forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Nije mi jasno!??
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 4

SejoSexon
Advanced Member



Austria
17229 Posts

Member since 16/04/2002

Posted - 07/04/2003 : 21:13:04  Show Profile Show Extended Profile  Visit SejoSexon's Homepage  Send SejoSexon a Private Message
quote:
Originally posted by Dalen

Sejo, kad ti je toliko taj Mister No važan, evo ti i MOJ GLAS!!!

Dalen daj glas na drugom topicu!

Topic peticija->Tally-Mister NO

Nije Ibro jarane naš fukara, Ibro ti je de facto umjetnik. Shvacas?
Go to Top of Page

SejoSexon
Advanced Member



Austria
17229 Posts

Member since 16/04/2002

Posted - 07/04/2003 : 21:13:47  Show Profile Show Extended Profile  Visit SejoSexon's Homepage  Send SejoSexon a Private Message
quote:
Originally posted by seinfeld

quote:
Originally posted by SejoSexon

a za pocetak ce Djole dati svoj glas za Mister Noa na nasoj peticiji!

Nije Ibro jarane naš fukara, Ibro ti je de facto umjetnik. Shvacas?



Sejo zabicu ti piper u guzicu ako ne prestanes da se ubacujes s tim MNom u svaki topic!

I'm the hand up Mona Lisa's skirt. I'm a surprise. They don't see me coming: that's what you're missing.


sta si nervoan bolan?Jeli ti nestalo soli?

Nije Ibro jarane naš fukara, Ibro ti je de facto umjetnik. Shvacas?
Go to Top of Page

Dalen
Senior Member



Croatia
2263 Posts

Member since 13/03/2003

Posted - 07/04/2003 : 21:15:27  Show Profile Show Extended Profile  Send Dalen a Private Message
Može Sejo, nema frke!
Go to Top of Page

comicman
Senior Member

1684 Posts

Member since 17/04/2002

Posted - 08/04/2003 : 00:41:45  Show Profile Show Extended Profile  Visit comicman's Homepage  Send comicman a Private Message
quote:
Originally posted by seinfeld

Comicman je dobar Vice City ;-)),upravo sam s GTA 3 zavrsio.

ma sta ti radis sa GTA 3 covece.GTA4 je 5 puta bolja od trojku
ajde zaigraj Vice City pa mi javi kad je zavrsis 100%

"GTA:VICE CITY is undeniably the best thing ever to come out of the Eighties,and it's one of the greatest console games ever."-Playstation 2 magazine
Go to Top of Page

jere
Starting Member

11 Posts

Member since 09/04/2003

Posted - 10/04/2003 : 10:06:10  Show Profile Show Extended Profile  Send jere a Private Message
Mislim da nije problem cijena nego dobavljivost.Meni osobno,a mislin da da ce se samnom složit svi koji vole strip nije problem izdvojit 100,200,ili više Kn mjesecno za dobre stripove.
Go to Top of Page

scanturion
Junior Member

Croatia
464 Posts

Member since 11/01/2002

Posted - 10/04/2003 : 10:43:52  Show Profile Show Extended Profile  Send scanturion a Private Message
Ja mislim da je najveci problem što su kupci stripova
ostarili, oženili se, odnosno muce ih neke druge brige.
Nekad je bilo normalno da se skupljaju i citaju stripovi.
Ako netko nije citao strip taj je bio u društvu manje vrijedan.
Danas je situacija obrnuta. Tko cita strip taj je obilježen kao
djetinjast. Današnji mladi uzrast više razmišlja o tome kako
se za vikend napiti i gdje. Kao što je receno danas fali ta stara
strip kultura.
Možda bi se nešto postiglo da se u svim kioscima na prostorima
Ex-Yu pojave novi stripovi. Možda bi se netko, tko je nekad davno
citao stripove, vidio novi strip vratio u djetinstvo i kupio taj
strip. Možda bi svojoj djeci pricao o starim vremenima i na taj
nacin utjecao na to da klinci kupuju stripove umjesto alkohola,
cigareta...
Mislim da, ako bi 1% stanovništva Ex-Yu kupovalo redovno stripove
s vremenom to bi poraslo na 2%, pa na 3% itd. I nakon nekog vremena
imali bi ponovo puno stripofila.



