forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 SP Brazil 2014. Rezultati i tablice na 1.strani!
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 112

Zagor12
Advanced Member



Croatia
6763 Posts

Member since 23/08/2010

Posted - 06/06/2014 : 20:28:03  Show Profile Show Extended Profile  Visit Zagor12's Homepage  Send Zagor12 a Private Message
Mislim da dosada trolla.

Z12 je sada Golub, ali sajt je ostao isti:
http://superheroji.com.hr/ - Najnovije iz svijeta superheroja
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 06/06/2014 : 20:31:47  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
quote:
Originally posted by Zagor12

Mislim da dosada trolla.



nema veze,bar je smišan

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

markotamara
Senior Member



Croatia
2783 Posts

Member since 26/05/2013

Posted - 06/06/2014 : 20:54:17  Show Profile Show Extended Profile  Send markotamara a Private Message
Jos nije ni pocelo tako da tesko je bilo sto sa sigurnoscu reci,tko bi reka da ce italija osvojiti 2006 kraj onog Brazila....al tako nas mozda i sad ceka zanimljivo

GALLIENO FERRI
Go to Top of Page

hello
Senior Member



Croatia
2730 Posts

Member since 14/07/2006

Posted - 06/06/2014 : 21:38:32  Show Profile Show Extended Profile  Visit hello's Homepage  Send hello a Private Message
Gledam malo Brazil-Srbija i Brazil igra dosta sporo što ne mora ništa znaciti jer su još u fazi priprema, ali ono što sam primjetio u ovih 30-ak minuta igraju dosta predvidljivo 80% napada ide s lijevog krila, 20% s desnog, pokušavaju odigrati dupli pas i nabacivanje ili proboj i to Srbija s dvostrukim i ponekad i trostrukim udvajanjem rješava bez vecih poteškoca. Nema nikakve potrebe da Hrvatska igra s klasicnim defanzivnim veznim Modric i Rakitic to rješavaju bez problema. Najbitnije je da na desnoj strani Srni netko dobro pomaže, kao i Pranjicu na lijevoj cak mislim da bi super kombinacija bila Srna i Vrsaljko u prvih 11.
Osim krila glavna snaga Brazila je odlicna obrana i individualne kvalitete kojima mogu rješiti utakmicu.
Ako za 6 dana nešto drasticno ne promjene Hrvatska ih može cak i pobjediti i to ne bi bilo cak ni iznenadenje.

www.izdavanje-knjiga-dani.hr
www.vangogh.hr
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29610 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 06/06/2014 : 22:14:23  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message
Da, ali srbi imaju odlicnu obranu, a mi nemamo obranu
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 06/06/2014 : 22:15:04  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message
quote:
Originally posted by supermark

Da, ali srbi imaju odlicnu obranu, a mi nemamo obranu



+1

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19605 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 06/06/2014 : 22:51:15  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message
quote:
Originally posted by hello

Gledam malo Brazil-Srbija i Brazil igra dosta sporo što ne mora ništa znaciti jer su još u fazi priprema, ali ono što sam primjetio u ovih 30-ak minuta igraju dosta predvidljivo 80% napada ide s lijevog krila, 20% s desnog, pokušavaju odigrati dupli pas i nabacivanje ili proboj i to Srbija s dvostrukim i ponekad i trostrukim udvajanjem rješava bez vecih poteškoca. Nema nikakve potrebe da Hrvatska igra s klasicnim defanzivnim veznim Modric i Rakitic to rješavaju bez problema. Najbitnije je da na desnoj strani Srni netko dobro pomaže, kao i Pranjicu na lijevoj cak mislim da bi super kombinacija bila Srna i Vrsaljko u prvih 11.
Osim krila glavna snaga Brazila je odlicna obrana i individualne kvalitete kojima mogu rješiti utakmicu.
Ako za 6 dana nešto drasticno ne promjene Hrvatska ih može cak i pobjediti i to ne bi bilo cak ni iznenadenje.


Vrsaljko? Hrvatska goreg reprezentativca nije vidjela.

