forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Koliko imate stripova?
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 12

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 05/10/2002 : 16:09:04  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message
KOMPLETAN ZAGOR EXTRA I ZAGOR SD
KAPETAN MIKI KOMPLET-FALI JEDAN
ZAGOR ZS OKO 200
OSTALI JUNACI LMS I ZS 400

Go to Top of Page

Leopold_IV
Senior Member



Croatia
1802 Posts

Member since 05/12/2001

Posted - 05/10/2002 : 18:44:23  Show Profile Show Extended Profile  Send Leopold_IV an ICQ Message  Send Leopold_IV a Private Message
Mislim da sam presao magicnu granicu od 1000...e sad idem dalje topicarit da stignem i toliko postova i kad se nadjemo na nerjeseno za svaki napisani post cu kupit strip...dobro zvuci..

--< Why do only fools and horses work? >--
Go to Top of Page

Gaston
stripovi.com suradnik



Croatia
5935 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 05/10/2002 : 23:02:19  Show Profile Show Extended Profile  Visit Gaston's Homepage  Send Gaston a Private Message
Cini mi se da ceš ti mene morati hvatati u stripovima, a ja tebe u postovima...

And I must be an acrobat to talk like this and act like that...
Go to Top of Page

cbarks
Junior Member

Slovenia
339 Posts

Member since 22/09/2002

Posted - 06/10/2002 : 01:36:36  Show Profile Show Extended Profile  Send cbarks a Private Message
Domacih albuma imam oko 200, a ostalih edicija oko 4500 kom.
Stranih albuma imam oko 400, vecinoma na engleskom a ostale na njemackom italijanskom i francuskom.
A selidba sa svim tim stripovima zaista je užas.

Nobody went broke taking profits
Go to Top of Page

mephisto_III
Senior Member

Germany
2168 Posts

Member since 24/07/2002

Posted - 08/01/2003 : 07:08:32  Show Profile Show Extended Profile  Send mephisto_III an ICQ Message  Send mephisto_III a Private Message
Imam 1357 komada.
U ljeto 1985 sam imao vise!
Dobro,jos ih ima na putu.
Duple nijesam racunao,u svakom slucaju imam vise
nego Seinfeld i "Dinamovac"zajedno!

Go to Top of Page

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 08/01/2003 : 14:39:05  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message
Imam oko 2500 stripova... raznih ZS,LMS,AF i Stripoteka (mrzi me da vadim kartoteku dabih video cega tu konkretno ima), komplet dnevnik-SD-Horus-Vannini-Ludens Dylan Dog (plus originali,plus Dark Hors,plus Carlsen,plus Hors Collection... Glenatova izdanja su mi pobegla ispred nosa), pa komplet dnevnik MM i Nick Raider,pa SD & Ludens NN (i originali,a imam i jednog Glenatovog NN), gomila albuma,sto domacih, sto francuskih (Corto, Spirou, Gaston,Aster,Rubina...)... pa pojedinacna USA izdanja i trejdovi (Preacher, Sandman,Batman, Bone,Watchmen...)... i gomila gluposti i piraterije koja je izlazila u zadnjih 10 godina...
I ja jesam imao posebnu kucu za stripove,ali sam letos morao sve da ih prebacim u moju sobu... bilo je to zanimljivih mesec dana...
Go to Top of Page

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 08/01/2003 : 14:48:39  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message
Hm,kako da ovde postavim slicice svega toga?
Jel mora vec da bude negde na netu pa da ide samo link,ili nekako moze da se uploaduje sa HDDa?
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29262 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 08/01/2003 : 14:55:27  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
mora biti na netu pa posaljes link.

