forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - site
 Prijedlozi, komentari, kritike
 Carevo novo ruho
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 26

King Warrior
stripovi.com suradnik



22288 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 25/12/2009 : 17:33:22  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Emir Pasanovic


E da. Ima već neko vrijeme kako mi ovo zna pasti na pamet, no kad god se vidimo ne stignem te pitati: kako tačno ja da postanem stripovi.com suradnik?


Kao i na svokom drugom poslu: Ulizuj se sefu!

Znas ono, nekoliko toplih rijeci, cvijece za rodjendan itd... (smajlija nikad dosta kod ovakvih stvari)
Go to Top of Page

docA
Advanced Member



8104 Posts

Member since 14/09/2008

Posted - 25/12/2009 : 17:33:32  Show Profile Show Extended Profile  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Barker

a kako se odredjuje reputacija?



To je broj pozitivnih/negativnih/neutralnih komentara vezanih za aukcije...

Edit: otvarm po sest topika a ne refreshujem, pa lupam k'o da sam ja nadlezan za ovakve odgovore..

Edited by - docA on 25/12/2009 17:37:02
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29189 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 25/12/2009 : 17:37:29  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Opti
Nego,što je ono s online stripovima?Koji god strip da kliknem,bili to Martina Mjesec ili Sob sa sobom,ništa se ne otvara.To je nešto u vezi s mojim kompjuterom ili jednostavno ne radi?


Još to nisam napravio, to ću dodati čim stignem

Trouble will find me
Go to Top of Page

Emir Pasanovic
stripovi.com suradnik

Bosnia and Herzegovina
6221 Posts

Member since 10/06/2002

Posted - 25/12/2009 : 17:42:08  Show Profile Show Extended Profile  Visit Emir Pasanovic's Homepage  Send Emir Pasanovic a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos
Koliki razmak? Posalji skrinšot, da vidim. Koliki ti monitor uopće imaš?:)

http://yfrog.com/5bstripovij
1280x800
quote:

Kako da postaneš suradnik? Počni pisati tekstove, recenzije, vijesti...:)


Aha. Tri teksta o strip junacima i dvije recenzije još uvijek nisu dovoljne...
Go to Top of Page

Emir Pasanovic
stripovi.com suradnik

Bosnia and Herzegovina
6221 Posts

Member since 10/06/2002

Posted - 25/12/2009 : 17:53:17  Show Profile Show Extended Profile  Visit Emir Pasanovic's Homepage  Send Emir Pasanovic a Private Message  Reply with Quote
Meni su i ove slike too much (ostavio bi ih na home pageu, ali su u samom tekstu viška), ali šta je tu je...
Jel mi se čini ili sam neke od ovih tekstova pod istim naslovom do prije samo nekoliko dana mogao vidjeti na SMG! ?
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29189 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 25/12/2009 : 18:02:17  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Emir Pasanovic

quote:
Originally posted by Markos
Koliki razmak? Posalji skrinšot, da vidim. Koliki ti monitor uopće imaš?:)

http://yfrog.com/5bstripovij
1280x800


Ah, 15'' widescreen. A cuj. Sto je, tu je. Inače, razmak je tu takav jer je na svim stranicama isti, a i taj tekst moze biti puno veći. Ponekad zna biti malo previse prazno, ali to nije tako strasno.

quote:

Kako da postaneš suradnik? Počni pisati tekstove, recenzije, vijesti...:)


Aha. Tri teksta o strip junacima i dvije recenzije još uvijek nisu dovoljne...
[/quote]
Ako se dobro sjecam, uvjet je bio 4 teksta i/ili 8 recenzija.

Trouble will find me
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29189 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 25/12/2009 : 18:03:25  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Emir Pasanovic

Meni su i ove slike too much (ostavio bi ih na home pageu, ali su u samom tekstu viška), ali šta je tu je...


Meni ih je žao "baciti" jednom kad vijest ode s naslovnice. Dekorativno dobro dođu.

quote:
Originally posted by Emir Pasanovic
Jel mi se čini ili sam neke od ovih tekstova pod istim naslovom do prije samo nekoliko dana mogao vidjeti na SMG! ?


Nemam pojma, koje?

Trouble will find me
Go to Top of Page

kandraks
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3912 Posts

Member since 16/03/2009

Posted - 25/12/2009 : 18:09:53  Show Profile Show Extended Profile  Send kandraks a Private Message  Reply with Quote
Pohvale i od mene za novi izgled sajta!Ovako na prvi pogled mi izgleda odlicno...

