forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 BOMBA PROFESORA VERIBADA
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 5

Maximuss
Advanced Member



Croatia
9013 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 21/04/2006 : 17:34:48  Show Profile Show Extended Profile  Visit Maximuss's Homepage  Send Maximuss a Private Message
Ne znam sta ste zapjenili, pa normalno da nije normalno tj. uobicajeno dati 1600kn za strip, kao sto nije normalno npr. dati za mobitel 3000kn. Pa isto kupim taj mobitel, a onda ga za kojih godinu dana bacim. E to ti je tako. Ali ja tih godinu dana svaki put budem sretan kad pogledam mobitel. Taj tip koji je pljunuo 1600kn za strip ce sigurno biti zadovoljan svaki put kad ga pogleda, a taj strip nakon godinu dana nece izgubiti njegovu materijalnu, a vjerojatno ni sentimentalnu vrijednost. A tko moze bolje od sebe samog odredit cijenu vlastite srece?
Sve je u zivotu prilicno relativno, a te novce bi ionako potrosio negdje, jer smisao novace jest, vjerovali vi to ili ne, da se trose. Na kraju krajeva, zasto bi hrpa papira koja nosi naziv "1600kn" imala vecu vrijednost opd hrpe papira koja nosi naziv "Bomba profesora Veribada"? Meni je npr. i jedno i drugo prilicno neinteresantno.

Go to Top of Page

freakz
Starting Member

30 Posts

Member since 05/04/2005

Posted - 21/04/2006 : 18:59:14  Show Profile Show Extended Profile  Send freakz a Private Message
Ljudi, pa nije to toliko puno, koliko se vani daje za stripove. Ovog sijecnja je prvi broj zagora (Zenith 52) u Italiji na e-bayu prodan za preko 2 soma eura. Pa sta je onda 1600kn???
Da ne govorim o prvim spidermanima u SADu...
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22422 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 21/04/2006 : 22:18:20  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message
Možda bi bio još skuplji da se zove - BOMBA PROFESORA DVERIBADA !!!

Iz Vršca stiže glas, u vinu leži spas, ko vino ne pije, taj nek se ubije!!!
Go to Top of Page

npetros2@htnet-dsl
Advanced Member



Papua New Guinea
3783 Posts

Member since 22/02/2006

Posted - 21/04/2006 : 22:32:30  Show Profile Show Extended Profile  Visit npetros2@htnet-dsl's Homepage  Send npetros2@htnet-dsl a Private Message
Go to Top of Page

dveribad
Senior Member



Croatia
2502 Posts

Member since 18/07/2005

Posted - 21/04/2006 : 23:58:07  Show Profile Show Extended Profile  Send dveribad a Private Message
!Momci,pozdravljam Vas,dodite svi u Makarsku da se upoznamo!(i djevojke)!
Go to Top of Page

stinky
stripovi.com suradnik

Croatia
12751 Posts

Member since 29/12/2001

Posted - 22/04/2006 : 00:06:39  Show Profile Show Extended Profile  Visit stinky's Homepage  Send stinky a Private Message
izgleda da ce me dobri vjetrovi donijeti u to južno mjesto. skupa s mišljenjem o stripovima za 1600kn.

Tako je govorio Zagortustra.
Go to Top of Page

alanmaras
Advanced Member



Croatia
3787 Posts

Member since 06/03/2005

Posted - 22/04/2006 : 00:32:37  Show Profile Show Extended Profile  Send alanmaras an ICQ Message  Send alanmaras a Private Message
quote:
Originally posted by stinky

izgleda da ce me dobri vjetrovi donijeti u to južno mjesto. skupa s mišljenjem o stripovima za 1600kn.


nikuda bez svojih sivih celija (to mi sad zvuci kao dio od akumulatora)


"I sat before the wise man in the autumn of my youth, and I told him all the things I had to know. He said you have the future if you need to find the truth, and in his eyes I saw that it was so."
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10369 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 22/04/2006 : 01:55:46  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message
njegove su lila nakon BM filma
al navukoh ga dolje, e sad ocemo li stici do ma ili se negdje oblejati prije toga, nemam pojma.....

