forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Film & TV
 Oceni film: Everything You Always Wanted to Know A
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 89

kreŠa
Advanced Member



Serbia
4706 Posts

Member since 26/01/2009

Posted - 15/03/2010 : 19:37:26  Show Profile Show Extended Profile  Visit kreŠa's Homepage  Send kreŠa a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by manhunter

1.) Drzak jesam, nesiguran ne.

-Jedno proizilazi iz drugog, hteo ti ili ne.

-- Dobro, ako je to tvoje misljenje, u redu.

2.) Kada neko dodje i kaze mi: "Sad si se provalio, svaka cast..." i sl. ja moram da napadnem. Jednostavno, to je moj odbrambeni mehanizam. Izneo sam dve stavke u postu, a ti si rekao da sam izrekao dve nebuloze. You do the math.

-Jel? Meni kad neko kaže da sam se provalio ili napisao nebulozu ja ga pitam "Gde? Kako? Zašto misliš?". You do the math. Ako ti treba računaljka, pogledaj pod 1.

--Sumnjam, ali ok.



3.) Zna se, ali kao clan uprave na ovom sajtu, valjda mozes da kontrolises pojedina pravila, te se postupak jednog moderatora odrazava i na ostale. U poslednje vreme je vrlo vestacka atmosfera na forumu, mislim da moderatori kao glavni imaju udeo u tome.

-Vidiš da se provaljuješ. Kakve veze ima to što sam ja moderator i to što se moje mišljenje kosi sa tvojim u vezi bilo čega????? Kakve?? ja mogu da te upozorim ako prekršiš neko pravilo, a za ostalo pogledaj pod jedan.

-- Nisam rekao da su te dve stavke povezane, ovo je bio samo savet.


4.) Ne varas se.
-Dokaži.

-- Samo kazi kako.




P.S. Izvinjavam se zbog "osisane" latinice.
-Ajd ovaj put da ti progledam kroz prste...

-- Ajd.


https://www.laguna.rs/se295_serijal_laku_noc_punpune_laguna.html
https://www.delfi.rs/starway
Go to Top of Page

Mhejl
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
4066 Posts

Member since 26/04/2009

Posted - 15/03/2010 : 19:43:32  Show Profile Show Extended Profile  Send Mhejl a Private Message  Reply with Quote

Meni se svidio, iako ne volim Džima Kerija. 8.5/10
Go to Top of Page

kreŠa
Advanced Member



Serbia
4706 Posts

Member since 26/01/2009

Posted - 15/03/2010 : 19:45:46  Show Profile Show Extended Profile  Visit kreŠa's Homepage  Send kreŠa a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by King Warrior

quote:
Originally posted by kreŠa


Od Tarantina su mi se svidela 2 filma, od Kjubrika skoro svi.



Vidi nesto, kod nas u Svici su Tarantinovi filmovi dozvoljeni gledati tek od 18 godina. Ne radi se samo o brutalnosti, vec i o tome da su ti filmovi snimani za stariju publiku, a tebi je ipak tek 14 godina. Ono sto danas volis, vjerovatno neces za jos cetiri godine, ukus ce ti se promijeniti, evoluirati. Sasvim moguce da ces sa 18 gledati na Tranatina sasvim drugacije, jer ces moci da shvatis filmove na jedan drugi nacin koji je to nemoguce sa 14, i za koji ti je sada nemoguce to objasniti. To ne znaci da ce ti se automatski dopadati njegova djela, vec jednostavno da ces gledati stvari iz druge persepktive.
Pazi, ne prebacujem ti nesto zbog tvojih godina, vec kazem da si premlad da shvatis neke stvari i da sada ne mozes osjecati onako kako ces za nekoliko godina. Prosao sam i ja tvoje godine, kcerka mi je tik mladja od tebe, znam otprilike u kojoj si sada fazi. Poenta je da je tesko da jedan mlad momak kao ti moze pricati na istoj razini o Tarantinu sa jednim starim liscem i fanom kakav je manhunter



Internet je cudo.
Gledam sta hocu, kad hocu. :)

Shvatam ja sta pricate, ali i dalje mogu da prepoznam da li mi je neki film dosadan, nezanimljiv i ostali epiteti na tu foru.
Za par godina- ko zna. Mozda ce mi Kameron biti naj. :D
BTW. Covek ima dobre filmove, ali ima i failove. Aquaman mi je ipak najbolji :D

https://www.laguna.rs/se295_serijal_laku_noc_punpune_laguna.html
https://www.delfi.rs/starway
Go to Top of Page

Bob Rok
Advanced Member



4922 Posts

Member since 11/03/2009

Posted - 15/03/2010 : 19:56:06  Show Profile Show Extended Profile  Send Bob Rok a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by King Warrior

quote:
Originally posted by kreŠa


Od Tarantina su mi se svidela 2 filma, od Kjubrika skoro svi.



