forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Koliko imate stripova?
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 12

VJ
Advanced Member



Croatia
5946 Posts

Member since 19/10/2001

Posted - 20/08/2002 : 10:15:09  Show Profile Show Extended Profile  Visit VJ's Homepage  Send VJ an ICQ Message  Send VJ a Private Message
quote:

treba li ko dedicu sa 25.000 stripova i 10.000 ZF knjiga i magazina?



Ja bi se zadovoljio samo stripovima a dedicu ostavljam nekom drugome.

-|VJ|-
Go to Top of Page

rommel
stripovi.com suradnik



Croatia
7436 Posts

Member since 26/11/2001

Posted - 20/08/2002 : 11:27:14  Show Profile Show Extended Profile  Send rommel a Private Message
quote:

quote:

treba li ko dedicu sa 25.000 stripova i 10.000 ZF knjiga i magazina?




Ja bi se zadovoljio samo stripovima a dedicu ostavljam nekom drugome.

-|VJ|-



A ako je to uvjet za dobiti stripove i dedica je dobrodošao...dapace i bez stripova jer covjeku koji je to uspio skupiti takvu kolekciju mogu odati samo priznanje (a da ne spominjem zavist )

I Realised Fear One Morning,
To The Blare Of The Fox Hunters Sound,
When They're All Chasing After Poor Bloody Fox,
It's Safer To Dress Like The Hound!
Go to Top of Page

djnd
Junior Member

Fed Rep Yugoslavia
485 Posts

Member since 20/12/2001

Posted - 20/08/2002 : 19:14:58  Show Profile Show Extended Profile  Send djnd a Private Message
quote:

treba li ko dedicu sa 25.000 stripova i 10.000 ZF knjiga i magazina?



Svaka cast.Btw koliko imas godina?

Hu Ju gona kol?
Go to Top of Page

Nobody
Senior Member

Slovenia
2195 Posts

Member since 12/03/2002

Posted - 20/08/2002 : 20:08:53  Show Profile Show Extended Profile  Send Nobody a Private Message


Go to Top of Page

dsormaz1
Advanced Member



13143 Posts

Member since 28/04/2002

Posted - 20/08/2002 : 21:37:12  Show Profile Show Extended Profile  Send dsormaz1 a Private Message
quote:

quote:

plus epizoda “Povratak Baby Kate” izašla u reviji “Magazin” (mislim da je neobjavljena u Super strip biblioteci)



Objavljena je u broju 237.Jel' taj 'Magazin' isto izdavao Vjesnik?Da li je to samo strip revija?Koje godine je izasao?Koliko brojeva 'Magazina' je ukupno izaslo?
Eto, ugnjavih te sa pitanjima.Nadam se da ces moci bar na neka da mi odgovoris.

Hu Ju gona kol?



Taj "Magazin" (tako se revija zove) izdavao je Vjesnik u 80-im godinama. "Magazin" je izlazio svako godišnje doba (dakle oko 4 puta godišnje).To nije bila samo strip revija jer su objavljivali i kratke price (krimici i slicno), ali bilo je i stripova (znali su objavljivati Latiga, inace njega sam jako volio citati, zatim Ripa Kirbya i dr.). U tom Magazinu koji imam, osim te epizode Alana Forda (onda je još bila neobjavljena u Superstripu)objavljena je i epizoda Modesty Blaise 'Salamander 4'.
Koje je godine taj broj izašao ne mogu se sjetiti, jer to držim u vikendici, a ne kod kuce, ali kad odem tamo pogledat cu.
Koliko ih je ukupno izašlo, doista ne znam.
I na kraju, nisi me izgnjavio s pitanjima, samo još pitaj ako te nešto zanima.

Go to Top of Page

rommel
stripovi.com suradnik



Croatia
7436 Posts

Member since 26/11/2001

Posted - 20/08/2002 : 21:42:44  Show Profile Show Extended Profile  Send rommel a Private Message
quote:

quote:

quote:

plus epizoda “Povratak Baby Kate” izašla u reviji “Magazin” (mislim da je neobjavljena u Super strip biblioteci)



Objavljena je u broju 237.Jel' taj 'Magazin' isto izdavao Vjesnik?Da li je to samo strip revija?Koje godine je izasao?Koliko brojeva 'Magazina' je ukupno izaslo?
Eto, ugnjavih te sa pitanjima.Nadam se da ces moci bar na neka da mi odgovoris.

Hu Ju gona kol?