Nada je bogatstvo onih koji ništa nemaju.
Go to Top of Page

Gand
Advanced Member



Croatia
3026 Posts

Member since 20/03/2002

Posted - 10/04/2003 : 13:21:41  Show Profile Show Extended Profile  Visit Gand's Homepage  Send Gand a Private Message
Ja bih samo par korelacija izmedju stripa i PC-ja i konzola za igranje. Vidim da su se sucelila neka misljenja pa bih nesto iz svog iskustva.

Naime, ja vec godinu dana igram iskljucivo jednu jedinu igru. Return to Castle Wolfenstein i to iskljucio multiplayer.
Igram i ostale igre naravno, jer neke od njih recenziram, ali Wolf je ljubav i s gustom ga igram svaku vecer s ekipom.

Koja je razlika izmedju gejmanja i stripa?
Prvo i osnovno u tome sto si kod citanja stripa PASIVAN svjedok price, dok si s igrom AKTIVAN u kreaciji necega.

Klincima je naravno zanimljivije biti aktivan, nego li se podrediti pasivi, dok je nama starijima to nekako izlevelirano jer smo imali period zivota kad nismo imali pojma sto je PC a kamoli igre na njemu. Jednostavno nam je lakse prepoznati ljepotu u stripu nego li je to mladjim generacijama.

Citanje stripa je jednako gledanju filma, zavalis se i skoncentriras na linearnu pricu koja te vodi od pocetka do kraja. Kad smo kod filma, Spasavanje vojnika Ryana cu uzeti za primjer jer je Omaha Beach najigranija mapa u Wolfensteinu.

Dakle sve funkcionira savrseno dok ja gledam film, dok pratim Hanksa kako se iskrcava na Omahu, no vantjelesno je iskustvo uzeti ulogu nekog od vojnika na Omahi te s njim i sa svojom ekipom krenuti u misiju.

Cesto igram Axis stranu, gledam s vrha bunkera kako Saveznici nadiru. Medicinari i ostali prate Inzinjeriju koja mi mora srusiti vrata bunkera u podnozju. Nema gusta do cucnuti iza zida, aktivirati bombu (kuca 4 sec prije detonacije) i procijeniti kad je zavitlati u podnozje i raznijeti barem trojicu. Sto je najjace, ne igram protiv glupog AI generiranog pikselastog bota, vec protiv ljudi koje poznajem i u stvarnom zivotu.

Sumnjam da je jednako zabavno sjesti s frendom i citati isti strip!




--
[gamer]
-chief editor-
www.gamer.hr

[kazaliste sjena]
-story writer-
http://www.inet.hr/~zzmiric/
Go to Top of Page

Aco
stripovi.com suradnik



Slovenia
6160 Posts

Member since 29/11/2001

Posted - 10/04/2003 : 14:02:53  Show Profile Show Extended Profile  Visit Aco's Homepage  Send Aco a Private Message
Potpuno se slažem sa GANDOM mada mislim da ne možemo usporedivati video-igre i strip.Evo danas na primjer kod mene u Ribnici pada snijeg(!).Neda mi se uciti pa cu uzeti nekog starog MM i sa guštom ga procitati.Ali navecer kad se toga zasitim sa bratom cemo upalit PS2 i udarit se u Tekkenu 4 takvom žestinom ko da igramo košarku jedan protiv drugoga.Bude svega:psovanja,verbalnog prepucavanja,znojenja,bacanja joysticka itd..Adrenalin do maksimuma.Ja u tome uživam,ali to je potpuno drukciji feeling nego citati strip.Isto važi i npr. kad se skupi 4 - 8 manijaka pa se odigra jedna Fifa 2003 na jednom TV-u.Odlicna zabava kad je vrijeme u kurcu a ko što kaže GAND,takvo nešto ne možeš napraviti sa stripom.

Bond.James Bond.

Edited by - Aco on 10/04/2003 16:14:15
Go to Top of Page

Gand
Advanced Member



Croatia
3026 Posts

Member since 20/03/2002

Posted - 10/04/2003 : 16:00:11  Show Profile Show Extended Profile  Visit Gand's Homepage  Send Gand a Private Message
quote:
Originally posted by Aco
Odlicna zabava kad je vrijeme u kurcu a ko što kaže Guffy...



Guffy!?