A s druge strane, Srbi imaju svijetsku obranu (Ivanovic, Subotic, Nastasic...), a mi Srnu (prebacen na beka u nedostatku istog), Corluku (ni sam ne zna koja mu je prirodno pozicija, ali I dalje vrlo dobar), Lovrena (supalj I spor iako zna zabiti gol) I na kraju plejadu lijevih bekova od kojih nijedan ne bi bio u reprezentaciji da je prava.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Caleb
Advanced Member



Greece
16339 Posts

Member since 01/07/2008

Posted - 06/06/2014 : 23:02:38  Show Profile Show Extended Profile  Visit Caleb's Homepage  Send Caleb a Private Message
Ivanovic jednostavno mora da igra beka, a ne halfa. Svi govore da imamo jaku odbranu, a stalno primamo golove i to vrlo naivne.
Naravno, stara boljka je realizacija. Opet ce biti komentara da smo stvarali sanse, ali ih nismo koristili. Izgovori...
Drulovic treba da ostane, jer, ako dodje nov selektor, vracamo se na nulu (mada, realno nismo mnogo odmakli od nje).

Preveo: Goran Krickovic, Tekst interpretirali: Ljubiša Bacic, Nada Blam, Miroslav Bijelic, Vlastimir Ðuza Stoiljkovic i Nikola Simic, Magnetoskop: Miroslav Nikolov, Ton majstor: Rihard Merc, Realizacija: Slavko Tatic
https://www.youtube.com/watch?v=TkE5VYffiR0
Go to Top of Page

HŠK ZRINJSKI 1905
New Member



200 Posts

Member since 25/04/2014

Posted - 06/06/2014 : 23:02:55  Show Profile Show Extended Profile  Send HŠK ZRINJSKI 1905 a Private Message
quote:
Originally posted by tinton

quote:
Originally posted by hello

Gledam malo Brazil-Srbija i Brazil igra dosta sporo što ne mora ništa znaciti jer su još u fazi priprema, ali ono što sam primjetio u ovih 30-ak minuta igraju dosta predvidljivo 80% napada ide s lijevog krila, 20% s desnog, pokušavaju odigrati dupli pas i nabacivanje ili proboj i to Srbija s dvostrukim i ponekad i trostrukim udvajanjem rješava bez vecih poteškoca. Nema nikakve potrebe da Hrvatska igra s klasicnim defanzivnim veznim Modric i Rakitic to rješavaju bez problema. Najbitnije je da na desnoj strani Srni netko dobro pomaže, kao i Pranjicu na lijevoj cak mislim da bi super kombinacija bila Srna i Vrsaljko u prvih 11.
Osim krila glavna snaga Brazila je odlicna obrana i individualne kvalitete kojima mogu rješiti utakmicu.
Ako za 6 dana nešto drasticno ne promjene Hrvatska ih može cak i pobjediti i to ne bi bilo cak ni iznenadenje.


Vrsaljko? Hrvatska goreg reprezentativca nije vidjela.

A s druge strane, Srbi imaju svijetsku obranu (Ivanovic, Subotic, Nastasic...), a mi Srnu (prebacen na beka u nedostatku istog), Corluku (ni sam ne zna koja mu je prirodno pozicija, ali I dalje vrlo dobar), Lovrena (supalj I spor iako zna zabiti gol) I na kraju plejadu lijevih bekova od kojih nijedan ne bi bio u reprezentaciji da je prava.


Ma nema Srbi su cudo imaju svjetsku obranu, magican vezni red i ubojit napad...ne znam samo kako nisu u Brazilu...u stvari sad sam se sjetio, mi ih izbacili !?!!
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12448 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 06/06/2014 : 23:06:01  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message
quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by dosada

Prognoze kao prognoze, ali gotovo sam siguran da Brazil ne bu svetski prvak kak nije bil ni prošli put kad su bili domacini. Nemaju ni toliko kvalitetnu momcad, niti se mogu nositi s pritiskom. Navijam za njih uvijek, ali mislim da ovaj put ne bu išlo....