Taj "Magazin" (tako se revija zove) izdavao je Vjesnik u 80-im godinama. "Magazin" je izlazio svako godišnje doba (dakle oko 4 puta godišnje).To nije bila samo strip revija jer su objavljivali i kratke price (krimici i slicno), ali bilo je i stripova (znali su objavljivati Latiga, inace njega sam jako volio citati, zatim Ripa Kirbya i dr.). U tom Magazinu koji imam, osim te epizode Alana Forda (onda je još bila neobjavljena u Superstripu)objavljena je i epizoda Modesty Blaise 'Salamander 4'.
Koje je godine taj broj izašao ne mogu se sjetiti, jer to držim u vikendici, a ne kod kuce, ali kad odem tamo pogledat cu.
Koliko ih je ukupno izašlo, doista ne znam.
I na kraju, nisi me izgnjavio s pitanjima, samo još pitaj ako te nešto zanima.




To s naslovom Salamander 4 je idiotarija od prevoda, ali molio bi te da mi izvuceš brojeve pasica da otkrijem o kojoj epizodi zapravo je rijec

I Realised Fear One Morning,
To The Blare Of The Fox Hunters Sound,
When They're All Chasing After Poor Bloody Fox,
It's Safer To Dress Like The Hound!
Go to Top of Page

dsormaz1
Advanced Member



13143 Posts

Member since 28/04/2002

Posted - 20/08/2002 : 23:25:58  Show Profile Show Extended Profile  Send dsormaz1 a Private Message
quote:

To s naslovom Salamander 4 je idiotarija od prevoda, ali molio bi te da mi izvuceš brojeve pasica da otkrijem o kojoj epizodi zapravo je rijec




Taj Magazin nemam pri ruci, ne držim ga kod kuce, ali pogledat cu ti to kad odem u vikendicu, samo ne znam kad cu ici.
Što se tice te epizode Modesty, mislim da se radnja odvijala u Irskoj, detalja se baš ne sjecam, nisam to dugo, dugo citao.

Go to Top of Page

djnd
Junior Member

Fed Rep Yugoslavia
485 Posts

Member since 20/12/2001

Posted - 21/08/2002 : 02:04:56  Show Profile Show Extended Profile  Send djnd a Private Message
quote:

I na kraju, nisi me izgnjavio s pitanjima, samo još pitaj ako te nešto zanima.



Thnx.

Hu Ju gona kol?
Go to Top of Page

verter
Advanced Member

Bosnia and Herzegovina
4877 Posts

Member since 30/04/2002

Posted - 21/08/2002 : 18:29:04  Show Profile Show Extended Profile  Send verter a Private Message
quote:
quote:
--------------------------------------------------------------------------------

treba li ko dedicu sa 25.000 stripova i 10.000 ZF knjiga i magazina?

--------------------------------------------------------------------------------


Svaka cast.Btw koliko imas godina?

Hu Ju gona kol?


meni se cini da je rekao 52

Go to Top of Page

sigismundus
Senior Member

Slovenia
1043 Posts

Member since 08/07/2002

Posted - 21/08/2002 : 20:05:21  Show Profile Show Extended Profile  Send sigismundus a Private Message
sigismundus: profil

tacno, imam 52 godine. Pa mlad sam dedica.
Inace sve stoji u profilu. I to, da sam sretno razveden
No, priznajem, bilo mi je tesko razvodeci se i prakticki prekinuti sa familijom. Trauma bez primere. Ali trebalo je prezivjet. Ali, dragi moji, kad mi je jedna curica pre neku godina kazala, Ej, Ziga, ti si se sredio ko bog. Sad samo trebas jednu frišku (ma znate vec sta). E, a dedica odgovori, onako sarkasticki: Znas, i ona, koja je pod zemljom vec dvadeset godina, suvise je friska za mene. Tako je to. Kad covek ima stripove. Inace, zivcan sam skroz vec cetrnaest dana. Uskoro preuzimam kolekciju od 3000 stripova. Momak se definitivno odlucio za mene, samo hoce da vidi moju kolekciju. Danas sam bio u banci, da uzmem zajam. E, ne, necu priznati, koliko cu platiti. Nema sanse. Ne pada mi ni na kerraj pameti. A prodajem takodje nista. Samo toliko, da se zna.

pozdrav

sigismundus

Go to Top of Page

seinfeld
Advanced Member



16500 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 21/08/2002 : 21:32:10  Show Profile Show Extended Profile  Send seinfeld a Private Message
Kad si lud bolje biti totalno lud.Zajam uzimas jel

Go to Top of Page

Nobody
Senior Member

Slovenia
2195 Posts

Member since 12/03/2002

Posted - 21/08/2002 : 22:00:54  Show Profile Show Extended Profile  Send Nobody a Private Message
Svaka cast - 3000 stripa
Ja se ti klanjam

Go to Top of Page

Aco
stripovi.com suradnik



Slovenia
6164 Posts

Member since 29/11/2001

Posted - 21/08/2002 : 23:41:10  Show Profile Show Extended Profile  Visit Aco's Homepage  Send Aco a Private Message
Imam oko 900 stripova.A da se malo pohvalim, danas sam u Trstu(bio sam na utakmicu Italija - Slovenija ) nabavio talijanska izdanja : TEX 502, MM EXTRA 24 i DYLAN DOG SUPER BOOK 23 .

