forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 STRIP SASTANAK-SPLIT 10.KOLOVOZ 2003-19 SATI
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 19

byoman
Advanced Member



Croatia
6349 Posts

Member since 07/12/2002

Posted - 23/07/2003 : 15:05:28  Show Profile Show Extended Profile  Send byoman a Private Message
Evo opet skidam gotham knightse. To mi je najbolje od batmana sto sam dosad citao, a uzmimo u obzir da nisam citao millerova djela.
btw, jel miller i crta i pise the dark knight returns?

Cekam League Of Extraordinary Gentlemen vol.2 issue #6
Go to Top of Page

byoman
Advanced Member



Croatia
6349 Posts

Member since 07/12/2002

Posted - 23/07/2003 : 15:07:26  Show Profile Show Extended Profile  Send byoman a Private Message
Ma na kazaa su imali samo dva batmana, a ultimatese ne volim.

Cekam League Of Extraordinary Gentlemen vol.2 issue #6
Go to Top of Page

nocni cuk
Average Member

Croatia
790 Posts

Member since 22/09/2002

Posted - 23/07/2003 : 15:08:11  Show Profile Show Extended Profile  Send nocni cuk a Private Message
Ja mislim da je stanoviti moderator privatizirao topic i stovise cijeli strip sastanak, svetinju ovog drustva, te da ga koristi u svrhu rjesavanja svojih egzistencijalnih problema!

Obozavam modelirati prirodu, ona ionako svakodnevno modelira mene.
Go to Top of Page

byoman
Advanced Member



Croatia
6349 Posts

Member since 07/12/2002

Posted - 23/07/2003 : 15:10:15  Show Profile Show Extended Profile  Send byoman a Private Message
Jel ti to ciljas na seinfelda?
Pa nije, vidis da nece bit love u igri, samo CD-ovi.

Cekam League Of Extraordinary Gentlemen vol.2 issue #6
Go to Top of Page

byoman
Advanced Member



Croatia
6349 Posts

Member since 07/12/2002

Posted - 23/07/2003 : 15:18:34  Show Profile Show Extended Profile  Send byoman a Private Message
Ekipa iz ST
Emir P.
Seinfeld
Maximuss
Markos
Dado
glistofil
degman
Nocni cuk?
Mephisto_III?





Cekam League Of Extraordinary Gentlemen vol.2 issue #6
Go to Top of Page

nocni cuk
Average Member

Croatia
790 Posts

Member since 22/09/2002

Posted - 23/07/2003 : 15:19:12  Show Profile Show Extended Profile  Send nocni cuk a Private Message
quote:
Originally posted by byoman

Jel ti to ciljas na seinfelda?
Pa nije, vidis da nece bit love u igri, samo CD-ovi.

Cekam League Of Extraordinary Gentlemen vol.2 issue #6



Ma ne, nego pod egzistencijalne probleme ubrajam: prehranu, stanovanje, sex, potomstvo.... Buduci da misli da se je previse udebljao, a jos nije stigao do rjesavanja ova posljedna dva nivoa, sada intenzivno radi na rjesavanju problema stanovanja, sto u jednoj svojoj podvarijanti sadrzi i stanovanje za vrijeme odsutsva od kuce tj. godisnjeg odmora.

Obozavam modelirati prirodu, ona ionako svakodnevno modelira mene.
Go to Top of Page

byoman
Advanced Member



Croatia
6349 Posts

Member since 07/12/2002

Posted - 23/07/2003 : 15:21:02  Show Profile Show Extended Profile  Send byoman a Private Message
Pa, to je u ljudskoj prirodi:-))))
A i upecao je nekoga, Globinja;-)))))

Cekam League Of Extraordinary Gentlemen vol.2 issue #6
Go to Top of Page

byoman
Advanced Member



Croatia
6349 Posts

Member since 07/12/2002

Posted - 23/07/2003 : 15:25:12  Show Profile Show Extended Profile  Send byoman a Private Message
I, oce li bit ista i 11. tj. u ponedjeljak, jer ja tad odlazim iz ST?

