forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - site
 Prijedlozi, komentari, kritike
 Carevo novo ruho
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 26

Emir Pasanovic
stripovi.com suradnik

Bosnia and Herzegovina
6221 Posts

Member since 10/06/2002

Posted - 25/01/2010 : 19:46:56  Show Profile Show Extended Profile  Visit Emir Pasanovic's Homepage  Send Emir Pasanovic a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by il cattivo

Jel se može za enciklopediju, recenzije i vijesti staviti opcija za print verziju?


Odlična ideja, I second that.
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29189 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 25/01/2010 : 22:50:23  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
Da, znam za to. Vidjet cu sto s tim, za sada nemam vremena za to, ali moram to napraviti, svakako.

Trouble will find me
Go to Top of Page

Lord Vader89
stripovi.com suradnik



France
9589 Posts

Member since 05/07/2007

Posted - 30/01/2010 : 14:55:41  Show Profile Show Extended Profile  Send Lord Vader89 a Private Message  Reply with Quote
hmmmm....a zasto kada u pretragu recenzija ukucam junaka i ime autora - kaze mi da nema rezultata konkretno, asterix je u pitanju.

Potpis u dva reda, prema pravilniku:
Vader je, kao i uvek, u pravu. ; john connor ; 2022 A.D.
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29189 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 30/01/2010 : 20:05:43  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
Ne postoje podatci o autorima za puno, puno stripova, pa zato.

Trouble will find me
Go to Top of Page

bihac-una
Average Member



Germany
979 Posts

Member since 13/07/2008

Posted - 30/01/2010 : 20:24:51  Show Profile Show Extended Profile  Send bihac-una a Private Message  Reply with Quote
Neznam jeli neko pitao ili vec pisao o o sljedecem:
da se sad pod moje aukcije"prodaja"uopste ne razaznaje po bojama kao prije(zeleno-prodano),(crveno-nije prodano),sad je sve crno i totalno nepregledno u odnosu na stari sajt

Go to Top of Page

Lord Vader89
stripovi.com suradnik



France
9589 Posts

Member since 05/07/2007

Posted - 30/01/2010 : 20:35:24  Show Profile Show Extended Profile  Send Lord Vader89 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos

Ne postoje podatci o autorima za puno, puno stripova, pa zato.



pa i kad upisem samo Asterix, opet mi nista ne izbaci.
mislim, nije bitno, mogu da dodjem drugim putevima do nje, nego se samo pitam sto je precica u zastoju

Potpis u dva reda, prema pravilniku:
Vader je, kao i uvek, u pravu. ; john connor ; 2022 A.D.
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29189 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 30/01/2010 : 22:17:33  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by bihac-una

Neznam jeli neko pitao ili vec pisao o o sljedecem:
da se sad pod moje aukcije"prodaja"uopste ne razaznaje po bojama kao prije(zeleno-prodano),(crveno-nije prodano),sad je sve crno i totalno nepregledno u odnosu na stari sajt


Pa cijene su crvene ili zelene, mislim.

Trouble will find me
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29189 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 30/01/2010 : 22:18:36  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Lord Vader89

quote:
Originally posted by Markos

Ne postoje podatci o autorima za puno, puno stripova, pa zato.



pa i kad upisem samo Asterix, opet mi nista ne izbaci.
mislim, nije bitno, mogu da dodjem drugim putevima do nje, nego se samo pitam sto je precica u zastoju


Gdje upišeš Asterix? U polje "naslov"? Pa to znači da nema nijedan strip koji ima u naslovu riječ "Asterix". Odaberi junaka Asterix.

Trouble will find me
Go to Top of Page

bihac-una
Average Member



Germany
979 Posts

Member since 13/07/2008

Posted - 30/01/2010 : 22:21:48  Show Profile Show Extended Profile  Send bihac-una a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos

quote:
Originally posted by bihac-una

Neznam jeli neko pitao ili vec pisao o o sljedecem:
da se sad pod moje aukcije"prodaja"uopste ne razaznaje po bojama kao prije(zeleno-prodano),(crveno-nije prodano),sad je sve crno i totalno nepregledno u odnosu na stari sajt


Pa cijene su crvene ili zelene, mislim.




