forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Koliko imate stripova?
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 12

SejoSexon
Advanced Member



Austria
17229 Posts

Member since 16/04/2002

Posted - 26/01/2003 : 17:42:29  Show Profile Show Extended Profile  Visit SejoSexon's Homepage  Send SejoSexon a Private Message
quote:
Originally posted by Markos

Evo ja sam konacno stavio nesto davno uslikano
http://www.stripovi.com/Temp/the_wall_1.jpg
http://www.stripovi.com/Temp/the_wall_2.jpg

ali i nesto vrlo novo, jucer kupljeno u Italiji
http://www.stripovi.com/Temp/italy1.jpg
http://www.stripovi.com/Temp/italy2.jpg
http://www.stripovi.com/Temp/italy3.jpg

Moram se malo pohvaliti, nemojte mi zamjeriti

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy

prelijepo! Hocu i ja ovako nesto

P.S. koliko imas ugradjenih kamera koje non stop kontrolisu sobu sa stripovima?

Nije Ibro jarane naš fukara, Ibro ti je de facto umjetnik. Shvacas?
Go to Top of Page

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 26/01/2003 : 17:43:09  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message
SVE ovo si JUCE kupio?!!
Braateee...
Da ovo vidi moja bivsa devojka koja mi se popela na glavu sto sam u Svajcarskoj kupio SAMO dva kofera stripova...
Usvoji me!! :)

"Well dip me in the honey and throw me to the lesbians..."
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29262 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 26/01/2003 : 17:49:08  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
quote:

P.S. koliko imas ugradjenih kamera koje non stop kontrolisu sobu sa stripovima?



Imam curu koja je diplomirala i jos nije nasla posao, pa sam je u medjuvremenu ja zaposlio kao cuvara!


quote:

SVE ovo si JUCE kupio?!!



Ne sve, samo ono na podu.




Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 26/01/2003 : 18:03:25  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message
SAMO?
Pa da... samo...

"Well dip me in the honey and throw me to the lesbians..."
Go to Top of Page

vitomir
Starting Member

Croatia
90 Posts

Member since 12/01/2003

Posted - 26/01/2003 : 18:11:29  Show Profile Show Extended Profile  Send vitomir a Private Message
Daj molim te pokazi i dio sa fordovima i najcrtaj mi lokaciju u zg. gdje je to smješteno,pa se vidimo... he,he
Go to Top of Page

seinfeld
Advanced Member



16500 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 26/01/2003 : 18:41:11  Show Profile Show Extended Profile  Send seinfeld a Private Message
Glavno je da su Dnevnikovi vertikalno a italijanski horizontalno polozeni zna se ko ima veci prijoritet ;-))!!
Go to Top of Page

Porter
Advanced Member



Sweden
5874 Posts

Member since 01/08/2002

Posted - 26/01/2003 : 18:52:32  Show Profile Show Extended Profile  Send Porter a Private Message
Cestitam Marcosu,fantazija samo pogledati ove slike,a tek mogu zamisliti kakva je fantazija uslikati ove objekte.
Inace ja imam 700 za sad a planiram doci do 3000 za godinu,zivi bili pa vidjeli

Sve je dobro kad se dobro svrsiii!
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29262 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 26/01/2003 : 18:52:53  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
SAMO? Pa da, otprilike 500-tinjak brojeva, nista posebno:-)
Fordovi su na slici, ali su skriveni;-)
Svi bi trebali biti horizontalno smjesteni, samo nema mjesta . Kako uskoro kupujem stan, naglasak je na one "... i pol sobni" oglase - pogodite sto ce mi tih "pola sobe":)))

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page

Sani
Senior Member

Canada
1352 Posts

Member since 05/11/2002

Posted - 26/01/2003 : 19:15:26  Show Profile Show Extended Profile  Send Sani a Private Message
Pa kako ces prenjet tolike stripove Marko?
U sta ces ih stavit?
Uzet ce ti to puno vremena.Zato ti kupi nesto curi da se ona obraduje pa je kasnije pitaj da ti pomogne zapakovat stripove :-)

