forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 (Samo)Lepljivo: KARMA everywhere
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 11

Emir Pasanovic
stripovi.com suradnik

Bosnia and Herzegovina
6219 Posts

Member since 10/06/2002

Posted - 28/11/2006 : 21:05:19  Show Profile Show Extended Profile  Visit Emir Pasanovic's Homepage  Send Emir Pasanovic a Private Message
Kako je krenulo, pola Sarajeva ce ovu jednu kopiju procitati.
Sutra nosim u BuyBooku pa ako budu voljni da se naruci iz Beograda, a ako i ne htjednu, ima drugih. Ne zalite mi srecu da se ne urekne...

A na ulici sa svake strane/filijale, uredi/iz njih plaze birokrate/jao ljudi, pa ja se bojim! ||| Fuck Censorship! ||| http://r2cu.wordpress.com/lavirint-comics-magazine/ ||| Recite NE cenzuri! ||| A mi smo stranci u vlastitoj zemlji zbog ljudskog šljama.
Go to Top of Page

BlekenDekara
Advanced Member



United Arab Emirates
3758 Posts

Member since 07/07/2004

Posted - 29/11/2006 : 03:37:45  Show Profile Show Extended Profile  Send BlekenDekara a Private Message
oket!
upravo mi potvrdjeno da je poshiljka poslata jutroske uspeshno stigla na svoje odredishte tako da od sutra(do isteka zaliha:) mozete pazariti svoj primerak Karme i Mister Machak Magazina#02 u Libellusu a bogme i u More Comicsu.
ne verujem bash da tje cela tura planuti u roku od par dana ali za svaki sluchaj - pozurite:)))
fala svima na lepim rechima glede izdanja!

****************
look, maybe i didn`t say every little tiny syllable,no. but basically i said `em,yeah.
Go to Top of Page

prozirna senka
stripovi.com suradnik



USA
8227 Posts

Member since 22/04/2004

Posted - 29/11/2006 : 05:10:28  Show Profile Show Extended Profile  Send prozirna senka a Private Message
quote:
Originally posted by Emir Pasanovic

Kako je krenulo, pola Sarajeva ce ovu jednu kopiju procitati.
Sutra nosim u BuyBooku pa ako budu voljni da se naruci iz Beograda, a ako i ne htjednu, ima drugih. Ne zalite mi srecu da se ne urekne...

A na ulici sa svake strane/filijale, uredi/iz njih plaze birokrate/jao ljudi, pa ja se bojim! ||| Fuck Censorship! ||| http://r2cu.wordpress.com/lavirint-comics-magazine/ ||| Recite NE cenzuri! ||| A mi smo stranci u vlastitoj zemlji zbog ljudskog šljama.

Slomi nogu

Cuvajte, cedo moje milo, jezik kao zemlju. Rec se može izgubiti kao grad, kao zemlja, kao duša. Ne uzimajte tudu rec u svoja usta. Uzmeš li tudu rec, znaj da je nisi osvojio, nego si sebe potudio.
Go to Top of Page

Duh_koji_hoda
Advanced Member

Serbia
3246 Posts

Member since 30/01/2003

Posted - 29/11/2006 : 13:49:34  Show Profile Show Extended Profile  Send Duh_koji_hoda a Private Message
quote:
Originally posted by BlekenDekara

oket!
upravo mi potvrdjeno da je poshiljka poslata jutroske uspeshno stigla na svoje odredishte tako da od sutra(do isteka zaliha:) mozete pazariti svoj primerak Karme i Mister Machak Magazina#02 u Libellusu a bogme i u More Comicsu.
ne verujem bash da tje cela tura planuti u roku od par dana ali za svaki sluchaj - pozurite:)))
fala svima na lepim rechima glede izdanja!

****************
look, maybe i didn`t say every little tiny syllable,no. but basically i said `em,yeah.




Khm, khm...?

________________________
''Zaboravio sam imena, brojeve telefona, mladeze na bezobraznim mestima, nicega se vise ne secam. Svi pravi mangupi boluju od amnezije...''
Go to Top of Page

BlekenDekara
Advanced Member



United Arab Emirates
3758 Posts

Member since 07/07/2004

Posted - 29/11/2006 : 13:56:34  Show Profile Show Extended Profile  Send BlekenDekara a Private Message
uzmi bronhi - lakshe se dishe.