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 08/01/2003 : 15:09:37  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message
OK, postovacu to cim se snadjem po tom pitanju...
Go to Top of Page

byoman
Advanced Member



Croatia
6349 Posts

Member since 07/12/2002

Posted - 08/01/2003 : 19:25:40  Show Profile Show Extended Profile  Send byoman a Private Message
kompletni bonelli od sd (iako cu sad neke zamijenit glancerima)
214 zs/lms
104 af na cd-u
16 dd/zg na cd-u
30 conana
svi porin
17 nippera
svi spidermani i comic stripovi
14 diabolika
3 vannini
2-3 stripoteke
original usa weapon x : origin of wolverine
19 gordon link (i 2 dupla)
ciko vojnik i ciko na ostrvu strave
bluberi : covjek koji vrijedi 500 000 $
7-8 izdanja heroik comicsa
indiana jones br.1
i jos neki - sveukupno ih imam oko 1050

Kiselo mlijeko piti ces sutra.
Go to Top of Page

byoman
Advanced Member



Croatia
6349 Posts

Member since 07/12/2002

Posted - 08/01/2003 : 19:27:56  Show Profile Show Extended Profile  Send byoman a Private Message
quote:
Originally posted by djnd

quote:

tacno, imam 52 godine. Pa mlad sam dedica.
Inace sve stoji u profilu. I to, da sam sretno razveden
No, priznajem, bilo mi je tesko razvodeci se i prakticki prekinuti sa familijom. Trauma bez primere. Ali trebalo je prezivjet. Ali, dragi moji, kad mi je jedna curica pre neku godina kazala, Ej, Ziga, ti si se sredio ko bog. Sad samo trebas jednu frišku (ma znate vec sta). E, a dedica odgovori, onako sarkasticki: Znas, i ona, koja je pod zemljom vec dvadeset godina, suvise je friska za mene. Tako je to. Kad covek ima stripove. Inace, zivcan sam skroz vec cetrnaest dana. Uskoro preuzimam kolekciju od 3000 stripova. Momak se definitivno odlucio za mene, samo hoce da vidi moju kolekciju. Danas sam bio u banci, da uzmem zajam. E, ne, necu priznati, koliko cu platiti. Nema sanse. Ne pada mi ni na kerraj pameti. A prodajem takodje nista. Samo toliko, da se zna.



Wow, zamoli bih te (ako ti nije problem) da u dogledno vreme fotografises svoju kolekciju i publikujes te slike na forumu.Cisto da ljudima oko sebe pokazem (da mi ne kukaju vise kako bacam pare bez veze) koliko je mizerna moja kolekcija od oko 600 kom.Imam sliku markosove kolekcije ali ovo ce izgledati mnogo impresivnije.

Hu Ju gona kol?



postavi ti slike markosove kolekcije

Kiselo mlijeko piti ces sutra.
Go to Top of Page

seinfeld
Advanced Member



16500 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 08/01/2003 : 20:23:18  Show Profile Show Extended Profile  Send seinfeld a Private Message
quote:
Originally posted by mephisto_III

Imam 1357 komada.
U ljeto 1985 sam imao vise!
Dobro,jos ih ima na putu.
Duple nijesam racunao,u svakom slucaju imam vise
nego Seinfeld i "Dinamovac"zajedno!




Pa lako je imati vise od mene ja ih imam jedno pet,sest.

Go to Top of Page

byoman
Advanced Member



Croatia
6349 Posts

Member since 07/12/2002

Posted - 08/01/2003 : 20:27:52  Show Profile Show Extended Profile  Send byoman a Private Message
quote:
Originally posted by seinfeld

quote:
Originally posted by mephisto_III

Imam 1357 komada.
U ljeto 1985 sam imao vise!
Dobro,jos ih ima na putu.
Duple nijesam racunao,u svakom slucaju imam vise
nego Seinfeld i "Dinamovac"zajedno!




Pa lako je imati vise od mene ja ih imam jedno pet,sest.





tisuca

Kiselo mlijeko piti ces sutra.
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29262 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 09/01/2003 : 11:09:16  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
quote:
Originally posted by djnd

quote:

tacno, imam 52 godine. Pa mlad sam dedica.
Inace sve stoji u profilu. I to, da sam sretno razveden
No, priznajem, bilo mi je tesko razvodeci se i prakticki prekinuti sa familijom. Trauma bez primere. Ali trebalo je prezivjet. Ali, dragi moji, kad mi je jedna curica pre neku godina kazala, Ej, Ziga, ti si se sredio ko bog. Sad samo trebas jednu frišku (ma znate vec sta). E, a dedica odgovori, onako sarkasticki: Znas, i ona, koja je pod zemljom vec dvadeset godina, suvise je friska za mene. Tako je to. Kad covek ima stripove. Inace, zivcan sam skroz vec cetrnaest dana. Uskoro preuzimam kolekciju od 3000 stripova. Momak se definitivno odlucio za mene, samo hoce da vidi moju kolekciju. Danas sam bio u banci, da uzmem zajam. E, ne, necu priznati, koliko cu platiti. Nema sanse. Ne pada mi ni na kerraj pameti. A prodajem takodje nista. Samo toliko, da se zna.



