forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Ultimate Zagor topic
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author  Topic Next Topic
Page: of 489

King Warrior
stripovi.com suradnik



22299 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 24/12/2009 : 19:07:17  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
ma dobro, nije mi cilj da se sada nesto kacim sa tobom,solim ti pamet ili bilo sta dokazujem, to je bilo kao sto rekoh usput i nesto sto mi je zapalo za oci i sigurno nisam jedini.Bez ljutnje
Go to Top of Page

Kit Carson
Advanced Member



Serbia
11593 Posts

Member since 19/11/2008

Posted - 24/12/2009 : 19:07:36  Show Profile Show Extended Profile  Send Kit Carson a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by King Warrior

Nego majstore, i ti bi mogao opet da se malo normalizujes, jer zadnje vrijeme si posvetio samo lupanju po Zagoru i manje-vise provocirianju njegovih fanova. Hebiga, te stvari su ispod tvog nivoa jer uzivas postovanje velikog dijela NAS forumasa i nije ti potrebno spustati se na nivo nekih isfrustiranih tipova koji ne nalaze drugi nacin da bi ispali face. Samo onako usput


Aaaaa, to tek kad batali coca-colu. Hi,hi,hi!

Ubrzajte Texa u koloru na 2 mesecno!
Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11090 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 24/12/2009 : 19:14:40  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by King Warrior

ma dobro, nije mi cilj da se sada nesto kacim sa tobom,solim ti pamet ili bilo sta dokazujem, to je bilo kao sto rekoh usput i nesto sto mi je zapalo za oci i sigurno nisam jedini.Bez ljutnje



Zašto bi se kačili? Pogotovo u ovo doba godine
Baš sam zadnjih dana i reagira na takve stvari "rečene usput" i usudija se javno komentirati. Ne, ne ljutim se... Samo bi volija da se ovaj forum vrati na stare "staze slave" argumentiranim i konstruktivnim pričama. Jedno je voliti nešto a drugo je biti slip pored zdravih očiju ( i razuma ). Ljubav je slipa, ali postoji i izum zvan naočale.

Usput, baci pogledn na topic o novom izdavaču bit će ti sve jasno.

"Zlocin je spomenuti reci "velikani" i "umetnost" u kontekstu sa Zagorom, veruj mi..." - Manhunter
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18747 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 24/12/2009 : 20:22:08  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
kad to kaže dilan onda valjda stoji...bolje gey nego stari švaler i kurbir, umjesto
da se uhvati Gruča juri neke takozvane klijentice a u slobodno vrijeme svira klarinet
i sastavlja lađu u boci...Koji glupan.Zagor je junak za sva vremena i sve svetonadzore.
Zato ga svi vole. Ima izuzetka ali ti su nevažni ko kap kiše kod potopa.

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

dilan kucko
Average Member



Montenegro
835 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 24/12/2009 : 20:31:05  Show Profile Show Extended Profile  Send dilan kucko a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by teller

kad to kaže dilan onda valjda stoji...bolje gey nego stari švaler i kurbir, umjesto
da se uhvati Gruča juri neke takozvane klijentice a u slobodno vrijeme svira klarinet
i sastavlja lađu u boci...Koji glupan.Zagor je junak za sva vremena i sve svetonadzore.
Zato ga svi vole. Ima izuzetka ali ti su nevažni ko kap kiše kod potopa.

svete rijechi!
Go to Top of Page

Solid Snake
Senior Member



Djibouti
2359 Posts

Member since 30/12/2003

Posted - 24/12/2009 : 22:07:09  Show Profile Show Extended Profile  Send Solid Snake a Private Message  Reply with Quote
[URL=http://img69.imageshack.us/i/zagorcentnario.jpg/][/URL]

Donio mi danas jedan drug iz Italije.
300 + stranica,HC,format manji od A4-veci od A5.
Go to Top of Page

---dp---
Advanced Member

17231 Posts

Member since 26/10/2001

Posted - 24/12/2009 : 22:12:05  Show Profile Show Extended Profile  Send ---dp--- a Private Message  Reply with Quote
Koje su price unutra, secam se da je negde pisalo da je "Put do smaragda"/"Stari sat"
Go to Top of Page

Ultras
Advanced Member



Serbia
10045 Posts

Member since 17/10/2008

Posted - 24/12/2009 : 22:18:35  Show Profile Show Extended Profile  Visit Ultras's Homepage  Send Ultras a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Solid Snake

Donio mi danas jedan drug iz Italije.
300 + stranica,HC,format manji od A4-veci od A5.