Nice view from Orthanc inspite of these psychotic trees.
Go to Top of Page

Toninho
Advanced Member



Croatia
3825 Posts

Member since 15/05/2004

Posted - 22/04/2006 : 09:28:59  Show Profile Show Extended Profile  Send Toninho a Private Message
SAN JEDNE ZIMSKE NOCI
Umre bil gates i ostavi mi punooooooo love
( a ja još uvijek neoženjen)
odem do hefnera , bacim ga u bazen
popalim mu plajboje
samo pucnem prstima i sve šta ocu nabavim po bolesnim cijenam a
razjebem aukcije dignem cijene u nebesa ( ko bush nafti )
i onda ... jedna mi okrece strane , druga mi ih lagano išcitava
treca.........
i normalno novi strip ... nova trojka
a trojke su Ðuro ... zna se


kad covjek nešto hoce a može cijena je .......sitnica
to je jedina prava istina

za mene je " bolest " inzistiranje na djevicanskom izgledu stripa
e tu dolazimo u raspravu o formi i sadržaju
no ko voli neki izvoli

stinky - dveribad je ljudina
prvu turu u makarskoj placaš ti
drugu ja
a onda dveribad vodi na veceru

izgleda da ce se to u peti misec pamtit !!!!!!
Go to Top of Page

stinky
stripovi.com suradnik

Croatia
12751 Posts

Member since 29/12/2001

Posted - 22/04/2006 : 11:13:55  Show Profile Show Extended Profile  Visit stinky's Homepage  Send stinky a Private Message
toninho
sve ok
samo, sad si me malo zaljuljao
jer tebe i vidim ko ljudinu. a kažeš tako o dveribadu. nisam ga ja baš tako zamislio. no, svi griješe u svemu...cešce nego rijede

kakogod, svakako dolazim najprvo do isengarda, da obidem odaje tog Curunira Zlocestog, a dalje, dalje kud nas putevi odnesu. i njegove carolije carobnjaka.

a svakako se moramo vidjeti, upoznati, premda smo se bili vidli na tren prošli puta, ali to je bilo na 10 sekundi.

i daj spremite neku pristojniju ekipu za košaricu, mislim, vi južni najkošarkaškiji ljudi, a ne da vas moram ja sa sjevera razvaljivat, dakako s velikim udjelom heyoke sjevernjaka :-)))))

Tako je govorio Zagortustra.
Go to Top of Page

Toninho
Advanced Member



Croatia
3825 Posts

Member since 15/05/2004

Posted - 22/04/2006 : 11:34:31  Show Profile Show Extended Profile  Send Toninho a Private Message
što se tice košarke , ja mogu samo noge zapinjat
Go to Top of Page

stinky
stripovi.com suradnik

Croatia
12751 Posts

Member since 29/12/2001

Posted - 22/04/2006 : 11:39:23  Show Profile Show Extended Profile  Visit stinky's Homepage  Send stinky a Private Message
pa dobro, kaj onda?
može plivanje?
ili nogomet? tu sam slab...valjda :-)

Tako je govorio Zagortustra.
Go to Top of Page

Toninho
Advanced Member



Croatia
3825 Posts

Member since 15/05/2004

Posted - 22/04/2006 : 11:51:13  Show Profile Show Extended Profile  Send Toninho a Private Message
gledaj - u svadanju nam premca nema
to je arhivirano
može plivanje na 2 puta 5,6 metara sa skokom
nogomet - sjebo koljeno ima jedno 8 godina pa sad kad balun udrem par puta noga odma izda
sex - oženjen, izleta nema triba i doma namirit
smislit cemo nešto
Go to Top of Page

stinky
stripovi.com suradnik

Croatia
12751 Posts

Member since 29/12/2001

Posted - 22/04/2006 : 12:01:12  Show Profile Show Extended Profile  Visit stinky's Homepage  Send stinky a Private Message
hehe
dobra ti ova za seks. ma, dalo bi se to sve namirit ako baš treba, i ak nas još seksonja u datom trenutku posluži u cvrstom stanju, ali je - izleta nema. a ionak nas nijedna nece više(to malo da utješimo ove slobodnjake i izletare;)

