forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 UVOZ I DISTRIBUCIJA ZAGORA BROJ 500!!!!
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 4

Toninho
Advanced Member



Croatia
3825 Posts

Member since 15/05/2004

Posted - 13/12/2006 : 23:06:03  Show Profile Show Extended Profile  Send Toninho a Private Message
što jes jes
Go to Top of Page

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 13/12/2006 : 23:24:27  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message
quote:
Originally posted by Dok Lester

hehe, tek sam sad vidio da su renky "oko sokolovo" i djole "onaj-koji-cita-izmedju-redova" vec odgovorili ;-))))


Djole se izuzeo iz diskusije. ;)

--
"Svetog mi Haralampija!"
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 14/12/2006 : 00:04:01  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message
quote:
Originally posted by Stockbrooker
Moj je profil tacan i ja sam prije imao nadimak Genij pa me neki "pametan moderator" izbacio


da,ja sam te izbacio,ali sam te nakon samo jednog dana i vratio...sigurno si opet neku glupost napravio pa te taj koji te po tko zna koji put izbacio,zaboravio vratiti...vrlo lako se može naci na "searchu" u svaštari zašto si bio izbacen...

...BEZ PINEZI I RIŠPETA RODILO SE DITE PUKA,IZ JUBAVI IZ DIŠPETA...
...i onda kad ne bude nas bilo,stripove ce citat' naše...
...KONTRA MRAKU KONTRA SILI,NARESLO JE KA IZ VODE I TRKALO DO SLOBODE...
Go to Top of Page

sonor
stripovi.com suradnik



Vatican City
3782 Posts

Member since 18/02/2006

Posted - 14/12/2006 : 00:13:23  Show Profile Show Extended Profile  Visit sonor's Homepage  Send sonor a Private Message
quote:
Originally posted by globinjo

quote:
Originally posted by Stockbrooker
Moj je profil tacan i ja sam prije imao nadimak Genij pa me neki "pametan moderator" izbacio


da,ja sam te izbacio,ali sam te nakon samo jednog dana i vratio...sigurno si opet neku glupost napravio pa te taj koji te po tko zna koji put izbacio,zaboravio vratiti...vrlo lako se može naci na "searchu" u svaštari zašto si bio izbacen...

...BEZ PINEZI I RIŠPETA RODILO SE DITE PUKA,IZ JUBAVI IZ DIŠPETA...
...i onda kad ne bude nas bilo,stripove ce citat' naše...
...KONTRA MRAKU KONTRA SILI,NARESLO JE KA IZ VODE I TRKALO DO SLOBODE...



Braco imaš ti mobitel?

It's in my hands, the sky, so bright
It's burning, it's for me to decide
If flames will reach heaven tonight
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 14/12/2006 : 00:25:30  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message
quote:
Originally posted by sonor
Braco imaš ti mobitel?


imam,i to dvašto ne znaci da se uvik mogu javitiposli se nisam sitija javit,jer sam bija u gužvi cili dan...a znaš li ti slati sms

...BEZ PINEZI I RIŠPETA RODILO SE DITE PUKA,IZ JUBAVI IZ DIŠPETA...
...i onda kad ne bude nas bilo,stripove ce citat' naše...
...KONTRA MRAKU KONTRA SILI,NARESLO JE KA IZ VODE I TRKALO DO SLOBODE...
Go to Top of Page

sonor
stripovi.com suradnik



Vatican City
3782 Posts

Member since 18/02/2006

Posted - 14/12/2006 : 00:26:54  Show Profile Show Extended Profile  Visit sonor's Homepage  Send sonor a Private Message
quote:
Originally posted by globinjo

quote:
Originally posted by sonor
Braco imaš ti mobitel?


imam,i to dvašto ne znaci da se uvik mogu javitiposli se nisam sitija javit,jer sam bija u gužvi cili dan...a znaš li ti slati sms

...BEZ PINEZI I RIŠPETA RODILO SE DITE PUKA,IZ JUBAVI IZ DIŠPETA...
...i onda kad ne bude nas bilo,stripove ce citat' naše...
...KONTRA MRAKU KONTRA SILI,NARESLO JE KA IZ VODE I TRKALO DO SLOBODE...