Kod mene je sve CRNO
Go to Top of Page

bihac-una
Average Member



Germany
979 Posts

Member since 13/07/2008

Posted - 30/01/2010 : 22:28:41  Show Profile Show Extended Profile  Send bihac-una a Private Message  Reply with Quote
I ono letanje slike ili otvorene stranice po ekranu lijevo-desno nikad da prestane
Go to Top of Page

Lord Vader89
stripovi.com suradnik



France
9589 Posts

Member since 05/07/2007

Posted - 30/01/2010 : 22:34:32  Show Profile Show Extended Profile  Send Lord Vader89 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos

quote:
Originally posted by Lord Vader89

quote:
Originally posted by Markos

Ne postoje podatci o autorima za puno, puno stripova, pa zato.



pa i kad upisem samo Asterix, opet mi nista ne izbaci.
mislim, nije bitno, mogu da dodjem drugim putevima do nje, nego se samo pitam sto je precica u zastoju


Gdje upišeš Asterix? U polje "naslov"? Pa to znači da nema nijedan strip koji ima u naslovu riječ "Asterix". Odaberi junaka Asterix.



OK, odradjeno.
Fazon je u tome da sam prvobitno odabrao Asterix u likovima, i sebe u autorima. Kad to nije dalo rezultat, onda sam stavio "svi autori", posto nema praznog polja da se izabere. Kad opet nista nisam dobio, bio sam bacen u zbun
OK, sad trazim samo naslove, bez autora

Potpis u dva reda, prema pravilniku:
Vader je, kao i uvek, u pravu. ; john connor ; 2022 A.D.
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29189 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 30/01/2010 : 22:43:19  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
Cekaj, ti trazis u pretrazivanju ili u recenzijama? Nista ne razumijem? Kako u pretrazivanju mozes vidjeti sebe kao autora?

Trouble will find me
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29189 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 30/01/2010 : 22:47:10  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by bihac-una

quote:
Originally posted by Markos

quote:
Originally posted by bihac-una

Neznam jeli neko pitao ili vec pisao o o sljedecem:
da se sad pod moje aukcije"prodaja"uopste ne razaznaje po bojama kao prije(zeleno-prodano),(crveno-nije prodano),sad je sve crno i totalno nepregledno u odnosu na stari sajt


Pa cijene su crvene ili zelene, mislim.


Kod mene je sve CRNO


Ne znam, moguce da je stvar u browseru. Koji browser imas, internet explorer 6? 7? 8? U IE 8 i firefoxu radi sigurno.

Setanje slike lijevo desno je tako dok se ne ucita cijela stranica. Tu nema pomoci, za sada.

Trouble will find me
Go to Top of Page

Lord Vader89
stripovi.com suradnik



France
9589 Posts

Member since 05/07/2007

Posted - 30/01/2010 : 22:52:04  Show Profile Show Extended Profile  Send Lord Vader89 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos

Cekaj, ti trazis u pretrazivanju ili u recenzijama? Nista ne razumijem? Kako u pretrazivanju mozes vidjeti sebe kao autora?



u popisu recenzija, iznad liste ima pretrazivac/filter

Potpis u dva reda, prema pravilniku:
Vader je, kao i uvek, u pravu. ; john connor ; 2022 A.D.
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29189 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 30/01/2010 : 22:56:46  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
Meni to sve uredno radi. I kad upišeš asterix u naslov i kad odabereš Asterixa kao junaka i kad odabereš tebe kao autora. u svim kombinacijama.

