forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 SP Brazil 2014. Rezultati i tablice na 1.strani!
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 112

lwood
Advanced Member



Colombia
47012 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 13/06/2014 : 10:17:45  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
http://www.jutarnji.hr/scolari-odgovorio-kovacu--mozda-milijarde-nisu-vidjele-penal--ali-sudac-je--to-je-bitno--/1198910/

prokleto pseto

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10197 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 13/06/2014 : 10:23:44  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message
Sudac debil.
Hr reprezentacija picke.
Odigrali smo ocekivano ništa.

Jelavic???????
Vezni red sa 3 kreativca koji ne mogu krerirat ništa??????
Jebeni Marcelo Brozovic?????
Uša taj isti jebeni MB a Raketa ostaje iza????

Srica u svemu da bar Sammir nije uša, jer da je uša Hr reprezentacija bi za mene bila mrtva.
Isto tako san sritan jer nemoran slušat amebu Šukera i njegova preseravanja jer u slucaju da nismo izgubili mora bi gledat njegovu glupu glavu 12 sati dnevno i slušat njegova besmislena trkeljanja.

E još nešto.
Može li mi neko od vjernika objasnit oce li Fred u pakal, jer zahvaljivat bogu za nešto ukradeno meni nekako djeluje nekršcanski.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!

Edited by - NESVRSTANI on 13/06/2014 10:25:21
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19605 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 13/06/2014 : 10:25:16  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message
Koji obraz.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 13/06/2014 : 10:28:26  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message
quote:
Originally posted by supermark

Predlazem da ukinemo podforum sa mangama


kljuc...

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19605 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 13/06/2014 : 10:28:31  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message
Dio s Brozovicem je i meni najgadniji, on mi izgleda kao da ni sam ne zna zašto je tamo, napravio samo greške.

Ugodno iznenadenje mi je iskljucivo Vrsaljko koji je bio uistinu odlican. Uz Modrica najbolji.

Za Sammira je Cosic u nkeom trenutku rekao da ulazi, ali se, hvala bogu, zabunio.

Ali mogao bi si napuniti minutažu protiv Kameruna.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47012 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 13/06/2014 : 10:29:26  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

Sudac debil.
Hr reprezentacija picke.
Odigrali smo ocekivano ništa.

Jelavic???????
Vezni red sa 3 kreativca koji ne mogu krerirat ništa??????
Jebeni Marcelo Brozovic?????
Uša taj isti jebeni MB a Raketa ostaje iza????

Srica u svemu da bar Sammir nije uša, jer da je uša Hr reprezentacija bi za mene bila mrtva.
Isto tako san sritan jer nemoran slušat amebu Šukera i njegova preseravanja jer u slucaju da nismo izgubili mora bi gledat njegovu glupu glavu 12 sati dnevno i slušat njegova besmislena trkeljanja.

E još nešto.
Može li mi neko od vjernika objasnit oce li Fred u pakal, jer zahvaljivat bogu za nešto ukradeno meni nekako djeluje nekršcanski.



nemoguce,ipak je brazil država s najviše katolika.

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19605 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 13/06/2014 : 10:30:25  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message
quote:
Originally posted by globinjo

quote:
Originally posted by supermark

Predlazem da ukinemo podforum sa mangama


kljuc...





Kad dodu Bušido i ekipa na forum bice im zanimljivo.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 13/06/2014 : 10:32:23  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message
a šta reci,a ne lagati...pustimo penal,klasicna uefina pizdarija...kovac izjavljuje da smo bili odlicni...ma goni se u 3 pm i ti i brat ti,i marcelo brozovic...jelavicu,sam otidi i ne vracaj se...kovacic...rupa...pa koliko je taj igrao u serie a...150 minuta sve skupa...modric-jako dobar-da sam i to doživio...stipe-jebi ga,ima ga je...sve u svemu...ne dobijemo li kamerunce i meksiko u paketu-a možemo,jer smo bolji,onda smo za kurac...vraca se dilkoš,to je najbitnije...rebica forsirat...i da,olicu-kretenu...

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 13/06/2014 : 10:32:49  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message
quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by NESVRSTANI

Sudac debil.
Hr reprezentacija picke.
Odigrali smo ocekivano ništa.

Jelavic???????
Vezni red sa 3 kreativca koji ne mogu krerirat ništa??????
Jebeni Marcelo Brozovic?????
Uša taj isti jebeni MB a Raketa ostaje iza????

Srica u svemu da bar Sammir nije uša, jer da je uša Hr reprezentacija bi za mene bila mrtva.
Isto tako san sritan jer nemoran slušat amebu Šukera i njegova preseravanja jer u slucaju da nismo izgubili mora bi gledat njegovu glupu glavu 12 sati dnevno i slušat njegova besmislena trkeljanja.