Tako je govorio Zagortustra.
Go to Top of Page

Toninho
Advanced Member



Croatia
3825 Posts

Member since 15/05/2004

Posted - 22/04/2006 : 12:11:18  Show Profile Show Extended Profile  Send Toninho a Private Message
pametno
znam mnoge oženjene koji misle da pi... ceka na svakom kantunu
a zajeba!
triba se dobro oznojit da bi se moga oznojit
il imat veliku kesu
što ti opet ne hrani ego
al zato paraš di stigneš i dok imaš
a povratka nema
ostaneš sam i mlitav na kraju
ovako si ipak samo mlitav što je velik napredak
Go to Top of Page

ken2
stripovi.com suradnik



Croatia
7913 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 22/04/2006 : 22:14:58  Show Profile Show Extended Profile  Send ken2 a Private Message
ja da imam bombu profesora veribada, npr. duplu ili da mi ne treba, prodao bi je prvome koji se javi za recimo 400 kn, toliko vrijedi, jebe mi se što bi neki dali 4 x više, i to stvarno mislim
a mislim i da aukcije nemaju smisla, zakace se par njih oko nekog njihovog grala i šta dobijemo, oni potroše pare, neka, njihovo je, ono što mene jebe je da takvi daju alibi prodavacima da i pocetne cijene nisu realne
ali ako to financira naš sajt, onda ok, neka ih
ja više ne kupujem ništa staro, osim još pokojeg mister noa, sasvim dovoljno ima novih stripova, ni njih ne mogu sve pokupovat
Go to Top of Page

jang
Advanced Member

Slovenia
10970 Posts

Member since 01/11/2002

Posted - 22/04/2006 : 22:51:52  Show Profile Show Extended Profile  Send jang a Private Message
u stvari mi se cini da niko od vas nije ni dobro procitao naslov.....

deco klonite se kladionica,pogotovo ako ste igrac Hajduka :)
U-20 (Mirop kup) SLO:CRO 4:0!!!!
Go to Top of Page

lsvemir
Junior Member



Croatia
433 Posts

Member since 06/12/2001

Posted - 25/04/2006 : 07:38:48  Show Profile Show Extended Profile  Send lsvemir a Private Message
quote:
Originally posted by stinky

quote:
Originally posted by vikic

ali ne kužim zakaj se vi toliko brinete, pa nije vaš novac bacen? pustite covjeka da kupuje ako želi. live and let live (isto tako se primjerice nekome siromahu na cesti cini se da ste vi, zapravo mi, glupi kreteni i debili jer smo kupili, neznam, mister no specijal za 25kn, a za te pare on bi živio 5 dana i kad bi on imao te pare on bi ih "pametnije" potrošio)



eh, mudri vikic,
pa mi i jesmo debili i kreteni u jednu ruku, što kupujemo stripove po 25kn itd. svi smo upecani na nešto, i kupujemo filmove, aute, mobitele, felge, nike patike, krašove cokolade itd. ko sve ovo ne treba, taj je genije i Isus. no, ja takvog ne znam.

sad dalje,
kod ovakvih topica se pitam, kaj je s tim svim ljudia, su oni normalni, su to ljudi neoštecena razuma. istovremeno znam da se ti isti to pitaju i za mene. kako god, više cijenim svoje mišljenje, i jasno vidim da su oni sve to pobrkali.

dakle, uopce se nitko ne brine što i kako netko kupuje, i nitko ne dira nikog, a najmanje covjeka - covjek je pušten da kupuje što želi. nemam ništa protiv i svejedno mi je što covjek kupuje.
a sad in media res - postavljen je topic o kupnji jednog stripa za 1600kn. namjena topica je da se o tome iznese mišljenje, stav, tvrdnja. u skladu s ovom opaskom, JA KAŽEM DA JE ZA MENE GLUPAVO, BEDASTO, NENORMALNO DATI 1600KN ZA BILO KOJI STRIP, PA TAKO I ZA BOMBU PROFESORA VERIBADA. i je, nekome se ovakvo mišljenje ne svida - ali, pazi sad: kaj ja tu mogu? necu mijenjat mišljenje samo zato da bih nekom ugodio ili podilazio. to što netko drži ovakvo moje mišljenje vjecnom istinom ili ne znam cim, njegov problem. toliki mentalni eskapist nisam da se smatram APSOLUTOM, kazivateljem univerzalnih istina. o doticnoj stvari mislim kako sam naveo, a drugima dozvoljavam da misle kako hoce.
necu se ni svadat, ali kad uletavaju tipovi sa svojim drskim i bahatim prijetnjama - a dobro, onda cemo se poklat ako treba.
njihov je argument - nikog nije briga što i kako netko kupuje za svoj novac (slažem se, nije me briga. ali, mišljenje o tome imam svejedno)
na ovo je vrlo lako dati protuargument - nikog nije briga što ja (ili netko) mislim o tome kako i što netko kupuje (i tako smo fino u infinitalnom krugu. a svakome ce ionako ostat njegovo mišljenje, bez obzira na polemiziranje, svadanje ili nešto trece)

zato, ljudi, ja cu si i dalje kupovati banane za 1600kn, a vi si kupujte bombe profesora veribada za 1600kn i mislimo jedni o drugima kak smo blesavi i nenormalni.

