forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Libellus - Novi projekti
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 11

hrvoje23
Senior Member



Croatia
2172 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 06/04/2010 : 09:07:14  Show Profile Show Extended Profile  Send hrvoje23 a Private Message  Reply with Quote
Super
Go to Top of Page

Aco
stripovi.com suradnik



Slovenia
6141 Posts

Member since 29/11/2001

Posted - 06/04/2010 : 09:15:29  Show Profile Show Extended Profile  Visit Aco's Homepage  Send Aco a Private Message  Reply with Quote
Malo sam u šoku,baš moćna najava..Super stripovi,stvarno, za svakog po nešto, ali ono što je najbolje jest činjenica da će ti stripovi doista izaći.

Tko je Vladimir Krstić (vjerojatno nije onaj što je igrao za Cibonu i sad za KK Zagreb;-)) ?

Bond.James Bond.
Go to Top of Page

SejoSexon
Advanced Member



Austria
17229 Posts

Member since 16/04/2002

Posted - 06/04/2010 : 09:17:01  Show Profile Show Extended Profile  Visit SejoSexon's Homepage  Send SejoSexon a Private Message  Reply with Quote
IR$ je super, a ja sam taman prošle godine nabavio sve brojeve na njemačkom.

But I'm just a soul whose intentions are good
Oh Lord, please don't let me be misunderstood
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39997 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 06/04/2010 : 09:24:12  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
Sto znaci = Uvaljuj svabama to i kupuj ove..
Go to Top of Page

Panon
Senior Member



2656 Posts

Member since 16/08/2007

Posted - 06/04/2010 : 10:07:40  Show Profile Show Extended Profile  Send Panon a Private Message  Reply with Quote
Ne bi bilo loše kad bi već sad znali otprilike cijenu za ovaj DD Kolorfest? Hoće li biti skupo u rangu jednog LIB Texa u boji ili...?
Go to Top of Page

ken2
stripovi.com suradnik



Croatia
8100 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 06/04/2010 : 10:08:07  Show Profile Show Extended Profile  Send ken2 a Private Message  Reply with Quote
lijepe najave
ali imam jedno pitanje
da li početak libellusa s dilanom znači da je ludens u problemima i da ni dilan ne ide na kioscima
ako u tim mojim slutnjama ima istine, onda nije dobro
u suprotnom je dobro

if you tolerate this, then your children will be next
Go to Top of Page

Panon
Senior Member



2656 Posts

Member since 16/08/2007

Posted - 06/04/2010 : 10:09:55  Show Profile Show Extended Profile  Send Panon a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ken2


da li početak libellusa s dilanom znači da je ludens u problemima i da ni dilan ne ide na kioscima
ako u tim mojim slutnjama ima istine, onda nije dobro




E sad me plašiš Dylan je jedini junak kojeg u cijelosti kupujem i prelazak na HC mi se ne bi nimalo svidio...
Go to Top of Page

feka82
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
2647 Posts

Member since 03/01/2008

Posted - 06/04/2010 : 10:18:43  Show Profile Show Extended Profile  Send feka82 a Private Message  Reply with Quote
stvarno dobrih projektica ljudi moji ..... s vama niko ne moze cak ni bonelli comics

ovog sherlokica stoposto uzimam zainteresirao me pravo a sta cu kada volim ove tajanstvene


feka
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20963 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 06/04/2010 : 10:20:15  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
Baš, lepe vesti, naročito me je obradovala najava IR$ i Škorpije, mada mi je drago i zbog onih koji će kupovati MM&DD i DDCF.
Samo se bojim da to neće imati uticaja na ritam izlaženja Riđobradog i Spiroua ?

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39997 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 06/04/2010 : 10:21:56  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
Morace da kloniraju prevodioce.. Doduse Dok je kao dva normalna coveka..
Go to Top of Page

shommy
Average Member



Serbia
586 Posts

Member since 03/09/2006

Posted - 06/04/2010 : 10:55:08  Show Profile Show Extended Profile  Send shommy a Private Message  Reply with Quote
Da li ce Klara br.5 biti u prodaji na MAFEST-u ili posle(okvirno koji mesec?Peti ili sesti mesec?)?
Sherlock Holmes & Les Vampires de Londres kupujem.
Go to Top of Page

rgorgiev
Senior Member



2084 Posts

Member since 17/06/2004

Posted - 06/04/2010 : 11:22:50  Show Profile Show Extended Profile  Visit rgorgiev's Homepage  Send rgorgiev a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by SejoSexon

IR$ je super, a ja sam taman prošle godine nabavio sve brojeve na njemačkom.



quote:
Originally posted by sawitch

Sto znaci = Uvaljuj svabama to i kupuj ove..



