forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Reprinti Libellusovih izdanja - obavijest
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 7

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11085 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 28/02/2008 : 22:21:36  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message
@Marko
Heh... pecnija te L&R, jbga neš valjda sad to stavit u potpis nego... kažeš u Gigantima? Aj me uputi na neku od njegovih epizoda Martija jerbo se ne sicam da sam ih vidija. Doduše odavno ga pratim sporadicno ili možda Sicomoro radi na nekom drugom serijalu?

A Bernet... ma ono crtkanje na trenutke dozove Berneta. Malo cu usporediti pa postaviti primjer.
@Smola
Ljudi smo...
@Ante

"Zlocin je spomenuti reci "velikani" i "umetnost" u kontekstu sa Zagorom, veruj mi..." - Manhunter

Edited by - Renky on 28/02/2008 22:24:06
Go to Top of Page

ismolc34
Senior Member



Croatia
1146 Posts

Member since 01/09/2006

Posted - 28/02/2008 : 22:31:43  Show Profile Show Extended Profile  Visit ismolc34's Homepage  Send ismolc34 a Private Message
quote:
Originally posted by Renky

@Smola
Ljudi smo...





..u crnom ili?

...majka kretena je uvijek trudna...
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28980 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 28/02/2008 : 22:33:05  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
Pa on je crta cetvrti mm gigant, zar ne? Sicomoro crta i Magicnog i tamo je nesto bolji, mada je i tu zakurac. To njegovo crtkanje me nervira.

Trouble will find me
Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11085 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 28/02/2008 : 22:36:37  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message
Napisa si "...na MM gigantima..." pa san zbog toga mislija da radi i na regularnoj seriji na kojoj je bolji. Tako mi zvucalo. Eto primjera razlicitih ukusa, meni je odlican...

"Zlocin je spomenuti reci "velikani" i "umetnost" u kontekstu sa Zagorom, veruj mi..." - Manhunter
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10366 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 29/02/2008 : 22:15:55  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message
quote:
Originally posted by rocco21

Pitanje ze ekipu iz Libellusa:

Hocete li i u reprintima giganata povecati slike tako da dobijete veci broj stranica?



nevjerojatno, odakle ti te povjerljive informacije????
cilj je nadmasiti broj stranica nekih integrala i dosegnuti masu i energijsku ekvivalentnost od 0.3 kilotona
kad opiciš nekoga gigantom, da mu zazvoni tunguska 1908.

Ne upuštajte se u raspravu s budalama, spustit ce vas na svoju razinu, a potom vas zatuci iskustvom.
Go to Top of Page

Bardho
Senior Member

1943 Posts

Member since 10/04/2003

Posted - 29/02/2008 : 23:15:30  Show Profile Show Extended Profile  Send Bardho a Private Message
quote:
Originally posted by Renky

Napisa si "...na MM gigantima..." pa san zbog toga mislija da radi i na regularnoj seriji na kojoj je bolji. Tako mi zvucalo. Eto primjera razlicitih ukusa, meni je odlican...



I mene Je Sicomoro ugodno iznenadio. U MV je isto odlican.
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10366 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 03/03/2008 : 21:48:19  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message
gledam bas MV41, i osim teme koja je bas za mene, sicomoro je skroz skroz dobar... nije frisenda, jasno, ali... nekima debelo puse u brk...

Ne upuštajte se u raspravu s budalama, spustit ce vas na svoju razinu, a potom vas zatuci iskustvom.
Go to Top of Page

npetros2@htnet-dsl
Advanced Member



Papua New Guinea
3783 Posts

Member since 22/02/2006

Posted - 04/03/2008 : 17:48:20  Show Profile Show Extended Profile  Visit npetros2@htnet-dsl's Homepage  Send npetros2@htnet-dsl a Private Message
Cekaj, ti vec sad lektoriraš?
Inace, zbog njegovog crteža sam jedva procitao onog "kolekcionara". Bolestan crtež.

David Hayter: Legend is nothing but fiction, someone teels it, someone else remembers, everybody passes it on [/font=Trebuchet MS]
Solidus Snake: Brother, this is a whole different game from Liquid!

Don`t do lunch! That`s like the express lane to the friend zone!
-Ryan Reynolds-
Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11085 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 04/03/2008 : 17:53:06  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message
quote:
Originally posted by Curunir

gledam bas MV41, i osim teme koja je bas za mene, sicomoro je skroz skroz dobar... nije frisenda, jasno, ali... nekima debelo puse u brk...


