forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Novo na kioscima!!!! DD extra br.38 i Chico story
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

Guffy
Advanced Member



Croatia
3109 Posts

Member since 11/12/2002

Posted - 22/04/2006 : 21:38:19  Show Profile Show Extended Profile  Visit Guffy's Homepage  Send Guffy a Private Message
quote:
Originally posted by mike

Maxi Texa ima u Slo vec 10 dana :). Ali ne uzrujavajte se, imam ga ja vec 20 dana, pa mi se uopce ne cita. Letteri aaarghh uzas . Da dodam, Tex je zapad po holivudsko :).

Jack the Black.




ma nemrem belivet vec i remitendu u SLO
prodaju a još ga nisu pustili na HR kioske
ima taj ludens para i smisla za posao



Samo nas 5 miliona ima srecu da zive u RH,ostali nemaju tu srecu ...... Ali imaju sve ostalo!!!
Go to Top of Page

mike
Senior Member

Slovenia
2804 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 22/04/2006 : 21:59:35  Show Profile Show Extended Profile  Send mike a Private Message
Nije to remitenda brate. Nathan je recimo dosao istovremeno na nase i vase kioske.

Ali u trokurac (to je Markosova recenica, koju sam upamtio:) sa tim Bonellijem! Ovako ruku na srce, sve su to price za decu, koje nemaju veze sa stvarnoscu. Ovdje su samo da nas entertejnaju. Pogledajte Zagora, Texa, Dampyra, Dylana i ostale. Sve je to kurac na trecu. Masta radi, ali stvarnost ti je odmakla za hiljade godina. Dakle to je zabava, neistinito, nerealno, holivudsko. Ko neki jebneni blockbuster u Americi. Glupost koja privlaci ljude! I ima najbolju posjetu, u nasem slucaju kupovinu.

Sta se najbolje prodaje? Najvece idotarije tipa Chico Specijal, Blek, Mark i pizdetine tog kalibra. Mali Rendzer i Tex Extra, koji sa svojom gluposcu zagadjuje Divlji Zapad. Jel to to? Fuck, nije. Olos od olosa. Govno od govna. Ali se najbolje prodaje. Jer ljudi trpe. I trebaju jim pravljice, treba jima masta da ubezu od stvarnosti, koja se zove realnost. I treba da je jeftino. Inace vrte nosove i praznu dupetine te seru kako je sve skupo. Hajde u kurac. Bodi bolji u skoli pa ces moci stosta nabavit.

Jack the Black.
Go to Top of Page

Genij
New Member

Slovenia
195 Posts

Member since 31/08/2004

Posted - 22/04/2006 : 22:55:19  Show Profile Show Extended Profile  Send Genij a Private Message
MA cudi me što ti oupšte citaš stripove?Pa naravno da je u stripovima mašta,a šta bi ti htio?Ako ti se ne svidjaju stripovi i tražiš nešto realno onda kupi neku Enciklopediju umjesto stripova.Ja ne bežim od stvarnosti kako ti kažeš,pošto mi život nije baš lak u toj pof... Sloveniji ni ne mogu da biježim od stvarnosti iako bi htio ali ne mogu pošto me deru sa svih strana i nabacuju mi neke davke,nekakav porez,kazne neke prometne,neke tužbe,omejuju mi prava,svako hoce da me jebe i hvala bogu da mogu da se bacim an kavc,procitam neki strip i bar za sat vremena ne mislim na poteškoce koje me cekaju.Bolje to nego da uradim kao 80 posto svih slovenaca i napijem se
Go to Top of Page

mpavin
Advanced Member



Niue
7744 Posts

Member since 02/09/2005

Posted - 22/04/2006 : 23:06:31  Show Profile Show Extended Profile  Send mpavin a Private Message
mudro receno. tko ne voli stripove nek ih ne kupuje, a ne poslije svašta seru o stripovima. normalno da je radnja stripa izmišljena i neistinita i služi za zabavu

"znao sam da smo sudeni jedno drugome cim me je majka prisilila da se oženim s tobom"
Go to Top of Page

Guffy
Advanced Member



Croatia
3109 Posts

Member since 11/12/2002

Posted - 22/04/2006 : 23:09:38  Show Profile Show Extended Profile  Visit Guffy's Homepage  Send Guffy a Private Message
quote:
Originally posted by mpavin

mudro receno. tko ne voli stripove nek ih ne kupuje, a ne poslije svašta seru o stripovima. normalno da je radnja stripa izmišljena i neistinita i služi za zabavu