Dagda, Gospodaru Noci, obasjaj svoga slugu jer on ce zlatnim srpom Druida ubrati Svetu Imelu koja otvara Vrata Nadnaravnog Svijeta...Vrata koja vode do Bogova!!!
Go to Top of Page

Bob Rok
Advanced Member



4922 Posts

Member since 11/03/2009

Posted - 25/12/2009 : 18:11:38  Show Profile Show Extended Profile  Send Bob Rok a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos

quote:
Originally posted by Bob Rok

Markose, odlican je houm. Promena na bolje... Imas jednu gramaticku gresku, na aukcije pise moji podaTci... Trebalo bi bez t


Mislim da je u našem pravopisu sada pravilno "tci".


Stvarno? Nikad ne bih rekao. Onda sve u redu. Odlicno dizajniran sajt

Ja se zovem El-Muhammed, iz plemena starih Azra, sto za ljubav zivot gube i umiru kada ljube.

Edited by - Bob Rok on 25/12/2009 18:14:09
Go to Top of Page

Inferno
stripovi.com suradnik



Croatia
3752 Posts

Member since 19/01/2007

Posted - 25/12/2009 : 18:12:34  Show Profile Show Extended Profile  Send Inferno a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos

quote:
Originally posted by Opti

Samo jedna molba...
Neka se vrati ono da su ocjene iznad 90% napisane crvenim slovima

to je to


Sorry, morat ćeš se naviknuti na zelene:)


I meni je bilo prvo zapelo za oko to što najviše ocjene više nisu crvene. A onda sam shvatio da bi posebno glupo bilo da su jedinice zelene, odnosno, hm, "ugodne" boje. Tako da je meni ovo dobra promjena, samo je stvar navike...

Nije zamjerka, već samo onako pitam sviju vas što mislite o bojama kod "zanimljivosti" - zelenkasta i bijela. Bi li možda bolje došao neki uočljiviji kontrast ili je i ovako dobro?

Inače, imate hrpu novih stvari samo čačkajte...
Neke od njih:
-Prostor za tekstove o edicijama, autorima i izdavačima.
-Pretraživanje po autoru (+ domaće/strano izdanje)!!!
-Ikone na aukcijama
-Avatari na komentarima
-Pretraživač stripova.com u vrvoljku
-Korelacijske liste
-Veći info za izdanja i naslovnice
-Dotjerane statistike za receke i komentare (po osobi, po junaku itd...)
-Datum objave recke unutar iste i ostale male sitnice
-Menu koji "ne biži".
-Vijesti i naslovnice
-Prosječna ocjena pojedinih ocjenivačkih kategorija.
-itd.



Mefisto je lik koji Texa spasava od kritika na pretjeranom realizmu.
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29189 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 25/12/2009 : 18:16:26  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by lwood

aukcije su bolje nego prije.jedino iman zamjerku da su mogli bit veći /podebljani fontovi.
nekako su premali


Na listama? Stvar navike, rekao bih.

Trouble will find me
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 25/12/2009 : 18:51:38  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
Zar se nikome ne čini da su nove aukcije drastično sporije od starih. Ili je to samo kod mene...

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 25/12/2009 : 19:06:45  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by lwood

meni se čini da su čak i brže nego prije
očito je greška kod tebe


Sa explorerom ide nekih 5 puta sporije nego ranije.
Sa operom ne ide nikako.
Shit.
Forum ide brzo kao i do sada...

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page

morrison
Advanced Member



Serbia
5142 Posts

Member since 29/01/2008

Posted - 25/12/2009 : 19:07:48  Show Profile Show Extended Profile  Send morrison a Private Message  Reply with Quote
Ok je novo ruho, trebace mi malo vremena da se naviknem, ali "svaka promena je dobra".

There ain't no grave gonna hold my body down.
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29189 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 25/12/2009 : 19:14:56  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Obi-wan

quote:
Originally posted by lwood

meni se čini da su čak i brže nego prije
očito je greška kod tebe


Sa explorerom ide nekih 5 puta sporije nego ranije.
Sa operom ne ide nikako.
Shit.
Forum ide brzo kao i do sada...


Probaj učitati istu stranicu na aukcijama dvaput i javi da li ce se brze ucitavati.
tj. cek... ti nisi na ADSL-u, nego na modemu? Onda, da, sve je puno sporije, sigurno, stranice su puno teze.