Sicomoro mi je prvo ovogodišnje otkrice... ugodno

"Zlocin je spomenuti reci "velikani" i "umetnost" u kontekstu sa Zagorom, veruj mi..." - Manhunter
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10366 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 04/03/2008 : 21:22:13  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message
quote:
Originally posted by npetros2@htnet-dsl

Cekaj, ti vec sad lektoriraš?
Inace, zbog njegovog crteža sam jedva procitao onog "kolekcionara". Bolestan crtež.



ma ne. kad izadu, onda cu.

Ne upuštajte se u raspravu s budalama, spustit ce vas na svoju razinu, a potom vas zatuci iskustvom.
Go to Top of Page

Prodigy
Senior Member



Croatia
1801 Posts

Member since 01/12/2003

Posted - 06/03/2008 : 12:51:14  Show Profile Show Extended Profile  Send Prodigy a Private Message
quote:
Originally posted by Curunir

quote:
Originally posted by npetros2@htnet-dsl

Cekaj, ti vec sad lektoriraš?
Inace, zbog njegovog crteža sam jedva procitao onog "kolekcionara". Bolestan crtež.



ma ne. kad izadu, onda cu.





U nas svakakvih cudaka,ko kod Malnara!
Kak mozes lektorirat prije nego izadju,a? Pojasni ti to nama malo!

I'm not O.K.,you're not O.K. and that is O.K.!!!
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10366 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 24/03/2008 : 22:16:01  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message
evo, ja skoro gotov, a jos nisu izasli. bas cudno

Ne upuštajte se u raspravu s budalama, spustit ce vas na svoju razinu, a potom vas zatuci iskustvom.
Go to Top of Page

Porter
Advanced Member



Sweden
5874 Posts

Member since 01/08/2002

Posted - 03/04/2008 : 23:29:05  Show Profile Show Extended Profile  Send Porter a Private Message
Idem bas da vidim ko je taj Sicomoro,malo ste me zagolicali.
Sad vidi,,kolekcionar,,djeluje mi veliki karikaturista.
Inace Ortizov crtez mi lijepo djeluje!

Edited by - Porter on 03/04/2008 23:36:06
Go to Top of Page

elsauto
New Member

Germany
164 Posts

Member since 08/07/2005

Posted - 05/04/2008 : 12:15:08  Show Profile Show Extended Profile  Send elsauto a Private Message
kad ce ovo barem odprilike da znamo :) nemoze se vise cekati
da se popuni kolekcija s Gigantima
Go to Top of Page

Inferno
stripovi.com suradnik



Croatia
3752 Posts

Member since 19/01/2007

Posted - 05/04/2008 : 17:35:36  Show Profile Show Extended Profile  Send Inferno a Private Message
I ja se pridružujem onima koji misle da je Sicomorov crtež G-R-O-Z-A-N! Jedva sam procitao "Kolekcionara", koji je, btw, solidan strip (ukupna ocjena 72 %) (i sigurno bi bio još bolji da crta netko drugi).
Dobro, cak mogu proci (mrki) portreti Neda i Poea, ali ostatak je jedva podnošljiv.
Sicomoro je crtac amater, karikatursit... Crtež mu je izrazito bezdetaljan; nedorastao; zbrzan; neujednacen; estetski grozan; naporan; nerealistican (pogledajte samo one šešire); izostaje bilo kakav oblik sjencenja (potpuno bijele table); a da ne govorim o promašenom kadriranju i kompoziciji.
Možda je najbolja rijec: GREZO!
Kako ovako nešto primu u bonellija? --- a to se pitam ja koji sam dosta tolerantan prema (grotesknim) crtacima (da, svida mi se Chiarolla!)!
Kako vidim, pojavit ce se još samo jednom u MV-u. Srecom!! A, možda je tamo baš dobar, ko ce ga znat.

Mefisto je lik koji Texa spasava od kritika na pretjeranom realizmu.
Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 07/04/2008 : 09:30:53  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message
quote:
Originally posted by elsauto

kad ce ovo barem odprilike da znamo :) nemoze se vise cekati
da se popuni kolekcija s Gigantima



Odprilike? Do kraja godine...

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne
Go to Top of Page

elsauto
New Member

Germany
164 Posts

Member since 08/07/2005

Posted - 07/04/2008 : 15:09:53  Show Profile Show Extended Profile  Send elsauto a Private Message
quote:
Originally posted by Dado

quote:
Originally posted by elsauto

kad ce ovo barem odprilike da znamo :) nemoze se vise cekati
da se popuni kolekcija s Gigantima



Odprilike? Do kraja godine...



O.K. sasvim dovoljno znaci nece do kraja Maja
Go to Top of Page
Page: of 7 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.14 seconds. Snitz Forums 2000