forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 STRIP SASTANAK-SPLIT 10.KOLOVOZ 2003-19 SATI
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 19

mephisto_III
Senior Member

Germany
2168 Posts

Member since 24/07/2002

Posted - 23/07/2003 : 20:56:01  Show Profile Show Extended Profile  Send mephisto_III an ICQ Message  Send mephisto_III a Private Message
quote:
Originally posted by seinfeld

quote:
Originally posted by mephisto_III
Pa svi ovi forumashi koji dolaze dole ili su chlanovi RK ili njeni
simpatizeri a ionako im je glavno sjedishte u Splitu.
Tvojih istomisljenika nece biti tamo.

Cini mi se da tvojih istomisljenika tj.piklica od 12 godina nece biti tamo tako da ne moras ni dolaziti.A tamo cemo mozda cak i o stripovima pricati da te upozorim jer to tebe vjerovatno nece ni zanimati...
quote:

Predlazem ti da predlozis drugo mjesto sastanka,recimo Kvebek-Kanada.
Tamo zivi tip koji govori isti jezik kao i ti(francuski-da se razumijemo),zatim imate iste hobije-stripovi i baljezganje po forumu a isto tako je to fino mjesto za odmor i razonodu(lov,ribolov...)


Moj granica zajebancije je prilicno velika i volim da se zezam ali jebiga kad seronja kao ti prevrsi svaku mjeru onda ti samo mogu reci da si ti prvi clan ovoga foruma kojeg cu od sada zamoliti da mi se vise nikada ne obraca.
Pa radije bi sa Sanijem pricao nego s tobom.A ti samo reci kada si otvorio JEDAN topic s necim pametnim ,samo jedan trazim.Ne mora ni biti topic moze i neki odgovor ili bilo kakvo pomaganje u vezi nekog pitanja.Prvo pogledaj svoj visoki nivo prije nego sto druge pocnes da vrijedas posrani kakatore.


I'm the hand up Mona Lisa's skirt. I'm a surprise. They don't see me coming: that's what you're missing.



Ako ti tako mislis onda je ok!


Go to Top of Page

SejoSexon
Advanced Member



Austria
17229 Posts

Member since 16/04/2002

Posted - 23/07/2003 : 21:31:22  Show Profile Show Extended Profile  Visit SejoSexon's Homepage  Send SejoSexon a Private Message
Cemu je ovo potrebno?

Nije Ibro jarane naš fukara, Ibro ti je de facto umjetnik. Shvacas?
Go to Top of Page

mephisto_III
Senior Member

Germany
2168 Posts

Member since 24/07/2002

Posted - 23/07/2003 : 21:39:04  Show Profile Show Extended Profile  Send mephisto_III an ICQ Message  Send mephisto_III a Private Message
quote:
Originally posted by SejoSexon

Cemu je ovo potrebno?

Nije Ibro jarane naš fukara, Ibro ti je de facto umjetnik. Shvacas?


Hah,malo sam pozurio,mislio sam da poznajem tipa i zaebo se.
Nije toliko ni bitno ;-)

Go to Top of Page

SejoSexon
Advanced Member



Austria
17229 Posts

Member since 16/04/2002

Posted - 23/07/2003 : 21:41:40  Show Profile Show Extended Profile  Visit SejoSexon's Homepage  Send SejoSexon a Private Message
Ne znam zasto se naljutio na tebe. Seinfelde i ti cesto znas preci preko granice, npr. danas kod zene od nocnog cuka, na isti si nacin prosle godine uvrijedio moju curu pa se nisam naljutio, a tvoje sale o novonastalim zemljama bivse YU znaju ponekad biti uvrijedljive pa se opet niko ne buni.

Sa mephistom si se uvijek zezao i sada si odjednom ljut na njega?!?!!

