom.
Borili se jesu, trcali takodje, bila je stvar prestiza, tekma je bila u Brazilu pred skoro 70.000 gledalaca.
Zasto mislis da ce dvanaestog biti drugacije?
Igrali su i sinoc na pobjedu, kao sto ce i dvanaestog.
Mislis da su im oni zvizduci od sopstvene publike sinoc prijali? Mislis da ce za sest dana evoluirati u neki drugi tim, povampiriti se i postati nesto sto nisu?
12.06. izaci ce na teren isti taj tim, sa istom zeljom za pobjedom, pred istom publikom i pribliznim brojem navijaca.
Bice dobri onoliko koliko im to Hrvati dopuste.
Go to Top of Page

izivko
Advanced Member



Germany
12304 Posts

Member since 25/07/2003

Posted - 07/06/2014 : 21:30:39  Show Profile Show Extended Profile  Send izivko a Private Message
quote:
Originally posted by Jasko

quote:
Originally posted by dosada
...e deca vidi se da slabo pratite našu repku. Mi smo uvijek najbolji protiv najjacih i to je ono kaj nas je nekoliko puta dovelo do uspjeha na velikim natjecanjima. Samo dobrim rezultatom protiv Brazila imamo osiguran put prolaska grupne faze.
Usporedba sa Srbijom nema nikakvog smisla, jer to je repka ciji je domet eventualni plasman na velika natjecanja dok je Hrvatska daleko ispred takvih dostignuca. Polufinala, nekoliko cetvrfinala i sl. su naši dometi! Uostalom rezultati govore sami za sebe.



Znam, tako je bilo i 2002.

Dva 1/4 finala i jedno polufinale nisu nekoliko 1/4 finala i polufinala, nego par 1/4 finala i polufinale (jednina).

Ne znam, racuna li se ono kada su Hrvati igrali za onu mrsku Jugoslaviju? Pa beše '90. neko 1/4 finale, možda i to zbiraš u ta 1/4 finala, a?


Par ili nekoliko, isto ti je to. Mi ne racunamo što je nekad bilo u ex-Yu, barem što se tice nogometa..
To ostavljamo tebi da se imaš cime dicit

Have mercy
Go to Top of Page

Jasko
Advanced Member



Nicaragua
6223 Posts

Member since 29/02/2012

Posted - 07/06/2014 : 21:32:49  Show Profile Show Extended Profile  Send Jasko a Private Message
quote:
Originally posted by izivko

Par ili nekoliko, isto ti je to. Mi ne racunamo što je nekad bilo u ex-Yu, barem što se tice nogometa..
To ostavljamo tebi da se imaš cime dicit



Sada, treba definisati i vas. Jer niste svi vi mi. Narocito vi :)
Go to Top of Page

izivko
Advanced Member



Germany
12304 Posts

Member since 25/07/2003

Posted - 07/06/2014 : 21:34:00  Show Profile Show Extended Profile  Send izivko a Private Message
quote:
Originally posted by King Warrior

quote:
Originally posted by Tutta


Al sa usporedjivanjem ,jedne obicne prijateljske utakmice,sa onom sto Hrvatsku ceka 12.06. ...




Zasto da ne?
Brazilci su izasli sa A ekipom, bili losiji i ipak pobjedili sa mrsavim rezultatom.
Borili se jesu, trcali takodje, bila je stvar prestiza, tekma je bila u Brazilu pred skoro 70.000 gledalaca.
Zasto mislis da ce dvanaestog biti drugacije?
Igrali su i sinoc na pobjedu, kao sto ce i dvanaestog.
Mislis da su im oni zvizduci od sopstvene publike sinoc prijali? Mislis da ce za sest dana evoluirati u neki drugi tim, povampiriti se i postati nesto sto nisu?
12.06. izaci ce na teren isti taj tim, sa istom zeljom za pobjedom, pred istom publikom i pribliznim brojem navijaca.
Bice dobri onoliko koliko im to Hrvati dopuste.



