forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 zagor almanah
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 3

---dp---
Advanced Member

17226 Posts

Member since 26/10/2001

Posted - 28/08/2008 : 16:56:34  Show Profile Show Extended Profile  Send ---dp--- a Private Message
Zato sam to i napisao, jos samo da ja pocnem da uzivam u almanasima... ali zaista
Go to Top of Page

weljko94
Advanced Member



Serbia
3015 Posts

Member since 08/02/2008

Posted - 28/08/2008 : 23:00:19  Show Profile Show Extended Profile  Send weljko94 a Private Message
Ovom koji kaže da je dobar. Ne znam je li najbolji jer mi je dobar bio i Bijeli vrac.

Nego, upravo citam Bosellijev Teritorij Komanca. Procitao sam 3 od 4 dijela i oduševljen sam. Osobno mi je to najbolja njegova prica za Zagora koju sam do sad procitao (a procitao sam vecinu, u svakom slucaju sve hvaljene). Iznenadilo me sad što sam vidio da je prošla nezamijeceno, tj. nema recenzije.

Što vi mislite o toj štoriji? Izvrsno! (OK, još moram procitati kraj, ali toliko ma zaokupila da sam stvarno oduševljen)
[/quote]


i meni se mnogo svideo taj zagor....ako se dobro secam poubijali su mu sve prijatelje zbog dvojice lovaca na bizone...jedan od prvih stripova u vishe delova(meni!),stvarno odlican


ON topic:ne znam za ovaj ali meni je najbolji prvi broj...tonkin ort4k nasao ribu

Tebi pripada kraljevstvo zaborava na cijim
granicama padaju sve maske,pa se tako prema tvojoj palati približavamo lišeni secanja, godina i kao bezimena bica ulazimo u božanski putir,nalik na kakvu vatrenu hostiju

Edited by - weljko94 on 28/08/2008 23:37:19
Go to Top of Page
Page: of 3 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.05 seconds. Snitz Forums 2000