****************
look, maybe i didn`t say every little tiny syllable,no. but basically i said `em,yeah.

Edited by - BlekenDekara on 29/11/2006 13:56:59
Go to Top of Page

zveles
Advanced Member



Croatia
3942 Posts

Member since 28/03/2003

Posted - 29/11/2006 : 15:55:31  Show Profile Show Extended Profile  Send zveles a Private Message
"glede" nije nista, duse. da se globinjo nije vrzm'o oko dekare vec bi ga mi obrlatili i da navija za dinamo.

http://zveles.blogspot.com/
Go to Top of Page

Emir Pasanovic
stripovi.com suradnik

Bosnia and Herzegovina
6219 Posts

Member since 10/06/2002

Posted - 29/11/2006 : 18:22:29  Show Profile Show Extended Profile  Visit Emir Pasanovic's Homepage  Send Emir Pasanovic a Private Message
U sarajevskom BuyBooku se ograniceno vrijeme može naci 5 Britova po cijeni od 5 KM, i KOMPLET PRVIH DVANAEST NeOMa po cijeni 4 KM komad! Pa navalite ljudi!
(Necu da otvaram novi topic jer se do sljedece sedmice nadam dodatnim vijestima što se tice dostupnosti Lavirintovih izdanja u Sarajevu, pa da ljudi ne troše vrijeme provjeravajuci malo-malo znal' se šta i kako.)

A na ulici sa svake strane/filijale, uredi/iz njih plaze birokrate/jao ljudi, pa ja se bojim! ||| Fuck Censorship! ||| http://r2cu.wordpress.com/lavirint-comics-magazine/ ||| Recite NE cenzuri! ||| A mi smo stranci u vlastitoj zemlji zbog ljudskog šljama.
Go to Top of Page

Constantine33
Average Member



Croatia
670 Posts

Member since 02/11/2005

Posted - 05/12/2006 : 13:42:29  Show Profile Show Extended Profile  Visit Constantine33's Homepage  Send Constantine33 a Private Message
evo, napokon sam i ja došao do svog primjerka Karme, i stvarno vas moram pohvaliti... izdanje je uistinu prekrasno napravljeno, zabavno i smiješno do boli... Djole, svaka cast na prijevodu ili prepjevu kako god ti je draže (paneli u hc-u ne bi pukli ovako lako---- genijalno!!!!) :))
željno išcekujem broj dva, požurite malo s tim, treci je mjesec daleko!

____________________________
Skip the dramatic pauses. I can only give a shit for very short intervals.
Go to Top of Page

DusMan
Advanced Member



5067 Posts

Member since 12/11/2001

Posted - 08/12/2006 : 15:09:14  Show Profile Show Extended Profile  Send DusMan a Private Message


Ja, zbilja, sam simpatican...
Go to Top of Page

Aco
stripovi.com suradnik



Slovenia
6055 Posts

Member since 29/11/2001

Posted - 09/12/2006 : 18:33:22  Show Profile Show Extended Profile  Visit Aco's Homepage  Send Aco a Private Message
U stripu se više puta spominje "tru ugursuza".Šta je to?


Bond.James Bond.
Go to Top of Page

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 09/12/2006 : 18:48:41  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message
Za više informacija vidi ovde:

http://en.wikipedia.org/wiki/Three_Stooges

A ja bih dodao da je mislim Politikin Zabavnik nekada davno, davno kod nas izdavao stripove sa njima, i da je krajem osamdesetih-pocetkom devedesetih ponovo izdao par epizoda.

Poznatiji su generaciji naših roditelja nego našoj...

--
"Svetog mi Haralampija!"
Go to Top of Page

simi
Average Member

812 Posts

Member since 07/09/2005

Posted - 09/12/2006 : 19:11:22  Show Profile Show Extended Profile  Send simi a Private Message
quote:
Originally posted by Djole

Za više informacija vidi ovde:

http://en.wikipedia.org/wiki/Three_Stooges

A ja bih dodao da je mislim Politikin Zabavnik nekada davno, davno kod nas izdavao stripove sa njima, i da je krajem osamdesetih-pocetkom devedesetih ponovo izdao par epizoda.

Poznatiji su generaciji naših roditelja nego našoj...



Hm.
Ne brkati The Three Stooges sa Fortonovim Les Pieds Nickeles kod nas prevodjenim kao Tri ugursuza.
Go to Top of Page

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 09/12/2006 : 20:40:54  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message
Quite true. Na brzaka sam proverio sa mojom majkom koja je volela tri ugursuza dal' je u pitanju ista stvar - i dobio pogrešnu informaciju. My apologies.

No, nevezano za to, uklapa se u geg.

--
"Svetog mi Haralampija!"

Edited by - Djole on 09/12/2006 20:42:37
Go to Top of Page

DusMan
Advanced Member



5067 Posts

Member since 12/11/2001

Posted - 10/12/2006 : 02:58:59  Show Profile Show Extended Profile  Send DusMan a Private Message
"The Three stooges" je klasicna americka geg serija od pre 100 godina. Prilicno bitna za USA pop kulturu.
Djole, imam jedan dvd sa 30ak epizoda, pa ako te zanima...

Ja, zbilja, sam simpatican...
Go to Top of Page

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 10/12/2006 : 11:18:55  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message
Nope, mene zanima onaj "Rim"... :/

--
"Svetog mi Haralampija!"
Go to Top of Page
Page: of 11 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.12 seconds. Snitz Forums 2000