E još nešto.
Može li mi neko od vjernika objasnit oce li Fred u pakal, jer zahvaljivat bogu za nešto ukradeno meni nekako djeluje nekršcanski.



nemoguce,ipak je brazil država s najviše katolika.



u opadanju...

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10197 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 13/06/2014 : 10:32:50  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message
quote:
Originally posted by tinton



Ugodno iznenadenje mi je iskljucivo Vrsaljko koji je bio uistinu odlican. Uz Modrica najbolji.





Istina.
Vrsaljko nije odigra ništa spektakularno, al s obziron da je igra na krivoj strani a da ni na svojoj nije neki genijalac ovo jucer je bilo jako dobro.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 13/06/2014 : 10:34:59  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by tinton



Ugodno iznenadenje mi je iskljucivo Vrsaljko koji je bio uistinu odlican. Uz Modrica najbolji.





Istina.
Vrsaljko nije odigra ništa spektakularno, al s obziron da je igra na krivoj strani a da ni na svojoj nije neki genijalac ovo jucer je bilo jako dobro.


da...nije bio loš...i perišic je imao par šansi-prolazna ocjeena...kovacic najgori...a olic ide glumit lolu pa dribla ko da je žuti...izgubio je par baluna bespotrebno...a raketa se nije pretrga,moga je bolje...

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19605 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 13/06/2014 : 10:34:59  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message
quote:
Originally posted by globinjo

a šta reci,a ne lagati...pustimo penal,klasicna uefina pizdarija...kovac izjavljuje da smo bili odlicni...ma goni se u 3 pm i ti i brat ti,i marcelo brozovic...jelavicu,sam otidi i ne vracaj se...kovacic...rupa...pa koliko je taj igrao u serie a...150 minuta sve skupa...modric-jako dobar-da sam i to doživio...stipe-jebi ga,ima ga je...sve u svemu...ne dobijemo li kamerunce i meksiko u paketu-a možemo,jer smo bolji,onda smo za kurac...vraca se dilkoš,to je najbitnije...rebica forsirat...i da,olicu-kretenu...


Ovdje isto moram potpisati.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47012 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 13/06/2014 : 10:36:04  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
quote:
Originally posted by globinjo

quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by NESVRSTANI

Sudac debil.
Hr reprezentacija picke.
Odigrali smo ocekivano ništa.

Jelavic???????
Vezni red sa 3 kreativca koji ne mogu krerirat ništa??????
Jebeni Marcelo Brozovic?????
Uša taj isti jebeni MB a Raketa ostaje iza????

Srica u svemu da bar Sammir nije uša, jer da je uša Hr reprezentacija bi za mene bila mrtva.
Isto tako san sritan jer nemoran slušat amebu Šukera i njegova preseravanja jer u slucaju da nismo izgubili mora bi gledat njegovu glupu glavu 12 sati dnevno i slušat njegova besmislena trkeljanja.

E još nešto.
Može li mi neko od vjernika objasnit oce li Fred u pakal, jer zahvaljivat bogu za nešto ukradeno meni nekako djeluje nekršcanski.



nemoguce,ipak je brazil država s najviše katolika.



u opadanju...



ma opadaju oni vec 40 godina al i dalje imaju najviše

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47012 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 13/06/2014 : 10:36:41  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
mislin na apsolutni broj

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

Jasko
Advanced Member



Nicaragua
6223 Posts

Member since 29/02/2012

Posted - 13/06/2014 : 10:36:53  Show Profile Show Extended Profile  Send Jasko a Private Message
http://www.goal.com/en/slideshow/7997/1/title/how-to-pronounce-every-world-cup-player?ICID=OP
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47012 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 13/06/2014 : 10:38:03  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
quote:
Originally posted by globinjo

a šta reci,a ne lagati...pustimo penal,klasicna uefina pizdarija...kovac izjavljuje da smo bili odlicni...ma goni se u 3 pm i ti i brat ti,i marcelo brozovic...jelavicu,sam otidi i ne vracaj se...kovacic...rupa...pa koliko je taj igrao u serie a...150 minuta sve skupa...modric-jako dobar-da sam i to doživio...stipe-jebi ga,ima ga je...sve u svemu...ne dobijemo li kamerunce i meksiko u paketu-a možemo,jer smo bolji,onda smo za kurac...vraca se dilkoš,to je najbitnije...rebica forsirat...i da,olicu-kretenu...



budu li ovako igrali dobicemo 100 %. problem je ako su se ispuvali na ovoj utakmici pa da ne bude želje u iduce dvi.