A ja racunan da još nisi naucija citat pa zato!
Javin ti se sutra popodne nešto!

It's in my hands, the sky, so bright
It's burning, it's for me to decide
If flames will reach heaven tonight
Go to Top of Page

Stockbrooker
Junior Member



Slovenia
420 Posts

Member since 09/12/2006

Posted - 14/12/2006 : 11:55:50  Show Profile Show Extended Profile  Send Stockbrooker a Private Message
quote:
Originally posted by big joco

quote:
Originally posted by Stockbrooker

Evo poštovani prijatelji našeg Zagora.Sledece godine 2007 mislim da u mesecu marcu(mart) pocetkom tog mijeseca (3 mijesec) ce izaci Zagor broj 500 sa naslovom Indijanska magija odnosno magica Indiana ili tako nešto.Ono što je najviše interesantno je to da ce to biti okrugli 500 broj.Ja sam iz Slovenije i kod mene možete svi oni koji niste u mogucnosti da nabavite taj 500 broj možete naruciti strip kod mene.Ako vas bude dovoljno zainteresiranih za taj strip ja cu otici u Italiju i nabaviti za svakog ko je zainteresiran po jedan ili više primjeraka,koliko god bude netko htio i poslati mu stripove na njegov domaci naslov.Tako da se ovdje javite svi koji ste zainteresirani pa da vidim koliko vas ima.Znam da je to broja 500 još tri mijeseca ali ipak ja sam se to sad setio i buduci da sam prvi svi koji ste zainteresirani možete se javiti vec sada,da vidim ima vas dovoljno da mi se isplati da idem u Italiju,da platim benzin,parking i poštanske troškove za sve vas.



ej, brez zamere, sam osvojil si naslov DEBIL LETA...ce nisi razumel, ti bom zadevo prevedel v hrvaški, srbski, italijanski in angleški jezik

////////////////////////////////////////////////////////
http://www.mojradio.com/discobooom/


PA koji sad problem ti imaš?Pa slušaj,ako ti se nešto ne svida ne moraš biti prost zbog toga.Stvarno ne znam šta je tako debilno u mom postu i moji ideji za nabavu tog stripa.A što se tice "Slovenackog jezika na tom forumu"-stvarno mi ide na živce,mislim ne volim citati slovenacki jezik na hrvatskom forumu,pošto svi ne znaju pricati Slovenacki jezik pa te zato molim da sve to lijepo prevedeš na hrvatski,i engleski i talijanski i možda još koji jezik kao što si se i ponudio da ceš uraditi.

Primam prijave za Originalni Italijanski Zagor broj 500-Uvoz i Distribucija!!
Go to Top of Page

Stockbrooker
Junior Member



Slovenia
420 Posts

Member since 09/12/2006

Posted - 14/12/2006 : 12:11:34  Show Profile Show Extended Profile  Send Stockbrooker a Private Message
quote:
Originally posted by globinjo

quote:
Originally posted by Stockbrooker
Moj je profil tacan i ja sam prije imao nadimak Genij pa me neki "pametan moderator" izbacio


da,ja sam te izbacio,ali sam te nakon samo jednog dana i vratio...sigurno si opet neku glupost napravio pa te taj koji te po tko zna koji put izbacio,zaboravio vratiti...vrlo lako se može naci na "searchu" u svaštari zašto si bio izbacen...

...BEZ PINEZI I RIŠPETA RODILO SE DITE PUKA,IZ JUBAVI IZ DIŠPETA...
...i onda kad ne bude nas bilo,stripove ce citat' naše...
...KONTRA MRAKU KONTRA SILI,NARESLO JE KA IZ VODE I TRKALO DO SLOBODE...