Trouble will find me
Go to Top of Page

elva
Junior Member

391 Posts

Member since 22/01/2006

Posted - 25/12/2009 : 19:34:55  Show Profile Show Extended Profile  Send elva a Private Message  Reply with Quote
Meni se sviđa ova promjena.Kažu da je 80%čovjeka u navikama,čim sam shvatio da je ovo novo ruho,isti trenutak mi je pofalilo staro ruho.:-)
Ali ovo je objektivno bolje,preglednije sa nekim novim rješenjima dostupnosti informacije vezane za strip.Prvenstveno mislim na rubriku enciklopedija,odlično!
Ima tu još stvari koje treba vidjeti di šta točno stoji.
I ja imam ADSL,i sa explorerom ide puno sporije,da ne kažem nikako.Nije do toga da se učita prvi put,pa će sljedeći ići brže.Meni ide jako sporo.
Tako da moram koristiti Mozillu koju baš i ne volim.
Ipak mislim da riješenje sa aukcijama nije baš najsretnije.Kao šta je rekao čini mi se jaki,bilo bi dobro kad bi se broj ponuda i dostignuta cijena stripa nekako naglasila drugom bojom.
Ovako je font malih pisanih slova dosta mali a i ako je u jednoj boji,a skrola se s vrha do dna stranice,lako previdi(malo je zamorno držati pažnju).
To je možda najbitnije ako neko prati svoje aukcije,prodaje,kupnje a i aukcije koje pratite.
I još jedna stvar,prije bi na svakoj stranici recimo svojih aukcija koje prodaješ imao sumu novaca koje su u trenutnoj prodaji,kupnji,više toga nema.Namjerno,slučajno?
I mogao si svoje aukcije listati u više stranica,ali si mogao staviti i SVE svoje aukcije,i na kraju bi ti se ispisao suma sumarum stripova koje imaš u prodaji,kupnji.
Jel to završno rješenje?

Ja ili drugi,razlike su to posrijedi.
Pa ti kontaj sada,šta je sve to šta nas djeli.
Go to Top of Page

Archy
stripovi.com suradnik



Croatia
1448 Posts

Member since 27/11/2008

Posted - 25/12/2009 : 19:37:09  Show Profile Show Extended Profile  Send Archy a Private Message  Reply with Quote
Novi dizajn je MRCINSKI!!!

Fantastično. Još nisam čačko okolo, ali mi se vizualno jako sviđa.

Hoće li se i forum uskoro mjenjati? Na forumu fali dosta stvari, recimo nema gumba da te prebaci direktno na nove komentare, pretraživanje je sporo i tak. Super bi bilo kad bi i forum imao fiksnu rezoluciju, jer mi se na widescreenu rastegne preko cijelog ekrana.

Inače, još jednom pohvale za dizajn stranice. Stvarno je vrhunski.

No sikiriki
Go to Top of Page

elva
Junior Member

391 Posts

Member since 22/01/2006

Posted - 25/12/2009 : 19:41:06  Show Profile Show Extended Profile  Send elva a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by elva

Meni se sviđa ova promjena.Kažu da je 80%čovjeka u navikama,čim sam shvatio da je ovo novo ruho,isti trenutak mi je pofalilo staro ruho.:-)
Ali ovo je objektivno bolje,preglednije sa nekim novim rješenjima dostupnosti informacije vezane za strip.Prvenstveno mislim na rubriku enciklopedija,odlično!
Ima tu još stvari koje treba vidjeti di šta točno stoji.
I ja imam ADSL,i sa explorerom ide puno sporije,da ne kažem nikako.Nije do toga da se učita prvi put,pa će sljedeći ići brže.Meni ide jako sporo.
Tako da moram koristiti Mozillu koju baš i ne volim.
Ipak mislim da riješenje sa aukcijama nije baš najsretnije.Kao šta je rekao čini mi se jaki,bilo bi dobro kad bi se broj ponuda i dostignuta cijena stripa nekako naglasila drugom bojom.
Ovako je font malih pisanih slova dosta mali a i ako je u jednoj boji,a skrola se s vrha do dna stranice,lako previdi(malo je zamorno držati pažnju).
To je možda najbitnije ako neko prati svoje aukcije,prodaje,kupnje a i aukcije koje pratite.
I još jedna stvar,prije bi na svakoj stranici recimo svojih aukcija koje prodaješ imao sumu novaca koje su u trenutnoj prodaji,kupnji,više toga nema.Namjerno,slučajno?
I mogao si svoje aukcije listati u više stranica,ali si mogao staviti i SVE svoje aukcije,i na kraju bi ti se ispisao suma sumarum stripova koje imaš u prodaji,kupnji.
Jel to završno rješenje?



E da,i kad ideš na moje aukcije,ako imaš više stranica aukcija,samo pri vrhu ima prethodna,sljedeća stranica.
Bilo bi dobro kad bi bila ta mogućnost i na dnu stranice da se ne moraš svaki put vraćati na vrh stranice da bi prebacio na sljedeću...