Cekam League Of Extraordinary Gentlemen vol.2 issue #6
Go to Top of Page

nocni cuk
Average Member

Croatia
790 Posts

Member since 22/09/2002

Posted - 23/07/2003 : 15:27:36  Show Profile Show Extended Profile  Send nocni cuk a Private Message
Nek spava na groblju, kada je grobar u dusi!
Idem nagovarati gospodju cuk, a i bolje da me nema tu kada se moderator pojavi. Zapamticu broj postova jer sutra vec mozda bude trebalo startati od nule.

Obozavam modelirati prirodu, ona ionako svakodnevno modelira mene.
Go to Top of Page

byoman
Advanced Member



Croatia
6349 Posts

Member since 07/12/2002

Posted - 23/07/2003 : 15:29:56  Show Profile Show Extended Profile  Send byoman a Private Message
Ne da ce startat od nule, vec od -50000 :-)))))

Cekam League Of Extraordinary Gentlemen vol.2 issue #6
Go to Top of Page

byoman
Advanced Member



Croatia
6349 Posts

Member since 07/12/2002

Posted - 23/07/2003 : 15:33:48  Show Profile Show Extended Profile  Send byoman a Private Message
Seinfelde, ajde ako imas batmana bruce wayne murderer&fugitive to nakrcaj!
tnx in advance!

Cekam League Of Extraordinary Gentlemen vol.2 issue #6
Go to Top of Page

seinfeld
Advanced Member



16500 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 23/07/2003 : 16:14:28  Show Profile Show Extended Profile  Send seinfeld a Private Message
Nocni cuce jel dolazis na sastanak?Ako dolazis javi pa cu ja preskocit ovaj skup.Ja dolazim u Split samo da vidim forumase inace ne bih ni dosao cak cu tu biti 7og a to mi uopste ne odgovara ali eto opet dolazim.
Placam za sobu,jelo,i sve ostalo jedino cu morati da zovnem gospodu cuk za sex,uvijek spreman da pomognem, jer ga izgleda vec duuuggo nije dobila

I'm the hand up Mona Lisa's skirt. I'm a surprise. They don't see me coming: that's what you're missing.
Go to Top of Page

byoman
Advanced Member



Croatia
6349 Posts

Member since 07/12/2002

Posted - 23/07/2003 : 16:18:05  Show Profile Show Extended Profile  Send byoman a Private Message
Bit ces sedmog, je li?
OK, mozemo se i tad nac. Jebiga, nevjerojatno mi je kako cu se nac sa forumasima iz belgije tj. sa forumasem.

quote:
jedino cu morati da zovnem gospodu cuk za sex,uvijek spreman da pomognem, jer ga izgleda vec duuuggo nije dobila


Ovo ti nije trebalo.

Cekam League Of Extraordinary Gentlemen vol.2 issue #6
Go to Top of Page

seinfeld
Advanced Member



16500 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 23/07/2003 : 16:20:23  Show Profile Show Extended Profile  Send seinfeld a Private Message
Stavio sam zagor smilie ,znaci da se zezam.

I'm the hand up Mona Lisa's skirt. I'm a surprise. They don't see me coming: that's what you're missing.
Go to Top of Page

seinfeld
Advanced Member



16500 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 23/07/2003 : 16:22:16  Show Profile Show Extended Profile  Send seinfeld a Private Message
quote:
Originally posted by byoman
Bit ces sedmog, je li?
OK, mozemo se i tad nac. Jebiga, nevjerojatno mi je kako cu se nac sa forumasima iz belgije tj. sa forumasem.



Bicu 7og i ostacu do 10og.Kako mislis nevjerovatno,pa nije Belgija bas kraj svijeta?