Lepo izgleda Jedna od najlepsih Ferijevih naslovnica.

Svet stripa - portal - instagram - blog - facebook - twitter
Go to Top of Page

Bruce Springsteen
Advanced Member



5545 Posts

Member since 28/10/2008

Posted - 24/12/2009 : 23:35:32  Show Profile Show Extended Profile  Send Bruce Springsteen a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Ultras

quote:
Originally posted by Solid Snake

Donio mi danas jedan drug iz Italije.
300 + stranica,HC,format manji od A4-veci od A5.




Lepo izgleda Jedna od najlepsih Ferijevih naslovnica.



I te kako lepo Slažem se za naslovicu
Go to Top of Page

Windwalker
Advanced Member



Croatia
4530 Posts

Member since 08/03/2008

Posted - 24/12/2009 : 23:42:10  Show Profile Show Extended Profile  Send Windwalker a Private Message  Reply with Quote
Već mi je dosta toga da svačega imamo u HC-u, samo Zagora nemamo.

Hoću Libellusovog Zagora, od prvog broja, u boji, s tvrdim koricama.

Mislim, ako može Tex, Zagor može 100 puta bolje.
Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11090 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 25/12/2009 : 04:58:56  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message  Reply with Quote
I sad kad bi ja napisa da ode netko ima problema sa dioptrijom ako ne vidi da je na ovom crtežu liva ruka veća a desna manja nego što bi tribalo biti. I uz skraćenje, zbog live ruke u prvom planu... i uz skraćenje preočito je da ne štima. Naravno razapeli bi me pa zato to neću napisati.

"Zlocin je spomenuti reci "velikani" i "umetnost" u kontekstu sa Zagorom, veruj mi..." - Manhunter
Go to Top of Page

---dp---
Advanced Member

17231 Posts

Member since 26/10/2001

Posted - 25/12/2009 : 06:07:13  Show Profile Show Extended Profile  Send ---dp--- a Private Message  Reply with Quote
Ferri je oduvek imao problema sa proporcijama i ja sam to nebrojeno puta napisao, ali ovo nije bas najbolji primer za to. Ima mnogo boljih i ociglednijih primera, takodje iz tih najboljih vremena kao i iz svih perioda, samo ih je negde vise a negde manje. U poslednje vreme ih je toliko i ti propusti su takvi da su poceli da bivaju ocigledni dok ih ranije niko nije ni primecivao.
Go to Top of Page

Checee
Advanced Member



China
3004 Posts

Member since 17/11/2008

Posted - 25/12/2009 : 06:10:36  Show Profile Show Extended Profile  Send Checee a Private Message  Reply with Quote
Jel smem da se nadovezem na ovo sto Renky 'nije napisao'? Dakle, ja nemam probleme sa dioptrijom. Leva je ruka veca a je desna manja nego sto bi trebalo biti, to je vidljivo iz aviona. I sa skracenjem i sa svim ostalim zakonitostima proporcija i perspektive, nista tu nije kako treba!
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18747 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 25/12/2009 : 07:54:33  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
lijeva ruka je izpružena naprijed in poduprta na skalu pa je ipak tu sve kako treba.
nije dioptrija problem več razumljevanje pozicijoniranje tijela u prostoru.

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

Opti
stripovi.com suradnik



Vatican City
4533 Posts

Member since 06/07/2009

Posted - 25/12/2009 : 09:05:56  Show Profile Show Extended Profile  Send Opti a Private Message  Reply with Quote
Također,jasno se vidi da je Ferri nacrtao Zagoru jedan atom više nego što ih ima čovjek njegove veličine.A i na 1628-toj vlasi na glavi sprijeda nacrtao je jednu bakteriju više.

Rindfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübert ragungsgesetz!!
Go to Top of Page

djukak
Senior Member



2918 Posts

Member since 28/04/2005

Posted - 25/12/2009 : 09:15:52  Show Profile Show Extended Profile  Send djukak a Private Message  Reply with Quote
Može li neko da mi pomogne i da mi prevede ovaj naslov IL FILTRO DIABOLICO.
Google prevodilac izbacuje neke nebuloze kao filtrirati... :)

Reč je o prvom naslovu iz ovih novih odabranih priča.
Ostale sam valjda uspešno pogodio:
Kamena kula LA TORRE DI PIETRA
Maska mržnje LA MASCHERA DELL' ODIO
Mučitelji GLI AGUZZINI
Velika prevara IL GRANDE INGANNO

They have money for wars, but can't feed the poor!

Allow me to introduce first, Makaveli the Don.