Vidi nesto, kod nas u Svici su Tarantinovi filmovi dozvoljeni gledati tek od 18 godina. Ne radi se samo o brutalnosti, vec i o tome da su ti filmovi snimani za stariju publiku, a tebi je ipak tek 14 godina. Ono sto danas volis, vjerovatno neces za jos cetiri godine, ukus ce ti se promijeniti, evoluirati. Sasvim moguce da ces sa 18 gledati na Tranatina sasvim drugacije, jer ces moci da shvatis filmove na jedan drugi nacin koji je to nemoguce sa 14, i za koji ti je sada nemoguce to objasniti. To ne znaci da ce ti se automatski dopadati njegova djela, vec jednostavno da ces gledati stvari iz druge persepktive.
Pazi, ne prebacujem ti nesto zbog tvojih godina, vec kazem da si premlad da shvatis neke stvari i da sada ne mozes osjecati onako kako ces za nekoliko godina. Prosao sam i ja tvoje godine, kcerka mi je tik mladja od tebe, znam otprilike u kojoj si sada fazi. Poenta je da je tesko da jedan mlad momak kao ti moze pricati na istoj razini o Tarantinu sa jednim starim liscem i fanom kakav je manhunter


A kreSa je rekao samo da je precenjen, na sta je Hunter odgovorio da je rekao nebuloze. Ipak je to kreSa A i pozeljno je da postoje razlicita misljenja. Licno i ja smatram da je precenjen. Ni dan danas se nisam navikao na to njegovo nepotrebno krvoprolice. Ali dobro, necu se uplicem dalje...

Ja se zovem El-Muhammed, iz plemena starih Azra, sto za ljubav zivot gube i umiru kada ljube.
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22296 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 15/03/2010 : 19:57:44  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mhejl






Ovaj film me je bio iznenadio. Okupio sam familiju i tek tako neinformisan dao im za prijedlog da gledamo novu komediju sa Carreyjem.
Ne moram napomenuti kako je to izgledalo kada smo vidjeli da to nije tipican njegov film. Sta ja znam, po meni jos jedan pokusaj da se Jim uvrsti u elitu kandidata za oskara, i mislim da nije uspjelo. Jednostavno se radi o tome da karakterne uloge bolje od njega glumi xxy drugih glumaca u Hollywoodu, i da je sa ovom ulogom prosao nezapazeno ,sto je i zasluzio. Najvise ga volim u onome sto najbolje zna i gdje pripada najboljima medju najboljima, a to je onaj dobri,stari, otkaceni Jim sa 1000 grimasa.
4/10
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
25144 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 15/03/2010 : 20:01:03  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Bob Rok
[
A kreSa je rekao samo da je precenjen, na sta je Hunter odgovorio da je rekao nebuloze.



Jesam li ja bilo gde rekao da je nebuloza baš to što je on rekao da je Tarantino precenjen????? Gde je to, moliću lepo???
Ili sam mislio na nešto drugo možda???


Kao što rekoh, meni kad neko kaže da sam napisao nebulozu, a ja ga lepo pitam "Gde?".
Ali izgleda da je ljudima lakše da sami nešto zaključuju, i to još pogrešno urade...

I posle su još moderatori krivi.



Nego, ajmo dosta offtopica, počelo je glasanje za novi film, replike na ove postove mogu u topic "filmovi & co".

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
25144 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 15/03/2010 : 20:04:24  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mhejl


Meni se svidio, iako ne volim Džima Kerija. 8.5/10






Odličan film, mada ne baš neko remek delo. O njegovih karakternih iliti "ozbiljnih" filmova, ovaj bi mu bio na trećem mestu. Na momente mi je isuviše letargičan, ali svejedno- 8/10.


I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
25144 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 15/03/2010 : 20:06:36  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by King Warrior


Ovaj film me je bio iznenadio. Okupio sam familiju i tek tako neinformisan dao im za prijedlog da gledamo novu komediju sa Carreyjem.







O ovome smo već pričali. ne o filmu, već o njegovoj igri sa gledaocima, a ti nisi hteo da mi veruješ.