--
[gamer]
-chief editor-
www.gamer.hr

[kazaliste sjena]
-story writer-
http://www.inet.hr/~zzmiric/
Go to Top of Page

Aco
stripovi.com suradnik



Slovenia
6160 Posts

Member since 29/11/2001

Posted - 10/04/2003 : 16:13:21  Show Profile Show Extended Profile  Visit Aco's Homepage  Send Aco a Private Message
Uh ispricavam se - GAND,naravno!

Bond.James Bond.
Go to Top of Page

Dalen
Senior Member



Croatia
2263 Posts

Member since 13/03/2003

Posted - 10/04/2003 : 17:30:30  Show Profile Show Extended Profile  Send Dalen a Private Message
Kad bi barem polovica klinaca voljela strip kao što voli games, di bi bio kraj? Ludens bi
sigurno puknuo po šavu od posla. Ali eto, druga su vremena. Nemojte misliti da mrzim igre,
dapace, praskam i ja tu i tamo po P.C. Samo što mi je strip puno draži. Je li to zbog godina ili zbog toga što u našoj mladosti nije bilo P.C., igracih konzola i sl. Najvece postignuce elektronske zabave su bili fliperi i video igrice od 100 kg s gafikom današnjeg solidnog GSM
telefona.
Go to Top of Page

seinfeld
Advanced Member



16500 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 10/04/2003 : 20:28:35  Show Profile Show Extended Profile  Send seinfeld a Private Message
quote:
Originally posted by Aco

Potpuno se slažem sa GANDOM mada mislim da ne možemo usporedivati video-igre i strip.Evo danas na primjer kod mene u Ribnici pada snijeg(!).Neda mi se uciti pa cu uzeti nekog starog MM i sa guštom ga procitati.Ali navecer kad se toga zasitim sa bratom cemo upalit PS2 i udarit se u Tekkenu 4 takvom žestinom ko da igramo košarku jedan protiv drugoga.Bude svega:psovanja,verbalnog prepucavanja,znojenja,bacanja joysticka itd..Adrenalin do maksimuma.Ja u tome uživam,ali to je potpuno drukciji feeling nego citati strip.Isto važi i npr. kad se skupi 4 - 8 manijaka pa se odigra jedna Fifa 2003 na jednom TV-u.Odlicna zabava kad je vrijeme u kurcu a ko što kaže GAND,takvo nešto ne možeš napraviti sa stripom.

Bond.James Bond.



Yes yes yes

I'm the hand up Mona Lisa's skirt. I'm a surprise. They don't see me coming: that's what you're missing.
Go to Top of Page

Dalen
Senior Member



Croatia
2263 Posts

Member since 13/03/2003

Posted - 11/04/2003 : 12:52:13  Show Profile Show Extended Profile  Send Dalen a Private Message
Ma Gandalf nije objektivan! Piše covjek za Hacker. Ne smije kuditi kravu koja daje mlijeko!
Go to Top of Page

Gand
Advanced Member



Croatia
3026 Posts

Member since 20/03/2002

Posted - 11/04/2003 : 16:20:30  Show Profile Show Extended Profile  Visit Gand's Homepage  Send Gand a Private Message
Daleko od toga.
Meni se zivo hijebe za Hacker, to znaju i oni sami. ja svoju kolumnu napisem i posaljem mejlom, oni je plate i idemo dalje. Kad smo kod gejmanja veca mi je referenca za neobjektivnost GAMER, jer sam tu voditelj sajta koji je obimom popio i Hacker i PCPLay u casi vode.

No stvar je u tome da ipak mislim kako sam objektivan jer konacno, brijem i na strip i na PC games jednako, ne davajuci prednost niti jednome od njih jer ih promatram kao odvojene medije.

Prije bih rekao da si ti bodule :-)))))))))) neobjektivan jer gejmas povremneo!
Ja strip i gejming konzumiram svakodnevno!

