forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 ULTIMATE SPIDER-MAN & X-MEN broj 2
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 3

-Dylan Dog-
Senior Member

Burkina Faso (Upper Volta)
2456 Posts

Member since 29/11/2002

Posted - 27/01/2003 : 18:47:41  Show Profile Show Extended Profile  Visit -Dylan Dog-'s Homepage  Send -Dylan Dog- an AOL message  Send -Dylan Dog- an ICQ Message  Send -Dylan Dog- a Yahoo! Message  Send -Dylan Dog- a Private Message
Za takav strip je 24 kn MALO
Go to Top of Page

dino alic
Junior Member

Croatia
363 Posts

Member since 23/01/2003

Posted - 28/01/2003 : 00:01:11  Show Profile Show Extended Profile  Send dino alic an AOL message  Send dino alic a Private Message
24 kune nije malo, ali s obzirom da se radi o do sada uvjerljivo najprofesionalnijem izdanju ( u tehnickom smislu)ikad izaslom na ovim prostorima i prilicno svježim i kvalitetnim stripovima moramo biti posteni i reci da je cijena prihvatljiva.
Go to Top of Page

Maximuss
Advanced Member



Croatia
9013 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 28/01/2003 : 13:37:20  Show Profile Show Extended Profile  Visit Maximuss's Homepage  Send Maximuss a Private Message
Ma isprdim se ja na ovo izdanje! Ukratko! A i zanima me zasto prevodite imena likova X-mena? Storm-Oluja, Cyclops-Kiklop itd.? Zasto onda Wolverinea niste preveli Kanadska kuna? Zar vam nije pametnije bilo ostati pri originalnim imenima?

Go to Top of Page

Tally
Average Member

Croatia
744 Posts

Member since 13/01/2003

Posted - 29/01/2003 : 13:48:22  Show Profile Show Extended Profile  Send Tally a Private Message
quote:
Originally posted by Maximuss

Ma isprdim se ja na ovo izdanje! Ukratko! A i zanima me zasto prevodite imena likova X-mena? Storm-Oluja, Cyclops-Kiklop itd.? Zasto onda Wolverinea niste preveli Kanadska kuna? Zar vam nije pametnije bilo ostati pri originalnim imenima?





Ukratko, znaš li ti Ticu od ENDEMA, legendu hrvackog stripa? E pa on ti prevodi pomenute stripove, a ako on kaže da ih je bolje prevesti, onda mu treba vjerovati. Neke stvari treba preveodti, a neke ne, i tocka. Što prdiš? Što se to može i preko interneta? Zar nije zabranjeno vrijedanje?

Tally


Tally
091/5251545
Go to Top of Page

Maximuss
Advanced Member



Croatia
9013 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 01/02/2003 : 22:07:46  Show Profile Show Extended Profile  Visit Maximuss's Homepage  Send Maximuss a Private Message
Ma briga mene sta tamo nekakav Tica kaze. Sta mi on znaci u zivotu? Napravimo peticiju tu na stripovi.com, pa vidimo tko je za ove debilne prijevode.

Go to Top of Page

mEtRiX
Senior Member

Croatia
1308 Posts

Member since 01/01/2003

Posted - 01/02/2003 : 22:20:02  Show Profile Show Extended Profile  Send mEtRiX a Private Message
Tico je legenda...ne dirajte mi po Tici niti po Pimpekima ...basta!

Enter the mEtRiX
Go to Top of Page

Tally
Average Member

Croatia
744 Posts

Member since 13/01/2003

Posted - 04/02/2003 : 10:04:47  Show Profile Show Extended Profile  Send Tally a Private Message
quote:
Originally posted by mEtRiX

Tico je legenda...ne dirajte mi po Tici niti po Pimpekima ...basta!
Enter the mEtRiX



Slažem se! Tico! Tico!
Eto jucer je bio gost u CRŠ-u na 101. Prico on o ENDEMU i planovima... spomenuo i kako prevodi naša strip izdanja, a i da prevodi dugoocekivani GRENDEL TALES by Edy & Macan i da ce to skoro. To ce biti prava stvar. Samo da ga dobor naprave. Tj. da ne budne opet ona siromašna produkcija od par stotina komada kojeg mogu kupiti samo "znalci". Ajte, okuražite se pa na kioske s tim, u velikoj tiraži i s reklamom. Što je meni? Pa, poticem konkurenciju, to je zdravo za strip izdavaštvo, zar ne?

Tally

Tally
091/5251545
Go to Top of Page

Thunderbolt
Senior Member

Croatia
2333 Posts

Member since 22/12/2002

Posted - 04/02/2003 : 17:30:15  Show Profile Show Extended Profile  Send Thunderbolt a Private Message
Ako je tako,onda je sve OK.
Go to Top of Page
Page: of 3 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.09 seconds. Snitz Forums 2000