Pametan covjek moze glumit budalu, a suprotno je nemoguce
Go to Top of Page

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 26/01/2003 : 19:37:28  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message
E, najbolja stvar je imati posebnu kucu za stripove. Ja sam u rodnom mi Zajecaru imao staru porodicnu kucu koja je iz brojnih razloga bila prazna, ali savrseno sredjena, i tamo sam drzao kolekciju. Milina! Nema telefona da mi neko smeta dok citam, nema sanse da neko "svrati onako" pa odnese gomilu stripova "da ima sta da cita", pa da ih vise nikada ne vidim... savrsenstvo za stripove. Sad su mi na zalost svi u mojoj sobi u stanu, tako da nemam gde se okrenem u njoj. A selidba je bila jako interesantna...

"Well dip me in the honey and throw me to the lesbians..."
Go to Top of Page

vitomir
Starting Member

Croatia
90 Posts

Member since 12/01/2003

Posted - 26/01/2003 : 22:37:28  Show Profile Show Extended Profile  Send vitomir a Private Message
bravo markos zbilja imas super kolekciju ak ces imat vremena postavi i sliku fordova. A sta se tice prenosa stripova Ja cu ti pomoc ali ne odgovaram za moguci nestanak nekih brojeva. Pozdrav,
Go to Top of Page

ZA-GOR-TE-NEJ
Starting Member

Cuba
18 Posts

Member since 07/01/2003

Posted - 26/01/2003 : 22:47:39  Show Profile Show Extended Profile  Send ZA-GOR-TE-NEJ a Private Message
ja imam oko 300 stripova, od toga vecina Zagora

AAAAHHHHHHHHHJJJJJJAAAAKKKKKKKK
Go to Top of Page

---dp---
Advanced Member

17232 Posts

Member since 26/10/2001

Posted - 26/01/2003 : 22:52:32  Show Profile Show Extended Profile  Send ---dp--- a Private Message
Ma treba imati posebno ceo sprat za stripove i knjige, kao sto je to u biblioteci... pola sobe nije nista, ne mozes u njoj cestito ni da se okrenes. Mislim da zaista treba imati kucu sa dvoristem i onda u njoj posebnu zgdaru samo za knjige i stripove
Go to Top of Page

Sani
Senior Member

Canada
1352 Posts

Member since 05/11/2002

Posted - 26/01/2003 : 23:35:08  Show Profile Show Extended Profile  Send Sani a Private Message
quote:
Originally posted by vitomir

bravo markos zbilja imas super kolekciju ak ces imat vremena postavi i sliku fordova. A sta se tice prenosa stripova Ja cu ti pomoc ali ne odgovaram za moguci nestanak nekih brojeva. Pozdrav,

hahahahahahhahaaaa ovo je smjesno

Pametan covjek moze glumit budalu, a suprotno je nemoguce
Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 26/01/2003 : 23:47:37  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message
quote:
Originally posted by VJ

Sve je to fotomontaza!

-|VJ|-


Da, Markos je to sve uslikao kod Slobe u BG pa sad se hvali...
Markose zbog cega su neki stripovi u onim plasticnim vrecicama (ili sto vec),
dali se tako bolje sacuva strip???
Go to Top of Page

---dp---
Advanced Member

17232 Posts

Member since 26/10/2001

Posted - 27/01/2003 : 03:03:31  Show Profile Show Extended Profile  Send ---dp--- a Private Message
Ma kakvog Slobe, slikao je on to u Bonelijevom magacinu...
Go to Top of Page