Ne moras uvaliti svabama.
Ako je za prodaju, ja kupujem

so it shall be written, so it shall be done

Edited by - rgorgiev on 06/04/2010 11:24:39
Go to Top of Page

rgorgiev
Senior Member



2084 Posts

Member since 17/06/2004

Posted - 06/04/2010 : 11:23:55  Show Profile Show Extended Profile  Visit rgorgiev's Homepage  Send rgorgiev a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dado

quote:
Originally posted by rgorgiev

@sawitch - pingvine ne slusamo, pogotove ne one
koje lete

@Dado - super vest decki, pogotovo zbog stvari koje
do sada kod nas nisu radjene, bar ne u toj formi.
Ovo IRS mi izgleda kao dobar krimi-serijal i vidim da
ima dosta toga, pa me interesira zbog cega ne ide ko
posebna biblioteka. Sve ostalo super, i jedva cekam
prve brojeve.

Pretpostavljam da su Greystorm i neki ostali junaci
ostali da cekaju da malo "ostare" u originalnoj verziji
dok se pojave kod nas??? hvala na odgovoru


Kako mislis posebna biblioteka? Pa svaki je za sebe, samo neki po nekoliko albuma skupa kao integral.
Greystorm ne planiramo raditi. Ali mislim da citatelji svejedno nece ostati uskraceni za to izdanje.



Pa razumeo sam da ce ici kao integral, alo zajedno sa drugim junakom.
Ali ako je ovako, onda super

so it shall be written, so it shall be done
Go to Top of Page

kasper
Advanced Member

10850 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 06/04/2010 : 11:33:40  Show Profile Show Extended Profile  Send kasper a Private Message  Reply with Quote
A da dje je Boy Vampire?
Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 06/04/2010 : 11:55:54  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Panon

Ne bi bilo loše kad bi već sad znali otprilike cijenu za ovaj DD Kolorfest? Hoće li biti skupo u rangu jednog LIB Texa u boji ili...?


Strpi se jos neko vrijeme.
Ali ne moze biti u rangu Texa, vec samim time sto ima manje stranica, uz jos nekoliko razloga...
No glupo je da sad pricam o cijeni prije nego dobijemo konkretne podatke iz tiskare.

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne
Go to Top of Page

zkne
Junior Member

487 Posts

Member since 18/05/2005

Posted - 06/04/2010 : 11:55:58  Show Profile Show Extended Profile  Send zkne a Yahoo! Message  Send zkne a Private Message  Reply with Quote
Pozdravljam nova izdanja libellusa pogotovo nova bd izdanja, malo mi je žao što team up DD&MM izlazi u Hc-u kao i DD colorfest jer sam mislio da će to izbaciti Bernard kad ispuca preostale Dylan specijale, ali što je tu je, vjerojatno će team up-ovi koštati 80-ak kuna,a kolorci 100-115kn, treba se dobro organizirati s lovom što i kako i kad kupiti
Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 06/04/2010 : 11:56:47  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ken2

lijepe najave
ali imam jedno pitanje
da li početak libellusa s dilanom znači da je ludens u problemima i da ni dilan ne ide na kioscima
ako u tim mojim slutnjama ima istine, onda nije dobro
u suprotnom je dobro


Krivo slutis.

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne
Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 06/04/2010 : 11:59:08  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by anto

Baš, lepe vesti, naročito me je obradovala najava IR$ i Škorpije, mada mi je drago i zbog onih koji će kupovati MM&DD i DDCF.
Samo se bojim da to neće imati uticaja na ritam izlaženja Riđobradog i Spiroua ?


Nece to sigurno utjecati na ritam navedenih izdanja.
Nazalost evo s materijalima kasne Francuzi iako je sve vec placeno, tako da samo to moze biti glavni razlog
nekog zastoja, no ja se nadam da ce se to rijesiti brzo i da zastoja nece biti.

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne
Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 06/04/2010 : 11:59:49  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by shommy

Da li ce Klara br.5 biti u prodaji na MAFEST-u ili posle(okvirno koji mesec?Peti ili sesti mesec?)?
Sherlock Holmes & Les Vampires de Londres kupujem.


Okvirno prije Mafesta, sto znaci da ce je biti i na Mafestu.