Trouble will find me
Go to Top of Page

Lord Vader89
stripovi.com suradnik



France
9589 Posts

Member since 05/07/2007

Posted - 30/01/2010 : 23:05:06  Show Profile Show Extended Profile  Send Lord Vader89 a Private Message  Reply with Quote
mogao bih da se zakunem da mi malopre nije radilo kako treba.
no....kao sto rekoh, nije da je bitno, uvek ima nacina da se dodje do recki
THX anyway

Potpis u dva reda, prema pravilniku:
Vader je, kao i uvek, u pravu. ; john connor ; 2022 A.D.
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17749 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 05/02/2010 : 15:27:30  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
jel ikako moguce da na pretraživanjima aukcija ukinem recimo... da mi ne izbacuje junake Zagor npr ili dilane koje imam ili marti misteriju :D

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

drakulloni
Senior Member



1317 Posts

Member since 25/09/2009

Posted - 07/02/2010 : 14:18:33  Show Profile Show Extended Profile  Send drakulloni a Private Message  Reply with Quote
Kod Mr.No-ovih naslovnica fali 48 naslova iz regularne SB edicije.

I sta bi sa onom galerijom, odnosno nekim ctezima koji su pratili tekst o Bonelijevim junacima?

Lepo je promenniti se...Jos je lepse promeniti se zauvek.
Go to Top of Page

rgorgiev
Senior Member



2084 Posts

Member since 17/06/2004

Posted - 10/02/2010 : 18:24:44  Show Profile Show Extended Profile  Visit rgorgiev's Homepage  Send rgorgiev a Private Message  Reply with Quote
Moze li se boldiranje, bojanje, velicina fonta i sl. pojednostavniti, tj. da bude ko i u normalnom officu, pa da ne mora da radimo uvek copy/paste kad hocemo nesto da promenimo...

so it shall be written, so it shall be done
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 09/03/2010 : 15:31:31  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos

OK, napravit cu RSS feed, ubijedili ste me. Samo, bude li komplicirano, sjetit ću vas se u mislima:)
Optimizacija URLa je u planu, moram vidjeti neke stvari, problem je to napraviti u klasičnom aspu. Morat cu potraziti isapi filtere i pozabaviti se s tim.



Jel ovo u realizaciji ili je već realizirano? Ili je još u sferi dobre namjere? Nešto prčkam po RSS-ovima pa mi je palo na pamet...

“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 10/03/2010 : 10:22:26  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
Ehm, ne mogu naći wallpapere, di su? (konkretno Zagor)

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29189 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 10/03/2010 : 11:15:25  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
RSS ceka da uhvatim vremena. Desktop isto.

Trouble will find me
Go to Top of Page

kerber
Senior Member



Fyro Macedonia
1723 Posts

Member since 22/03/2006

Posted - 18/03/2010 : 01:05:53  Show Profile Show Extended Profile  Send kerber a Private Message  Reply with Quote
moj predlog za pogledati slike na aukciji bez da otvoras svaku zasebno.....
primer:
http://www.efilatelija.net/other_items.php?start=10&owner_id=100004&order_field=a.end_time&order_type=DESC
Go to Top of Page

rgorgiev
Senior Member



2084 Posts

Member since 17/06/2004

Posted - 18/03/2010 : 06:40:17  Show Profile Show Extended Profile  Visit rgorgiev's Homepage  Send rgorgiev a Private Message  Reply with Quote
Varijanta nije losa, ali i ovako je dobro. Ti si izgleda zaboravio kakav je bio stari lik sajta??

so it shall be written, so it shall be done
Go to Top of Page

bvagner3
Senior Member



Croatia
2311 Posts

Member since 13/01/2009

Posted - 18/03/2010 : 12:15:16  Show Profile Show Extended Profile  Send bvagner3 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by kerber

moj predlog za pogledati slike na aukciji bez da otvoras svaku zasebno.....
primer:
http://www.efilatelija.net/other_items.php?start=10&owner_id=100004&order_field=a.end_time&order_type=DESC

Da ideja je dobra sve ide solidno i brzo,ne znam zašto na nekim sajtovima(ne ovaj),sa manje slika i podataka sve ide znatno sporije,ponekad i presporo,mislio sam da se sajt koji ima više slika i podataka otvara sporije,a one koji imaju manje brže,ali vidim da to nije tako,čak ima i sasvim suprotnih primjera,zašto ?

#!??
Go to Top of Page
Page: of 26 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.27 seconds. Snitz Forums 2000