Ne bi da se svadam sa tobom Globinjo ali nisi u pravu,moglo bi se cak reci da si sasvim u krivu.Moj je zadnji topic bio Vila marija i svatko ga može ici procitati na svaštaru i procijeniti ako je to za ban sa foruma,onda nisi se ni potrudio da se potpišeš i objasniš zašto si zakljucao topic,tako da ja nisam ni znao zašto i za koliko dugo sam izbacen.Onda ja sam svaki dan (citaj SVAKI DAN!!!!) išao da se logujem i nisam mogao,onda sam prvo pomislio da sam izbacen za jedan tijedan,onda dva,tri,... dok nije prošao cijeli mijesec(CIJELI MIJESEC-pratiš li me ti-CIJELI MIJESEC!!!) iako sam od dana kad sam bio izbacen ( a da ja nisam ni znao zašto pošto si mi zakljucao topic bez objašnjenja i nisam ni znao da sam izbacen,ali mi je postalo jasno kad se nisam mogao login) i onda svaki dan isto i kad je prošlo mijesec dana ja isto tako nisam mogao da se vratim onda mi je dopizdilo i napravio sam novo ime i na novo se logirao a za svoj postupak sam objasnio na forumu i javio se Markosu.Nisam te cinkao,pošto nisam ni znao ko i zašto me izbacio i zaboravio na mene.KAžemm zaboravio zato što ja od dana kad sam bio izbacen pa do dana kad sam se nanovo registrirao nisam NI MOGAO DA SE VRATIM NA FORUM I NAPRAVIM NEKU GLUPOST!!!!! kako ti kažeš,zato ti kažem da si u krivu kad si to napisao o meni.ali kao što rekoh nije da se svadam sa tobom pošto ceš me opet izbaciti za bezveze kao prošli put i zaboraviti an mene,a sad lijepo molim da još jednom procitaš Vilu mariju i malo se zamisliš i da još šlag za na kraj,NIKAD E BAŠ NIKAD!!!!! nisam bio izbacen sa foruma i BAŠ NIKAD NI UPOZOREN sa strane moderatora tako da bi mi bar mogao dati jedno upozorenje prije nego si me izbacio i zakljucao mi topic,pošto nisam NIKAD!!!! pravio neke probleme i ovo mi je bilo prvo izbacivanje i nadam se i poslednje mada i to prvo izbacivanje nisam zaslužio.Svi smo mi ljudi i svi pravimo pogreške ali me bar poštedi ironije i sarkazma "da sam bio vracen i opet napravio neku glupost" pošto to nije istina i ne trebaš voditi osoban rat protiv mene i lagati samo da bi opravdao sebe.Možda jesi dobar i poštem moderator ali u mom primeru ti si napravio grešku i sad ne davaj grešku na mene.Ako se malo pošalim,ovo ide na tvoju savjest

Primam prijave za Originalni Italijanski Zagor broj 500-Uvoz i Distribucija!!
Go to Top of Page

Vid
Senior Member

Slovenia
1249 Posts

Member since 07/10/2004

Posted - 14/12/2006 : 12:38:24  Show Profile Show Extended Profile  Send Vid a Private Message
quote:
Originally posted by Stockbrooker

quote:
Originally posted by big joco

quote:
Originally posted by Stockbrooker

Evo poštovani prijatelji našeg Zagora.Sledece godine 2007 mislim da u mesecu marcu(mart) pocetkom tog mijeseca (3 mijesec) ce izaci Zagor broj 500 sa naslovom Indijanska magija odnosno magica Indiana ili tako nešto.Ono što je najviše interesantno je to da ce to biti okrugli 500 broj.Ja sam iz Slovenije i kod mene možete svi oni koji niste u mogucnosti da nabavite taj 500 broj možete naruciti strip kod mene.Ako vas bude dovoljno zainteresiranih za taj strip ja cu otici u Italiju i nabaviti za svakog ko je zainteresiran po jedan ili više primjeraka,koliko god bude netko htio i poslati mu stripove na njegov domaci naslov.Tako da se ovdje javite svi koji ste zainteresirani pa da vidim koliko vas ima.Znam da je to broja 500 još tri mijeseca ali ipak ja sam se to sad setio i buduci da sam prvi svi koji ste zainteresirani možete se javiti vec sada,da vidim ima vas dovoljno da mi se isplati da idem u Italiju,da platim benzin,parking i poštanske troškove za sve vas.