"znao sam da smo sudeni jedno drugome cim me je majka prisilila da se oženim s tobom"




ma nije on to mislio tako
ali evo ja stvarno ne mogu citati ni nathana ni lazara
ali samo neke epizode

pogotovo ove novije
meni je to ocaj
a opet ima epizoda koje su mi super
nekad sam ko klinac obožavao dilana sad ga ne mogu ni otvoriti

tako ti je to



Samo nas 5 miliona ima srecu da zive u RH,ostali nemaju tu srecu ...... Ali imaju sve ostalo!!!
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7268 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 22/04/2006 : 23:09:51  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message
Opremija san sve sa kioska(osim AF Klasik, njega san ostavija ka šecer na kraju da ga uzmen u Splitu:) pa san sad miran. Maxi Tex je sramota distribucije, nema se više tu šta rec, užas i gotovo, kico, preporucan ti da ipak naruciš jer ceš se izgleda nacekat iako bi bilo stvarno krajnje vrime da izade. Evo me sad doma i muka mi dode kad promislin da mi je u ponediljak škola a još nisan Dunda Maroja procita.

Svih mu Darkwoodskih bubnjeva!

Edited by - vice on 22/04/2006 23:10:17
Go to Top of Page

sonor
stripovi.com suradnik



Vatican City
3781 Posts

Member since 18/02/2006

Posted - 22/04/2006 : 23:10:49  Show Profile Show Extended Profile  Visit sonor's Homepage  Send sonor a Private Message
quote:
Originally posted by mike

Nije to remitenda brate. Nathan je recimo dosao istovremeno na nase i vase kioske.

Ali u trokurac (to je Markosova recenica, koju sam upamtio:) sa tim Bonellijem! Ovako ruku na srce, sve su to price za decu, koje nemaju veze sa stvarnoscu. Ovdje su samo da nas entertejnaju. Pogledajte Zagora, Texa, Dampyra, Dylana i ostale. Sve je to kurac na trecu. Masta radi, ali stvarnost ti je odmakla za hiljade godina. Dakle to je zabava, neistinito, nerealno, holivudsko. Ko neki jebneni blockbuster u Americi. Glupost koja privlaci ljude! I ima najbolju posjetu, u nasem slucaju kupovinu.

Sta se najbolje prodaje? Najvece idotarije tipa Chico Specijal, Blek, Mark i pizdetine tog kalibra. Mali Rendzer i Tex Extra, koji sa svojom gluposcu zagadjuje Divlji Zapad. Jel to to? Fuck, nije. Olos od olosa. Govno od govna. Ali se najbolje prodaje. Jer ljudi trpe. I trebaju jim pravljice, treba jima masta da ubezu od stvarnosti, koja se zove realnost. I treba da je jeftino. Inace vrte nosove i praznu dupetine te seru kako je sve skupo. Hajde u kurac. Bodi bolji u skoli pa ces moci stosta nabavit.

Jack the Black.



vidin ja da neko nije davno ševija! ccc...

Is it me or is it shadows that are dancing on the walls?!
Go to Top of Page

byoman
Advanced Member



Croatia
6349 Posts

Member since 07/12/2002

Posted - 23/04/2006 : 00:41:46  Show Profile Show Extended Profile  Send byoman a Private Message
quote:
Originally posted by mike

Pa bas i nije:). E sad se sjetih. Jednom napisao da je Steve Dillon najbolji crtac:)))))))). Ah gde su ta vremena...

Jack the Black.



Meni tandem Ennis & Dillon totalno pase. Bas sam procitao Punishera vol 3 i vol 4.

C R O A T O A
Go to Top of Page

stinky
stripovi.com suradnik

Croatia
12737 Posts

Member since 29/12/2001

Posted - 23/04/2006 : 12:15:42  Show Profile Show Extended Profile  Visit stinky's Homepage  Send stinky a Private Message
quote:
Originally posted by mike

Ali u trokurac (to je Markosova recenica, koju sam upamtio:) sa tim Bonellijem! Ovako ruku na srce, sve su to price za decu, koje nemaju veze sa stvarnoscu. Ovdje su samo da nas entertejnaju. Pogledajte Zagora, Texa, Dampyra, Dylana i ostale. Sve je to kurac na trecu. Masta radi, ali stvarnost ti je odmakla za hiljade godina. Dakle to je zabava, neistinito, nerealno, holivudsko. Ko neki jebneni blockbuster u Americi. Glupost koja privlaci ljude! I ima najbolju posjetu, u nasem slucaju kupovinu.