Edited by - djukak on 25/12/2009 09:28:21
Go to Top of Page

Opti
stripovi.com suradnik



Vatican City
4533 Posts

Member since 06/07/2009

Posted - 25/12/2009 : 09:49:36  Show Profile Show Extended Profile  Send Opti a Private Message  Reply with Quote
Filtro može biti i filter i mreža,ako se ne varam...

Rindfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübert ragungsgesetz!!
Go to Top of Page

Bardho
Senior Member

1943 Posts

Member since 10/04/2003

Posted - 25/12/2009 : 11:35:24  Show Profile Show Extended Profile  Send Bardho a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Renky

I sad kad bi ja napisa da ode netko ima problema sa dioptrijom ako ne vidi da je na ovom crtežu liva ruka veća a desna manja nego što bi tribalo biti. I uz skraćenje, zbog live ruke u prvom planu... i uz skraćenje preočito je da ne štima. Naravno razapeli bi me pa zato to neću napisati.



Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11090 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 25/12/2009 : 14:05:12  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by teller

lijeva ruka je izpružena naprijed in poduprta na skalu pa je ipak tu sve kako treba.
nije dioptrija problem več razumljevanje pozicijoniranje tijela u prostoru.



Hi hi hi

"Zlocin je spomenuti reci "velikani" i "umetnost" u kontekstu sa Zagorom, veruj mi..." - Manhunter
Go to Top of Page

Ultras
Advanced Member



Serbia
10045 Posts

Member since 17/10/2008

Posted - 25/12/2009 : 14:13:47  Show Profile Show Extended Profile  Visit Ultras's Homepage  Send Ultras a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Renky

I sad kad bi ja napisa da ode netko ima problema sa dioptrijom ako ne vidi da je na ovom crtežu liva ruka veća a desna manja nego što bi tribalo biti. I uz skraćenje, zbog live ruke u prvom planu... i uz skraćenje preočito je da ne štima. Naravno razapeli bi me pa zato to neću napisati.



i bolje sto nisi napisao

Nego, i ovde mu je leva ruka u prvom planu, pa se nesto mislim da nije levoruk


Svet stripa - portal - instagram - blog - facebook - twitter
Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11090 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 25/12/2009 : 14:16:13  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message  Reply with Quote
Iskreno, i ovdje... scena je dobra, ruka baš i ne. To Simon dobro zna.

"Zlocin je spomenuti reci "velikani" i "umetnost" u kontekstu sa Zagorom, veruj mi..." - Manhunter
Go to Top of Page

Ultras
Advanced Member



Serbia
10045 Posts

Member since 17/10/2008

Posted - 25/12/2009 : 14:23:50  Show Profile Show Extended Profile  Visit Ultras's Homepage  Send Ultras a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by lwood

a ova ima različite sise




Svet stripa - portal - instagram - blog - facebook - twitter
Go to Top of Page

Solid Snake
Senior Member



Djibouti
2359 Posts

Member since 30/12/2003

Posted - 25/12/2009 : 15:05:43  Show Profile Show Extended Profile  Send Solid Snake a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ---dp---

Koje su price unutra, secam se da je negde pisalo da je "Put do smaragda"/"Stari sat"




Go to Top of Page

Bruce Springsteen
Advanced Member



5545 Posts

Member since 28/10/2008

Posted - 25/12/2009 : 21:50:48  Show Profile Show Extended Profile  Send Bruce Springsteen a Private Message  Reply with Quote
Iz podforuma "Popisi, biografije, bibliografije", topic "Zagorove priče..."

quote:
Originally posted by profesor-inz

Svaka čast majstore, primetio sam samo da nemaš maxije...



Hvala druže Što se tiče Maxija još hronološki nisu došli na red na tom spisku, ali uskoro ću postaviti još dopunjeniji spisak
Go to Top of Page

profesor-inz
Advanced Member



4204 Posts

Member since 27/11/2008

Posted - 25/12/2009 : 22:01:05  Show Profile Show Extended Profile  Send profesor-inz a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Bruce Springsteen

Iz podforuma "Popisi, biografije, bibliografije", topic "Zagorove priče..."

quote:
Originally posted by profesor-inz

Svaka čast majstore, primetio sam samo da nemaš maxije...



Hvala druže Što se tiče Maxija još hronološki nisu došli na red na tom spisku, ali uskoro ću postaviti još dopunjeniji spisak

Ukapirao sam to kasnije, svaka čast, tu vrstu popisa sa celovitim pričama nismo još imali...
Go to Top of Page
Page: of 489  Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 1.09 seconds. Snitz Forums 2000