ej, brez zamere, sam osvojil si naslov DEBIL LETA...ce nisi razumel, ti bom zadevo prevedel v hrvaški, srbski, italijanski in angleški jezik

////////////////////////////////////////////////////////
http://www.mojradio.com/discobooom/


PA koji sad problem ti imaš?Pa slušaj,ako ti se nešto ne svida ne moraš biti prost zbog toga.Stvarno ne znam šta je tako debilno u mom postu i moji ideji za nabavu tog stripa.A što se tice "Slovenackog jezika na tom forumu"-stvarno mi ide na živce,mislim ne volim citati slovenacki jezik na hrvatskom forumu,pošto svi ne znaju pricati Slovenacki jezik pa te zato molim da sve to lijepo prevedeš na hrvatski,i engleski i talijanski i možda još koji jezik kao što si se i ponudio da ceš uraditi.

Primam prijave za Originalni Italijanski Zagor broj 500-Uvoz i Distribucija!!



Ce te že toliko moti slovenšcina na forumu in bi rad bral samo cisto hrvašcino, potem se pa tudi ti znebi srbizmov v svojem jeziku in piše slovenski namesto slovenacki. Navsezadnje je to hrvaški forum in tuji izrazi na njemu nimajo kaj poceti.
Go to Top of Page

sonor
stripovi.com suradnik



Vatican City
3782 Posts

Member since 18/02/2006

Posted - 14/12/2006 : 14:16:48  Show Profile Show Extended Profile  Visit sonor's Homepage  Send sonor a Private Message
naravno!

It's in my hands, the sky, so bright
It's burning, it's for me to decide
If flames will reach heaven tonight
Go to Top of Page

Stockbrooker
Junior Member



Slovenia
420 Posts

Member since 09/12/2006

Posted - 14/12/2006 : 18:03:51  Show Profile Show Extended Profile  Send Stockbrooker a Private Message
quote:
Originally posted by Vid

quote:
Originally posted by Stockbrooker

quote:
Originally posted by big joco

quote:
Originally posted by Stockbrooker

Evo poštovani prijatelji našeg Zagora.Sledece godine 2007 mislim da u mesecu marcu(mart) pocetkom tog mijeseca (3 mijesec) ce izaci Zagor broj 500 sa naslovom Indijanska magija odnosno magica Indiana ili tako nešto.Ono što je najviše interesantno je to da ce to biti okrugli 500 broj.Ja sam iz Slovenije i kod mene možete svi oni koji niste u mogucnosti da nabavite taj 500 broj možete naruciti strip kod mene.Ako vas bude dovoljno zainteresiranih za taj strip ja cu otici u Italiju i nabaviti za svakog ko je zainteresiran po jedan ili više primjeraka,koliko god bude netko htio i poslati mu stripove na njegov domaci naslov.Tako da se ovdje javite svi koji ste zainteresirani pa da vidim koliko vas ima.Znam da je to broja 500 još tri mijeseca ali ipak ja sam se to sad setio i buduci da sam prvi svi koji ste zainteresirani možete se javiti vec sada,da vidim ima vas dovoljno da mi se isplati da idem u Italiju,da platim benzin,parking i poštanske troškove za sve vas.



ej, brez zamere, sam osvojil si naslov DEBIL LETA...ce nisi razumel, ti bom zadevo prevedel v hrvaški, srbski, italijanski in angleški jezik

////////////////////////////////////////////////////////
http://www.mojradio.com/discobooom/


PA koji sad problem ti imaš?Pa slušaj,ako ti se nešto ne svida ne moraš biti prost zbog toga.Stvarno ne znam šta je tako debilno u mom postu i moji ideji za nabavu tog stripa.A što se tice "Slovenackog jezika na tom forumu"-stvarno mi ide na živce,mislim ne volim citati slovenacki jezik na hrvatskom forumu,pošto svi ne znaju pricati Slovenacki jezik pa te zato molim da sve to lijepo prevedeš na hrvatski,i engleski i talijanski i možda još koji jezik kao što si se i ponudio da ceš uraditi.

Primam prijave za Originalni Italijanski Zagor broj 500-Uvoz i Distribucija!!