Nije Ibro jarane naš fukara, Ibro ti je de facto umjetnik. Shvacas?
Go to Top of Page

mephisto_III
Senior Member

Germany
2168 Posts

Member since 24/07/2002

Posted - 23/07/2003 : 21:55:13  Show Profile Show Extended Profile  Send mephisto_III an ICQ Message  Send mephisto_III a Private Message
quote:
Originally posted by SejoSexon

Ne znam zasto se naljutio na tebe. Seinfelde i ti cesto znas preci preko granice, npr. danas kod zene od nocnog cuka, na isti si nacin prosle godine uvrijedio moju curu pa se nisam naljutio, a tvoje sale o novonastalim zemljama bivse YU znaju ponekad biti uvrijedljive pa se opet niko ne buni.

Sa mephistom si se uvijek zezao i sada si odjednom ljut na njega?!?!!

Nije Ibro jarane naš fukara, Ibro ti je de facto umjetnik. Shvacas?


Nemam rijechi Sejo!
Nikada nijesam znao da ocijenim ljude onakvim kakvi jesu.
Uvijek se zajebem,eto i ovaj put.
Sreca da me nekosta nista,slucajevi prije ovog su me kostali
novca i novca,ovaj put sam dobro prosao,plus da sam saznao da sam bolestan,heh jos se moram zamisliti.



Go to Top of Page

seinfeld
Advanced Member



16500 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 23/07/2003 : 22:00:50  Show Profile Show Extended Profile  Send seinfeld a Private Message
Moram li se opravdati tite ti, ajde onda ;-):
Prvo pogledaj postove od nocnog cuka,pa ne moze se vise ni pitati za pomoc izgleda a da ne budes egoista ili egocentrican ili sta ti ja znam vec,nema smilies pa sam to uzeo ozbiljno,mozda je i sala who knows...
A ti zlopamtilo ;-)),prosle godine jebote svaka cast ;-)) u koliko sati je to bilo ;-)),izvinicu se unaprijed iako ne znam o cemu pricas.
Zasto da se ne zezam,bio sam u Bosni i tesko je sranje jos uvijek tamo,pogledaj samo ko je pobijedio zadnje izbore.Takvi smo mi Bosnaci kod nas je sve relativno ;-).


Sejo ti si andeo ;-),ali na srecu ja nisam takav pa necu nabrajati tvoje ispade;-)...Nisam ljut na mephista nego sam zavrsio s njim .Isto tako savjetujem da procitas njegove postove.

I'm the hand up Mona Lisa's skirt. I'm a surprise. They don't see me coming: that's what you're missing.
Go to Top of Page

seinfeld
Advanced Member



16500 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 23/07/2003 : 22:05:19  Show Profile Show Extended Profile  Send seinfeld a Private Message
Sorry mephisto ali cini mi se da si ti i postao bas takav covijek kao i oni sto su te prevarili.Zao mi je da si ogorcen i razocaran u ljude ali ja sam razocaran u tebe kao sto si i ti vjerovatno ,uzgred neporavdano,razocaran u mene.

I'm the hand up Mona Lisa's skirt. I'm a surprise. They don't see me coming: that's what you're missing.
Go to Top of Page

mephisto_III
Senior Member

Germany
2168 Posts

Member since 24/07/2002

Posted - 23/07/2003 : 22:09:59  Show Profile Show Extended Profile  Send mephisto_III an ICQ Message  Send mephisto_III a Private Message
quote:
Originally posted by seinfeld

Sorry mephisto ali cini mi se da si ti i postao bas takav covijek kao i oni sto su te prevarili.Zao mi je da si ogorcen i razocaran u ljude ali ja sam razocaran u tebe kao sto si i ti vjerovatno ,uzgred neporavdano,razocaran u mene.

I'm the hand up Mona Lisa's skirt. I'm a surprise. They don't see me coming: that's what you're missing.



Ah,nema veze...nije vrijedno priche.

Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 23/07/2003 : 22:35:32  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message
quote:
Originally posted by glistofil

quote:
Originally posted by Dado

quote:
Originally posted by glistofil

nažalost renki i milko ne mogu doci, obojica su u gužvi. ja cu se nekako došlepat, ili busom ili s nekim, ako netko prolazi kroz gradac nek se javi!

Live long and prosper!


Mozda ja budem mogao doci po tebe, ionako cu biti u Makarskoj...


mogu ja busom do makarske, pa onda do splita s tobom?

Live long and prosper!


Moze i tako...javit cu se jos da se dogovorimo...
Go to Top of Page

SejoSexon
Advanced Member



Austria
17229 Posts

Member since 16/04/2002

Posted - 23/07/2003 : 22:37:45  Show Profile Show Extended Profile  Visit SejoSexon's Homepage  Send SejoSexon a Private Message
Seinfelde nisam ja andjeo, naprotiv dosta puta sam pisao sranje, ali i dalje sam u kontaktu sa osobama koje sam vrijedjao (izzetak kolekcionar). A ja nisam zlopamtilo, nego samo pisem sta je bilo, ja znam dobro da se salis, i u vecini slucajeva volim tvoj smisao za humor, i drago mi je da si na ovom forumu, jer mi svi sa nasim razlicitim karakteristikama cinimo ovaj forum zanimljivim.

Nije Ibro jarane naš fukara, Ibro ti je de facto umjetnik. Shvacas?
Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 23/07/2003 : 22:41:01  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message
quote:
Originally posted by byoman

Jel ti to ciljas na seinfelda?
Pa nije, vidis da nece bit love u igri, samo CD-ovi.

Cekam League Of Extraordinary Gentlemen vol.2 issue #6


Jos ti ne poznajes belgijance...
Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 23/07/2003 : 22:42:06  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message
quote:
Originally posted by seinfeld

Nocni cuce jel dolazis na sastanak?Ako dolazis javi pa cu ja preskocit ovaj skup.Ja dolazim u Split samo da vidim forumase inace ne bih ni dosao cak cu tu biti 7og a to mi uopste ne odgovara ali eto opet dolazim.
Placam za sobu,jelo,i sve ostalo jedino cu morati da zovnem gospodu cuk za sex,uvijek spreman da pomognem, jer ga izgleda vec duuuggo nije dobila

I'm the hand up Mona Lisa's skirt. I'm a surprise. They don't see me coming: that's what you're missing.



Uh ovo je bilo nisko...
Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 23/07/2003 : 22:43:23  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message
quote:
Originally posted by SejoSexon

Bacite Seinfelda jednom u vodu i za nas iz RK!

Nije Ibro jarane naš fukara, Ibro ti je de facto umjetnik. Shvacas?


Eto ispunit cu zelju i nekome iz RK...
Pjevat ce on meni Meha letim...
Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 23/07/2003 : 22:46:10  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message
quote:
Originally posted by seinfeld

quote:
Originally posted by mephisto_III
Pa svi ovi forumashi koji dolaze dole ili su chlanovi RK ili njeni
simpatizeri a ionako im je glavno sjedishte u Splitu.
Tvojih istomisljenika nece biti tamo.

Cini mi se da tvojih istomisljenika tj.piklica od 12 godina nece biti tamo tako da ne moras ni dolaziti.A tamo cemo mozda cak i o stripovima pricati da te upozorim jer to tebe vjerovatno nece ni zanimati...
quote:

Predlazem ti da predlozis drugo mjesto sastanka,recimo Kvebek-Kanada.
Tamo zivi tip koji govori isti jezik kao i ti(francuski-da se razumijemo),zatim imate iste hobije-stripovi i baljezganje po forumu a isto tako je to fino mjesto za odmor i razonodu(lov,ribolov...)