Wow, zamoli bih te (ako ti nije problem) da u dogledno vreme fotografises svoju kolekciju i publikujes te slike na forumu.Cisto da ljudima oko sebe pokazem (da mi ne kukaju vise kako bacam pare bez veze) koliko je mizerna moja kolekcija od oko 600 kom.Imam sliku markosove kolekcije ali ovo ce izgledati mnogo impresivnije.

Hu Ju gona kol?



Odakle ti moje slike? Ne sjecam se da sam to nekom slao...

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page

Bernard
Senior Member

2700 Posts

Member since 07/02/2002

Posted - 09/01/2003 : 11:13:42  Show Profile Show Extended Profile  Send Bernard a Private Message
Stripova nikad previše.
Go to Top of Page

Maximuss
Advanced Member



Croatia
9013 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 09/01/2003 : 12:24:16  Show Profile Show Extended Profile  Visit Maximuss's Homepage  Send Maximuss a Private Message
Samo je smjestaj problem, ali ako izbacis kuhinju, kadu i ormare- onda je malo lakse! ;)

Go to Top of Page

seinfeld
Advanced Member



16500 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 09/01/2003 : 16:49:57  Show Profile Show Extended Profile  Send seinfeld a Private Message
quote:
Originally posted by Markos

quote:
Originally posted by djnd

quote:

tacno, imam 52 godine. Pa mlad sam dedica.
Inace sve stoji u profilu. I to, da sam sretno razveden
No, priznajem, bilo mi je tesko razvodeci se i prakticki prekinuti sa familijom. Trauma bez primere. Ali trebalo je prezivjet. Ali, dragi moji, kad mi je jedna curica pre neku godina kazala, Ej, Ziga, ti si se sredio ko bog. Sad samo trebas jednu frišku (ma znate vec sta). E, a dedica odgovori, onako sarkasticki: Znas, i ona, koja je pod zemljom vec dvadeset godina, suvise je friska za mene. Tako je to. Kad covek ima stripove. Inace, zivcan sam skroz vec cetrnaest dana. Uskoro preuzimam kolekciju od 3000 stripova. Momak se definitivno odlucio za mene, samo hoce da vidi moju kolekciju. Danas sam bio u banci, da uzmem zajam. E, ne, necu priznati, koliko cu platiti. Nema sanse. Ne pada mi ni na kerraj pameti. A prodajem takodje nista. Samo toliko, da se zna.



Wow, zamoli bih te (ako ti nije problem) da u dogledno vreme fotografises svoju kolekciju i publikujes te slike na forumu.Cisto da ljudima oko sebe pokazem (da mi ne kukaju vise kako bacam pare bez veze) koliko je mizerna moja kolekcija od oko 600 kom.Imam sliku markosove kolekcije ali ovo ce izgledati mnogo impresivnije.

Hu Ju gona kol?



Odakle ti moje slike? Ne sjecam se da sam to nekom slao...

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy



Ohooooooo jel to neko provalio kod webmastera
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 10/01/2003 : 04:01:11  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message
quote:
Originally posted by seinfeld

quote:
Originally posted by Markos

quote:
Originally posted by djnd

quote:

tacno, imam 52 godine. Pa mlad sam dedica.
Inace sve stoji u profilu. I to, da sam sretno razveden
No, priznajem, bilo mi je tesko razvodeci se i prakticki prekinuti sa familijom. Trauma bez primere. Ali trebalo je prezivjet. Ali, dragi moji, kad mi je jedna curica pre neku godina kazala, Ej, Ziga, ti si se sredio ko bog. Sad samo trebas jednu frišku (ma znate vec sta). E, a dedica odgovori, onako sarkasticki: Znas, i ona, koja je pod zemljom vec dvadeset godina, suvise je friska za mene. Tako je to. Kad covek ima stripove. Inace, zivcan sam skroz vec cetrnaest dana. Uskoro preuzimam kolekciju od 3000 stripova. Momak se definitivno odlucio za mene, samo hoce da vidi moju kolekciju. Danas sam bio u banci, da uzmem zajam. E, ne, necu priznati, koliko cu platiti. Nema sanse. Ne pada mi ni na kerraj pameti. A prodajem takodje nista. Samo toliko, da se zna.



Wow, zamoli bih te (ako ti nije problem) da u dogledno vreme fotografises svoju kolekciju i publikujes te slike na forumu.Cisto da ljudima oko sebe pokazem (da mi ne kukaju vise kako bacam pare bez veze) koliko je mizerna moja kolekcija od oko 600 kom.Imam sliku markosove kolekcije ali ovo ce izgledati mnogo impresivnije.

Hu Ju gona kol?



Odakle ti moje slike? Ne sjecam se da sam to nekom slao...

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy



Ohooooooo jel to neko provalio kod webmastera


radim na tome

...i onda kad ne bude nas bilo,stripove ce citat' naše...
Go to Top of Page

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 20/01/2003 : 01:17:39  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message
I evo kako manje vise moja kolekcija izgleda. Kvalitet fotografija nije neki,ali sluzi...


"Well dip me in the honey and throw me to the lesbians..."

Edited by - Djole on 20/01/2003 17:23:42
Go to Top of Page

Maximuss
Advanced Member



Croatia
9013 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 20/01/2003 : 01:48:43  Show Profile Show Extended Profile  Visit Maximuss's Homepage  Send Maximuss a Private Message
E pa sad... Covjece, dosadilo mi je gledat toliko slika! Koliko od toga je stripova koji zaista valjaju?

Go to Top of Page

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 20/01/2003 : 01:52:56  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message
Ako mislis u smislu kvaliteta samog stripa, negde oko 2/3 (imam gomilu americkih dj izdanja tipa Legion of superheroes za koje mi bas nije jasno sto sam ih kupovao). Ako mislis u smislu ocuvanosti, negde 3/4 (neke ZS, LMS i Stripoteke bas nisu glanceri...).

"Well dip me in the honey and throw me to the lesbians..."
Go to Top of Page

dsormaz1
Advanced Member



13143 Posts

Member since 28/04/2002

Posted - 20/01/2003 : 02:12:22  Show Profile Show Extended Profile  Send dsormaz1 a Private Message
Djole, nabijaš mi komplekse...
Go to Top of Page

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 20/01/2003 : 13:23:32  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message
quote:
Originally posted by Djole

I evo kako manje vise moja kolekcija izgleda. Kvalitet fotografija nije neki,ali sluzi...


Vise ne sluzi. Tja, bilo je lepo dok je trajalo, odoh ja da trazim neki drugi free web hosting...

"Well dip me in the honey and throw me to the lesbians..."

Edited by - Djole on 20/01/2003 17:25:37
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29262 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 26/01/2003 : 17:25:52  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
Evo ja sam konacno stavio nesto davno uslikano
http://www.stripovi.com/Temp/the_wall_1.jpg
http://www.stripovi.com/Temp/the_wall_2.jpg

ali i nesto vrlo novo, jucer kupljeno u Italiji
http://www.stripovi.com/Temp/italy1.jpg
http://www.stripovi.com/Temp/italy2.jpg
http://www.stripovi.com/Temp/italy3.jpg

Moram se malo pohvaliti, nemojte mi zamjeriti

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page

VJ
Advanced Member



Croatia
5946 Posts

Member since 19/10/2001

Posted - 26/01/2003 : 17:37:49  Show Profile Show Extended Profile  Visit VJ's Homepage  Send VJ an ICQ Message  Send VJ a Private Message
Sve je to fotomontaza!

-|VJ|-
Go to Top of Page
Page: of 12 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.22 seconds. Snitz Forums 2000