Ce te že toliko moti slovenšcina na forumu in bi rad bral samo cisto hrvašcino, potem se pa tudi ti znebi srbizmov v svojem jeziku in piše slovenski namesto slovenacki. Navsezadnje je to hrvaški forum in tuji izrazi na njemu nimajo kaj poceti.


Pa ja ne razlikujem Hrvatski jezik od Srbskog,meni je to sve isto-nažalost,tako da ne treba da se hvataš za slamke,ali se barem trudim da me svi razumiju iako pomiješam ova dva jezika,uopšte ne znam razliku ali dosad si nitko nije bunio pa sam bio uvjeren da znam dobro Hrvatski,ali j..i ga


Primam prijave za Originalni Italijanski Zagor broj 500-Uvoz i Distribucija!!
Go to Top of Page

Stockbrooker
Junior Member



Slovenia
420 Posts

Member since 09/12/2006

Posted - 30/12/2006 : 22:51:57  Show Profile Show Extended Profile  Send Stockbrooker a Private Message
Evo tek toliko da mi ne padne u zaborav topic uvoz broja 500,još uvijek primam prijave na mail,tako da samo hrabro i želio bi iskoristiti priliku da svima poželim sretnu Novu godinu!!!!!!!!

Primam prijave za Originalni Italijanski Zagor broj 500-Uvoz i Distribucija!!
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22420 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 31/12/2006 : 00:14:55  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message
koliko prijava imaš do sad ?

Iz Vršca stiže glas, u vinu leži spas, ko vino ne pije, taj nek se ubije!!!
Go to Top of Page

big joco
Senior Member



Slovenia
1711 Posts

Member since 27/05/2003

Posted - 31/12/2006 : 10:49:01  Show Profile Show Extended Profile  Visit big joco's Homepage  Send big joco a Private Message
0?

////////////////////////////////////////////////////////
http://www.mojradio.com/discobooom/
Go to Top of Page

no1
Senior Member



Croatia
1322 Posts

Member since 16/06/2005

Posted - 31/12/2006 : 11:40:19  Show Profile Show Extended Profile  Send no1 a Private Message
Može dva komada!

Mogu se oduprijeti svemu osim iskušenju
Go to Top of Page

Stockbrooker
Junior Member



Slovenia
420 Posts

Member since 09/12/2006

Posted - 31/12/2006 : 11:46:28  Show Profile Show Extended Profile  Send Stockbrooker a Private Message
pa samo su mi se tri momka javila i jedan bi imao 2 stripa tako da nije bog zna što! pa se nadam da možda neki još nisu odlucili,pa da ce se odluciti maloprije nego strip uistinu izade tako da budem imao bar deset prijava za strip,mislio sam da ce to ljudi više "zagrliti" taj strip,ipak je to Zagor,ali tako ispada kao da sam ja jedan rijetkih i samo nešto gnjavim-a to nije moj namen,ja uistinu želim otici u italiju nabaviti stripove i poslati ih ljudima-ali ako nece onda bez veze da ih gnjavim sa time,ali mislim da ima još vremena pa da ce to kad stvarno strip izade možda ce tada neki odluciti da ipak žele taj strip,a ako ne onda ne-šta ja tu mogu

Primam prijave za Originalni Italijanski Zagor broj 500-Uvoz i Distribucija!!
Go to Top of Page

sdragan@
Senior Member



Western Sahara
1780 Posts

Member since 01/05/2005

Posted - 31/12/2006 : 17:33:08  Show Profile Show Extended Profile  Send sdragan@ a Private Message
quote:
Originally posted by Stockbrooker

pa samo su mi se tri momka javila i jedan bi imao 2 stripa tako da nije bog zna što! pa se nadam da možda neki još nisu odlucili,pa da ce se odluciti maloprije nego strip uistinu izade tako da budem imao bar deset prijava za strip,mislio sam da ce to ljudi više "zagrliti" taj strip,ipak je to Zagor,ali tako ispada kao da sam ja jedan rijetkih i samo nešto gnjavim-a to nije moj namen,ja uistinu želim otici u italiju nabaviti stripove i poslati ih ljudima-ali ako nece onda bez veze da ih gnjavim sa time,ali mislim da ima još vremena pa da ce to kad stvarno strip izade možda ce tada neki odluciti da ipak žele taj strip,a ako ne onda ne-šta ja tu mogu

Primam prijave za Originalni Italijanski Zagor broj 500-Uvoz i Distribucija!!


