forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - site
 Prijedlozi, komentari, kritike
 Carevo novo ruho
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 26

Emir Pasanovic
stripovi.com suradnik

Bosnia and Herzegovina
6221 Posts

Member since 10/06/2002

Posted - 27/12/2009 : 19:41:48  Show Profile Show Extended Profile  Visit Emir Pasanovic's Homepage  Send Emir Pasanovic a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Porter

vec mozes li kako ubaciti negdje onu sliku sa starog sajta sa Bonelli-evim junacima na naslovnicu,ona mi je tako bila harmonicna ,ove pokretne me ubise


Go to Top of Page

kerber
Senior Member



Fyro Macedonia
1723 Posts

Member since 22/03/2006

Posted - 27/12/2009 : 20:05:33  Show Profile Show Extended Profile  Send kerber a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos

"Sve" aukcije sam ukinuo jer to dosta opterecuje server.
Dodao sam da mozete odabrati samo aukcije koje ce biti prodane/kupljene i da se moze se moze odabrati prodavač/kupac. Na taj način se bitno olakšava snalaženje, mislim da ćemo se oko toga složiti.
Također, dodao sam i listanje/paginaciju na dnu popisa, tako da će vam i to biti lakše.

Ako ima još kakvih prijedloga, tu sam.

Što se druge boje tiče - jednostavno ružno izgleda.

Evo, pogledajte sami: http://www.stripovi.com/temp/plaveaukcije.jpg


Naprotiv,bas je super
Go to Top of Page

Porter
Advanced Member



Sweden
5874 Posts

Member since 01/08/2002

Posted - 27/12/2009 : 20:15:51  Show Profile Show Extended Profile  Send Porter a Private Message  Reply with Quote
Ovo ruzno izgleda,ali nisam mislio na promjenu slova vec da se vitrina razlikuje na neki nacin od ne vitrine.
Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9927 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 27/12/2009 : 20:43:15  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message  Reply with Quote
evo jedna sugestija. kada gledam pod aukcije koje bidam mogao bi mozda staviti malo jače i različitije boje kod cifri na kojima vodim i na kojima gubim. da iz prve vidimo i mi slijepci da li jos vodimo ili gubimo:)

Mrzim mrznju!
Go to Top of Page

Digging Bill
Junior Member



Croatia
418 Posts

Member since 29/06/2004

Posted - 27/12/2009 : 20:56:58  Show Profile Show Extended Profile  Visit Digging Bill's Homepage  Send Digging Bill a Private Message  Reply with Quote
Super, hvala Markose majstore. Sada radi savršeno.

I sometimes even tried to catch her, but never even caught her name
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29195 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 27/12/2009 : 21:04:26  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mamlaz

evo jedna sugestija. kada gledam pod aukcije koje bidam mogao bi mozda staviti malo jače i različitije boje kod cifri na kojima vodim i na kojima gubim. da iz prve vidimo i mi slijepci da li jos vodimo ili gubimo:)


Pa zelena i crvena nisu dovoljno razlicite? Mozda bi trebao staviti da budu bold, jedino.

Trouble will find me
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29195 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 27/12/2009 : 21:12:46  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
Evo, dodao sam da je cijena boldana, sad su uočljivija.

Trouble will find me
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29195 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 27/12/2009 : 21:13:42  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Porter

Ovo ruzno izgleda,ali nisam mislio na promjenu slova vec da se vitrina razlikuje na neki nacin od ne vitrine.


A trebam samo staviti neki znak gdje se odvaja jedno od drugog, ona crta sto je bila prije. Ne znam kako bi je drugacije istaknuo.

Trouble will find me
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39936 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 27/12/2009 : 21:33:24  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
Jel' treba i dalje da stizu mailovi kada mi stigne PM na forumu ili ne? Meni danas nije stigao...
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29195 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 27/12/2009 : 21:39:29  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by jaki

pa da me vrati da moje aukcije koje sam prodao.
a šta je sa grupiraj kronološki?
zašto to ne mogu staviti da ostane uvijek tako?


Evo, sad imaš nakon što dodaš komentar linkove za natrag na Osvojene ili prodane aukcije.

Trouble will find me
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29195 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 27/12/2009 : 21:39:59  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sawitch

Jel' treba i dalje da stizu mailovi kada mi stigne PM na forumu ili ne? Meni danas nije stigao...


Samo kad ti netko pošalje pm preko homepagea, ne preko foruma.

Trouble will find me
Go to Top of Page

makikatalinic
Advanced Member



Croatia
6187 Posts

Member since 07/03/2005

Posted - 27/12/2009 : 22:15:11  Show Profile Show Extended Profile  Send makikatalinic a Private Message  Reply with Quote
Nije mi se dalo ranije komentirati, pohvale za novi izgled, vrlo dobar, pravi "stripovski", vrlo brzo sam se priviknuo, i definitivno jedan velik korak prema naprijed!

