forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 NATHAN NEVER strip...
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 4

Billy
Average Member

Croatia
603 Posts

Member since 24/02/2002

Posted - 13/05/2002 : 07:33:59  Show Profile Show Extended Profile  Send Billy a Private Message
Vec vidim plavokosog Zagora

Go to Top of Page

dd fan
Advanced Member



Serbia
4882 Posts

Member since 19/10/2001

Posted - 13/05/2002 : 11:49:42  Show Profile Show Extended Profile  Send dd fan a Private Message
Ma ofarbao bi njega Ferri u crno.Ko veli-ako su mogli bradu da mu skinu mogu i ja da mu ofarbam kosu.

Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
17000 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 13/05/2002 : 17:57:56  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message
Feri moze da se prilagodi svakom junaku i njegovom karakteru a DIso ne
zast uopce spominjanje Disa u crtanju nekih junaka kad on nemoze pogoditi karakter junaka kojeg crta a kamol da crta i razradjuje nekog drugog

Go to Top of Page

Billy
Average Member

Croatia
603 Posts

Member since 24/02/2002

Posted - 13/05/2002 : 20:01:42  Show Profile Show Extended Profile  Send Billy a Private Message
No comment!

Go to Top of Page

Top
Advanced Member



Denmark
3264 Posts

Member since 05/11/2001

Posted - 13/05/2002 : 20:36:25  Show Profile Show Extended Profile  Send Top a Private Message
nema sta, Kruger je stvarno alergican na Disa, nemojte ga vise spominjati. ocigledno necu nabavljati Mister no-ove stripove od krugera, bar ne ove novije gdje diso crta naslovnice, jer bi rizikirao da dobijem bez naslovnica. nemoze covjek da ga gleda
jel tako Krugeru?

|Top|
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
17000 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 13/05/2002 : 21:26:18  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message
Nija tako
nemam ja nista protiv njega samo mi malo smeta sto stalno Disa uzdizu i spominja a ima tako puno boljih crtaca od njega
A posto sam se specijalizirao za pronalazenje mana Disovog crteza vec sam doktorirao i znam svaki detalj u dusu a nazalost jako je zanimljiv i pun mana tako da mi nije problem pricati o njemu
Da nadodam Feri moze nacrtati Kena i s crnom kosom ali ce pogoditi dusu Ken Parkera i mnogi ce pomisliti da se Ken samo ofarbao i nece primjetiti neke nejasnoce a Diso moze nacrtati MIster Noa u dlaku kako je on izgledao uzivo ili ga je tvorac zamislio ali nema tu nicega osim prazne slike i to je toliko ocito
Nije stvar u kosi revolveru ni tocnim izgledom lika vec u onome sto on predstavlja pa je meni tako bolji neprepoznatljiv Marafin Mister No od poluprepoznatlivog izgubljenog mister Noa od Disa
Samo ti skuplaj Mister Noa nije on tako los iako ima losih crtaca
neki ce ti se svidjeti neki ne a mozda ti se i Diso svidja pa ako ti se svidja zasto nebi skupljao
Ja imam sve Disove Mister Noove stripove koje sam mogao nabaviti iako mi se nesvidjaju ali eto nekako s mukom procitam jer volim taj lik pa nece mene neki glupi Diso zaustaviti da ga procitam

Go to Top of Page

verter
Advanced Member

Bosnia and Herzegovina
4877 Posts

Member since 30/04/2002

Posted - 14/05/2002 : 00:35:57  Show Profile Show Extended Profile  Send verter a Private Message
meni se cini krugeru da je tebe diso zlostavljao kad si bio maline znam zasto si toliko ubijedjen da je diso sranje.toliko ga raje voli a ti ospes paljbu kad god ga se spomene.pa uredu ne volis ga, ukusi su razliciti al nemoj nipodastavat njegov rad jer nije moguce da si ti najpametniji i vidis kako je on los a mi svi ostali smo glupi i ne vidimo to.eto toliko da vise zakljucimo raspravu oko disa