Tako je govorio Zagortustra.


- ti bi onda s tom svojom logikom mogao srušit sve burze i aukcije svijeta pa više nitko ne bi kupovao stvari za ogromne cifre
Go to Top of Page

Porter
Advanced Member



Sweden
5874 Posts

Member since 01/08/2002

Posted - 25/04/2006 : 13:00:34  Show Profile Show Extended Profile  Send Porter a Private Message
Pricam juce sa najvecim prodavacem stripova u Svedskoj,kaze covjek zvala ga neka firma sto cisti stampariju da su nasli nekih 20 kartona stripova i hoce da ih bace,pa ako njemu nije mrsko da ih pokupi.
Ode tip i pokupi sve,otvori kartone i nadje neke albume preko 30 godina stare,odstampani i zapakovani.
Izmedju ostalog nadje 40-tak stripova na njemackom iz 1975 god.
Za par mjeseci otisao na neke aukcije u Njemacku i prodao tih 40-tak albuma za 21 000 DM.
Kad mi je rekao cifru sve se smjehulji,a ja kontam u sebi:
,, ja papka tu lovu na stripovi.com aukcijama mozes maznuti na 20-tak stripova a ne 40

Porter
Go to Top of Page

Dalen
Senior Member



Croatia
2259 Posts

Member since 13/03/2003

Posted - 25/04/2006 : 18:02:52  Show Profile Show Extended Profile  Send Dalen a Private Message
quote:
Originally posted by Porter

Za par mjeseci otisao na neke aukcije u Njemacku i prodao tih 40-tak albuma za 21 000 DM.
Porter


Nema više DM . Sad ili je 21000 € ili 11000 € . Sory, morao sam .
Go to Top of Page

Porter
Advanced Member



Sweden
5874 Posts

Member since 01/08/2002

Posted - 25/04/2006 : 20:12:27  Show Profile Show Extended Profile  Send Porter a Private Message
Bilo je maraka, sto si nek si.

Porter
Go to Top of Page

chemako
Average Member

Croatia
758 Posts

Member since 22/02/2004

Posted - 26/04/2006 : 09:21:24  Show Profile Show Extended Profile  Send chemako a Private Message
Sada se cesto na TV-u reklamira da je profitabilno novac ulagati u investicijske fondove raznih banaka.
Nakon ovoga ipak mislim da je najsigurnije novac ulagati u Zlatnu Seriju i Lunov Magnus Strip.
Koja zemljišta,koji stanovi,koje kuce.........
U romanima leži bogastvo......
Samo treba naci pravog kupca i još "pravijeg" prodavaca.
Go to Top of Page

risbozg
Advanced Member



Croatia
15155 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 26/04/2006 : 09:29:33  Show Profile Show Extended Profile  Send risbozg a Private Message
quote:
Originally posted by Maximuss

Ne znam sta ste zapjenili, pa normalno da nije normalno tj. uobicajeno dati 1600kn za strip, kao sto nije normalno npr. dati za mobitel 3000kn. Pa isto kupim taj mobitel, a onda ga za kojih godinu dana bacim. E to ti je tako. Ali ja tih godinu dana svaki put budem sretan kad pogledam mobitel. Taj tip koji je pljunuo 1600kn za strip ce sigurno biti zadovoljan svaki put kad ga pogleda, a taj strip nakon godinu dana nece izgubiti njegovu materijalnu, a vjerojatno ni sentimentalnu vrijednost. A tko moze bolje od sebe samog odredit cijenu vlastite srece?
Sve je u zivotu prilicno relativno, a te novce bi ionako potrosio negdje, jer smisao novace jest, vjerovali vi to ili ne, da se trose. Na kraju krajeva, zasto bi hrpa papira koja nosi naziv "1600kn" imala vecu vrijednost opd hrpe papira koja nosi naziv "Bomba profesora Veribada"? Meni je npr. i jedno i drugo prilicno neinteresantno.





baš je tocno tako kak si napisal

- --ak ti je slaba pamet moraš imat jaka leda --
Go to Top of Page
Page: of 5 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.16 seconds. Snitz Forums 2000