forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - site
 Prijedlozi, komentari, kritike
 Carevo novo ruho
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 26

dessa
Advanced Member

Serbia
4353 Posts

Member since 19/11/2008

Posted - 17/01/2010 : 20:17:19  Show Profile Show Extended Profile  Send dessa a Private Message  Reply with Quote
Ne znam da li je već bilo govora.
Interesuje me gde su nestale slike iz nekih tekstova iz rubrike Magazin(konkretno: http://www.stripovi.com/index.asp?page=magazine-view&ID=80) i da li će moći da se nešto uradi po tom pitanju?
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29190 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 17/01/2010 : 21:01:29  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
rijesio!

Trouble will find me
Go to Top of Page

dessa
Advanced Member

Serbia
4353 Posts

Member since 19/11/2008

Posted - 17/01/2010 : 21:39:57  Show Profile Show Extended Profile  Send dessa a Private Message  Reply with Quote
Hvala!
Go to Top of Page

byoman
Advanced Member



Croatia
6349 Posts

Member since 07/12/2002

Posted - 17/01/2010 : 21:53:15  Show Profile Show Extended Profile  Send byoman a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by bvagner3

Ma mene samo zanima(da sad ne čitam sve postove),da li na aukcijama ima neka razlika(granica),između stripova koji su u vetrini i onih koji to nisu,prije mi je to bilo dobro vidljivo,no sada nevidim neku razliku ili mi je nešto promaklo?



vitrina se plaća 5 kuna, to ti je otprilike to
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
25107 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 17/01/2010 : 23:01:27  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Emir Pasanovic

quote:
Originally posted by Markos

Evo, za Emira i dcopica koji su to tražili, možete konfigurirati redoslijed pojavljivanja podataka u profilima.
http://www.stripovi.com/index.asp?page=user-profile-config


Cool, odlično radi.



Evo, i ja sam promenio na svom profilu nešto, ali sam primeti da ne funkcioniše kako treba. Kada sam ulogovan i odem na svoj profil, podaci mi se pokazuju onako kao sam namestio, međutim kada odem bez logiranja na homeu, dobijam onu prvobitnu listu, sa glupim aukcijama na početku. Ne znam da li je tako samo kod mene, ili kod drugih isto?

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

Emir Pasanovic
stripovi.com suradnik

Bosnia and Herzegovina
6221 Posts

Member since 10/06/2002

Posted - 17/01/2010 : 23:17:22  Show Profile Show Extended Profile  Visit Emir Pasanovic's Homepage  Send Emir Pasanovic a Private Message  Reply with Quote
Hmm, to je i kod mene, ali mislim da Marko nije ni mijenjao za opći profil nego samo sami sebi da namjestimo kako nam je lakše. Koga briga za ostale, nek se snalaze.
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29190 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 17/01/2010 : 23:25:39  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
Svaki korisnik sebi bira izgled te stranice, tvoj izbor samo ti vidis tako, ostali vide ili default ili ono sto su odabrali. Ali trebao bi pamtiti tvoje settingse i kad nisi logiran, osim ako nisi brisao cookies.

Trouble will find me
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
25107 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 17/01/2010 : 23:27:53  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
A ok, ja sam mislio da svi vide onako kako smo namestili.

Onda je sve jasno, meni firefox automatski briše cookies pri novom startu,zato i vidim "pogrešno" kad nisam ulogiran.
Thx!

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 17/01/2010 : 23:47:15  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by manhunter

A ok, ja sam mislio da svi vide onako kako smo namestili.


Šta ti je moderator, odma' bi da nameće svoju volju svima.

DISCLAIMER: Mišljenja izražena u mojim postovima mišljenja su jednog forumaša, a ne izdavackih kuca sa kojima saradjujem. Ko hoce da se raspravlja u vezi njih – može, naravno, ali raspravlja se sa forumašem Djoletom, ne sa „urednikom toga-i-toga” ili „prevodiocem toga-i-toga”. Za zvanicno mišljenje u vezi nekog izdanja, dogadjaja ili licnosti možete se obratiti izdavackim kucama putem njihovih zvanicnih kanala komunikacije. Hvala.
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
25107 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 18/01/2010 : 09:31:09  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Djole

Šta ti je moderator, odma' bi da nameće svoju volju svima.




Fak, moraću da radim malo suptilnije, ovako me svi provale..

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
25107 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 18/01/2010 : 09:35:01  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
Inače, i ja sam hteo da dam predlog da postoji mogućnost komentarisanja vesti/tekstova na homeu. Zvuči zanimljivo.
A čitam i neke topice po aukcijama, možda ne bi bilo loše i tamo uvesti opciju "postavi pitanje prodavaču" ili nešto slično. Možda bi za učesnike na aukcijama to bilo od neke pomoći, svi bi videli pitanja i odgovore, znali bi tačnije detalje o očuvanosti stripa na primer, o poštarini i sl.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29190 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 18/01/2010 : 11:04:38  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
Pa postoji "postavi pitanje prodavaču"

Trouble will find me
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
25107 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 18/01/2010 : 11:09:06  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
Naravno, ali ako se ne varam, prepiska se onda odvija putem mejla. Mislio sam da se pitanje postavlja direktno ispod aukcije, i da prodavač mora na napiše odgovor. Tako bi neke stvari koje više ljudi interesuju bile i vidljive za sve, a i prodavač ne bi mogao da "izvrdava" u slučaju nekih nepravilnosti.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

bihac-una
Average Member



Germany
979 Posts

Member since 13/07/2008

Posted - 18/01/2010 : 11:23:03  Show Profile Show Extended Profile  Send bihac-una a Private Message  Reply with Quote
Ne slazem se,prvi glas protiv
To je sistem kao na hr.aukcijama,ne valja to
Sta je sa mojom privat-sferom?
Svako ziv vidi sta ja pisem,ma jok
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
25107 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 18/01/2010 : 11:28:07  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
Sva pitanja za koja misliš da se tiču samo tebe i prodavača/kupca možeš i dalje da šalješ putem mejla.
Moja ideja je bila da se pitanja "može bliža ocena stripa", "šalješ li tiskovinom ili paketom", i sl budu svima vidljiva, ne znam šta tu ima da se krije???

