forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Koliko imate stripova?
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 12

---dp---
Advanced Member

17232 Posts

Member since 26/10/2001

Posted - 01/02/2002 : 11:14:08  Show Profile Show Extended Profile  Send ---dp--- a Private Message
Markose, dakle, imas devojku koja ne voli stripove. To nije nikako dobro... Ova moja bivsa (necu vise ni ime da joj spominjem) koju sam tamo u onom topicu dovoljno dobro opisao stavivsi je ispred Satane i Slobodana Milosevica nije nista volela, a za moj fenomenalni (skupo placeni) Enterprise i to onaj ver. 4 iz "Potraga za Spokom" (naravno, govorim o "Star Trek") koji je pazljivo montiran na ultra tanke i nevidljive niti koje izlaze iz plafona, rekla: "sta ce ti ova plastika?".
A sto se tice eventualne selidbe, ako se desi (ne daj Boze), zaista ne mogu da zamislim kako ce to izgledati. Inace, kad sam nabrajao ono sve sto sam imao na onom tavanu, zaboravio sam nest veoma vazno, a to je (sad ces ti da places, jer ja to nisam tad ni otvorio jer nisam imao vremena citati sve sto sam nabavljao) Diabolic (bilo je tu u neke Uranele dosta, secam se), i to ko zna koliko komada, i to sve oni stari od Superstripa. Kazem, bilo je tu i Uranele i nekih ratnih stripova, takodje iz Superstrip biblioteke, ali eto, ko zna gde je to sve zavrsilo.
Krugeru, ako se ti budes selio, sta ce tek to biti? Tebe nista onda nece spasti, moraces da kupis dvorac da bi smestio sve sto imas. Nego, nisi nam rekao, mozda skupljas jos nesto osim stripova? Zamislite ljudi sta bi bilo kad bi nas Kruger skupljao automobile?????

Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29262 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 01/02/2002 : 13:21:29  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
Da, i mislio sam da se radi o Mati, ali nisam bio siguran...
Sto se tice moje djevojke, ona ne voli stripove, ali samo zato sto je stan pretrpan njima i sto na njih trosim ogromne kolicine novca...Inace joj ne smetaju:-)

I'm a reasonable man, get off my case.
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
17000 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 01/02/2002 : 17:19:34  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message
- dp - samo stripove i pomalo Cd i filmove ali to je sitno u odnosu na stripove
Ja zasad nerazmisljam o selidbi pa me to nebrine
Eh Zole pa ti si bio kad mi je dao one cakove i sad neznam sto cu s njima jer nisu svi brojevi pa nije kolekcija
Da Markose on je jos gori od mene i ima jako puno stripova koje ja neskupljam a skuplja sve sto i ja plus one druge

Go to Top of Page

---dp---
Advanced Member

17232 Posts

Member since 26/10/2001

Posted - 01/02/2002 : 17:23:27  Show Profile Show Extended Profile  Send ---dp--- a Private Message
Ti najbolje znas, ali ja imam mnogo vise iskustva (mislim negativnog, na zalost). No, ako joj ne smeta, onda je to dobro, ali zene su ti prefrigane, nikad ne znas sta im se mota po glavi (uglavnom nista pametno niti korisno). Sad ce ispasti da sam muski sovinista, a ustvari nisam.

Go to Top of Page

stinky
stripovi.com suradnik

Croatia
13122 Posts

Member since 29/12/2001

Posted - 01/02/2002 : 23:13:20  Show Profile Show Extended Profile  Visit stinky's Homepage  Send stinky a Private Message
Blizu 900 stripova. Sve od SD i LUdensa, vecinu Vanninija, Gordon Link, od Dnevnika kolekciju MM i DD, gotovo sve M.No, vecinu Kena Parkera, nešto Zagora, pola Džudasa i dva Kita Telera. Želja mi je nabaviti neke brojeve M.Noa, Kena Parkera i Džudasa koji mi fale, nabaviti neke Zagore i neke epizode Bleka koje su mi prije bile zanimljive, pa i Kita. Ah da, još imam i vecinu Nika Rajdera.

Go to Top of Page

dd fan
Advanced Member



Serbia
4882 Posts

Member since 19/10/2001

Posted - 02/02/2002 : 00:55:24  Show Profile Show Extended Profile  Send dd fan a Private Message
Ako nisi sovinista onda te je ona prosla devojka bas gadno iznervirala...

Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
17000 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 02/02/2002 : 17:46:21  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message
Zasto bi bio sovinista ako kritizira nesto

Go to Top of Page

n/a
deleted

1 Posts

Member since 27/01/2002

Posted - 02/02/2002 : 20:09:34  Show Profile Show Extended Profile  Send n/a a Private Message
Ja ih za sad imam oko 1000,sto li Texa, Alan Forda,maxmagnusa,Linka, Nevera,Gastona,Charlie Browna,ali najvise Zagora (oko 500),bilo bi ih i vise da stara nije bacila gotovo polovicu!

