forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 "Spamer mjeseca"
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 3

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19389 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 22/11/2014 : 12:18:49  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message
quote:
Originally posted by bagi

quote:
Originally posted by tinton

Tintilinc



Sta je malac,rjesavas se konkurencije ha?




Šta je je, Tintilinic se pošteno naspamao i prošli i prethodnih mjeseci.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 22/11/2014 : 13:45:23  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message
Ajmo ljudi, nešto ste slabi sa glasanjem...
Želim uvjerljivo osvojiti ovu titulu, cak mislim da bih za nju bio spreman dati svoju kolekciju stripova u kojoj se nalazi nekih 250 skupocjenih HC izdanja.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29543 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 22/11/2014 : 14:08:06  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message
nema nam Josipa2000, izbacen je pa ga se nitko nije sjetio
ocito je istinita ona: daleko od ociju, daleko od srca
Go to Top of Page

Tintilinic
Senior Member

2955 Posts

Member since 15/07/2013

Posted - 22/11/2014 : 14:10:03  Show Profile Show Extended Profile  Send Tintilinic a Private Message
quote:
Originally posted by tinton

quote:
Originally posted by bagi

quote:
Originally posted by tinton

Tintilinc



Sta je malac,rjesavas se konkurencije ha?




Šta je je, Tintilinic se pošteno naspamao i prošli i prethodnih mjeseci.


Ovaj nisam?
Go to Top of Page

Tintilinic
Senior Member

2955 Posts

Member since 15/07/2013

Posted - 22/11/2014 : 14:18:41  Show Profile Show Extended Profile  Send Tintilinic a Private Message
quote:
Originally posted by DODSFERD

Ajmo ljudi, nešto ste slabi sa glasanjem...
Želim uvjerljivo osvojiti ovu titulu, cak mislim da bih za nju bio spreman dati svoju kolekciju stripova u kojoj se nalazi nekih 250 skupocjenih HC izdanja.


Onda nastavi pisati i dalje, go go!

Edited by - Tintilinic on 22/11/2014 14:19:07
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 22/11/2014 : 14:21:20  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message
quote:
Originally posted by Tonka24

DODSFERD uvjerljivi


Slažem se što se tice Bonelli podforuma ali za ostale podforume je ovaj lik nenadmašan.

http://forum.stripovi.com/topic.asp?whichpage=-1&TOPIC_ID=37154&REPLY_ID=1805715
http://forum.stripovi.com/topic.asp?whichpage=-1&TOPIC_ID=40029&REPLY_ID=1801651
http://forum.stripovi.com/topic.asp?whichpage=-1&TOPIC_ID=26528&REPLY_ID=1767812

Kada se otvori stranica dovoljno je samo ici strelicom prema dolje i užitak je zagarantiran.
Vjerujem da ima toga još ali neda mi se više tražiti.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

mr murdoc
Advanced Member



Switzerland
14557 Posts

Member since 02/01/2006

Posted - 22/11/2014 : 14:42:04  Show Profile Show Extended Profile  Send mr murdoc a Private Message
Tonka24

“To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all.”? Oscar Wilde
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14635 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 22/11/2014 : 14:50:04  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message
Da, sad malo citam tu su i charlie ( samo ona posta na temama na koje najcesce ne zalazim, pa ne vidim bas ) tu je jos i Iwood uz naravno neodstiznog vec spominjanog DODSFERD
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46548 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 22/11/2014 : 14:51:21  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
quote:
Originally posted by mr murdoc

Tonka24





10 poruka zaredon. nenadmašan za bilo koga

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14635 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 22/11/2014 : 14:56:45  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message
quote:
Originally posted by DODSFERD

quote:
Originally posted by Tonka24

DODSFERD uvjerljivi


Slažem se što se tice Bonelli podforuma ali za ostale podforume je ovaj lik nenadmašan.

http://forum.stripovi.com/topic.asp?whichpage=-1&TOPIC_ID=37154&REPLY_ID=1805715
http://forum.stripovi.com/topic.asp?whichpage=-1&TOPIC_ID=40029&REPLY_ID=1801651
http://forum.stripovi.com/topic.asp?whichpage=-1&TOPIC_ID=26528&REPLY_ID=1767812

Kada se otvori stranica dovoljno je samo ici strelicom prema dolje i užitak je zagarantiran.
Vjerujem da ima toga još ali neda mi se više tražiti.