---dp---
Advanced Member

17232 Posts

Member since 26/10/2001

Posted - 27/01/2003 : 03:04:34  Show Profile Show Extended Profile  Send ---dp--- a Private Message
A ovo za ribu koja je ujedno i cuvar... Hej Markose, smes li to reci pred njom naglas?
Go to Top of Page

darkraver
Senior Member



Croatia
1346 Posts

Member since 17/06/2002

Posted - 27/01/2003 : 08:38:04  Show Profile Show Extended Profile  Send darkraver a Private Message
ništa osim...
eto ti pravog sakupljaca
koliko to tamo ima vrijednosti,pa rade bi tebe opljackao nego HNB

Od stripova radim salate ali jedino NN zacinim!
Go to Top of Page

darkraver
Senior Member



Croatia
1346 Posts

Member since 17/06/2002

Posted - 27/01/2003 : 09:09:21  Show Profile Show Extended Profile  Send darkraver a Private Message
al da si daleko od Sigismundusa jesi,no ja ionako ne vjerujem na rijec vec se mora vidit to uslikano,a ti si prvi objavio...
mislim za 25000+10000 moraš izdat cijeli album slika
...ili slikat iz daljine,recimo 30-tak metara

Od stripova radim salate ali jedino NN zacinim!
Go to Top of Page

-Dylan Dog-
Senior Member

Burkina Faso (Upper Volta)
2456 Posts

Member since 29/11/2002

Posted - 27/01/2003 : 10:45:58  Show Profile Show Extended Profile  Visit -Dylan Dog-'s Homepage  Send -Dylan Dog- an AOL message  Send -Dylan Dog- an ICQ Message  Send -Dylan Dog- a Yahoo! Message  Send -Dylan Dog- a Private Message
Ko skupi sve DD-e ili barem puno njih newk se javi!
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29262 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 27/01/2003 : 10:52:58  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
quote:

Pa kako ces prenjet tolike stripove Marko?
U sta ces ih stavit?



Postoje kutije za banane koje savrseno odgovaraju za prijevoz stripova, moze stati 5 stupaca po cca 40 komada, pa cu to nabaviti i u tome prenijeti. Mali je problem sto mi ih treba preko 150 komada:-)))

quote:

E, najbolja stvar je imati posebnu kucu za stripove. Ja sam u rodnom mi Zajecaru imao staru porodicnu kucu koja je iz brojnih razloga bila prazna, ali savrseno sredjena, i tamo sam drzao kolekciju. Milina! Nema telefona da mi neko smeta dok citam, nema sanse da neko "svrati onako" pa odnese gomilu stripova "da ima sta da cita", pa da ih vise nikada ne vidim... savrsenstvo za stripove. Sad su mi na zalost svi u mojoj sobi u stanu, tako da nemam gde se okrenem u njoj. A selidba je bila jako interesantna...


Nemam pojma kako cu to sve uspjeti prenijeti, morat cu to u nekoliko puta prenositi jer to ipak treba sve pazljivo spremiti i pakirati da se ne ostete. Valjda ce biti dobro. Inace, slazem se za kucu, ali jebi ga, jedva cu i stan kupiti, a ne pitaj me koliko ce me kostati...

quote:

bravo markos zbilja imas super kolekciju ak ces imat vremena postavi i sliku fordova. A sta se tice prenosa stripova Ja cu ti pomoc ali ne odgovaram za moguci nestanak nekih brojeva. Pozdrav,



jebote, zasto stripovi u ljudima bude ovako niske pobude ?

quote:

Ma treba imati posebno ceo sprat za stripove i knjige, kao sto je to u biblioteci... pola sobe nije nista, ne mozes u njoj cestito ni da se okrenes. Mislim da zaista treba imati kucu sa dvoristem i onda u njoj posebnu zgdaru samo za knjige i stripove



Pozdrav dp, nice to see you again! Sto se tice pola sobe, mislim da ce biti dosta jer namjeravam napraviti police od poda do plafona i tako "obloziti" bar tri, ako ne i sva 4 zida. Na sredini sobe velika fotelja i radni stol, u kutu pojacalo i gitara, blindirana vrata i prozori te dobar security system i voila!

quote:

Markose zbog cega su neki stripovi u onim plasticnim vrecicama (ili sto vec),
dali se tako bolje sacuva strip???