Bravo :-)

@Markos

Sad treba forum isto tako

"Velikodušnost bez premca"

Edited by - makikatalinic on 27/12/2009 22:16:51
Go to Top of Page

Porter
Advanced Member



Sweden
5874 Posts

Member since 01/08/2002

Posted - 27/12/2009 : 22:18:07  Show Profile Show Extended Profile  Send Porter a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos

quote:
Originally posted by Porter

Ovo ruzno izgleda,ali nisam mislio na promjenu slova vec da se vitrina razlikuje na neki nacin od ne vitrine.


A trebam samo staviti neki znak gdje se odvaja jedno od drugog, ona crta sto je bila prije. Ne znam kako bi je drugacije istaknuo.



Tako nesto sam i mislio,da crta razdvajanja bude deblja.
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29195 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 27/12/2009 : 22:32:29  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
Evo, dodao sam ti i tu crtu!

Trouble will find me
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39936 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 27/12/2009 : 22:51:22  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos

quote:
Originally posted by sawitch

Jel' treba i dalje da stizu mailovi kada mi stigne PM na forumu ili ne? Meni danas nije stigao...


Samo kad ti netko pošalje pm preko homepagea, ne preko foruma.



A sto je bitniji taj PM preko HP-a nego preko foruma? Ne izvoljevam, nego samo pitam... Zasto nisi to stavio pod isti trosak?
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29195 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 27/12/2009 : 23:15:09  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
Nije bilo izvedivo, tj. bilo bi to dosta dosta komplicirano izvesti kao jedinstveno rjesenje.

Trouble will find me
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29195 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 27/12/2009 : 23:16:54  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
Inače, evo, dodao sam i "nove aukcije", to bi onda bilo to za danas, valjda.

Trouble will find me
Go to Top of Page

Porter
Advanced Member



Sweden
5874 Posts

Member since 01/08/2002

Posted - 27/12/2009 : 23:57:09  Show Profile Show Extended Profile  Send Porter a Private Message  Reply with Quote
Poslije 5 sati klikanja po novom sajtu,uzivam u novim,citljivijim,preglednijim stvarima(fenomenalno)

Kako mi je bilo prije 5 h,kad sam tek kliknuo na stripovi.com
prva reakcija ajjjj sta je ovo,gdje cu kliknuti,pa jos ugleda Nathana i Spidermana sto mi se vrte pred ocima kontam ovo je garant neki virus uletio pa mi pomutio onaj harmonicni sajt sto citam zadnjih 7,5 godina.
Ali sto ti je biti snalazljiv,vec sam se ustelio skoro u svim disciplinama i ne mogu vjerovati da ce prelazak biti tako bezbolan.
Iskrene cestitke na trudu,bas ce nam biti lijepo,ali drugi put kad se budu radili ovi poduhvati bolje malkice izokola najaviti da me ne drmne srcani,jer covjek ulazi u godine a kad nesto volji onda volji.
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39936 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 28/12/2009 : 00:07:12  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
Imam jos nesto da zanovetam:

Postavi crveno boldovano "Cijena rezerve nije dostignuta" Ne upada u oci, a trebalo bi....
Go to Top of Page

Barker
Advanced Member



Fyro Macedonia
4643 Posts

Member since 10/10/2003

Posted - 28/12/2009 : 00:47:07  Show Profile Show Extended Profile  Send Barker a Private Message  Reply with Quote
ja sam na aukcije kliknuo dosad najvise 3puta (odkada postoje)
cisto ako nekoga zanima :D

Bistro i duboko nebo utociste pruza!
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
26448 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 28/12/2009 : 01:06:24  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
E sada je to puno bolje.

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

kerber
Senior Member



Fyro Macedonia
1723 Posts

Member since 22/03/2006

Posted - 28/12/2009 : 02:18:22  Show Profile Show Extended Profile  Send kerber a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Barker

ja sam na aukcije kliknuo dosad najvise 3puta (odkada postoje)
cisto ako nekoga zanima :D


sramota
Go to Top of Page

drakulloni
Senior Member



1317 Posts

Member since 25/09/2009

Posted - 28/12/2009 : 10:40:08  Show Profile Show Extended Profile  Send drakulloni a Private Message  Reply with Quote
Odlicna je nova opcija "Moji stripovi"

Lepo je promenniti se...Jos je lepse promeniti se zauvek.
Go to Top of Page

Aco
stripovi.com suradnik



Slovenia
6134 Posts

Member since 29/11/2001

Posted - 28/12/2009 : 11:43:10  Show Profile Show Extended Profile  Visit Aco's Homepage  Send Aco a Private Message  Reply with Quote
Još jedna stvar: dok pišem komentar na recenziju, jel bi se moglo napraviti, da istovremeno mogu vidjeti recenziju i komentare (da to bude npr. ispod onog prozorčića u koji se upisuje)?Naime,ponekad bih htio replicirati na neki komentar koji je ostavljen prije mog ili tako nešto, pa bi bilo lakše kad bi imao kompletnu recenziju sa komentarima na uvid za vrijeme pisanja.

Bond.James Bond.
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29195 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 28/12/2009 : 12:19:18  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
Da, to ima smisla. Dodat cu to cim stignem.

Trouble will find me
Go to Top of Page
Page: of 26 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.23 seconds. Snitz Forums 2000