U pravu si jarane, isto je to, prijateljska ili otvaranje SP. Sve je to u pet deka

Have mercy
Go to Top of Page

izivko
Advanced Member



Germany
12304 Posts

Member since 25/07/2003

Posted - 07/06/2014 : 21:36:42  Show Profile Show Extended Profile  Send izivko a Private Message
quote:
Originally posted by Jasko

quote:
Originally posted by izivko

Par ili nekoliko, isto ti je to. Mi ne racunamo što je nekad bilo u ex-Yu, barem što se tice nogometa..
To ostavljamo tebi da se imaš cime dicit



Sada, treba definisati i vas. Jer niste svi vi mi. Narocito vi :)


Ejvala, usro se
Pa vi svojatate sve rezultate koje je postigla negdašnja država. Ok, što se mene tice

Have mercy
Go to Top of Page

Jasko
Advanced Member



Nicaragua
6223 Posts

Member since 29/02/2012

Posted - 07/06/2014 : 21:56:17  Show Profile Show Extended Profile  Send Jasko a Private Message
quote:
Originally posted by izivko

Ejvala, usro se
Pa vi svojatate sve rezultate koje je postigla negdašnja država. Ok, što se mene tice



Ne znam koji su to mi :)

Ali neka bude po tvom... "Mi" svojatamo, "vi" ne svojatate, u cemu je problem? :)
Ako baš želite da svojatate, nema problem. Nije svet nastao '91. (iako se cini da za neke je) :)

Edited by - Jasko on 07/06/2014 21:56:33
Go to Top of Page

izivko
Advanced Member



Germany
12304 Posts

Member since 25/07/2003

Posted - 07/06/2014 : 22:20:07  Show Profile Show Extended Profile  Send izivko a Private Message
Hababu sve ko grom, nema problema, laganini, život je kratak

Have mercy
Go to Top of Page

dosada
Advanced Member



Croatia
9033 Posts

Member since 13/05/2009

Posted - 08/06/2014 : 07:01:32  Show Profile Show Extended Profile  Send dosada a Private Message
quote:
Originally posted by King Warrior

quote:
Originally posted by Tutta


Al sa usporedjivanjem ,jedne obicne prijateljske utakmice,sa onom sto Hrvatsku ceka 12.06. ...




Zasto da ne?




Zate kaj ak imalo imaš pojma o nogometu onda valjda bar znaš razliu izmedu prijateljskih i prvenstvenih utakmica. A vi s Brazilom niste igrali ni prijateljsku vec pripremnu utakmicu, i to pripremnu par dana prije pocetka prvenstva na kojem je protivnik domacin i otvara prvnestvo. Valjda ti je jasno koliko su se cuvali u svakom pogledu za prvenstvo, ili na žalost nije a lacaš se komentara

Inace, zanimljivo kak je SFRJ 1950. igrala tekmu s Brazilom, a u grupi je bila s Meksikom

razmjena filmova za stripove!
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=45640

Go to Top of Page

Risar_69
Advanced Member



Slovenia
11679 Posts

Member since 05/05/2008

Posted - 08/06/2014 : 07:22:41  Show Profile Show Extended Profile  Send Risar_69 a Private Message
Baš citam intervju sa nekadašnjom legendom fudbala Branetom Oblakom. Naravno ce navijati za BIH i Hrvatsku, kao i vecina nas, koji cemo pratiti svjetsko prvenstvo.

Kaže: "bosanci mogu biti veliko iznenadjenje prvenstva, ali se mi cini, da nisu toliko opasni, kao što su bili. Vecina igraca si je vec napunila džepove. Hrvati imaju sa Lukom Modricem i Ivanom Rakiticem najbolju veznu liniju na svijetu, malo im ne ide u napadu, Protiv brazilca nemaju realnih šansi. Ako vec zaprete, svoje ce napraviti sudije."

Naravno, nadajmo se najboljem.
Svu srecu, jedna cekam ovu utakmicu.
Sve NAJ i za obadvije ekipe, kao BIH i vaše.


Kad pocneš crtati, uvek moraš imati na kraju olovke, srce, ruku i misli!

Edited by - Risar_69 on 08/06/2014 07:33:19
Go to Top of Page
Page: of 112 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.3 seconds. Snitz Forums 2000