forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 SP Brazil 2014. Rezultati i tablice na 1.strani!
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 112

Zagor-te-nay
Senior Member



Croatia
2453 Posts

Member since 03/05/2006

Posted - 13/06/2014 : 00:27:33  Show Profile Show Extended Profile  Send Zagor-te-nay a Private Message
quote:
Originally posted by DzekDenijels

Sraman penal, dva izuzetna gola, nijedna ozbiljna šansa za Hrvatsku.
Sve u svemu zaslužena pobeda Brazila...




znam da nije lako gledat tebi sve ovo al budi malo objektivan. Nije lako glumit hrvate,bit pozvan ko vrica za vjezbu al eto, da malo.
Japanac je blatterova kuja.tj. fifina. Jedino me tjesi sta je lovren jeba mater sucu 10 puta. Sve skupa smrdi na koreju 2002.smece od fife.

Majka Bonelli je pocetak...i kraj.
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22289 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 13/06/2014 : 00:27:33  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message
quote:
Originally posted by Jerry Krause

quote:
Originally posted by King Warrior

Sve u svemu, s neutralne tacke gledista, pobjeda Brazila je zasluzena.


Da, da, isto kao što je tvoj Zagor bolji od Nathana.


Upravo tako!

Glavu gore, imate jos dvije utakmice, nista jos nije izgubljeno.
Go to Top of Page

Tutta
Advanced Member



Germany
32400 Posts

Member since 19/02/2010

Posted - 13/06/2014 : 00:28:40  Show Profile Show Extended Profile  Send Tutta a Private Message
quote:
Originally posted by King Warrior

quote:
Originally posted by Tutta


Al sa usporedjivanjem ,jedne obicne prijateljske utakmice,sa onom sto Hrvatsku ceka 12.06. ...




Zasto da ne?
Brazilci su izasli sa A ekipom, bili losiji i ipak pobjedili sa mrsavim rezultatom.
Borili se jesu, trcali takodje, bila je stvar prestiza, tekma je bila u Brazilu pred skoro 70.000 gledalaca.
Zasto mislis da ce dvanaestog biti drugacije?
Igrali su i sinoc na pobjedu, kao sto ce i dvanaestog.
Mislis da su im oni zvizduci od sopstvene publike sinoc prijali? Mislis da ce za sest dana evoluirati u neki drugi tim, povampiriti se i postati nesto sto nisu?
12.06. izaci ce na teren isti taj tim, sa istom zeljom za pobjedom, pred istom publikom i pribliznim brojem navijaca.
Bice dobri onoliko koliko im to Hrvati dopuste.


Ne koliko Hrvati dopuste,nego koliko sudija pokloni.

+IN HOC SIGNO VINCES+


Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 13/06/2014 : 00:33:02  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message
Pa nije valjda netko pomislio da sudac nece malo navuci ako bude potrebno, Brazil po svaku cijenu mora uzeti 1. poziciju da izbjegne Španjolsku u osmini finala... mislim da se cak ni domacin ne želi tako rano susresti s aktualnim prvakom.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

Dudley Smith
stripovi.com suradnik



Croatia
1014 Posts

Member since 05/04/2014

Posted - 13/06/2014 : 00:34:26  Show Profile Show Extended Profile  Send Dudley Smith a Private Message
quote:
Originally posted by King Warrior

Penala nije bilo, ali su Brazilci ipak potvrdili pobjedu sa trecim golom.
Penal ili ne, to nije odlucilo utakmicu i ne treba u sudiji traziti krivca (stara boljka naseg mentaliteta).



Ovo je užasno glupo razmišljanje, što je najgore cesto ga cujem od naših "sudackih eksperata".

Ne možeš ovako gledati na utakmicu. Da nije bilo penala, tko zna što bi bilo, ali sigurno ne bi bilo onakvog treceg gola Brazila. Možda bi Brazil zabio 3-4 gola, možda bi Hrvatska zabila još koji gol, možda bi ostalo 1-1, možda bi svi zabili po dva gola i završilo bi 3-3.