Moj granica zajebancije je prilicno velika i volim da se zezam ali jebiga kad seronja kao ti prevrsi svaku mjeru onda ti samo mogu reci da si ti prvi clan ovoga foruma kojeg cu od sada zamoliti da mi se vise nikada ne obraca.
Pa radije bi sa Sanijem pricao nego s tobom.A ti samo reci kada si otvorio JEDAN topic s necim pametnim ,samo jedan trazim.Ne mora ni biti topic moze i neki odgovor ili bilo kakvo pomaganje u vezi nekog pitanja.Prvo pogledaj svoj visoki nivo prije nego sto druge pocnes da vrijedas posrani kakatore.


I'm the hand up Mona Lisa's skirt. I'm a surprise. They don't see me coming: that's what you're missing.




Sto ti bi? Zar nije sve zajebancija...???
Eh Boze svasta...
Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 23/07/2003 : 22:49:34  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message
Ljudi mozda sam glup ali ovo nisam skuzio...
Mephisto valjda mene nisi krivo procjenio,
bacit cu Seinfelda u more pa neka kosta sta kosta...
Evo jos par smileica za svaki slucaj...
Go to Top of Page

mephisto_III
Senior Member

Germany
2168 Posts

Member since 24/07/2002

Posted - 23/07/2003 : 22:50:48  Show Profile Show Extended Profile  Send mephisto_III an ICQ Message  Send mephisto_III a Private Message
quote:
Originally posted by Dado

quote:
Originally posted by seinfeld

quote:
Originally posted by mephisto_III
Pa svi ovi forumashi koji dolaze dole ili su chlanovi RK ili njeni
simpatizeri a ionako im je glavno sjedishte u Splitu.
Tvojih istomisljenika nece biti tamo.

Cini mi se da tvojih istomisljenika tj.piklica od 12 godina nece biti tamo tako da ne moras ni dolaziti.A tamo cemo mozda cak i o stripovima pricati da te upozorim jer to tebe vjerovatno nece ni zanimati...
quote:

Predlazem ti da predlozis drugo mjesto sastanka,recimo Kvebek-Kanada.
Tamo zivi tip koji govori isti jezik kao i ti(francuski-da se razumijemo),zatim imate iste hobije-stripovi i baljezganje po forumu a isto tako je to fino mjesto za odmor i razonodu(lov,ribolov...)


Moj granica zajebancije je prilicno velika i volim da se zezam ali jebiga kad seronja kao ti prevrsi svaku mjeru onda ti samo mogu reci da si ti prvi clan ovoga foruma kojeg cu od sada zamoliti da mi se vise nikada ne obraca.
Pa radije bi sa Sanijem pricao nego s tobom.A ti samo reci kada si otvorio JEDAN topic s necim pametnim ,samo jedan trazim.Ne mora ni biti topic moze i neki odgovor ili bilo kakvo pomaganje u vezi nekog pitanja.Prvo pogledaj svoj visoki nivo prije nego sto druge pocnes da vrijedas posrani kakatore.


I'm the hand up Mona Lisa's skirt. I'm a surprise. They don't see me coming: that's what you're missing.




Sto ti bi? Zar nije sve zajebancija...???
Eh Boze svasta...


....
Imali sta novo kod tebe Dado?

Go to Top of Page

mephisto_III
Senior Member

Germany
2168 Posts

Member since 24/07/2002

Posted - 23/07/2003 : 22:52:39  Show Profile Show Extended Profile  Send mephisto_III an ICQ Message  Send mephisto_III a Private Message
quote:
Originally posted by Dado

Ljudi mozda sam glup ali ovo nisam skuzio...
Mephisto valjda mene nisi krivo procjenio,
bacit cu Seinfelda u more pa neka kosta sta kosta...
Evo jos par smileica za svaki slucaj...


Malo je to smilica,malo...
Nemas pojma sta si rizikovao.

Go to Top of Page

byoman
Advanced Member



Croatia
6349 Posts

Member since 07/12/2002

Posted - 23/07/2003 : 22:55:00  Show Profile Show Extended Profile  Send byoman a Private Message
Seinfelde, istina je da dosta baljezgas kao i gorenenavedena osobacijeseimenemoraniizgovoritijergasviznamo.