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne
Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 06/04/2010 : 12:00:47  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by rgorgiev

quote:
Originally posted by Dado

quote:
Originally posted by rgorgiev

@sawitch - pingvine ne slusamo, pogotove ne one
koje lete

@Dado - super vest decki, pogotovo zbog stvari koje
do sada kod nas nisu radjene, bar ne u toj formi.
Ovo IRS mi izgleda kao dobar krimi-serijal i vidim da
ima dosta toga, pa me interesira zbog cega ne ide ko
posebna biblioteka. Sve ostalo super, i jedva cekam
prve brojeve.

Pretpostavljam da su Greystorm i neki ostali junaci
ostali da cekaju da malo "ostare" u originalnoj verziji
dok se pojave kod nas??? hvala na odgovoru


Kako mislis posebna biblioteka? Pa svaki je za sebe, samo neki po nekoliko albuma skupa kao integral.
Greystorm ne planiramo raditi. Ali mislim da citatelji svejedno nece ostati uskraceni za to izdanje.



Pa razumeo sam da ce ici kao integral, alo zajedno sa drugim junakom.
Ali ako je ovako, onda super


Ovako je...

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne
Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 06/04/2010 : 12:01:42  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by kasper

A da dje je Boy Vampire?


Za Mafest...

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne
Go to Top of Page

rommel
stripovi.com suradnik



Croatia
7436 Posts

Member since 26/11/2001

Posted - 06/04/2010 : 12:05:18  Show Profile Show Extended Profile  Send rommel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tex Willer

Sad bez sale,cudi me da ovo nije i ranije neko odradio i bas me raduje sto ce DD Color Fest i ovi one shot DD&MM
Ali,ovaj Sherlock ne da izgleda dobro nego rastura i jos samo sto je krenuo serijal,bas premijera.IRS mi deluje privlacnije od Skorpiona,cini mi se da vuce na krimi zanr a toga ima malo.
Skorpion mi deluje previse nalickan,mozda gresim. Ne bi bila losa jos neka informacija o sadrzaju na razumljivom jeziku.


pa ne samo da se s texom nadjem na texu nego i na sherlocku
Go to Top of Page

76
Senior Member

Croatia
2617 Posts

Member since 24/12/2005

Posted - 06/04/2010 : 12:08:42  Show Profile Show Extended Profile  Send 76 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sawitch

quote:
Originally posted by rgorgiev

@sawitch - pingvine ne slusamo, pogotove ne one
koje lete



Ja iz vazduha i sa supersonicnim naocarima sve bolje vidim..
Stvarno, ta Skorpija je odlican istorijski triler... Vatikan, Papa, Jerusalim, perfektno inteligentan negativac.. Sta ces bolje..



Uvjerio si me, kupujem!

The best you can say for football is that it has given the working man a subject for conversation.
Go to Top of Page

kiky
stripovi.com suradnik



7363 Posts

Member since 17/07/2003

Posted - 06/04/2010 : 12:09:37  Show Profile Show Extended Profile  Visit kiky's Homepage  Send kiky a Private Message  Reply with Quote
Tvrdoukoričeno DD & MM izdanje je očigledno ubilo bilokakve nade da će Ludens to reprintirati na kioske... možda VČ?
Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 06/04/2010 : 12:10:03  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by zkne

Pozdravljam nova izdanja libellusa pogotovo nova bd izdanja, malo mi je žao što team up DD&MM izlazi u Hc-u kao i DD colorfest jer sam mislio da će to izbaciti Bernard kad ispuca preostale Dylan specijale, ali što je tu je, vjerojatno će team up-ovi koštati 80-ak kuna,a kolorci 100-115kn, treba se dobro organizirati s lovom što i kako i kad kupiti


Zao mi je sto ce te to razocarati.
No za utjehu, puno ljudi ne zna, a i oni koji znaju zaboravljaju, da je dosta izdanja izaslo
i izlazi na kioscima upravo zato sto smo mi (a ovdje uz Gastona i mene ukljucujem i Markosa)
trazili mogucnost da to objavimo. I mi smo sretni sto to izlazi.
Da je sve bilo na kioscima ili u knjizarama sto smo mi zeljeli i u nekom normalnom ritmu,
mislim da nikad nebi nastao ni Libellus a vjerojatno ni Fibra...
Kad se pricalo o MV knjigama, stalo se o njima pricati kad je krenulo u Srbiji na kioscima.
Znamo kako je zavrsilo. Planirali smo raditi Juliju u knjigama, no javio se izdavac koji je to
zelio raditi na kioscima, i mi smo naravno rekli super i odustali od knjiga.
Znamo kako je to nazalost zavrsilo.

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne
Go to Top of Page
Page: of 11 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.28 seconds. Snitz Forums 2000