Ono što sam siguran, Brazilci ne bi zabili onakav gol kakav su dali kod 1-2 da je bilo 1-1. Igralo bi se potpuno drugacije.
Go to Top of Page

Jasko
Advanced Member



Nicaragua
6223 Posts

Member since 29/02/2012

Posted - 13/06/2014 : 00:35:00  Show Profile Show Extended Profile  Send Jasko a Private Message
Odlicno je odigrala Hrvatska. Brazil nece moci sudije da guraju svaku utakmicu.

Ono što je meni bilo zanimljivo.

Prvi pogodak Hrvatske: Olica su pustili jedno 30 metara da vuce loptu. Alveš krenuo ka sredini, a Tijago Silva pošao ka Olicu, pa stao. Potpuna takticka nedisciplina Brazila. Nakon ovog se nisu opametili, vec su nastavili da puštaju (šteta što Hrvatska nije napravila još neki prodor po boku, bio je opasan i onaj pocetni Perišic-Olic)

Prvi pogodak Brazila: Upecatljiva mi je bila rasprava Olic-Jelavic. I sekundu pre gola sam rekao, gle kad ga sada prime. Oskar, koji je pre toga nije mogao jednu loptu da sacuva, progurao je medu tri hrvatska igraca loptu. Ne znam što se nije pravio prekršaj. Pogodak je srecna okolnost. A brzina Pletikose podsetila me na slavnu brzinu Tomislava Ivkovica :D (doduše, Lovren ga je baš lepo blokirao, no lopta je putovala, i putovala...)

Drugi gol se nema šta komentarisati. Treci je pao zbog smušenosti Lovrena (hocu-necu, bolje necu, vec imam karton).

Nije tragedija. Druge dve su mnogo bitnije. Šta znaci nerešeno protiv Brazila, ako se izgubi od Meksika, recimo? Šteta samo što se primio treci, ovde možda baš taj gol bude odlucujuci.
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19605 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 13/06/2014 : 00:47:13  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message
Sve ovisi o rezultatima, uvjeren sam da Kamerun nece niti jednu dobiti, Brazil ce možda taktizirati i ici na drugog iz druge grupe ovisno o tome tko ce biti.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Dudley Smith
stripovi.com suradnik



Croatia
1014 Posts

Member since 05/04/2014

Posted - 13/06/2014 : 00:48:10  Show Profile Show Extended Profile  Send Dudley Smith a Private Message
quote:
Originally posted by Jasko

Odlicno je odigrala Hrvatska. Brazil nece moci sudije da guraju svaku utakmicu.



Tocno to. Bilo bi katastrofa da ih na kraju doguraju do finala Nadamo se da ce netko u eliminacijskoj fazi zaustaviti svih njihovih 12 igraca i izbaciti ih.
Go to Top of Page

Dudley Smith
stripovi.com suradnik



Croatia
1014 Posts

Member since 05/04/2014

Posted - 13/06/2014 : 00:50:01  Show Profile Show Extended Profile  Send Dudley Smith a Private Message
quote:
Originally posted by tinton

Sve ovisi o rezultatima, uvjeren sam da Kamerun nece niti jednu dobiti, Brazil ce možda taktizirati i ici na drugog iz druge grupe ovisno o tome tko ce biti.



Šta ce Brazil taktizirati? Pa ne vodi ih Ciro jebote da ide puštati zadnju utakmicu kako bi si namještao protivnika u osmini finala. Brazil ce u svakoj utakmici ici na pobjedu. Oni su jednostavno previše bahati da bi sad išli negdje namjerno lošije igrati.
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22289 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 13/06/2014 : 00:54:41  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message
quote:
Originally posted by Dudley Smith

Bilo bi katastrofa da ih na kraju doguraju do finala Nadamo se da ce netko u eliminacijskoj fazi zaustaviti svih njihovih 12 igraca i izbaciti ih.