Cekam League Of Extraordinary Gentlemen vol.2 issue #6
Go to Top of Page

byoman
Advanced Member



Croatia
6349 Posts

Member since 07/12/2002

Posted - 23/07/2003 : 23:09:34  Show Profile Show Extended Profile  Send byoman a Private Message
quote:
Originally posted by byoman

Seinfelde, istina je da dosta baljezgas kao i gorenenavedena osobacijeseimenemoraniizgovoritijergasviznamo.

Cekam League Of Extraordinary Gentlemen vol.2 issue #6



Nisam vidio ovu drugu stranu vec sam odma replyao pa da i to komentiram:

1. Ono sa cukovom zenom je bilo nepotrebno, i ne vidim nesto veeeeliko u mephistovom odgovoru na sta bi se tako uvrijedio da prekines komunikaciju s njim. Jedino sta ti je on rekao je da baljezgas po forumu a ti odma na noz.

2. Ovakve stvari nisu potrebne na forumu.

Cekam League Of Extraordinary Gentlemen vol.2 issue #6
Go to Top of Page

seinfeld
Advanced Member



16500 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 23/07/2003 : 23:10:49  Show Profile Show Extended Profile  Send seinfeld a Private Message
U zaru diskusije kazu se teske rijeci zato se cu se izvinuti svima koji se osjecaju povrijedenim(cak i mephistu ) osim Dadissimu kojeg cu dizalicom baciti u more (ipak je on toncina ;-)) ) ;-)).
Eto toliko od vaseg moderatora, I'm staying at MGM Grand from 1st through 20th thank you thank you very much :-).

I'm the hand up Mona Lisa's skirt. I'm a surprise. They don't see me coming: that's what you're missing.
Go to Top of Page

mephisto_III
Senior Member

Germany
2168 Posts

Member since 24/07/2002

Posted - 23/07/2003 : 23:13:04  Show Profile Show Extended Profile  Send mephisto_III an ICQ Message  Send mephisto_III a Private Message
quote:
Originally posted by seinfeld

U zaru diskusije kazu se teske rijeci zato se cu se izvinuti svima koji se osjecaju povrijedenim(cak i mephistu ) osim Dadissimu kojeg cu dizalicom baciti u more (ipak je on toncina ;-)) ) ;-)).
Eto toliko od vaseg moderatora, I'm staying at MGM Grand from 1st through 20th thank you thank you very much :-).

I'm the hand up Mona Lisa's skirt. I'm a surprise. They don't see me coming: that's what you're missing.





Go to Top of Page

seinfeld
Advanced Member



16500 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 23/07/2003 : 23:15:20  Show Profile Show Extended Profile  Send seinfeld a Private Message
Naglasio sam ono moderator samo za mephista jer znam kako on voli da podbada ;-)).Gimme your best shot :-)!

I'm the hand up Mona Lisa's skirt. I'm a surprise. They don't see me coming: that's what you're missing.
Go to Top of Page

byoman
Advanced Member



Croatia
6349 Posts

Member since 07/12/2002

Posted - 23/07/2003 : 23:16:31  Show Profile Show Extended Profile  Send byoman a Private Message
Jel to znaci da je peace?

Cekam League Of Extraordinary Gentlemen vol.2 issue #6
Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 23/07/2003 : 23:18:59  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message
quote:
Originally posted by mephisto_III

Imali sta novo kod tebe Dado?




Ma nista posebno...u subotu prisutan sam u jednoj svadbi i onda pravac jug...
Jesi se zajebavao ili bi se moglo desiti da i ti budes u Splitu????
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 23/07/2003 : 23:20:16  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message
jebote,pa koji je vama...a da ja otkažem sastanak

...i onda kad ne bude nas bilo,stripove ce citat' naše...
Go to Top of Page
Page: of 19 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.23 seconds. Snitz Forums 2000