Vjerujem da si jako dobar decko, barem iz onoga sta citam...ali ovime mi stajes na zulj, sto ti i nije bas pametno
Momak o cemu pises? Ja to radim iskljucivo kad se snekim posvadam, i glede nekih informacija po sportu ( ali nema me vise tamo, pa je stalo i to )
A ti si fascinantan 4700 postova u 8 mjeseci??!!
Ne znam ima te od glazbe, umjetnossti, racunala, stripova...sporta... nema gdje te nema
Bas sam naletio na jedan post, covjek pise jednu brojku u post, oi to ono vidiljivo svima sto se zeli reci ali ne on mora doci i napisati 4777 post
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14635 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 22/11/2014 : 14:58:35  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message
quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by mr murdoc

Tonka24





10 poruka zaredon. nenadmašan za bilo koga


Gdje si mi ?
Ne postoji veceg trola od tebe,a jos malo i skinut ces savica po postovima...kad bi se islo gledati nasao bi od tvoji 70 89976 postova 3 posta na stripovskim temama
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 22/11/2014 : 16:57:33  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message
quote:
Originally posted by Tonka24

quote:
Originally posted by DODSFERD

quote:
Originally posted by Tonka24

DODSFERD uvjerljivi


Slažem se što se tice Bonelli podforuma ali za ostale podforume je ovaj lik nenadmašan.

http://forum.stripovi.com/topic.asp?whichpage=-1&TOPIC_ID=37154&REPLY_ID=1805715
http://forum.stripovi.com/topic.asp?whichpage=-1&TOPIC_ID=40029&REPLY_ID=1801651
http://forum.stripovi.com/topic.asp?whichpage=-1&TOPIC_ID=26528&REPLY_ID=1767812

Kada se otvori stranica dovoljno je samo ici strelicom prema dolje i užitak je zagarantiran.
Vjerujem da ima toga još ali neda mi se više tražiti.


Vjerujem da si jako dobar decko, barem iz onoga sta citam...ali ovime mi stajes na zulj, sto ti i nije bas pametno
Momak o cemu pises? Ja to radim iskljucivo kad se snekim posvadam, i glede nekih informacija po sportu ( ali nema me vise tamo, pa je stalo i to )
A ti si fascinantan 4700 postova u 8 mjeseci??!!
Ne znam ima te od glazbe, umjetnossti, racunala, stripova...sporta... nema gdje te nema
Bas sam naletio na jedan post, covjek pise jednu brojku u post, oi to ono vidiljivo svima sto se zeli reci ali ne on mora doci i napisati 4777 post


Nemam ja ništa protiv tebe i znam da te drugi znaju isprovocirati (ali ja nisam medu njima, to moraš priznati) pa onda moraš reagirati ali cini mi se da imaš krive poglede na neke stvari.
Nije uopce bitan ukupan broj postova ili ppd vec nacin na koji se nešto piše, kod mene nigdje neceš naci da na istoj temi u sat vremena napišem 10 postova zaredom, nigdje neceš naci da se idem prepirati, svadati ili provocirati i sve pokušavam okrenuti na šalu, cak i ne bježim puno od zadane teme o kojoj se raspravlja.
To što pišem na puno tema je drugi par cipela, ako pratim muziku, sport, tehniku ili štogod drugo to je moja slobodna volja da tamo i sudjelujem. Ako se nekada i zanesem pa napišem i više nego što je potrebno onda je to samo na Bonelli podforumu, sigurno neceš vidjeti puno mojih upadica na ostalim dijelovima foruma.
Ostaj mi zdravo, piši o cemu god ti srce želi jer meni ne smeta ali zašto bi tebe smetalo ono što ja pišem ako tebe osobno ne vrijedam (a nikada ti nisam uputio neku uvredu, možeš pretresti sve moje postove i neceš je naci).

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

Giuda Ballerino
Senior Member



Japan
2594 Posts

Member since 02/03/2014

Posted - 22/11/2014 : 17:51:21  Show Profile Show Extended Profile  Send Giuda Ballerino a Private Message
quote:
Originally posted by DODSFERD

quote:
Originally posted by Tonka24

quote:
Originally posted by DODSFERD

quote:
Originally posted by Tonka24

DODSFERD uvjerljivi


Slažem se što se tice Bonelli podforuma ali za ostale podforume je ovaj lik nenadmašan.

http://forum.stripovi.com/topic.asp?whichpage=-1&TOPIC_ID=37154&REPLY_ID=1805715
http://forum.stripovi.com/topic.asp?whichpage=-1&TOPIC_ID=40029&REPLY_ID=1801651
http://forum.stripovi.com/topic.asp?whichpage=-1&TOPIC_ID=26528&REPLY_ID=1767812

Kada se otvori stranica dovoljno je samo ici strelicom prema dolje i užitak je zagarantiran.
Vjerujem da ima toga još ali neda mi se više tražiti.