Bond.James Bond.
Go to Top of Page

XIII
Senior Member



Serbia
1013 Posts

Member since 05/05/2002

Posted - 22/08/2002 : 01:31:28  Show Profile Show Extended Profile  Send XIII a Private Message
Pa sada imam dosta malo stripova, jer je sve to otislo u p.... (imao sam sve ZS i LMS od 83 - 88 (godine godine) a sada ono sto se sacuvalo i to veoma veoma skromno.

Mister No *100 brojeva od prvih 104 i jos po neki
Dilan Dog *dnevnik 1-48
Nik Rajder *dnevnik do mislim 20 broja
Marti misterija oko 40-ak dnevnikovih
malo supera, malo stripoteka i Giganata

Ah da i da ne zaboravim sve one jadne pokusaje novih izdavaca po par stripova *ono sto je izaslo* maverick, horus, vaninni



Go to Top of Page

XIII
Senior Member



Serbia
1013 Posts

Member since 05/05/2002

Posted - 22/08/2002 : 01:44:20  Show Profile Show Extended Profile  Send XIII a Private Message
quote:

sto imam u svojoj kolekciji?
Mili boze, ta je jaka. Da pocnemo.
........XIII- komplet( 15 albuma) ....... ma ne mogu vise, recimo jos oko dvadeset metara stranih albuma i trade paperbacka. Ma ko je izmislio taj glupi topic?

sigismundus




mogu li se nekako postaviti epizode XIII od 7-15 na streamload?



Edited by - XIII on 2002/08/22 01:55:45
Go to Top of Page

Leopold_IV
Senior Member



Croatia
1802 Posts

Member since 05/12/2001

Posted - 22/08/2002 : 01:47:56  Show Profile Show Extended Profile  Send Leopold_IV an ICQ Message  Send Leopold_IV a Private Message
Moja skromna kolekcija je:
Sav zagor u SD - cirka 160
Tex oko 50,
AF oko 150
Zgor ZS oko 150
zajedno s markom, blekom i ostalom ekipom oko 600 komada ali s tendencijom prosirivanja.


Aaaaahyaaaaaak!!!!
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17777 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 22/08/2002 : 02:36:05  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message
a ja mislio da imam problem sa ogromnim brojem stripova

Go to Top of Page

djnd
Junior Member

Fed Rep Yugoslavia
485 Posts

Member since 20/12/2001

Posted - 22/08/2002 : 02:53:07  Show Profile Show Extended Profile  Send djnd a Private Message
quote:

tacno, imam 52 godine. Pa mlad sam dedica.
Inace sve stoji u profilu. I to, da sam sretno razveden
No, priznajem, bilo mi je tesko razvodeci se i prakticki prekinuti sa familijom. Trauma bez primere. Ali trebalo je prezivjet. Ali, dragi moji, kad mi je jedna curica pre neku godina kazala, Ej, Ziga, ti si se sredio ko bog. Sad samo trebas jednu frišku (ma znate vec sta). E, a dedica odgovori, onako sarkasticki: Znas, i ona, koja je pod zemljom vec dvadeset godina, suvise je friska za mene. Tako je to. Kad covek ima stripove. Inace, zivcan sam skroz vec cetrnaest dana. Uskoro preuzimam kolekciju od 3000 stripova. Momak se definitivno odlucio za mene, samo hoce da vidi moju kolekciju. Danas sam bio u banci, da uzmem zajam. E, ne, necu priznati, koliko cu platiti. Nema sanse. Ne pada mi ni na kerraj pameti. A prodajem takodje nista. Samo toliko, da se zna.



Wow, zamoli bih te (ako ti nije problem) da u dogledno vreme fotografises svoju kolekciju i publikujes te slike na forumu.Cisto da ljudima oko sebe pokazem (da mi ne kukaju vise kako bacam pare bez veze) koliko je mizerna moja kolekcija od oko 600 kom.Imam sliku markosove kolekcije ali ovo ce izgledati mnogo impresivnije.

