forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - site
 Prijedlozi, komentari, kritike
 Carevo novo ruho
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 26

Mhejl
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
4066 Posts

Member since 26/04/2009

Posted - 26/12/2009 : 10:40:37  Show Profile Show Extended Profile  Send Mhejl a Private Message  Reply with Quote
Želio bih da pohvalim Markosa i sve druge ljude koji su mu pomagali. Svaka čast, dizajn je odličan!
Go to Top of Page

Opti
stripovi.com suradnik



Vatican City
4533 Posts

Member since 06/07/2009

Posted - 26/12/2009 : 10:41:35  Show Profile Show Extended Profile  Send Opti a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos

quote:
Originally posted by Opti

Uh...Što više gledam novi sajt to mi je više neugledniji.Dobro da idem direktno na forum.


A žao mi je, stvar ukusa, pretpostavljam, ali nekako mi je nepojmljivo da je nekome stara verzija bila ljepša. Ne da je bila loša, ali ljepša sigurno nije bila.


Ne kažem da je ružna,ali sam jednostavno naviknut na stari.Nostalgija...
Ali dizajn recenzija je 5000 puta bolji,kao i vijesti na home-u.
Svaka čast!

Rindfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübert ragungsgesetz!!
Go to Top of Page

Nostromo
Junior Member



Croatia
476 Posts

Member since 16/12/2008

Posted - 26/12/2009 : 10:56:53  Show Profile Show Extended Profile  Send Nostromo a Private Message  Reply with Quote
Izvrstan novi sajt! Moderno, atraktivno i pregledno. Do sada sam išao direktno na forum kao i većina ostalih i pretpostavljam da stari izgled nije mogao privući slučajne namjernike da detaljnije istraže sajt. Sad sve izgleda svjetski.

There Is a Light That Never Goes Out
Go to Top of Page

Opti
stripovi.com suradnik



Vatican City
4533 Posts

Member since 06/07/2009

Posted - 26/12/2009 : 11:01:28  Show Profile Show Extended Profile  Send Opti a Private Message  Reply with Quote
BTW prvi put vidim ovo na pollovima gdje se može izabrati tko da sve glasuje:
a)everyone
b)members only
To je nešto novo ili ja to nikad prije nisam primijetio?

Rindfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübert ragungsgesetz!!
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 26/12/2009 : 11:14:54  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos

Sorry, ali ... IE 6.0 je najgore smeće od browsera koje se ikad pojavilo i zbog kojeg sam potrosio more i more zivaca i sati da bi natjerao sajt da se dobro prikazuje i na njemu. Na mom stroju IE radi malo sporije, ali radi dobro. Vjerojatno je kod tebe u pitanju kombinacija starog kompjutera i starih browsera pa se sve vuce. Sto da ti kazem - koristi Firefox ili upgrejdaj operu ili ie. Ja imam zadnju Operu i sve radi kao podmazano. IE 7 i 8 isto.


Da bit će da je vrijeme za određena unapređenja.
Pa ću tako i uraditi, hvala.

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page

Archy
stripovi.com suradnik



Croatia
1448 Posts

Member since 27/11/2008

Posted - 26/12/2009 : 11:17:28  Show Profile Show Extended Profile  Send Archy a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos

quote:
Originally posted by Archy
Hoće li se i forum uskoro mjenjati? Na forumu fali dosta stvari, recimo nema gumba da te prebaci direktno na nove komentare, pretraživanje je sporo i tak. Super bi bilo kad bi i forum imao fiksnu rezoluciju, jer mi se na widescreenu rastegne preko cijelog ekrana.


Naravno da ima gumb za nove komentare, na popisu topica imas kolonu "last post" i kraj imena korisnika stoji i mala strelica. Na to kliknes i to te vodi na last post.

Pretrazivanje je sporo jer se ne brisu stari topici.



Ali ta te strelica prebaci na zadnji upisani post, a ne na zadnji post od tvog posjeta. Onda u principu moraš tražiti gdje si stao i tako to.

No sikiriki
Go to Top of Page

dsormaz1
Advanced Member



13143 Posts

Member since 28/04/2002

Posted - 26/12/2009 : 11:50:46  Show Profile Show Extended Profile  Send dsormaz1 a Private Message  Reply with Quote
Meni je super ovaj novi dizajn. Svaka čast na trudu.
Neki su možda razočarani, ali to je više stvar navike. Malo promjena ne škodi.
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
25107 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 26/12/2009 : 11:58:37  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Obi-wan

quote:
Originally posted by Markos

Sorry, ali ... IE 6.0 je najgore smeće od browsera koje se ikad pojavilo i zbog kojeg sam potrosio more i more zivaca i sati da bi natjerao sajt da se dobro prikazuje i na njemu. Na mom stroju IE radi malo sporije, ali radi dobro. Vjerojatno je kod tebe u pitanju kombinacija starog kompjutera i starih browsera pa se sve vuce. Sto da ti kazem - koristi Firefox ili upgrejdaj operu ili ie. Ja imam zadnju Operu i sve radi kao podmazano. IE 7 i 8 isto.