Nisam kornjaca niti kamila, ali pretpostavljam da ce pasti tek u polufinalu.
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19605 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 13/06/2014 : 00:58:37  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message
quote:
Originally posted by Dudley Smith

quote:
Originally posted by tinton

Sve ovisi o rezultatima, uvjeren sam da Kamerun nece niti jednu dobiti, Brazil ce možda taktizirati i ici na drugog iz druge grupe ovisno o tome tko ce biti.



Šta ce Brazil taktizirati? Pa ne vodi ih Ciro jebote da ide puštati zadnju utakmicu kako bi si namještao protivnika u osmini finala. Brazil ce u svakoj utakmici ici na pobjedu. Oni su jednostavno previše bahati da bi sad išli negdje namjerno lošije igrati.


Baš jer su bahati ce to raditi ocito i bez srama. Naravno, ako im bude po volji.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Zagor-te-nay
Senior Member



Croatia
2453 Posts

Member since 03/05/2006

Posted - 13/06/2014 : 00:58:38  Show Profile Show Extended Profile  Send Zagor-te-nay a Private Message
Mogla bi fifa sad malo gurnit i argentinu ako bude tribalo.racunaju,finale argentina-brazil dobro zvuci.bas cemo pratit.
Za popizdit je sve ovo.
da 3-1.
Oscar nije zasluzija gol. Al je bome Fred zasluzija oscara.
e jebi se fifa.

Majka Bonelli je pocetak...i kraj.
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 13/06/2014 : 01:01:00  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message
Mislim da ce sve biti podredeno tome da Brazil osvoji, zaustaviti ih može samo protivnik koji ce taj dan biti puno bolji.
1950. su doživjeli nacionalnu katastrofu kada im je naslov izmaknuo i vjerujem da ne žele dvaput isti scenarij. Brazil bez obzira kakvu momcad imao uvijek puca na naslov jer ih ništa drugo i ne zanima a pogotovo sada kada su domacini.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22289 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 13/06/2014 : 01:16:03  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message
quote:
Originally posted by DODSFERD

Brazil bez obzira kakvu momcad imao uvijek puca na naslov jer ih ništa drugo i ne zanima a pogotovo sada kada su domacini.


To je tacno, ali ovoga puta nisu jedini sa takvim stavom.
Isto je i sa Italijom i NJemackom.
Za Spance je sve drugo do titula korak unazad.
Francuzi su okusili krv, za njih samo titula dolazi u obzir.
Argentina je mozda i najjaca na SP, imaju Messija, zele reprizu Maradonine ere.
Holandija bi tesko podnijela jos jedno izgubljeno finale, mislim da bi lakse svarili da ispadnu u grupnoj fazi.

Ja se jos uvijek nadam da ce titulu uzeti drzava koja do sada jos nije trijumfovala na ovom takmicenju.
Muka mi je vise od dominacije Vjecitih pobjednika. Neka se malo i druge nacije vesele, osim onih standardnih. Portugal, Kolumbija ili Rusija, zasto da ne?!
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47012 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 13/06/2014 : 01:17:19  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
quote:
Originally posted by King Warrior

quote:
Originally posted by DODSFERD

Brazil bez obzira kakvu momcad imao uvijek puca na naslov jer ih ništa drugo i ne zanima a pogotovo sada kada su domacini.


To je tacno, ali ovoga puta nisu jedini sa takvim stavom.
Isto je i sa Italijom i NJemackom.
Za Spance je sve drugo do titula korak unazad.
Francuzi su okusili krv, za njih samo titula dolazi u obzir.
Argentina je mozda i najjaca na SP, imaju Messija, zele reprizu Maradonine ere.
Holandija bi tesko podnijela jos jedno izgubljeno finale, mislim da bi lakse svarili da ispadnu u grupnoj fazi.

Ja se jos uvijek nadam da ce titulu uzeti drzava koja do sada jos nije trijumfovala na ovom takmicenju.
Muka mi je vise od dominacije Vjecitih pobjednika. Neka se malo i druge nacije vesele, osim onih standardnih. Portugal, Kolumbija ili Rusija, zasto da ne?!



jea,moš mislit.

bez Falcaa je to sf

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
26470 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 13/06/2014 : 01:31:55  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message
1,Brazil je ima veci posjed i više udaraca ali nije bilo baš cistih šansi.
2.Hrvatska je išla na nulu a naprijed kako bude.Sad mi je ža šta nismo išli na pobjedu.
3.Sudac je peder.
4.Ovaj bod manje ce nas koštat prolaska.