Hu Ju gona kol?
Go to Top of Page

sigismundus
Senior Member

Slovenia
1043 Posts

Member since 08/07/2002

Posted - 22/08/2002 : 04:44:15  Show Profile Show Extended Profile  Send sigismundus a Private Message
Pa, da bi fotografisao biblioteku. Nisam siguran. Ali sto posto zelim, da pomognem oko skaniranja. Samo ja nisam bas veliki tehnicar, nego ono mali kucni tehnicar. Znam, da zakucam ekser. A racunar upotrebljavam kao pisaci stroj. Znate kako je to s dedicama. Pravi su a-tehnicki fenomeni. No, prije ili kasnije cu navratit ili u Zagreb ili na Rijeku, ili ce ko od doticnih momaka mene posetiti, pa se tada to moze uraditi. Inace XIII broj 7 izdata je u Hrvatskoj kao album. Pa izdao Bernard, mislim da u Bookglobu. Skupa sa Bluberijem i Iznogudom.
A cetiri ili pet epizoda bilo u Politikinom zabavniku. I Marketprint, kako kazu, pocece jih objavljivati.
Samo jos da kazem da trinaesti broj trinaestice nije strip, nego size prijasnih brojeva. Ali majstorski napravljen. I debeo.

sigismundus

Go to Top of Page

ace_bojo
New Member

212 Posts

Member since 14/08/2002

Posted - 22/08/2002 : 21:03:13  Show Profile Show Extended Profile  Send ace_bojo a Private Message
imamo oko 1022224565132132356 romancica.
ima li itko više od nas

Go to Top of Page

seinfeld
Advanced Member



16500 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 22/08/2002 : 21:21:22  Show Profile Show Extended Profile  Send seinfeld a Private Message
Koliko vas ima ace_bonjo dva ili vise????,

Go to Top of Page

rommel
stripovi.com suradnik



Croatia
7436 Posts

Member since 26/11/2001

Posted - 23/08/2002 : 08:53:02  Show Profile Show Extended Profile  Send rommel a Private Message
quote:

Pa, da bi fotografisao biblioteku. Nisam siguran. Ali sto posto zelim, da pomognem oko skaniranja. Samo ja nisam bas veliki tehnicar, nego ono mali kucni tehnicar. Znam, da zakucam ekser. A racunar upotrebljavam kao pisaci stroj. Znate kako je to s dedicama. Pravi su a-tehnicki fenomeni. No, prije ili kasnije cu navratit ili u Zagreb ili na Rijeku, ili ce ko od doticnih momaka mene posetiti, pa se tada to moze uraditi. Inace XIII broj 7 izdata je u Hrvatskoj kao album. Pa izdao Bernard, mislim da u Bookglobu. Skupa sa Bluberijem i Iznogudom.
A cetiri ili pet epizoda bilo u Politikinom zabavniku. I Marketprint, kako kazu, pocece jih objavljivati.
Samo jos da kazem da trinaesti broj trinaestice nije strip, nego size prijasnih brojeva. Ali majstorski napravljen. I debeo.

sigismundus




Ako budeš prolazio kroz Rijeku - javi se...

I Realised Fear One Morning,
To The Blare Of The Fox Hunters Sound,
When They're All Chasing After Poor Bloody Fox,
It's Safer To Dress Like The Hound!
Go to Top of Page

ace_bojo
New Member

212 Posts

Member since 14/08/2002

Posted - 23/08/2002 : 13:18:20  Show Profile Show Extended Profile  Send ace_bojo a Private Message
moj sinfeild nisi ti normalan a ako te baš zanima nas smo dvojica i samo dvojica i nije bonjo nego bojo mazlume jedan

Go to Top of Page

seinfeld
Advanced Member



16500 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 23/08/2002 : 13:50:10  Show Profile Show Extended Profile  Send seinfeld a Private Message
okay bonjo nema problema ace

Go to Top of Page

VJ
Advanced Member



Croatia
5946 Posts

Member since 19/10/2001

Posted - 05/10/2002 : 15:03:38  Show Profile Show Extended Profile  Visit VJ's Homepage  Send VJ an ICQ Message  Send VJ a Private Message
quote:

epizoda “Povratak Baby Kate” izašla u reviji “Magazin” (mislim da je neobjavljena)



Dsormaz1, koji je to broj te revije Magazin u kojoj je ta epizoda izasla i jel' mi mozes mozda poslati sken te naslovnice ?!

-|VJ|-

Edited by - VJ on 05/10/2002 15:05:37
Go to Top of Page
Page: of 12 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.22 seconds. Snitz Forums 2000