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29190 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 18/01/2010 : 11:44:50  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
Aha, to. Hm, da. Nije loša ideja. Vidjet cu.

Trouble will find me
Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11089 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 18/01/2010 : 12:36:09  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message  Reply with Quote
Na aukcije hr prodavač ne mora odgovoriti i komunikacija nije moguća mailom dok se aukcija ne završi ( a i te javne poruke imaju ograničenja ) tako da tamo to ima smisla. Kod ovih "naših" aukcija moguć je kontakt mailom cijelo vrijeme trajanja aukcija.
Drugim ričima, zašto moram otvoriti 1000 svojih aukcija da provjerim jel' me netko nešto pita ili čak i ako automatski dođe mail sa upitom glupo je jer će biti i običnih "mail manijaka" s kojima i ovako ( ja ) imam problema.
Konkretno ako nekome na jednoj aukciji javno odgovorim da šaljem kao paket ( jer je aukcija recimo takva da i ne može tiskanicom ) tko mi garantira da netko tko hoće kupiti samo jedan strip pročitavši takav odgovor zaključi da ne šaljem kao tiskanicu... Izvuče takav zaključak bez da postavi pitanje za konkretni slučaj.
Onaj koga zanima može sve saznati običnim mail upitom kao i do sad.

"Zlocin je spomenuti reci "velikani" i "umetnost" u kontekstu sa Zagorom, veruj mi..." - Manhunter

Edited by - Renky on 18/01/2010 12:37:18
Go to Top of Page

bihac-una
Average Member



Germany
979 Posts

Member since 13/07/2008

Posted - 18/01/2010 : 12:43:09  Show Profile Show Extended Profile  Send bihac-una a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Renky

Na aukcije hr prodavač ne mora odgovoriti i komunikacija nije moguća mailom dok se aukcija ne završi ( a i te javne poruke imaju ograničenja ) tako da tamo to ima smisla. Kod ovih "naših" aukcija moguć je kontakt mailom cijelo vrijeme trajanja aukcija.
Drugim ričima, zašto moram otvoriti 1000 svojih aukcija da provjerim jel' me netko nešto pita ili čak i ako automatski dođe mail sa upitom glupo je jer će biti i običnih "mail manijaka" s kojima i ovako ( ja ) imam problema.
Konkretno ako nekome na jednoj aukciji javno odgovorim da šaljem kao paket ( jer je aukcija recimo takva da i ne može tiskanicom ) tko mi garantira da netko tko hoće kupiti samo jedan strip pročitavši takav odgovor zaključi da ne šaljem kao tiskanicu... Izvuče takav zaključak bez da postavi pitanje za konkretni slučaj.
Onaj koga zanima može sve saznati običnim mail upitom kao i do sad.





Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11089 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 18/01/2010 : 13:04:47  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos

Aha, to. Hm, da. Nije loša ideja. Vidjet cu.



Ponekad sa zaželim tvojih odgovora... "neda mi se"

"Zlocin je spomenuti reci "velikani" i "umetnost" u kontekstu sa Zagorom, veruj mi..." - Manhunter
Go to Top of Page

Porter
Advanced Member



Sweden
5874 Posts

Member since 01/08/2002

Posted - 18/01/2010 : 13:25:10  Show Profile Show Extended Profile  Send Porter a Private Message  Reply with Quote
Zlatna ribica bi pukla od zavisti,sta god upitas uradi .
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 18/01/2010 : 19:43:13  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
Jedna mala greškica na aukcijama:
Mjerač posjeta aukcija (znači, onaj broj koliko puta je netko kliknuo na aukciju), startuje od 2 (nema broja jedan), čim prvi put klikneš, odmah je 2.

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.

Edited by - Obi-wan on 18/01/2010 19:43:25
Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11089 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 18/01/2010 : 20:00:36  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message  Reply with Quote
Broj jedan je Čak Noris i sistem se boji upotrebljavati ga!

"Zlocin je spomenuti reci "velikani" i "umetnost" u kontekstu sa Zagorom, veruj mi..." - Manhunter
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37755 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 18/01/2010 : 20:03:16  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

kerber
Senior Member



Fyro Macedonia
1723 Posts

Member since 22/03/2006

Posted - 20/01/2010 : 04:41:34  Show Profile Show Extended Profile  Send kerber a Private Message  Reply with Quote
Ne mogu postaviti sliku,probao sam svakako
pokazuje mi ovo: An error occurred on the server when processing the URL. Please contact the system administrator.
Go to Top of Page

kerber
Senior Member



Fyro Macedonia
1723 Posts

Member since 22/03/2006

Posted - 20/01/2010 : 04:56:01  Show Profile Show Extended Profile  Send kerber a Private Message  Reply with Quote
i jos nesto Markose,nisi nista rekao za onaj moj predlogu za ubacivanje sati u vremetrajanju aukcije,jel to izvodljivo ili ne?
Go to Top of Page
Page: of 26 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.52 seconds. Snitz Forums 2000