Da bit će da je vrijeme za određena unapređenja.
Pa ću tako i uraditi, hvala.




Obi, koristiš IE6??


Krajnje je vreme da otkriješ opciju "update".
Zezam se, ja koristim firefox, zbog onih silnih aplikacija koje mogu da se dodaju u browser. Isprobao sam sve moguće i nemoguće browsere, i preporučio bih ti da isprobaš Chrome browser. Izgledom podseća na IE, ali je ubedljivo najbrži od svih browsera. Pokuđaj, mislim da ćeš biti prijatno iznenađen. Ukoliko ipak želiš da ostaneš pri IE, slobodno ukucaj u google "IE8 download", i uživaj.

Ja aukcije skoro nikad ne posećujem, sad sam isprobao sa IE, i u odnosu na ostale linkove na sajtu (vesti, recenzije..) se otvaraju nešto sporije, u pravu si. Dok mi se ostali linkovi otvaraju "trenutno", za aukcije treba, recimo dve-tri sekunde. U firefoxu je razlika još veća.

Pokušaj sa ostalim browserima, mislim da ćeš primetiti razliku.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29190 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 26/12/2009 : 12:06:06  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
Aukcije su, uz pretrazivanje foruma i aukcija, uvjerljivo najzahtjevniji dio sajta i normalno da se malo sporije otvaraju. Ali dvije-tri sekunde nikako nije sporo.
Inace, slazem se za Chrome.

Trouble will find me
Go to Top of Page

Emir Pasanovic
stripovi.com suradnik

Bosnia and Herzegovina
6221 Posts

Member since 10/06/2002

Posted - 26/12/2009 : 12:10:52  Show Profile Show Extended Profile  Visit Emir Pasanovic's Homepage  Send Emir Pasanovic a Private Message  Reply with Quote
Hehehe, moraš se diviti ovim google ads ciljanim reklamama. Nisam ranije vidio nova mjesta za reklame jer ih Firefox ne pokazuje, ali sam sad kako ste počeli preporučati Obi Wanu otišao u Chrome i vidio preporuke kako "tražiti samca preko be2" i izgraditi kuću s "opekom perotherm!".
Ček da vidim šta još ima... novagod.com, OSCE misija u BiH , neki kineski proizvodi... i steel sheet strips.
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
25107 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 26/12/2009 : 12:10:54  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
Nisam ni mislio da je to vreme sporo samo po sebi, već da otvaranje aukcija ide dve-tri sekunde duže :).
Ne znam koliko brz internet ima Obi, pa je moguće da kod njega to ide još sporije (manja brzina konekcije u kombinaciji sa đubretom zvanim IE6).
Mislim da je IE6 bio taj koji me je nagnao da krenem da koristim Netscape, a kasnije i Firefox.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 26/12/2009 : 13:01:01  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by manhunter

Nisam ni mislio da je to vreme sporo samo po sebi, već da otvaranje aukcija ide dve-tri sekunde duže :).
Ne znam koliko brz internet ima Obi, pa je moguće da kod njega to ide još sporije (manja brzina konekcije u kombinaciji sa đubretom zvanim IE6).
Mislim da je IE6 bio taj koji me je nagnao da krenem da koristim Netscape, a kasnije i Firefox.


Instalirao IE 8. Sada je sve puno bolje. Hvala.
Inače, ne volim puno mjenjati jer ako nešto zeznem, nemam nikoga u selu da mi pomogne.
Može li se i nova opera isto tako skinuti sa interneta?

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
25107 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 26/12/2009 : 13:04:14  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote

Može, naravno. Aktuelna verzija ti je 10.10.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

Emir Pasanovic
stripovi.com suradnik

Bosnia and Herzegovina
6221 Posts

Member since 10/06/2002

Posted - 26/12/2009 : 13:04:56  Show Profile Show Extended Profile  Visit Emir Pasanovic's Homepage  Send Emir Pasanovic a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Obi-wan
Može li se i nova opera isto tako skinuti sa interneta?


Hahaha, ovo zovemo internet nepismenost.
http://www.opera.com/
Svaki browser možeš downloadati s interneta, zato se i zovu internet browseri.
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 26/12/2009 : 13:07:35  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by manhunter


Može, naravno. Aktuelna verzija ti je 10.10.


Evo, otišao sam i na sajt SMG (Bookglobe) koji mi se ranije nije otvarao i sada radi.
Znači, problem je bio u zastarjelom IE6.
Probat ću i operu...

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page

Rock.Bob Rock
Senior Member



Croatia
1146 Posts

Member since 25/03/2009

Posted - 26/12/2009 : 13:08:27  Show Profile Show Extended Profile  Send Rock.Bob Rock a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Opti

BTW prvi put vidim ovo na pollovima gdje se može izabrati tko da sve glasuje:
a)everyone
b)members only
To je nešto novo ili ja to nikad prije nisam primijetio?



To nikad prije nisi primjetio.