Sta se najbolje prodaje? Najvece idotarije tipa Chico Specijal, Blek, Mark i pizdetine tog kalibra. Mali Rendzer i Tex Extra, koji sa svojom gluposcu zagadjuje Divlji Zapad. Jel to to? Fuck, nije. Olos od olosa. Govno od govna. Ali se najbolje prodaje. Jer ljudi trpe. I trebaju jim pravljice, treba jima masta da ubezu od stvarnosti, koja se zove realnost. I treba da je jeftino. Inace vrte nosove i praznu dupetine te seru kako je sve skupo. Hajde u kurac. Bodi bolji u skoli pa ces moci stosta nabavit.




mike
puno ti toga brkaš
iako naslucuješ neke valjane stvari
dakle, prvi i osnovno - stripovi i jesu samo za zabavu. tome služe.
ti bi kao htio vjecne istine u stripovima, dubine? oplemenit si dušu?
pa to je bijedno!
ajde reci mi koje ti to stripove onda smatraš da imaju veze sa stvarnošcu? i kakvom stvarnošcu? cijom? tvojom?
svi ovi stripovi koje ti cijeniš, tipa bilal, grunge genetika, strašan vic i slicno - sve je to obicno smece za mene. upakirane stupidnosti, koje još pretendiraju da govore nešto pametno - kako su jadni. i dosadni nadasve.
ja takve price ne želim, covjece
ja želim bonelli - meni je on zabavan
klasicne pravolinijske avanture. i znaš kaj, to mi je više stvarnost nego priglupi sin city, ta biblija zla!
sve ti to ima veze sa vlastitim sustavom vrijednosti itd

idemo dalje
može, neki bježe u stripove od stvarnosti, jebade i svakojakih problema
drugi u razne druge stvari
a svi su upecani u gluposti i sranje, neki više, neki manje
ti si ocito više - jer kupuješ puno tih stripova
ne možeš doci do ovog
stripovi (s te strane gledano) su bezveze. ništa vrijedno u životu.
e vidiš, kad to skužiš, onda ce ti biti bistrije zašto stripovi trebaju biti jeftini - zato, jer ne vrijede puno! jeftina zabava. nema u njima ništa plemenito (ni u kojim)
to, što si prihvatio sustav, aparate društva koji su ti isprali mozak i oblikovali te u prihvacenog, cestitog i uzornog gradanina je razlog tvoje ne-sumnje u zasluženost visoke cijene koja se još zove - skupo.
e, nije to baš tako, dobri-u-školi mike, koji si može sve kupiti.


Tako je govorio Zagortustra.
Go to Top of Page

mike
Senior Member

Slovenia
2804 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 23/04/2006 : 12:35:25  Show Profile Show Extended Profile  Send mike a Private Message
Ja sam ocito obolio. Treba mi neka sok-terapija. Texa zapravo volim :).

Jack the Black.
Go to Top of Page

stinky
stripovi.com suradnik

Croatia
12737 Posts

Member since 29/12/2001

Posted - 23/04/2006 : 12:57:41  Show Profile Show Extended Profile  Visit stinky's Homepage  Send stinky a Private Message
ok je tex
ohol i zna biti iritantan, ali u službi zakona - pa ti bi njega i trebao cijeniti, on je na tvojoj strani:)

Tako je govorio Zagortustra.
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10366 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 23/04/2006 : 19:39:19  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message
quote:
Originally posted by mike

Ja sam ocito obolio. Treba mi neka sok-terapija. Texa zapravo volim :).

Jack the Black.



stinky ce ti dati sokic sto mu ostane od kompotica od breskvica.....

Nice view from Orthanc inspite of these psychotic trees.
Go to Top of Page

mike
Senior Member

Slovenia
2804 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 25/04/2006 : 10:51:39  Show Profile Show Extended Profile  Send mike a Private Message
Da, malo sam poremecen :). Juce sam recimo sa velikim zadovoljstvom kupio Mr.No specijal. A bogami jedvam cekam na poslednji Chicov.

U slucaju ponovnog ludila odmah se narucujem u Zagortustrinu ordinaciju :).

Jack the Black.
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.12 seconds. Snitz Forums 2000