A opet potvrđuješ neke moje teze.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

elfak nish
Advanced Member



Serbia
5705 Posts

Member since 23/02/2009

Posted - 15/03/2010 : 20:34:10  Show Profile Show Extended Profile  Send elfak nish a Private Message  Reply with Quote
Hanter i kresa @
ne spamujte,inace vas bananiram bre
Nisam gledao ovog Dz.Kerija,mogo bi veceras,dajte neki link


VAZNO:Filmove ce stavljati,pored mene i 'antera,i King warrior,smenjivacemo se pr principu
"ko kad se seti nek stavi film
Naravno,uvek davajte predloge koje filmove bi trebalo komentarisati


Soundgarden - Halfway There
http://www.youtube.com/watch?v=LW4Zsd1mhPI
Go to Top of Page

dr strangelove
Advanced Member



USA
8866 Posts

Member since 26/12/2007

Posted - 15/03/2010 : 22:01:40  Show Profile Show Extended Profile  Visit dr strangelove's Homepage  Send dr strangelove a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by manhunter

quote:
Originally posted by kreŠa

Imam pravo na svoje misljenje. Ili su i to moderatori zabranili?
Od Tarantina su mi se svidela 2 filma, od Kjubrika skoro svi.





Drzak si. A kad je čovek drzak, znači da je nesiguran. A kad je nesiguran znači da sumnja (u ovom slučaju) u svoje znanje. A kad sumnjaš u svoje znanje.....


Ja nisam rekao da Tarantino nije precenjen, ali si ti to izgleda u svojoj nesigurnosti zaključio.
Čak me nisi ni pitao koje su to, po mom mišljenju, nebuloze... Toliko o volji za diskusijom.


Što se tiče ove opaske o moderatorima: ne razumem šta si hteo da kažeš, mislim da se u mom slučaju dobro zna kad pišem kao moderator, a kad kao forumaš.

A ako već umeš da tračariš o moderatorima i ponavljaš neke stvari kao guska, kad već misliš da umeš da razumeš dela Tarantina i Kjubrika, i kad već umeš da budeš drzak, onda možeš i da vodiš konstruktivnu diskusiju. Ili se varam?



Bojim se da od vas dvojice ti si taj koji ne može voditi konstruktivnu diskusiju.

It would not be difficult, Mein Führer. Nuclear reactors could - heh, I'm sorry, Mr. President - nuclear reactors could provide power almost indefinitely.
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
25144 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 15/03/2010 : 22:14:56  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
Molim bez spama.

Poruke lične prirode primam na PM.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

dr strangelove
Advanced Member



USA
8866 Posts

Member since 26/12/2007

Posted - 15/03/2010 : 22:37:46  Show Profile Show Extended Profile  Visit dr strangelove's Homepage  Send dr strangelove a Private Message  Reply with Quote
Sad si ispucao pet postova i moj jedan je spam?
Mislm, ne kužim te. Pecnuo si Krešu jer nema isti ukus kao i ti, doduše pomalo arogantno i onda ti je on uzvratio istom mjerom, ako ne i manjom, i odjednom si se našao uvrijeđen. Tada si se prebacio na vrjeđanje na osobnoj razini. Krešo je reagirao hvalevrijedno i samo zbog njega smo svi na broju (bez bana).

Eternal Sunshine of the Spotless Mind - 7/10, da ne bude samo spam

It would not be difficult, Mein Führer. Nuclear reactors could - heh, I'm sorry, Mr. President - nuclear reactors could provide power almost indefinitely.
Go to Top of Page

Bob Rok
Advanced Member



4922 Posts

Member since 11/03/2009

Posted - 15/03/2010 : 22:41:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Bob Rok a Private Message  Reply with Quote
Hm... Imam pomesana osecanja sto se tice filma. Morbidan, da, ali kriticki prilicno dobar. Nije mi mnogo legao, mozda i zbog drustva i stanja duha 7/10

Ja se zovem El-Muhammed, iz plemena starih Azra, sto za ljubav zivot gube i umiru kada ljube.
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22296 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 16/03/2010 : 16:59:33  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
Go to Top of Page

radulovic marko
Senior Member



Saint Vincent and Grenadi
2826 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 16/03/2010 : 17:17:17  Show Profile Show Extended Profile  Send radulovic marko a Private Message  Reply with Quote
Ima dozu ozbiljnog horora ali i naivnih scena ,jedan od boljih sa ovih podrucija tog zanra........

Nema,nema niko tako lepe dragane.
Go to Top of Page

Bob Rok
Advanced Member



4922 Posts

Member since 11/03/2009

Posted - 16/03/2010 : 18:42:39  Show Profile Show Extended Profile  Send Bob Rok a Private Message  Reply with Quote
Hi hi hi Komedija

Ja se zovem El-Muhammed, iz plemena starih Azra, sto za ljubav zivot gube i umiru kada ljube.
Go to Top of Page

okiboki
Advanced Member



Serbia
10835 Posts

Member since 23/11/2008

Posted - 16/03/2010 : 18:46:40  Show Profile Show Extended Profile  Send okiboki a Private Message  Reply with Quote
Cuo sam da je reditelj filma zamislio da to bude komedija i snimio je film kao komediju,medjutim na premijeri je jedan gledalac doziveo infarkt od straha.Meni je film i sad strasan a kamoli tada u to vreme kad je snimljen,bilo je nezamislivo strasno.