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

DKoor
Senior Member



Croatia
1591 Posts

Member since 18/12/2006

Posted - 13/06/2014 : 01:36:16  Show Profile Show Extended Profile  Send DKoor a Private Message
Koga je još briga nakon ovoga?



Mislim koliko nas trebaju lupati po glavi pa da shvatimo?

Moje aukcije u prodaji
Go to Top of Page

DKoor
Senior Member



Croatia
1591 Posts

Member since 18/12/2006

Posted - 13/06/2014 : 01:51:05  Show Profile Show Extended Profile  Send DKoor a Private Message
S jedne strane imaš solidnu ekipu Hrvatske a sa druge objektivno na papiru bolji Brazil.
I sada je tome Brazilu još potreban nepostojeci penal koji, ipak to treba istaknuti, nikada ne bi dobila ekipa koja nije Brazil, Argentina, Njemacka, Italija...
One sitnije odluke navlacenja suca za Brazil ne treba niti spominjati.
Vec to bi oni iskoristili a kamoli ne ovo.

Eto toliko, pametnome dosta.

Vecina nas je iskusila dovoljno nepravde u životu da bih imala imalo razumijevanja za idiotsko ponašanje u igri koja bi trebala biti razonoda i zabava.
A ostalima... pa eto pratite utakmice "uživajte" i "nadajte se" (ne znam cemu) i dalje.

Prva i zadnja utakmica koju sam gledao na ovome SP.

PS. Ono tipa eto penal nije bio ali su ipak potvrdili pobjedu trecim golom je prejako...
Halo, ljudi...

Moje aukcije u prodaji
Go to Top of Page

DKoor
Senior Member



Croatia
1591 Posts

Member since 18/12/2006

Posted - 13/06/2014 : 01:57:56  Show Profile Show Extended Profile  Send DKoor a Private Message
https://www.youtube.com/watch?v=v3QVunwUWek

Evo vam decki i treci gol.

Sudenje a la kao u onom filmu gdje su glumili Pele i Sylvestar Stallone kad su kao zatvorenici igrali nogomet protiv Nijemaca.

Moje aukcije u prodaji

Edited by - DKoor on 13/06/2014 01:59:21
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29610 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 13/06/2014 : 08:05:23  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message
Predlazem da ukinemo podforum sa mangama
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17756 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 13/06/2014 : 08:39:25  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message
ja prvenstva i govana
ovo sve treba ukinuti
jebo ih vakav fudbal

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47012 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 13/06/2014 : 09:01:08  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
http://www.slobodnadalmacija.hr/Brazil-2014/tabid/399/articleType/ArticleView/articleId/248099/Default.aspx

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47012 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 13/06/2014 : 09:04:48  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
http://www.index.hr/sp2014/clanak/dobrodosli-u-zemlju-nogometa-/754114.aspx

http://www.index.hr/sp2014/clanak/kovac-ovo-je-otimacina-ako-je-ovo-nogomet-idemo-kuci-/754110.aspx

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22289 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 13/06/2014 : 09:59:30  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message
Hajde, barem nesto pozitivno:

http://mondo.rs/a700925/Mundijal/Vesti/I-u-Beogradu-se-navijalo-za-Hrvatsku.html
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19605 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 13/06/2014 : 10:08:02  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message
quote:
Originally posted by King Warrior

Hajde, barem nesto pozitivno:

http://mondo.rs/a700925/Mundijal/Vesti/I-u-Beogradu-se-navijalo-za-Hrvatsku.html


Odlicno.

Pozitivno su me iznenadili i forumaši jer sam vidio da su neki od njih ipak simptaizitrali Hravtsku iako mi se pred pocetak prvenstva cinilo da nitko nece.



Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page
Page: of 112 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.31 seconds. Snitz Forums 2000