Pa da, definitivno se bolje cuvaju. Problem ih je drzati ovako "zgusnute" jedan kraj drugoga pa ako ti nesto zatreba bilo bi ih jako tesko izvuci. Ovako se lagano izvuku, bez ikakvih ostecenja, i isto tako lagano vrate. A gore su otvorene tako da ih se moze izvaditi za citanje, po potrebi. Korisno je, a i ne izgleda toliko ruzno.
quote:

A ovo za ribu koja je ujedno i cuvar... Hej Markose, smes li to reci pred njom naglas?


Jesi lud ti, hoces da te cuje? Sinoc kad sam ono pisao izgleda da sam se malo cudno smjeskao pa me je ona onako "sta se ti tako glupo smjeskas?" pogledala. Nasrecu, ne cita Forum:-) Jedva sam je udobrovoljio da trpi ovoliki papir po stanu... A i u subotu u Italiji me je "toplo" pogledala kad je vidila koliko toga ima. Sredio sam to tako sto sam joj dao kreditnu karticu i poslao da ide kupit sebi "nesto"... Upalilo je:-)
quote:

al da si daleko od Sigismundusa jesi,no ja ionako ne vjerujem na rijec vec se mora vidit to uslikano,a ti si prvi objavio...



Ma ja sam uvjeren da Sigi puuuuno vise stripova od mene, ali to na kraju i nije toliko bitno. Ja sam sretan sa svojom kolekcijom koliko god ona bila mala u odnosu na njegovu...


Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page

Maximuss
Advanced Member



Croatia
9013 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 27/01/2003 : 12:30:42  Show Profile Show Extended Profile  Visit Maximuss's Homepage  Send Maximuss a Private Message
Ma sta ce ti ti papiri? Vidis da imas problema sa curom, prostorom i sl. Evo ja cu bit dobar pa ti se nudim da tu ogromnu brigu preuzmem na sebe. ;)

Go to Top of Page

vitomir
Starting Member

Croatia
90 Posts

Member since 12/01/2003

Posted - 27/01/2003 : 19:39:42  Show Profile Show Extended Profile  Send vitomir a Private Message


quote:

bravo markos zbilja imas super kolekciju ak ces imat vremena postavi i sliku fordova. A sta se tice prenosa stripova Ja cu ti pomoc ali ne odgovaram za moguci nestanak nekih brojeva. Pozdrav,



jebote, zasto stripovi u ljudima bude ovako niske pobude ?

zbilja neznam sta mi se dogodi kad vidim hrpu fordova ali moram ljudima ponudit pomoc oko njihova skladištenja(naravno kod sebe)
mislim da se vidimo za vikend ali cu ti se jos javit
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 28/01/2003 : 00:25:48  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message
quote:
Originally posted by Markos

Evo ja sam konacno stavio nesto davno uslikano
http://www.stripovi.com/Temp/the_wall_1.jpg
http://www.stripovi.com/Temp/the_wall_2.jpg

ali i nesto vrlo novo, jucer kupljeno u Italiji
http://www.stripovi.com/Temp/italy1.jpg
http://www.stripovi.com/Temp/italy2.jpg
http://www.stripovi.com/Temp/italy3.jpg

Moram se malo pohvaliti, nemojte mi zamjeriti

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy


ovo mi je sve bilo nadohvat ruke,a nisam ništa copio

...i onda kad ne bude nas bilo,stripove ce citat' naše...
Go to Top of Page

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 28/01/2003 : 00:32:39  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message
Mislim da sam konacno nasao webhosting koji trpi leeching, tako da opet postujem slicice svoje kolekcije, za one koji ih nisu videli prosli put... Ako se opet ispostavi da nesto ne valja, izvinjavam se...















"Well dip me in the honey and throw me to the lesbians..."

Edited by - Djole on 28/01/2003 03:41:38
Go to Top of Page
Page: of 12 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.19 seconds. Snitz Forums 2000