I'm the hand up Mona Lisa's skirt. I'm a surprise. They don't see me coming: that's what you're missing.
Go to Top of Page

byoman
Advanced Member



Croatia
6349 Posts

Member since 07/12/2002

Posted - 23/07/2003 : 16:23:16  Show Profile Show Extended Profile  Send byoman a Private Message
Voidim i ja, ali ipak..
Znas sta, stavio sam u "search dc + +" i sad mi je svaki razmak izmedju 2 rijeci ili slova zazutilo. Izgleda totalno opiceno, kao kad se degman napusi:-))))

Cekam League Of Extraordinary Gentlemen vol.2 issue #6
Go to Top of Page

mephisto_III
Senior Member

Germany
2168 Posts

Member since 24/07/2002

Posted - 23/07/2003 : 17:13:42  Show Profile Show Extended Profile  Send mephisto_III an ICQ Message  Send mephisto_III a Private Message
quote:
Originally posted by seinfeld

Nocni cuce jel dolazis na sastanak?Ako dolazis javi pa cu ja preskocit ovaj skup.Ja dolazim u Split samo da vidim forumase inace ne bih ni dosao cak cu tu biti 7og a to mi uopste ne odgovara ali eto opet dolazim.
Placam za sobu,jelo,i sve ostalo jedino cu morati da zovnem gospodu cuk za sex,uvijek spreman da pomognem, jer ga izgleda vec duuuggo nije dobila

I'm the hand up Mona Lisa's skirt. I'm a surprise. They don't see me coming: that's what you're missing.




E pa Sanifelde,ovim si zaslužio nekoliko kupanja-skakanja u more pod punom opremom i to kada se najmanje budeš nadao,naravno ukoliko ja dodjem a ovaj tvoj post sam shvatio kao pozivnicu za dolazak od koje nema bježanja.Dakle vidimo se u STu posrananeznana delijo,ups pardon grobaru.


Go to Top of Page

seinfeld
Advanced Member



16500 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 23/07/2003 : 17:44:44  Show Profile Show Extended Profile  Send seinfeld a Private Message
E pa hocu kakim necu kakimmefke ,onda dodi u Split volio bi da upoznam sto vise forumasa!


I'm the hand up Mona Lisa's skirt. I'm a surprise. They don't see me coming: that's what you're missing.
Go to Top of Page

SejoSexon
Advanced Member



Austria
17229 Posts

Member since 16/04/2002

Posted - 23/07/2003 : 18:44:35  Show Profile Show Extended Profile  Visit SejoSexon's Homepage  Send SejoSexon a Private Message
Bacite Seinfelda jednom u vodu i za nas iz RK!

Nije Ibro jarane naš fukara, Ibro ti je de facto umjetnik. Shvacas?
Go to Top of Page

mephisto_III
Senior Member

Germany
2168 Posts

Member since 24/07/2002

Posted - 23/07/2003 : 19:02:37  Show Profile Show Extended Profile  Send mephisto_III an ICQ Message  Send mephisto_III a Private Message
quote:
Originally posted by SejoSexon

Bacite Seinfelda jednom u vodu i za nas iz RK!

Nije Ibro jarane nad fukara, Ibro ti je de facto umjetnik. Shvazas?


Naravno.
Biae bacan pojednom za sve države,organizacije,zajednice,skupine itd sa ove stranice.Baš me interesuje kako #263;e on opisati susret forumaša doživljen,uglavnom iz žablje perspektive.



Edited by - mephisto_III on 23/07/2003 19:04:02
Go to Top of Page

seinfeld
Advanced Member



16500 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 23/07/2003 : 19:11:07  Show Profile Show Extended Profile  Send seinfeld a Private Message
Pa ako ti dolazis opisacu ga unaprijed kao sranje.Ali ajde i ti moras ponekad izaci iz kuce jebote vidi se po postovima da dosta ka(h)venises malo svijezeg zraka ti nece naskodit .A da te seinfeld slucajno ne bi sutno nogom u guzicu zajedno s kliticima pa ces ga ti iz mravlje perspektive opisati!

I'm the hand up Mona Lisa's skirt. I'm a surprise. They don't see me coming: that's what you're missing.
Go to Top of Page

mephisto_III
Senior Member

Germany
2168 Posts

Member since 24/07/2002

Posted - 23/07/2003 : 19:31:24  Show Profile Show Extended Profile  Send mephisto_III an ICQ Message  Send mephisto_III a Private Message
quote:
Originally posted by seinfeld

Pa ako ti dolazis opisacu ga unaprijed kao sranje.Ali ajde i ti moras ponekad izaci iz kuce jebote vidi se po postovima da dosta ka(h)venises malo svijezeg zraka ti nece naskodit .A da te seinfeld slucajno ne bi sutno nogom u guzicu zajedno s kliticima pa ces ga ti iz mravlje perspektive opisati!