Ja ili drugi,razlike su to posrijedi.
Pa ti kontaj sada,šta je sve to šta nas djeli.
Go to Top of Page

kiky
stripovi.com suradnik



7363 Posts

Member since 17/07/2003

Posted - 25/12/2009 : 19:46:17  Show Profile Show Extended Profile  Visit kiky's Homepage  Send kiky a Private Message  Reply with Quote
Zašt mi se pojavljuju DC junaci na houmpejđu?
Može neko da sredi taj bug?
Go to Top of Page

Panon
Senior Member



2656 Posts

Member since 16/08/2007

Posted - 25/12/2009 : 19:55:30  Show Profile Show Extended Profile  Send Panon a Private Message  Reply with Quote
Sviđa mi se novi dizajn, eto sad sam malo prošvrljao po recenzijama i enciklopediji.
Malo će se većini u početku biti teško priviknut se na novi dizajn i gdje se šta nalazi, al neće bit problema. Samo ne mijenjajte dizajn foruma, to ne bih preživio
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
25107 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 25/12/2009 : 19:57:28  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by kiky

Zašt mi se pojavljuju DC junaci na houmpejđu?
Može neko da sredi taj bug?




Hteo bi Marvel???

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17749 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 25/12/2009 : 20:01:10  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
jaoj nisam ni vidio jer direkt idem na forum :D

cestitamooo

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
25107 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 25/12/2009 : 20:01:18  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by King Warrior

Maus najcitanija recka???



A tek druga najčitanija...

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29189 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 25/12/2009 : 20:05:00  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by elva
I ja imam ADSL,i sa explorerom ide puno sporije,da ne kažem nikako.Nije do toga da se učita prvi put,pa će sljedeći ići brže.Meni ide jako sporo.


Ne znam, ja sam sve probavao i sa operom i safarijem i firefoxom i explorerom i sve mi radi normalno. Koji IE imas? 6, 7 ili 8?
Hm. A sad mi je jasno zasto ti ide sporo. Na moje aukcije->prodaja->imas trenutno 700+ aukcija. Pa kako nece biti sporo??? Sad sam to stavio na 100:), sto je ionako limit.

quote:
Originally posted by elva
Ipak mislim da riješenje sa aukcijama nije baš najsretnije.Kao šta je rekao čini mi se jaki,bilo bi dobro kad bi se broj ponuda i dostignuta cijena stripa nekako naglasila drugom bojom.
Ovako je font malih pisanih slova dosta mali a i ako je u jednoj boji,a skrola se s vrha do dna stranice,lako previdi(malo je zamorno držati pažnju).
To je možda najbitnije ako neko prati svoje aukcije,prodaje,kupnje a i aukcije koje pratite.


OK, vidjet cu što se tu moze napraviti. Nije problem dodati boje/masna slova u "moje aukcije-> prodaja / kupovina", jaki je to htio na svim aukcijama, na listama, sto mi nema smisla.


quote:
Originally posted by elva
I još jedna stvar,prije bi na svakoj stranici recimo svojih aukcija koje prodaješ imao sumu novaca koje su u trenutnoj prodaji,kupnji,više toga nema.Namjerno,slučajno?
I mogao si svoje aukcije listati u više stranica,ali si mogao staviti i SVE svoje aukcije,i na kraju bi ti se ispisao suma sumarum stripova koje imaš u prodaji,kupnji.
Jel to završno rješenje?


Nije završno rješenje, naravno, ništa nije zapisano u kamenu:) Maknuo sam "sve", baš iz ovog razloga kojeg si naveo - jer kad netko stavi "sve", a toga ima par stotina/tisuca, onda se poslije buni da mu sve radi sporo, a da ne govorim o opterecenju na server. No, to cu rijesiti na drugi način, nekom vrstom semafora koji će ti reci nesto tipa "Prodajem: 500, prodano: 43, sve skupa:456kn"

Trouble will find me
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29189 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 25/12/2009 : 20:06:34  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Archy
Hoće li se i forum uskoro mjenjati? Na forumu fali dosta stvari, recimo nema gumba da te prebaci direktno na nove komentare, pretraživanje je sporo i tak. Super bi bilo kad bi i forum imao fiksnu rezoluciju, jer mi se na widescreenu rastegne preko cijelog ekrana.


Naravno da ima gumb za nove komentare, na popisu topica imas kolonu "last post" i kraj imena korisnika stoji i mala strelica. Na to kliknes i to te vodi na last post.

Pretrazivanje je sporo jer se ne brisu stari topici.

Trouble will find me
Go to Top of Page
Page: of 26 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.31 seconds. Snitz Forums 2000