Ni živih se nisam boja, dok su bili za užasa, a nekmoli mrtvih pasa.
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22296 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 16/03/2010 : 18:49:50  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
Film je cistokrvni horror, ima nekoliko komicnih scena, ali daleko od komedije.
Definitvno nas najbolji i moze se reci jedini dobar horror film.
10/10
Go to Top of Page

Bob Rok
Advanced Member



4922 Posts

Member since 11/03/2009

Posted - 16/03/2010 : 18:52:08  Show Profile Show Extended Profile  Send Bob Rok a Private Message  Reply with Quote
Dobro, meni su strasniji TT sindrom i Sveto mesto Tehnologija tada i sada, meni ni Simpsonovi vise nisu smesni (a bili su valjanje) od kada sam poceo da gledam South park To tako ide, starije generacije ce da kazu da je strasan, a novije da je smesan

Ja se zovem El-Muhammed, iz plemena starih Azra, sto za ljubav zivot gube i umiru kada ljube.
Go to Top of Page

jasa
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3489 Posts

Member since 26/08/2005

Posted - 16/03/2010 : 19:08:54  Show Profile Show Extended Profile  Send jasa an ICQ Message  Send jasa a Private Message  Reply with Quote
Nedavno sma ga gledao prvi put ( prije nekih 3-4 godine ) i ismijao se do suza, prejak film, baš u slavenskom duhu.
Go to Top of Page

sdragan@
Senior Member



Western Sahara
1780 Posts

Member since 01/05/2005

Posted - 16/03/2010 : 19:13:44  Show Profile Show Extended Profile  Send sdragan@ a Private Message  Reply with Quote
NIsam ga odavno gledao...ali, prvi put sam ga gledao sa nekih 11-12 godina...brrrrrrrrr
I dan danas se plasim kada se toga setim

"Bijah uhvacen u zamku,I pozvan da se predam,Al taj nisam ja,Stuc u ruke i crta.
Kako gordo teku suze,Skrivao sam mnoge ljude,Kao i imena,A sad i ona ginu sa mnom

Go to Top of Page

docA
Advanced Member



8104 Posts

Member since 14/09/2008

Posted - 16/03/2010 : 19:18:33  Show Profile Show Extended Profile  Reply with Quote
Djordje Kadijevic kaze da je hteo da napravi komediju, a ispalo je suprotno...i da je prakticno "ubica", jer je jedna osoba preminula od straha na premijeri u skoplju 1973.god...

Dva najzanimljivija/upecatljiva dela filma:

http://www.youtube.com/watch?v=ERJbo-bpY2k&feature=related

http://www.youtube.com/watch?v=gmRyQL9723U


Inace, slazem se sa Bobom, film je komedija, a i poimanje straha se poprilicno promenilo...


7/10

Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22296 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 16/03/2010 : 19:21:38  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by docA

-Djordje Kadijevic kaze da je hteo da napravi komediju, a ispalo je suprotno...i da je prakticno "ubica", jer je jedna osoba preminula od straha na premijeri u skoplju 1973.god...


-Inace, slazem se sa Bobom, film je komedija






Pa, onda je mozda umro od smijeha
Go to Top of Page

docA
Advanced Member



8104 Posts

Member since 14/09/2008

Posted - 16/03/2010 : 19:28:28  Show Profile Show Extended Profile  Reply with Quote
quote:
Originally posted by King Warrior

Pa, onda je mozda umro od smijeha



Moguce


Al' zato bi od ovoga sigurno umro od smeha:



Mada, za ovaj rimejk nisam bas siguran da bio smesan (jos uvek deluje):

Go to Top of Page

Beren
Advanced Member



Montenegro
3793 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 16/03/2010 : 19:57:47  Show Profile Show Extended Profile  Send Beren a Private Message  Reply with Quote
Leptiricu sam prvi put gledao otprilike sa 10-11 godina. Noćima sam imao košmare i u svakom mračnom uglu vidio vampire. Kasnije, taj film sam idealizovao i smatrao ga za jedan od najstrašnijih koje sam ikad gledao. To je trajalo do prije 4-5 godina, kad sam ga opet pogledao. I pokajao se. Nije više bilo one magije, nestala je u trenu, a meni je bilo krivo što sam dopustio sebi da olako izgubim onaj osjećaj iz djetinjstva. Ne vjerujem da ću ga ikad više gledati.

Moja domovina je mene dala ovu koru bijelog hleba, sretne ljude, srecnu mladost, velik komad vedrog neba...
Go to Top of Page
Page: of 89 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.28 seconds. Snitz Forums 2000