I'm the hand up Mona Lisa's skirt. I'm a surprise. They don't see me coming: that's what you're missing.



Sad si tek naebo!
Pa svi ovi forumashi koji dolaze dole ili su chlanovi RK ili njeni
simpatizeri a ionako im je glavno sjedishte u Splitu.
Tvojih istomisljenika nece biti tamo.
Predlazem ti da predlozis drugo mjesto sastanka,recimo Kvebek-Kanada.
Tamo zivi tip koji govori isti jezik kao i ti(francuski-da se razumijemo),zatim imate iste hobije-stripovi i baljezganje po forumu a isto tako je to fino mjesto za odmor i razonodu(lov,ribolov...)pa biste mogli otici i malo u ribolov sto bi te inspirisalo da napises sjajnu prichu na forumu "rukopisi"pod nazivom npr "Dva soma u lovu na losose" ili sta ja znam.


Go to Top of Page

verter
Advanced Member

Bosnia and Herzegovina
4877 Posts

Member since 30/04/2002

Posted - 23/07/2003 : 19:35:35  Show Profile Show Extended Profile  Send verter a Private Message
hej seinfelde antiklitorisu hajd ako budes prolazio kroz sarajevo poslije dvadesetog javi se da odemo na cevape da vidis kako se jede u RK
a ja vas ljudi sve pozdravljam sutra ako Bog da idem na more i vidimo se opet na forumu tamo oko 7-8!!!

AMERICKA NACIJO URADI MI FELACIO!!!
Go to Top of Page

byoman
Advanced Member



Croatia
6349 Posts

Member since 07/12/2002

Posted - 23/07/2003 : 20:24:05  Show Profile Show Extended Profile  Send byoman a Private Message
Ima da svakom ko ne dodje posaljemo Portera da mu naguzi nekoliko stripova. Naravno, mi nabavljamo rukavice.
Porteru, spremaj se na put oko svijea u 20 dana!!!!:-)))))

Cekam League Of Extraordinary Gentlemen vol.2 issue #6
Go to Top of Page

seinfeld
Advanced Member



16500 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 23/07/2003 : 20:37:48  Show Profile Show Extended Profile  Send seinfeld a Private Message
quote:
Originally posted by mephisto_III
Pa svi ovi forumashi koji dolaze dole ili su chlanovi RK ili njeni
simpatizeri a ionako im je glavno sjedishte u Splitu.
Tvojih istomisljenika nece biti tamo.

Cini mi se da tvojih istomisljenika tj.piklica od 12 godina nece biti tamo tako da ne moras ni dolaziti.A tamo cemo mozda cak i o stripovima pricati da te upozorim jer to tebe vjerovatno nece ni zanimati...
quote:

Predlazem ti da predlozis drugo mjesto sastanka,recimo Kvebek-Kanada.
Tamo zivi tip koji govori isti jezik kao i ti(francuski-da se razumijemo),zatim imate iste hobije-stripovi i baljezganje po forumu a isto tako je to fino mjesto za odmor i razonodu(lov,ribolov...)


Moj granica zajebancije je prilicno velika i volim da se zezam ali jebiga kad seronja kao ti prevrsi svaku mjeru onda ti samo mogu reci da si ti prvi clan ovoga foruma kojeg cu od sada zamoliti da mi se vise nikada ne obraca.
Pa radije bi sa Sanijem pricao nego s tobom.A ti samo reci kada si otvorio JEDAN topic s necim pametnim ,samo jedan trazim.Ne mora ni biti topic moze i neki odgovor ili bilo kakvo pomaganje u vezi nekog pitanja.Prvo pogledaj svoj visoki nivo prije nego sto druge pocnes da vrijedas posrani kakatore.


I'm the hand up Mona Lisa's skirt. I'm a surprise. They don't see me coming: that's what you're missing.

Edited by - seinfeld on 23/07/2003 20:38:14
Go to Top of Page
Page: of 19 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.25 seconds. Snitz Forums 2000