forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 roi
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

Markos
Webmaster



Croatia
29211 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 28/03/2003 : 11:15:38  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
Meni se npr. jako svidja citat iz Bladerunnera na kraju. Cudi me kako to nisi prije primjetio a pogotovo me cudi sto ti se ne svidja jer je SVAKA Sclavijeva prica puna raznih referenci i citata.

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29211 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 28/03/2003 : 11:26:41  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
I da, Di Vicenzo je odlican u novom DD Gigantu!

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17760 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 28/03/2003 : 11:54:01  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message
quote:
Originally posted by Markos

Meni se npr. jako svidja citat iz Bladerunnera na kraju. Cudi me kako to nisi prije primjetio a pogotovo me cudi sto ti se ne svidja jer je SVAKA Sclavijeva prica puna raznih referenci i citata.



sada studiozno citam DD otpocetka

ali taj citat nema veze s onim šta se ranije dešavalo

Ja sam sam sebi legenda, mada drugima nisam!
When there's no more room in hell, the dead will walk the earth.
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29211 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 28/03/2003 : 13:24:37  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
Ali povezuje radnju filma i radnju stripa

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17760 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 28/03/2003 : 13:38:15  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message
quote:
Originally posted by Markos

Ali povezuje radnju filma i radnju stripa



možda objasni kako

sigurno je rijec o patnji i nepravdi koja se doegodila u oba umjetnicka djela

Ja sam sam sebi legenda, mada drugima nisam!
When there's no more room in hell, the dead will walk the earth.
Go to Top of Page

Verfalk2003
stripovi.com suradnik

Bosnia and Herzegovina
4761 Posts

Member since 19/05/2003

Posted - 21/08/2003 : 03:25:59  Show Profile Show Extended Profile  Visit Verfalk2003's Homepage  Send Verfalk2003 a Private Message
Koji citat?

in my Restless dreaMs I sEe thAt placE
Go to Top of Page

KOLEKCIONAR
Senior Member

USA
1976 Posts

Member since 14/11/2001

Posted - 21/08/2003 : 04:24:11  Show Profile Show Extended Profile  Send KOLEKCIONAR a Private Message
Za menesu Montanarri/Grassani bas kao stosu bili esseGesse..
Veoma studiozno crtaju apsolutno svaku slicicu..
Kod njih necete pronaci gdjesu recimo jedna ruka (saka) visa od druge
(brindisi) ili svaka druga slika junaka nije identicna prvoj (stano)
Takodje se slazem sa Krugerom dasu zaista majstori za masakre..
Jedno ipak nesvidjami se kod ovoga sjajnoga dvojca, necrtaju skoro nikako DEBELE LJUDE..Izgleda daim to nikako ne lezi, pa izbjegavaju gdje god cinimise mogu..
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29211 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 21/08/2003 : 09:37:29  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
Ovo je provala stoljeca. Bas sam se lijepo nasmijao.

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page

shareef
Junior Member

Saudi Arabia
412 Posts

Member since 06/01/2003

Posted - 21/08/2003 : 10:07:42  Show Profile Show Extended Profile  Send shareef a Private Message
meni je onaj crtac što je crtao pobunu automobila najgori.okolina sasvim dobro izgleda ali pogledajte lica ljudi!!sva su nekako slicna, imaju jednake crte. to mi je bilo grozno

it is a good day to die
Go to Top of Page

Verfalk2003
stripovi.com suradnik

Bosnia and Herzegovina
4761 Posts

Member since 19/05/2003

Posted - 21/08/2003 : 10:08:18  Show Profile Show Extended Profile  Visit Verfalk2003's Homepage  Send Verfalk2003 a Private Message
Meni su oni ogavni. M&G. Dok citam neku epizodu koju si oni nacrtali imam osjecaj kao da likove netko povalci na konce. Sve je sitno, zbijeno.

in my Restless dreaMs I sEe thAt placE
Go to Top of Page

thorgal
Starting Member

Bosnia and Herzegovina
15 Posts

Member since 18/09/2002

Posted - 21/08/2003 : 20:44:36  Show Profile Show Extended Profile  Send thorgal a Private Message
uh sto volim sto su teme ovdje uvijek drugacije i sto se nikada ne moram ponavljati

montanari i grassani kao da su crtanje naucili u wc-u: pomocu cetke za wc i sopstvenim prsticima po plociama; ili kad malo bolje razmislim - ni to im nije pomoglo.
crtez im je jednostavno UZASAN! slike nemaju nikakvu kompoziciju, stavljaju nekakve sjene gdje ih ni po kakvoj logici ne moze biti (za razliku od roi-a, koji ih stavlja duplo vise ali tako dobro da 100 puta bolje doprinose atmosferi; kod ove dvojice izgleda samo amaterski) likovi su sitni, dylan ocajan a gruco jos gori.

roi je medju najboljima (meni licno br. 2), ali i on zna pretjerati, tako da se ponekad gotovo ne moze skontati sta slika zapravo treba da predstavlja.

freghieri nije los, ali mi je nekako njegov crtez isuvise mekan. kao da se ne moze da odluci da povuce crtu ili da stavi sjenu (uvijek one uzasne srafure)

casertano je dobar, meni licno rame uz rame sa roi-em (crtez nema tako izrazenu atmosferu, ali zato ne moram da nagadjeam sta je na njemu)

za dlaku bolji od casertana i roi-a (i time za moj ukus najbolji) je brindisi. Detaljan, "precizan", njegovi glavni likovi mi se najvise svidjaju (osim mozda dylana - casertanov je bolji, ali je zato block genijalan), a sporedni likovi se ne ponavljaju (uvijek razlicite face)

ostali (stano, saudelli, cossu, mari) su prosjecni.

p.s. of course, CASTELLINI RULZ
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.18 seconds. Snitz Forums 2000