.
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
25107 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 26/12/2009 : 13:11:23  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
Opera ti je, čini mi se, sporija čak i od Firefoxa kome su dodate nekih 30 dodatnih aplikacija.
Drži se ti IE8, a ako ti se isprobava, uzmi Chrome ili Firefox. Opera..ne bih ja to... ;)

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

okiboki
Advanced Member



Serbia
10835 Posts

Member since 23/11/2008

Posted - 26/12/2009 : 13:13:28  Show Profile Show Extended Profile  Send okiboki a Private Message  Reply with Quote
Jedna zamerka:opet ne moze da se postavi kao zemlja Srbija ili Montenegro nego je i dalje Serbia&Montenegro.Sve drugo je ok,sto vise gledam vise mi se svidja.

Ni živih se nisam boja, dok su bili za užasa, a nekmoli mrtvih pasa.
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 26/12/2009 : 13:23:51  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by manhunter

Opera ti je, čini mi se, sporija čak i od Firefoxa kome su dodate nekih 30 dodatnih aplikacija.
Drži se ti IE8, a ako ti se isprobava, uzmi Chrome ili Firefox. Opera..ne bih ja to... ;)


Sa IE8 ide sasvim pristojno, ali sa Operom (instalirao sam i to), baš leti.
Držim se provjerenih browsera. Ta dva su me vjerno služila, siguran sam da će i ove nove verzije...

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page

Rock.Bob Rock
Senior Member



Croatia
1146 Posts

Member since 25/03/2009

Posted - 26/12/2009 : 13:27:33  Show Profile Show Extended Profile  Send Rock.Bob Rock a Private Message  Reply with Quote
Zašto ovi tekstovi imaju "inicijale"?

Mislim, tekst ima inicijal (ono veliko slovo na početku), ali to nije prvo slovo prve riječi, već neko skroz lijevo slovo?

.
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 26/12/2009 : 13:27:53  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Emir Pasanovic

quote:
Originally posted by Obi-wan
Može li se i nova opera isto tako skinuti sa interneta?


Hahaha, ovo zovemo internet nepismenost.
http://www.opera.com/
Svaki browser možeš downloadati s interneta, zato se i zovu internet browseri.


Nikada nisam volio dijabolične sprave zvane kompjuteri. Ja sam samo korisnik. Komp mi je alat za druženje, put ka stripovima. Nisam od onih koji vole downlodirati, prčkati, imati 17 browsera i 24 antivirusa. A nemam ni koga pitati osim ovdje na forumu. Ja ne popravljam ako nije pokvareno. Sada je bilo pokvareno (nije radilo) pa sam morao nešto poduzeti. Zahvaljujući savjetima, skinuo sam napredne verzije dva browsera koje sam i do sada koristio i pokazalo se kao pun pogodak. Meni dosta...

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 26/12/2009 : 13:29:21  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos

Sorry, ali ... IE 6.0 je najgore smeće od browsera koje se ikad pojavilo i zbog kojeg sam potrosio more i more zivaca i sati da bi natjerao sajt da se dobro prikazuje i na njemu. Na mom stroju IE radi malo sporije, ali radi dobro. Vjerojatno je kod tebe u pitanju kombinacija starog kompjutera i starih browsera pa se sve vuce. Sto da ti kazem - koristi Firefox ili upgrejdaj operu ili ie. Ja imam zadnju Operu i sve radi kao podmazano. IE 7 i 8 isto.


Bilo je do zastarjelih browsera.
Na IE8 i Opera 10.10 sve radi odlično.
Hvala svima na savjetima.

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page

Rock.Bob Rock
Senior Member



Croatia
1146 Posts

Member since 25/03/2009

Posted - 26/12/2009 : 13:31:26  Show Profile Show Extended Profile  Send Rock.Bob Rock a Private Message  Reply with Quote
Mislim da bi se sekcija izdavača trebala ipak zvati "Serijali" zato što, recimo, Garfield Zabavnik nije izdavač, nego serija koju je izdavao Bookglobe.


.
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
25107 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 26/12/2009 : 13:34:24  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rock.Bob Rock

Zašto ovi tekstovi imaju "inicijale"?

Mislim, tekst ima inicijal (ono veliko slovo na početku), ali to nije prvo slovo prve riječi, već neko skroz lijevo slovo?



V=Vesti
E=Enciklopedija
R=Recenzije

Ako si na to mislio?

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

Rock.Bob Rock
Senior Member



Croatia
1146 Posts

Member since 25/03/2009

Posted - 26/12/2009 : 13:40:10  Show Profile Show Extended Profile  Send Rock.Bob Rock a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by manhunter

quote:
Originally posted by Rock.Bob Rock

Zašto ovi tekstovi imaju "inicijale"?

Mislim, tekst ima inicijal (ono veliko slovo na početku), ali to nije prvo slovo prve riječi, već neko skroz lijevo slovo?



V=Vesti
E=Enciklopedija
R=Recenzije

Ako si na to mislio?



Aha. Jesam. Inače, mala promjena posta gore:

Treba srediti to što se neke edicije pojavljuju pod izdavači, umjesto pod edicije, recimo Garfield Zabavnik.

.
Go to Top of Page
Page: of 26 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.3 seconds. Snitz Forums 2000