Ma sta se bre zajebavas sa ljudima...idi u italiju kupi sebi jedan primerak i jos desetak komada cisto za prodaju i njih povremeno pustis na aukcijama...veruj mi da ces ih prodati i ljudi ce ti jos biti zahvalni...ovako samo pravis budalu od sebe...na kraju mozes najebati i jos ce te proglasiti za lopova i sl...ma ko kome danas cini usluge...svuda vladaju samo interesi i novcana dobit.

"U vremenu satelita i svemirskih putovanja besmisleno odzvanjaju uvijek nova ratovanja"

Go to Top of Page

fumettisti
Senior Member

Croatia
2265 Posts

Member since 13/07/2002

Posted - 31/12/2006 : 17:55:50  Show Profile Show Extended Profile  Send fumettisti an ICQ Message  Send fumettisti a Private Message
A ja vise necu na taj nacin komentirati,Sdragane,ali ono sto je sam pisao i na kraju rekao da se javilo par osoba govori samo za sebe.Sto se tog broja samoga tice ja sam vec rezervirao par komada za sebe kao sto uvijek i cinim sa svim jubilarnim ili posebnim color izdanjima npr.kao zadnji izasli sa D.D. itd......
Go to Top of Page

Pavel
Senior Member

Croatia
1233 Posts

Member since 25/08/2005

Posted - 31/12/2006 : 18:33:57  Show Profile Show Extended Profile  Send Pavel a Private Message

Zainteresiran sam i ja. Ostavi mail pa se cujemo kad za to dode vrijeme.
Go to Top of Page

Stockbrooker
Junior Member



Slovenia
420 Posts

Member since 09/12/2006

Posted - 02/01/2007 : 12:59:30  Show Profile Show Extended Profile  Send Stockbrooker a Private Message
Svi koji ste zainteresirani možete mi se javiti na mail kojega imam u profilu ili na ovaj novi (stari) mail fidlerales@hotmail.com nije važno zato što su ta dva maila moja i oba dva pregledam,ovog kojeg sada imam u profilu imam samo zbog toga,zato što sam moram na novo da se registriram pošto sam bio za bezveze izbacen i nikad vracen kao genij pa sam morao da si napravim novi mail da sam se uopšte mogao ponovno registrirati,tako da imam sada dva maila

Primam prijave za Originalni Italijanski Zagor broj 500-Uvoz i Distribucija!!
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 02/01/2007 : 14:16:16  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
A možda je problem što ljudi ne znaju talijanski pa zato necu nabavljati?

Kad nas vidiš, ne bi rekao da možemo stvarati svjetove, zar ne?
Go to Top of Page

big joco
Senior Member



Slovenia
1711 Posts

Member since 27/05/2003

Posted - 02/01/2007 : 16:09:17  Show Profile Show Extended Profile  Visit big joco's Homepage  Send big joco a Private Message
ionako za Zagora ne trebaš znati italijansko...Bang, Uhhh, zum, Crash, Auuu, Aaaaaaaaaaa i slicne gluposti jednako znace na svim jezicima...

////////////////////////////////////////////////////////
http://www.mojradio.com/discobooom/
Go to Top of Page

wanderer
Advanced Member



United Arab Emirates
3489 Posts

Member since 18/08/2004

Posted - 02/01/2007 : 16:42:52  Show Profile Show Extended Profile  Send wanderer a Private Message
quote:
Originally posted by big joco

ionako za Zagora ne trebaš znati italijansko...Bang, Uhhh, zum, Crash, Auuu, Aaaaaaaaaaa i slicne gluposti jednako znace na svim jezicima...


a ko da jos neko i cita tesktove? svi samo gledaju slicice pa je onda u biti svejedno na kojem jeziku pise
Go to Top of Page
Page: of 4 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.19 seconds. Snitz Forums 2000