Vjerujem da si jako dobar decko, barem iz onoga sta citam...ali ovime mi stajes na zulj, sto ti i nije bas pametno
Momak o cemu pises? Ja to radim iskljucivo kad se snekim posvadam, i glede nekih informacija po sportu ( ali nema me vise tamo, pa je stalo i to )
A ti si fascinantan 4700 postova u 8 mjeseci??!!
Ne znam ima te od glazbe, umjetnossti, racunala, stripova...sporta... nema gdje te nema
Bas sam naletio na jedan post, covjek pise jednu brojku u post, oi to ono vidiljivo svima sto se zeli reci ali ne on mora doci i napisati 4777 post


Nemam ja ništa protiv tebe i znam da te drugi znaju isprovocirati (ali ja nisam medu njima, to moraš priznati) pa onda moraš reagirati ali cini mi se da imaš krive poglede na neke stvari.
Nije uopce bitan ukupan broj postova ili ppd vec nacin na koji se nešto piše, kod mene nigdje neceš naci da na istoj temi u sat vremena napišem 10 postova zaredom, nigdje neceš naci da se idem prepirati, svadati ili provocirati i sve pokušavam okrenuti na šalu, cak i ne bježim puno od zadane teme o kojoj se raspravlja.
To što pišem na puno tema je drugi par cipela, ako pratim muziku, sport, tehniku ili štogod drugo to je moja slobodna volja da tamo i sudjelujem. Ako se nekada i zanesem pa napišem i više nego što je potrebno onda je to samo na Bonelli podforumu, sigurno neceš vidjeti puno mojih upadica na ostalim dijelovima foruma.
Ostaj mi zdravo, piši o cemu god ti srce želi jer meni ne smeta ali zašto bi tebe smetalo ono što ja pišem ako tebe osobno ne vrijedam (a nikada ti nisam uputio neku uvredu, možeš pretresti sve moje postove i neceš je naci).




Kazes da sve okrenes na salu, samo fore su ti turbo trash i u overdose kolicinama. I ja bi se okladio da si u stvarnosti skroz ok tip.

Kaizoku ou ni ore wa naru!
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14635 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 22/11/2014 : 18:06:52  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message
DODSFERD

Nista nemam protiv tebe, pa i to nabijanje postova, pises neke zanimljive stvari.
Krivo si me shvatio, da si spamer jesi moras to priznati, nitko nije napisao da ne pridonosis forumu.
Ja ulazim u rasprave i svade istina, ali to samo iz razloga jer nisam tip koji stoji prekrizenih ruku kad se pise nepravda i neistina makar sam protiv svih bio.
Nikad me nisi omalovazavao niti ja tebe... nema govora o nekakvim uvredama, zamjerkama itd.
Ako te vesli imati 700 000 postova samo naprijed, tko ti moze zabraniti takvo sto?
Mene uveseljava zagor i Zdravko Mamic
Go to Top of Page

sergej773
Senior Member



Cuba
1922 Posts

Member since 03/06/2012

Posted - 22/11/2014 : 18:09:10  Show Profile Show Extended Profile  Send sergej773 a Private Message
quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by mr murdoc

Tonka24





10 poruka zaredon. nenadmašan za bilo koga



A mojih 30-40 za redom na temi haj vamo da se smiješ?

Edited by - sergej773 on 22/11/2014 18:09:34
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14635 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 22/11/2014 : 18:12:50  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message
Ti nisi omrazeni, nepozeljni, terorista foruma stripovi.com, protivnik SHUNK Hajduk ( Sveti Hrvatski Ulicni Nogometni Klub ), divlji, nepismeni....