Vjerujem da bu osvojila neka isuksna južnoamericka repka poput Argentine ili Urugvaja. Od europskih eventualno Engleska ili Hrvatska, jer Kovac je vrhunski strucnjak i ima najbolji vezni red. Vezni red koji bi na ovom prvenstvu mogel igrati važnu ulogu. A napadackoj kvaliteti Mandžukica nema potrebe diskutirati....





aj dobro bar si šaljiv




Kovac vrhunski strucnjak!??? PA covjek je preuzeo reprezentaciju u dodatnim kvalifikacijama protiv ISLANDA.....pa to ste mogli proci i bez selektora,...i sad odjednom covjek najveci strucnjak a Hrvatska skoro pa u finalu....cccccccc
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 06/06/2014 : 23:17:24  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message
Na onoj tablici vrijednosti momcadi nekako bode u oci Belgija, ne vjerujem da su baš toliko dobri da budu ispred Engleske, Nizozemske i Portugala.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29610 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 06/06/2014 : 23:24:35  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message
Baci pogled gdje im igeaci igraju pa ce ti sve biti jasno
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 06/06/2014 : 23:39:01  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message
Znam da ih vecina igra u Engleskoj ali osim Hazarda i Kompanyja ostatak momcadi je za mene precijenjen.
Imaju laku skupinu koju ce bez problema proci ali bi lako mogli zapeti vec u osmini finala gdje ce naici Njemacka ili Portugal.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29610 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 06/06/2014 : 23:46:05  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message
Curtois najbolji golman zadnje dvije sezone svijeta...
a imaju hrpu odlicnih igraca, ne mozes ih ni pobrojati sve - Kompany Vertonghen Vermaelen Buyten Witsel Fellaini Dembélé de Bruyne Hazard Januzaj Mirallas Lukaku...

Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 06/06/2014 : 23:58:55  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message
Njihova je najveca prednost što imaju prilicno mladu momcad pa mogu još napredovati ali to može biti i dvosjekli mac u vidu neiskustva igranja na takvo velikim natjecanjima kao što je SP.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

Knez
Starting Member

32 Posts

Member since 29/05/2014

Posted - 07/06/2014 : 02:41:23  Show Profile Show Extended Profile  Send Knez a Private Message
Jos je onaj Liverpoolov golman Mignolet Belgijac. Bolji od golmana 70% reprezentacija a opet nece imati mjesto. Jako dobra repka.
Mozda malo repke kamufliraju (nisam gledao Brazil-Srbija) u ovim zadnjim pripremnim. Kako god, ja sam osim za Hrvatsku jos za Portugal i Argentinu.
Nizozemska, bar poimenice, nikad losija i ovo je prvi put da cu gledat neko natjecanje a da ih izbacujem iz najsireg kruga favorita.
Bit ce zanimljivo, evo Hrvatska uzasnih 70 minuta ali to su pripremni mecevi ipak. Njemackoj ce biti hendikep ako je Reus definitivno ozljedjen. Ipak, imaju oni 100 zivota
Go to Top of Page

dosada
Advanced Member



Croatia
9033 Posts

Member since 13/05/2009

Posted - 07/06/2014 : 09:03:08  Show Profile Show Extended Profile  Send dosada a Private Message
quote:
Originally posted by Zagor12

Mislim da dosada trolla.



Sve napisano mislim ozbiljno, samo je stvar interpretacije napisanog. Evo rijetko tko je od ovih koji su odgovarali shvatil da sam napisal da bu teško netko od europsklih repki prvak. Ako vec se i dogodi da bu netko iz Europe prvak onda bu to neko iznenadenje itd, itd. Napisane stvari se mogu na razlicite nacine shvatite ako se o njima i razmišlja

..za kraj na ovu temu bum vam napisal tko ne bu prvak, a za mjesec dana bumo vidli koliko sam troll i "koliko nemam pojma" o cemu pišem!
Prvaci ne budu bili: Brazil, Španjolska, Njemacka, Francuska.

razmjena filmova za stripove!
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=45640

Go to Top of Page

Zagor12
Advanced Member



Croatia
6763 Posts

Member since 23/08/2010

Posted - 07/06/2014 : 11:53:42  Show Profile Show Extended Profile  Visit Zagor12's Homepage  Send Zagor12 a Private Message
Kakva muka jucer protiv Australije, možemo mi govoriti da su to nevažne utakmice ali s takvim pristupom dalje od grupe necemo stici. Protiv Malija i sinoc Kovac je više izgubio nego što je dobio.