Go to Top of Page

---dp---
Advanced Member

17232 Posts

Member since 26/10/2001

Posted - 03/02/2002 : 04:38:16  Show Profile Show Extended Profile  Send ---dp--- a Private Message
Nisi ni svestan ddfan koliko sam sam sebe izneverio. Ona je takva kakva je, ali zasto sam ja sve to gledao tek tako? No, Bogu hvala da je to proslost...

Go to Top of Page

Slovenac
Senior Member

Slovenia
1759 Posts

Member since 01/11/2001

Posted - 11/02/2002 : 09:09:54  Show Profile Show Extended Profile  Send Slovenac a Private Message
E pa recimo da sam juce imao dobar dan, i nabavio oko 200 stripova. Ovaj post je naravno samo za ovlaštene, da ne procita neko od mojih.

PS
Kruger nisam dobio svih DD od SD, tako da se cujemo.



Edited by - Slovenac on 02/11/2002 09:14:39
Go to Top of Page

---dp---
Advanced Member

17232 Posts

Member since 26/10/2001

Posted - 11/02/2002 : 21:10:06  Show Profile Show Extended Profile  Send ---dp--- a Private Message
200 stripova za jedan dan? Svaka cast Slovenac. Mogu misliti koliko si sad srecan sto ih toliko imas, i koliko si nesrecan jer ih moras krisom citati (posalji zenu i decu negde na odmor)

Go to Top of Page

Helingen
New Member



Australia
236 Posts

Member since 10/02/2002

Posted - 11/02/2002 : 23:07:00  Show Profile Show Extended Profile  Send Helingen an ICQ Message  Send Helingen a Private Message
Ja ih imam stvarno mnogo sto kuci spakovano sto ovde na Malti.Reci cu samo primarne junake dok ove ostale i neznam trebalo bi kad dodjem kuci na leto da prebrojim!!!
Zagor-Iz ZS mi fali 34,LMS 10,SD imam sve!
Ludensa i Vaninija nemam ni jedan ali cim stignem kuci kupicu sve.Od Orginala,Specijalce imam sve,redovnog Zagora
368 stripova,Tutto Zagora 135 stripova,Ciko Specijalaca samo mi fali Ciko Traper.U sledecih godinu dana planiram da nabavim SVE
redovne Zagore i da mi fali malo tutto.
Nathan Never-Nazalost nemam nista iz SD ali
orginala imam oko 80 i do sledeceg leta imacu
ih sve.Specijalaca imam 4 i isto vazi i za njih!To bi otprilike bilo od Talijanskih orginala sto sam uspeo da skupim za 3 godine
koliko zivim na Malti!Inace Italijanski nesto malo razglabam tako da delimicno razumem,ali bice bolje mora, to je IMPERATIV!
Mister Noa imam sve iz LMS!Nesto malo iz SD!
DD sve iz dnevnika,fali mi oko 12 SD!
MM sve iz dnevnika,fali mi 4 iz SD!
Texa imam oko 150 ZS oko 30 SD.
Kuci imam jos oko 250 Marka,Bleka,Alan Forda
i neznam sta jos.Ima oko 200 stripoteka calovih veoma starih koje mi on ni dan danas
neda da diram!
To bi otprilike bilo to mada u sledecih godinu nameravam da poboljsam Italijanski i
da nabavim jos mnogo orginala.Ljudi verujte
mi tesko mi pada sto su mi svi Zagori iz ZS,LMS,SD i sve ostalo na nasem jeziku ostali kuci mada su uredno spakovani.Voleo bih da sam ih mogao poneti sa sobom na Maltu
al je to bilo nemoguce!Tese me ovi orginali
koje svakog meseca imam sve vise!!!

Go to Top of Page

Helingen
New Member



Australia
236 Posts

Member since 10/02/2002

Posted - 11/02/2002 : 23:10:22  Show Profile Show Extended Profile  Send Helingen an ICQ Message  Send Helingen a Private Message
Ah da zaboravio sam za novac koji sam dao za
sve orginale od kada sam na malti mogao sam
da kupim fina polovna KOLA!!!!

Go to Top of Page

DusMan
Advanced Member



5067 Posts

Member since 12/11/2001

Posted - 11/02/2002 : 23:55:41  Show Profile Show Extended Profile  Send DusMan a Private Message
Sabac, je li? Pa dobro svraticu tamo jedne od ovih noci
Moja kolekcija stripova nije mnogo velika, ali se svake nedelje uvecava :
- samo oko 150 Zagora
- samo oko 50 DD (dnevnik) + samo 20-ak SD
- Komadant Mark - 100tinjak
- Svi Asterixi (osim ovog najnovijeg)
- Veci deo Lucky Luckova
- Negde oko 350 Alana Forda (mada je moguce da ih je i vise)
- Nesto malo Martija
- Isto toliko Marvela
- Mikijev Zabavnik, pa jedino od toga imam nesto iz 1984. godine ukoricene u knjigu
- Brik Badford, Grofica Margo, Mika Mis - To su sve reprinti u nekim knjigama. Inace ovaj Mika Mis je izlazio za vreme 2. Svetskog rata, ako se ne varam...
- DD i Zagori od Vanninija, i...iiii...ufff...
Ne mogu ljudi vise da se setim stvarno. Mozak mi je prebukiran, i za sad se odjavljujem.......