Go to Top of Page

---dp---
Advanced Member

17232 Posts

Member since 26/10/2001

Posted - 14/05/2002 : 04:56:30  Show Profile Show Extended Profile  Send ---dp--- a Private Message
Ma to ti je stvar ukusa Verter... po meni Diso ima fenomenalan crtez, ali mi se ne svidja... I Pamela Anderson ima strava atribute, ali meni se ne svidjaju... nekako mi vise pase Michelle Pfeifer (bez obzira na godine) ili Jodie Foster... to ti je, jednostavno, stvar ukusa, nema se tu sta posebno reci, znam ja da Kruger voli i Disoovog Mister Noa, ali tek na poslednjem mestu

Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
17000 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 14/05/2002 : 09:19:41  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message
Nisam rekao da sam najpametniji ni da vi nista neznate ali sto znam znam sto neznam ja priznam i nepetljam se a i to vam se nesvidja
Ni kad covjek prizna ni kad nesto primjecuje ni kad nesto zna nikad nevalja
Diso ima ljep slikarski crtez ali nemoze dati dusu junaku i to je problem
Ja sma ga proucavao i primjetio nedostatke i sto je tu lose
Nazalost imam jednu manu imam jaku moc zapazanju za razliku od nekih ljudi
Sto mase vole nemora znaciti da je dobro
tako da ti taj argument uopce nestoji
Uglavnom ima onih kojima se svidja Diso i ostali crtaci podjednako i to je najrealnija slika a da je diso iznad nekih to nije realna slika i zato ga ja napadam kad mu je lako naci mane a vas boli sto ih proanlazim
Nije Diso savrsen on je samo prosjecan crtac i prema tome na tome bi trebalo ostati

Go to Top of Page

Billy
Average Member

Croatia
603 Posts

Member since 24/02/2002

Posted - 14/05/2002 : 09:27:17  Show Profile Show Extended Profile  Send Billy a Private Message
Mislim da si po pitanju Disa previše neobjektivan jer imaš neku drugu viziju izgleda Mister Noa koja se nikad nije poklopila s Disovom i to je kljucni problem. Glavni argument protiv Disa ti je da on ne zna nacrtati dušu lika, ali to nema veze s crtacem nego s tvojim poimanjem lika.


Go to Top of Page

steinbrenner
Average Member

Croatia
603 Posts

Member since 26/03/2002

Posted - 14/05/2002 : 12:47:57  Show Profile Show Extended Profile  Send steinbrenner a Private Message
marafin mr no nije neprepoznatljiv, bas naprotiv, mislim da svi vi kojima se marafa na svigja morate priznat barem to da mu crtez prepoznate na prvi pogled
krugeru, izgleda da ja i ti imamo nekih dodirnih tocaka, ti jedini ne volis disa, ja jedini volim marafu

A TKO MENE PITA HOCU LI MISTER NOA?
Go to Top of Page

verter
Advanced Member

Bosnia and Herzegovina
4877 Posts

Member since 30/04/2002

Posted - 14/05/2002 : 20:22:22  Show Profile Show Extended Profile  Send verter a Private Message
quote:

marafin mr no nije neprepoznatljiv, bas naprotiv, mislim da svi vi kojima se marafa na svigja morate priznat barem to da mu crtez prepoznate na prvi pogled


pa kad niko tako lose ne crta mister no mora biti prepoznatljiv
quote:

Sto mase vole nemora znaciti da je dobro
tako da ti taj argument uopce nestoji


vidis ni ono sto ti jedini ne volis ne mora znaciti da je lose tako da smo na kraju na istom.
"De gustibus non disputandum est" ili ti "o ukusima se ne raspravlja"

Go to Top of Page

Heyoka
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
4913 Posts

Member since 01/11/2001

Posted - 14/05/2002 : 22:23:06  Show Profile Show Extended Profile  Visit Heyoka's Homepage  Send Heyoka a Private Message
quote:


Nazalost imam jednu manu imam jaku moc zapazanju za razliku od nekih ljudi





I skromnost

Lets kick racism out of football.
Go to Top of Page

---dp---
Advanced Member

17232 Posts

Member since 26/10/2001

Posted - 15/05/2002 : 03:11:43  Show Profile Show Extended Profile  Send ---dp--- a Private Message
Heyoka, kako bi ti skromnije rekao da imas dobru moc zapazanja od ovoga kako je to Kruger rekao? Krugeru, Magic mi je nabavio ostale Princ Valijante za tebe, tako da ih sad imas sve

Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
17000 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 15/05/2002 : 10:28:38  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message
Odgovricu i billyju i verteru
tako je ni ja nemoram biti u pravu ali nema ja neko svoje vidjenje Mister Noa nego neki elementi govore kako mora izgledati buntovnik
u tom slucaju Diso to nezna nacrtati a vecina drugih zna
Kako treba biti romantik to Diso zna prikazati ali nista bolje od drugih kako treba biti borben to opet Diso nezna prikazati a drugi znaju u tome je problem nije u meni i mom vidjenju
Koliko ja znam Mister No nije zamisljen kao zamisljeni filozof koji nezna sto bi a tako ga prikazuje Diso kod njega je Mister No prepricljiv i jako usporen a da negovorimo o prepotentnosti koju Diso dodaje kao osobinu Mister Nou a ja mislim da je to suvisno i da mu ta osobina najvise smeta
Nisam htio o tome govoriti ali to mi najvise smeta kod Disa ta prepotentnost jer to je kontradiktoran osobina romanticnom buntovniku i neuklapa se nikako u sliku Miser noa
Heyoka moc zapazanja je mana jer bolje je neprimjecivati sve

Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
17000 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 15/05/2002 : 10:36:44  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message
Heyoka rekao sam nekih ljudi dakle ne izdvajam se od drugih ali nismo svi jednaki
- dp - zaboravio sam te pitati da li si sve rijesio s Magicom oko Zagora
odlicno ako si nabavio ostale PV tako da i to rijesim a moracemose dogovarati za ponovnu skupstinu stripoljupaca

Go to Top of Page

Heyoka
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
4913 Posts

Member since 01/11/2001

Posted - 16/05/2002 : 16:54:16  Show Profile Show Extended Profile  Visit Heyoka's Homepage  Send Heyoka a Private Message
Znam na šta misliš Krugeru, malo se zajebavam.

Moc zapažanja je ipak vrlina, mana je za onog ko želi pobjeci od stvarnosti.

Lets kick racism out of football.
Go to Top of Page

verter
Advanced Member

Bosnia and Herzegovina
4877 Posts

Member since 30/04/2002

Posted - 16/05/2002 : 19:08:51  Show Profile Show Extended Profile  Send verter a Private Message
ohooo pa ovdje sve vrvi od filozofa(sala)hajd da zakljucimo raspravu diso je najbolji crtac MN-oa(zadovoljni billy i verter) ali u sustini nema pojma s karakterom(zadovoljan kruger) dok maraffa nema pojma s crtanjem ali je u sustini jako dobar crtac(zadovoljan steinbrenner)sad smo svi sretni i zadovoljni.ali nazalost i dalje nemamo MN-oa na kioscima smrc

Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
17000 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 16/05/2002 : 22:33:31  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message
Znam Heyoka ali kad netko nekad bude citao ovaj topic imace krive predodzbe o meni
Ja i dalje tvrdim da je prevelika moc zapazanja mana jer netreba covjek sve zapazati a i masta je dio covjekovog svjeta i potrebna duhovna hrana

Go to Top of Page

Heyoka
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
4913 Posts

Member since 01/11/2001

Posted - 17/05/2002 : 19:02:06  Show Profile Show Extended Profile  Visit Heyoka's Homepage  Send Heyoka a Private Message
Pa ako uzmemo u obzir da filozofi govore o stvarima koje prakticno ne postoje i mi uvjetno receno, na ovom topicu govorimo o necemu slicnom - o Mister Nou. Ni njega ne vidimo, postoji ovdje kod nas samo u teoriji. Dakako, postoje originali i sve to, ali...

Krugeru, apsolutno si u pravu. Da nema mašte, svijet bi bio prazan i prokleto realan. Onaj ko svijet bolje opaža ima vjerovatno i bujniju maštu jer mu je um razvijeniji i dublji samo što to ne pronade svako u sebi.

Lets kick racism out of football.
Go to Top of Page
Page: of 4 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.14 seconds. Snitz Forums 2000