;-)))
Sala, naravno!
:-))


--
[gamer]
-chief editor-
www.gamer.hr

[kazaliste sjena]
-story writer-
http://www.inet.hr/~zzmiric/
Go to Top of Page

Dalen
Senior Member



Croatia
2263 Posts

Member since 13/03/2003

Posted - 11/04/2003 : 16:37:58  Show Profile Show Extended Profile  Send Dalen a Private Message
Bah Fiumane! Gejmao bi ja i više ali mi ne dopušta moja stara raga (celeron 300 overclockiran
na 375 sa Intelovom grafickom). A ca ceš? Bit ce bolje!
Pozdrav
Go to Top of Page

Rorschach
Starting Member

Croatia
11 Posts

Member since 09/04/2003

Posted - 11/04/2003 : 17:33:26  Show Profile Show Extended Profile  Send Rorschach a Private Message
Moj slucaj nažalost potvrduje ovo što Gand govori.
Naime imam kolekciju od par tisuca stripova, kao i sina koji ide u 6. razred. Stripovi stoje na polici ,nisu pod kljucem i može ih se svakodnevno konzumirati.
A znate koliko ih je on procitao do sada - NIJEDNOG.
S druge strane svaku kunu potroši u igraonici, kao i vecina iz njegovog razreda. To je i razumljivo jer taj uzrast uglavnom živi u klanovima (u moje vrijeme su to bile klape), pa se svi ponašaju kao jedan. Kaže da ima neki iz njegovog razreda za kojeg zna da kupuje stripove, ali taj se s nikim ne druži, pa mi nije mogao reci više.

Zbog toga i razmišljam da ovu svoju kolekciju (još malo nadopunjenu), pustim u opticaj u okviru neke strip knjižnice, pa se tko možda neko i navuce na strip.

Osim toga, mislim da je problem i u onome što se objavljuje trenuno.
Kada bi neko ko je cuo o nekom Texu ili Zagoru, sad otišao na kiosk i kupio njihove najnovije stipove, pa u njima našao kraj prethodne epizode i pocetak iduce, koje uzgred nisu i narocito kavalitetne u odnosu na neke prije objavljene ili neobjavljene, vjerojatno bi požalio tu kupovinu i odustao prije nego što je i poceo.
Možda stvarno nebi bilo loše da Extra serije objavljuju sve kronološki bez preskakanja, a u redovnoj seriji da se napravi ipak odredena selekciju. Zagor bi i dalje izlazio dvaputa mjesecno.

Slicno je i s AF - po meni bi pametnije bilo da vrte prvih 75 brojeva do beskonacnosti, nego ovo što sada ide.

I dalje mislim da bi za strip najviše mogli uciniti strip kolekcionari, na nacin da udruže svoje kolekcije po vecim mjestima u obliku strip citaonica (primjer N Sada). Mogli bi u svojoj ponudi postici i kvalitetu i kvantitetu, te sami stvarati strip tržište i uciniti nešto za strip na ovom podrucju, necekajuci da to za njih uradi Bernard ili Tally i sl.

Osim toga, bili bi u stalnom kontaktu s konzumentima, pa bi se eventualno u nekoj buducnosti, a na temelju povratnih informacdija, udruženi, mogli posvetiti izdavanju stripova.

Još je puno toga neobjavljeno na ovim prostorima (negdje sam procitao da u Njemackoj koja i nije neka strip sila kao fr, it ili belg) godišnje objave oko 500 NOVIH strip albuma. E sad pomnožite to s jedno 20-tak godine objavljivanja, pa usporedite s našom situacijom na tom podrucju. Ne vjerujem da je njihov standard baš 100 puta veci od našeg..
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29260 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 11/04/2003 : 18:33:18  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
quote:
Originally posted by Rorschach

Još je puno toga neobjavljeno na ovim prostorima (negdje sam procitao da u Njemackoj koja i nije neka strip sila kao fr, it ili belg) godišnje objave oko 500 NOVIH strip albuma. E sad pomnožite to s jedno 20-tak godine objavljivanja, pa usporedite s našom situacijom na tom podrucju. Ne vjerujem da je njihov standard baš 100 puta veci od našeg..



Propustas bitan detalj - naime, koliko je Njemacka veca od Hrvatske po broju stanovnika? Vjerujem da je omjer albuma po glavi stanovnika jako slican:-)

Inace, u moje vrijeme na stripove si se navukao tako da si posudio od nekog starijeg rodjaka, brata, strica par brojeva pa ti se svidilo pa si trazio dalje, od prijatelja iz ulice, razreda (koji su opet cinili isto kod svojih starijih...). U to vrijeme stripovi su bili in, i to su skoro svi radili. Danas novi klinci nemaju i sto je jos gore NE ZELE (kao u tvom slucaju) posuditi niti procitati strip, a izmedju ostalog zato sto nije "in". Na kraju se sve svodi sto glavni faca u razredu kaze, njega svi slusaju:-) Pitaj sina:-)