Go to Top of Page

Wooo
Average Member



Croatia
580 Posts

Member since 02/11/2001

Posted - 14/02/2002 : 01:12:33  Show Profile Show Extended Profile  Send Wooo an ICQ Message  Send Wooo a Private Message
Evo ovaj topic je otisao u drugi plan, a posto ja bas nisam bio cesto na forumu u zadnje vrijeme, ustvari jesam, ali nisam bas citao sve postove(nisam imao bas vremena) nisam ga bas primjetio.Ovo je ono sta ja imam:

Sve skupa oko 500 stripova.Uglavnom bonnelijevi + skenirani cijeli serijal Witchblade i jos poprilicno puno marvelovih stripova(oko 150-200 komada).

Od pravih(papirnatih izadanja) imam sljedece:

-Oko 200 Zagora
-oko 140 Misterno-a
-60-tak Tex-ova
-50-tak AF-va
-12 tal. (Tex MAxi, Zagor speciale, Cico...)
-50-tak ostalih (nathan, MM, Dylan, Lazarus, Blek, Miki, Kit Teler).
Nadam se samo da ce biti u buducnosti vise talijanskih reprinta.

Word Up?! I got the skill, I'll bust ya in the grill!
Also I Gots My A.K. So Don't Try And Play Me!
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
17000 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 14/02/2002 : 19:43:21  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message
Woo posto ti mali neradi da se ovako dogovorimo

Go to Top of Page

dd fan
Advanced Member



Serbia
4882 Posts

Member since 19/10/2001

Posted - 14/02/2002 : 23:08:51  Show Profile Show Extended Profile  Send dd fan a Private Message
"Woo posto ti mali neradi..."


Go to Top of Page

Wooo
Average Member



Croatia
580 Posts

Member since 02/11/2001

Posted - 15/02/2002 : 01:31:12  Show Profile Show Extended Profile  Send Wooo an ICQ Message  Send Wooo a Private Message
Radi, radi Krugeru ali ocito si zaboravi ona mene :)!Poslao sam ti vec par mejlova , ali ne dobivam odgovore, prosli mjesec sam mislio da se nademo kod Fer-a jer imamo tamo neke vjezbe koje nemozemo obavljati tu u Rijeci, ali nisam te dobio.Pitao sam te i za mob. ili tel. ali nisi odgovorio, dakle posto cemo se lakse dogovoriti putem tel. ili mob. evo mog broja 091/5226574 (Ivica) See ya!

Word Up?! I got the skill, I'll bust ya in the grill!
Also I Gots My A.K. So Don't Try And Play Me!
Go to Top of Page

Wooo
Average Member



Croatia
580 Posts

Member since 02/11/2001

Posted - 15/02/2002 : 01:35:46  Show Profile Show Extended Profile  Send Wooo an ICQ Message  Send Wooo a Private Message
Haha, tek sam sada nakon sto sam odgovorio (i to kako odgovorio (radi, radi... :))) vidio sto bi zbog male greskice ljudi mogli zakljuciti.Dakle nemojte se zbuniti , Kruger je mislio na mail :)).

Word Up?! I got the skill, I'll bust ya in the grill!
Also I Gots My A.K. So Don't Try And Play Me!
Go to Top of Page

---dp---
Advanced Member

17232 Posts

Member since 26/10/2001

Posted - 15/02/2002 : 05:11:05  Show Profile Show Extended Profile  Send ---dp--- a Private Message
ddfan ima "oko sokolovo"... a sto se tice malog, koliki je i kako radi, to valjda Wooo najbolje zna (to jest njegove male)

Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
17000 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 15/02/2002 : 10:51:50  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message
Oh opet mi je ispalo slovo
Nisam mislio na Malog nego na Mail ili mejl ili postu
Ja nisma dobio nijednu poruku od tebe
Ok ja cu te nazvati da se dogovorimo jer sam nabavio za tebe MM i NN i onaj zaostali Tex

Go to Top of Page

dd fan
Advanced Member



Serbia
4882 Posts

Member since 19/10/2001

Posted - 15/02/2002 : 15:43:00  Show Profile Show Extended Profile  Send dd fan a Private Message
Pa Krugeru zar ne mozes otvoriti neki novi mail nalog koji bi radio kako treba?!
Ili ti ovako odgovara,pa kad ti posalje mail neko kome ne zelis da odgovoris samo kazes da ga nisi ni primio...

Go to Top of Page

---dp---
Advanced Member

17232 Posts

Member since 26/10/2001

Posted - 15/02/2002 : 16:33:29  Show Profile Show Extended Profile  Send ---dp--- a Private Message
Bice da je ovo drugo ddfan

Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
17000 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 15/02/2002 : 20:17:18  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message
he he he ima svega na svijetu

Go to Top of Page

---dp---
Advanced Member

17232 Posts

Member since 26/10/2001

Posted - 16/02/2002 : 02:39:01  Show Profile Show Extended Profile  Send ---dp--- a Private Message
Krugeru, Krugeru... nije valjda?

Go to Top of Page
Page: of 12 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.16 seconds. Snitz Forums 2000