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19605 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 13/06/2014 : 10:39:21  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message
Po meni Modric, Perišic i Vrsaljko zaslužuju nekakvu ocjenu, Stipi plus za paradu i staloženost, ali minus za prvi i treci gol, oba puta se mogo bolje ispružit. Olic, Kovacic, Corluka, Brozovic itd. brezveze. Srednja žalost Rakitic, Jelavic, Srna. Rebic je dobro krenuo, mogo bi on još igrat.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 13/06/2014 : 10:39:23  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message
netko je napisao,balkanski mentalitet,vadimo se na suca...pa na koga cu se vadit-na skupljace baluna...nismo dobro stajali ni igrali u vecini utakmice,ali kad te onako pokrade,pa moraš popizdit...ja onako ne bi dosudija penal rodenoj dici...i šta sad nam vridi šta je cili svit diga graju na suca...izgubili smo,i to je to...ali izjava dana je kovaceva da smo bili oddlicni...jebote,koja budala...ali bitno da je stavio brozovica...jebi ga,moraš malo oraaspoložit kuma...koji se ženi sutra...

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10197 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 13/06/2014 : 10:40:19  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message
quote:
Originally posted by globinjo

quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by tinton



Ugodno iznenadenje mi je iskljucivo Vrsaljko koji je bio uistinu odlican. Uz Modrica najbolji.





Istina.
Vrsaljko nije odigra ništa spektakularno, al s obziron da je igra na krivoj strani a da ni na svojoj nije neki genijalac ovo jucer je bilo jako dobro.


da...nije bio loš...i perišic je imao par šansi-prolazna ocjeena...kovacic najgori...a olic ide glumit lolu pa dribla ko da je žuti...izgubio je par baluna bespotrebno...a raketa se nije pretrga,moga je bolje...


Je, Ola napravi masu dobroga, al onda ga brate zasere. Dodouše da je još neko tija igrat možda Ola ne bi toliko mora forsirat.
Kovacic? Jel to onaj mali iz Intera? Za njega se prica da je ove sezone jedan put odigra fenomenalnih 12 minuta protiv Citadele u pretkolu taljanskoga kupa.
Raketu ne bi krivija za lošiju partiju jer mu je neki idiot reka da mora cuvat leda Brozovicu. Zamisli da je u Francuskoj Asanovic cuva leda Jurcicu.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 13/06/2014 : 10:40:45  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message
quote:
Originally posted by tinton
Srna.


taj nije odigrao od eura u austriji apsolutno ništa...

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47012 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 13/06/2014 : 10:41:03  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
pa da,i radi se o kradi .da su dali i 5 golova pošteno ne bi ništa ni komentira.
bili bi bolji i to je to.
ovako je to veliki shit

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10197 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 13/06/2014 : 10:43:21  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message
quote:
Originally posted by globinjo

netko je napisao,balkanski mentalitet,vadimo se na suca...pa na koga cu se vadit-na skupljace baluna...nismo dobro stajali ni igrali u vecini utakmice,ali kad te onako pokrade,pa moraš popizdit...ja onako ne bi dosudija penal rodenoj dici...i šta sad nam vridi šta je cili svit diga graju na suca...izgubili smo,i to je to...ali izjava dana je kovaceva da smo bili oddlicni...jebote,koja budala...ali bitno da je stavio brozovica...jebi ga,moraš malo oraaspoložit kuma...koji se ženi sutra...



Živa istina.
Ja san in 100 puta jeba mater zbog nikakve igre, al i s takvon nikakvon igron ne bi izgubili jer je i Brazil bija bezveze.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19605 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 13/06/2014 : 10:43:30  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message
quote:
Originally posted by tinton

quote:
Originally posted by globinjo

quote:
Originally posted by supermark

Predlazem da ukinemo podforum sa mangama


kljuc...





Kad dodu Bušido i ekipa na forum bice im zanimljivo.


E da, pretpostavljam da Ludens sto posto preskace Zagorovou Južnoamericku odiseju zbog ovoga (ili makar epizode u Brazilu), ako ne, bojkotiram.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19605 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 13/06/2014 : 10:44:16  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message
quote:
Originally posted by globinjo

quote:
Originally posted by tinton
Srna.


taj nije odigrao od eura u austriji apsolutno ništa...


To sam i napiso, srednja žalost.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 13/06/2014 : 10:56:35  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message
quote:
Originally posted by NESVRSTANI
Raketu ne bi krivija za lošiju partiju jer mu je neki idiot reka da mora cuvat leda Brozovicu.


ali raekta je skocio na šminkera kad je opaucio lukicu ko oparen...zaboravio je na tren da mu je to buduci suigrac

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page
Page: of 112 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.31 seconds. Snitz Forums 2000