GROZNI Tonka24
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29543 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 22/11/2014 : 18:28:36  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message
quote:
Originally posted by DODo
kod mene nigdje neceš naci da na istoj temi u sat vremena napišem 10 postova zaredom


osim ako tema nije baš jako zanimljiva poput one o rakiji govnari

Edited by - supermark on 22/11/2014 18:48:50
Go to Top of Page

Dwayne_Looney
Advanced Member



6606 Posts

Member since 15/10/2014

Posted - 22/11/2014 : 18:37:58  Show Profile Show Extended Profile  Send Dwayne_Looney a Private Message
quote:
Originally posted by supermark

quote:
Originally posted by Giuda Ballerino
kod mene nigdje neceš naci da na istoj temi u sat vremena napišem 10 postova zaredom


osim ako tema nije baš jako zanimljiva poput one o rakiji govnari



Ono je clan WOLF HUNTER

loading...
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 22/11/2014 : 18:41:47  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message
E, supermarce tu si ipak u krivu jer sam u toj temi ipak imao sugovornika pa nije bilo zaredom.
Ali to je ionako bio zajebantski topic kojega nitko nije uzimao za ozbiljno a nije niti dugo trajao.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 22/11/2014 : 18:47:10  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message
quote:
Originally posted by Tonka24

DODSFERD

Nista nemam protiv tebe, pa i to nabijanje postova, pises neke zanimljive stvari.
Krivo si me shvatio, da si spamer jesi moras to priznati, nitko nije napisao da ne pridonosis forumu.
Ja ulazim u rasprave i svade istina, ali to samo iz razloga jer nisam tip koji stoji prekrizenih ruku kad se pise nepravda i neistina makar sam protiv svih bio.
Nikad me nisi omalovazavao niti ja tebe... nema govora o nekakvim uvredama, zamjerkama itd.
Ako te vesli imati 700 000 postova samo naprijed, tko ti moze zabraniti takvo sto?
Mene uveseljava zagor i Zdravko Mamic


Ma sve je u redu, ja sam spamer u Bonelliju, ti u sportu i ponekad punisheru, netko treci je u svaštari i tako to ide.
Važno je da se dobro zabavljamo i zato nitko ne treba osudivati druge.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

Tintilinic
Senior Member

2955 Posts

Member since 15/07/2013

Posted - 22/11/2014 : 19:42:35  Show Profile Show Extended Profile  Send Tintilinic a Private Message
quote:
Originally posted by DODSFERD

E, supermarce tu si ipak u krivu jer sam u toj temi ipak imao sugovornika pa nije bilo zaredom.
Ali to je ionako bio zajebantski topic kojega nitko nije uzimao za ozbiljno a nije niti dugo trajao.


Potvrdujem
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14635 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 22/11/2014 : 21:33:41  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message
quote:
Originally posted by DODSFERD

quote:
Originally posted by Tonka24

DODSFERD

Nista nemam protiv tebe, pa i to nabijanje postova, pises neke zanimljive stvari.
Krivo si me shvatio, da si spamer jesi moras to priznati, nitko nije napisao da ne pridonosis forumu.
Ja ulazim u rasprave i svade istina, ali to samo iz razloga jer nisam tip koji stoji prekrizenih ruku kad se pise nepravda i neistina makar sam protiv svih bio.
Nikad me nisi omalovazavao niti ja tebe... nema govora o nekakvim uvredama, zamjerkama itd.
Ako te vesli imati 700 000 postova samo naprijed, tko ti moze zabraniti takvo sto?
Mene uveseljava zagor i Zdravko Mamic


Ma sve je u redu, ja sam spamer u Bonelliju, ti u sportu i ponekad punisheru, netko treci je u svaštari i tako to ide.
Važno je da se dobro zabavljamo i zato nitko ne treba osudivati druge.


Moj covjek... kad se normalno razmislja mozemo dijeliti cak i zene
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 22/11/2014 : 22:30:34  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message
Uh, treba naci ženu koja je dovoljno luda za takve igre.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14635 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 22/11/2014 : 22:53:39  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message
Ima ih vjeruj
Go to Top of Page

wolf
Advanced Member

4577 Posts

Member since 05/08/2003

Posted - 23/11/2014 : 00:00:21  Show Profile Show Extended Profile  Send wolf a Private Message
quote:
Originally posted by Tintilinic

quote:
Originally posted by DODSFERD

E, supermarce tu si ipak u krivu jer sam u toj temi ipak imao sugovornika pa nije bilo zaredom.
Ali to je ionako bio zajebantski topic kojega nitko nije uzimao za ozbiljno a nije niti dugo trajao.


Potvrdujem



Samo neka si ti potvrdio...
Go to Top of Page
Page: of 3 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.17 seconds. Snitz Forums 2000