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page

Rorschach
Starting Member

Croatia
11 Posts

Member since 09/04/2003

Posted - 11/04/2003 : 18:48:19  Show Profile Show Extended Profile  Send Rorschach a Private Message
quote:
Originally posted by Markos

quote:
Originally posted by Rorschach

Još je puno toga neobjavljeno na ovim prostorima (negdje sam procitao da u Njemackoj koja i nije neka strip sila kao fr, it ili belg) godišnje objave oko 500 NOVIH strip albuma. E sad pomnožite to s jedno 20-tak godine objavljivanja, pa usporedite s našom situacijom na tom podrucju. Ne vjerujem da je njihov standard baš 100 puta veci od našeg..



Propustas bitan detalj - naime, koliko je Njemacka veca od Hrvatske po broju stanovnika? Vjerujem da je omjer albuma po glavi stanovnika jako slican:-)


Slažem se djelomi#269;no - broj naslova po glavi stanovnika možda i je tu negdje, ali kad se uzme u obzir tiraž onda opet mi gubimo :-)


Inace, u moje vrijeme na stripove si se navukao tako da si posudio od nekog starijeg rodjaka, brata, strica par brojeva pa ti se svidilo pa si trazio dalje, od prijatelja iz ulice, razreda (koji su opet cinili isto kod svojih starijih...). U to vrijeme stripovi su bili in, i to su skoro svi radili. Danas novi klinci nemaju i sto je jos gore NE ZELE (kao u tvom slucaju) posuditi niti procitati strip, a izmedju ostalog zato sto nije "in". Na kraju se sve svodi sto glavni faca u razredu kaze, njega svi slusaju:-) Pitaj sina:-)

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy



To je sitina, jer klanovi i funkcioniraju tako - clanleader je bog.

Ali nešto se može i tu napraviti. Neznam jeli neko pokušavao, ali meni djeca malo-malo donose iz škole ponude za pretplatu na neke #269;asopise i sl. Usto o stripu se sad u#269;i i u okviru hrvatskog jezika i književnosti.
Možda bi ovi sadašnji ili neki budu#263;i izdava#263;i trebali pokušati ponuditi nekakve strip revije direktno u školama, (kao što se nudi Modra lasta, Radost i sl.), i to primjereno prema uzrastima u pojedinom razredu, a ne slati ih na kioske.
Sistem je tu ve#263; razra#273;en - sami nastavnici su glavni dileri takvih stvari i zdušno ih preporu#269;uju, jer sigurno i oni imaju neku proviziju (izdava#269;u je svejedno - dao provitiju Tisku ili frofi). Pa tako na mala vrata...
Go to Top of Page

Gand
Advanced Member



Croatia
3026 Posts

Member since 20/03/2002

Posted - 11/04/2003 : 21:23:37  Show Profile Show Extended Profile  Visit Gand's Homepage  Send Gand a Private Message
quote:
Originally posted by Rorschach

Moj slucaj nažalost potvrduje ovo što Gand govori.
Naime imam kolekciju od par tisuca stripova, kao i sina koji ide u 6. razred. Stripovi stoje na polici ,nisu pod kljucem i može ih se svakodnevno konzumirati.
A znate koliko ih je on procitao do sada - NIJEDNOG.




Hm, cuj jednu stvar!
Kad bi klinci sljedili svoje roditelje u tim stvarima, ja nikad ne bih citao stripove.
Moj otac ne da ih nije citao ili skupljao, vec ih nije organski podnosio pa sam svoje mahom skrivao od njega.

S druge paks trane, moj klinac guta Asterixa, citavu kolekciju sam mu poklonio vidjevsi da brije na to, ali uz to ga moram stapom tuci da se makne od PC-ja!
:-)))

Nema pravila, kuzis, jednostavno nema.

--
[gamer]
-chief editor-
www.gamer.hr

[kazaliste sjena]
-story writer-
http://www.inet.hr/~zzmiric/
Go to Top of Page

Dalen
Senior Member



Croatia
2263 Posts

Member since 13/03/2003

Posted - 11/04/2003 : 21:26:48  Show Profile Show Extended Profile  Send Dalen a Private Message
[quote]Originally posted by Rorschach

Slicno je i s AF - po meni bi pametnije bilo da vrte prvih 75 brojeva do beskonacnosti, nego ovo što sada ide.