Z12 je sada Golub, ali sajt je ostao isti:
http://superheroji.com.hr/ - Najnovije iz svijeta superheroja
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 07/06/2014 : 12:14:48  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
quote:
Originally posted by 1Euro

quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by dosada

Prognoze kao prognoze, ali gotovo sam siguran da Brazil ne bu svetski prvak kak nije bil ni prošli put kad su bili domacini. Nemaju ni toliko kvalitetnu momcad, niti se mogu nositi s pritiskom. Navijam za njih uvijek, ali mislim da ovaj put ne bu išlo....

Vjerujem da bu osvojila neka isuksna južnoamericka repka poput Argentine ili Urugvaja. Od europskih eventualno Engleska ili Hrvatska, jer Kovac je vrhunski strucnjak i ima najbolji vezni red. Vezni red koji bi na ovom prvenstvu mogel igrati važnu ulogu. A napadackoj kvaliteti Mandžukica nema potrebe diskutirati....





aj dobro bar si šaljiv




Kovac vrhunski strucnjak!??? PA covjek je preuzeo reprezentaciju u dodatnim kvalifikacijama protiv ISLANDA.....pa to ste mogli proci i bez selektora,...i sad odjednom covjek najveci strucnjak a Hrvatska skoro pa u finalu....cccccccc



pogotovo ovo . za stavit u potpis

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 07/06/2014 : 12:15:36  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
quote:
Originally posted by Zagor12

Kakva muka jucer protiv Australije, možemo mi govoriti da su to nevažne utakmice ali s takvim pristupom dalje od grupe necemo stici. Protiv Malija i sinoc Kovac je više izgubio nego što je dobio.



da,prilicno jadna utakmica jucer.

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

dosada
Advanced Member



Croatia
9033 Posts

Member since 13/05/2009

Posted - 07/06/2014 : 12:26:16  Show Profile Show Extended Profile  Send dosada a Private Message
quote:
Originally posted by lwood


quote:
Originally posted by dosada

Kovac vrhunski strucnjak!???



pogotovo ovo.



Pogotovo ako si svjestan njegovog pristupa radu, a i rezultata s maldom repkom i Salzburgom prije toga. Iako nije rezultat presudan vec sistematicnost i disciplina kojom pristupa radu i to prenosi na ekipu!

razmjena filmova za stripove!
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=45640

Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 07/06/2014 : 12:27:27  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
quote:
Originally posted by dosada

quote:
Originally posted by lwood


quote:
Originally posted by dosada

Kovac vrhunski strucnjak!???



pogotovo ovo.



Pogotovo ako si svjestan njegovog pristupa radu, a i rezultata s maldom repkom i Salzburgom prije toga. Iako nije rezultat presudan vec sistematicnost i disciplina kojom pristupa radu i to prenosi na ekipu!




dobro dosado,samo ti živi u snovima

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19605 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 07/06/2014 : 12:29:34  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message
Ode Pranjic, ode svaka nada.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Heyoka
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
4913 Posts

Member since 01/11/2001

Posted - 07/06/2014 : 12:57:07  Show Profile Show Extended Profile  Visit Heyoka's Homepage  Send Heyoka a Private Message
Kovac je inteligentan momak koji je nedostatak talenta kao igrac nadoknadjivao srcem i zalaganjem. Razumije moderni nogomet i tu lezi velika sansa za Hrvatsku. Ne kazem da je Capello ili Lippi, ali ni Bilic nije briljirao na pocetku svoje karijere pa je bio par sekundi od polufinala EP.

Hrvatska ima problem sa sirinom u igri, nema prirodnog lijevog beka niti krila koja bi do kraja iskoristila genijalnost Modrica i motor koji ima Mandzukic. No, prolazak u drugi krug nije nerealan jer je Meksiko jedva upao na SP, a Kamerun je pun unutrasnjih previranja.

Potpis.
Go to Top of Page

Jasko
Advanced Member



Nicaragua
6223 Posts

Member since 29/02/2012

Posted - 07/06/2014 : 13:09:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Jasko a Private Message
Najveci protivnici Hrvatske i BiH-a bice klima i Hrvatska i BiH.
Hrvatskoj i BiH je bolje da odigraju loše protiv Brazila i Argentine, a da se pokažu protiv ostala dva protivnika.
Go to Top of Page
Page: of 112 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.34 seconds. Snitz Forums 2000