Imam ih i nedam ih!
Go to Top of Page

Tina
Starting Member

Croatia
24 Posts

Member since 12/01/2003

Posted - 11/04/2003 : 23:58:23  Show Profile Show Extended Profile  Send Tina a Private Message
Kljucne rijeci su mediji i propaganda...

Treba pisati, treba gurati to ljudima u mozak preko medija. Istina, teško je, što Ðole rece - ne zanima današnje klince strip. ja mislim da sam ja zadnja generacija koja je koliko toliko ozbiljno gutala stripove (moja cijela banda bila je navucena na to), ali tad je vec došao Game Boy i ostalo i vec je polako sve kretalo kvragu...

Ali opet - ima brdo odraslih konzumenata na koje treba pucati, recimo baš sam danas pricala s tatom i s nostalgijom se prisjetio kako su nekad kiosci vrvjeli stripovima, erotskim i inim (erotski strip - evo, pa di tog ima, to bi garant zaljubljenici kupovali iz tjedna u tjedan, ja ne znam zašto o tome nitko ne misli). Ali ljudi koji ce kupovat strip NIKAD nece biti puno, uvijek ce to biti mali postotak publike ali nema veze, i na margini se ponekad stvori mjesta za disanje... Zato treba tu marginu osvajati. Vani je strip u žešcem cvatu, ali je i dalje na margini. Stripu je mjesto tu gdje je (nažalost) al treba to do maximuma iskoristiti...
Go to Top of Page

Profa
Average Member

Croatia
933 Posts

Member since 08/03/2003

Posted - 12/04/2003 : 00:14:22  Show Profile Show Extended Profile  Send Profa a Private Message
Cini mi se da klinci sve manje i manje citaju. Privlaci ih samo ziva slika i bljestavilo ekrana. Donesem petasima na dodatnu iz povijesti 2 Dylana. Jedan za 5, a drugi za 10 minuta kaze: Procitao sam! Ja poludio. Pa nisu ni crtez pogledali, a kamoli procitali! Meni treba 40-45 minuta za jednog Dylana. Fakat, nije mi jasno.
Go to Top of Page

comicman
Senior Member

1684 Posts

Member since 17/04/2002

Posted - 12/04/2003 : 13:32:56  Show Profile Show Extended Profile  Visit comicman's Homepage  Send comicman a Private Message
Solid Snake VS Zagor

"GTA:VICE CITY is undeniably the best thing ever to come out of the Eighties,and it's one of the greatest console games ever."-Playstation 2 magazine
Go to Top of Page

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 12/04/2003 : 13:55:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message
Brze se zivi, pa se i nema vremena za udubljivanje u bilo koju literatutu, pa nis tripove. Kad se napravi film o tome, da to lepo stane u max 2 sata, super, odgledace neko.
Ali uopste izdavaci moraju da se potrude da postoji kutlura stripa i da svako godiste klinci imaju na sta da prelaze./
Recimo, za presdkolsko nije los Izzy, mada bi trebalo gurati neke price koje su vise slikovnice, nego strip (ko se jos seca casopisa Disneyland?). Zatim bi trebalo da idu recimo Snoopy i Garfield (go Bernie!), plus Gaston, Spirou, Asterix, Talicni Tom... pa onda Marvel i DC i Zagor i Konan i ti takvi fazoni, pa tek onda DD, Torgal, Torpedo, Preacher, Blistok, Corto ...
Ovako, postoje ogromne rupe. I da se neko navuce na strip sa Izzyjem, sta da cita dalje, kad to preraste? Torgala i Akiru?

"This is the world - THERE IS NO OTHER..."
Go to Top of Page

Dalen
Senior Member



Croatia
2263 Posts

Member since 13/03/2003

Posted - 12/04/2003 : 14:08:41  Show Profile Show Extended Profile  Send Dalen a Private Message
Djole!
Što još uvijek kod vas redovno izlazi? Stripoteka, zar ne? Ostalo se sve ugasilo. Osobno bih
volio da se kod mene može kupiti Stripoteka. Tamo su bile dobre stvari, iako se manje više sve
vrtilo u krug u zadnje vrijeme. Ali znaš što sam najviše mrzio kod vaših? Npr. Aster Blistok je
u originalu u boji, naravno. I osim toga je album. Ali bolje je i takav Aster nego nikakav!
Go to Top of Page
Page: of 4 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.2 seconds. Snitz Forums 2000