forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 VICEVI !!!
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 659

drogsy
stripovi.com suradnik



Croatia
4725 Posts

Member since 27/12/2009

Posted - 13/04/2010 : 22:06:26  Show Profile Show Extended Profile  Send drogsy a Private Message  Reply with Quote
Aha, u tome je stvar; moram priznati da sam pretjerao malo s time (iako sam čak dvaput razmislio prije nego sam ih prenio forumu,a pravila se uopće nisam sjetio). Ha dobro; neće se ponoviti:)

Go kneel and weep
Go to Top of Page

dino1984
Average Member



Austria
509 Posts

Member since 31/05/2007

Posted - 13/04/2010 : 22:34:22  Show Profile Show Extended Profile  Send dino1984 a Private Message  Reply with Quote
Setao vuk sumom i u trenutku kad je prolazio pored neke kuce vidi piceka kako sece dvoristem:
Vuk: ajd picek samnom da zapalimo jedan joint
Picek:ok ajd posto jos nikad nisam probao da vidim kako je
i idu njih dvoje tako sumom i uskoce u neki grm pa vuk slozi frulu koju ispuse:
Picek:vuk ja sad moram ici kuci da ne primjete u dvoristu da me nema
Vuk:ok,ako me netko trazi na starome sam mjestu
i tako vraca se picek kuci kad ga na pola puta pocne pustati"high" pa se odluci vratiti na jos jednu
Picek:ajde vuk srolaj jos jednu vec me pocela pustati
i tako ispuse oni i drugu pa kaze:
Picek:ok vuk sad su vec sigurno primjetili da me nema u dvoristu sad moram stvarno kuci
Vuk: ok picek ako me netko trazi na starome sam mjestu
i tako vraca se picek kuci kad na putu sretne nosoroga
Nosorog:bok picek jesi li negdje vidio vuka?
Picek:tamo je na starome mjestu
i ode nosorog do vuka kad
Nosorog:vuk ajd zarolaj jednu pljugu pa da se malo zabavimo
Vuk:picek ti sad stvarno moras ici kuci vidi se kakav si

Good night white pride!!
Go to Top of Page

Darth Ivan
Advanced Member



Croatia
7978 Posts

Member since 21/03/2010

Posted - 15/04/2010 : 00:38:48  Show Profile Show Extended Profile  Send Darth Ivan a Private Message  Reply with Quote
Dođe Mujo s Fatom u London i uzme taksi koji će ih odvesti do hotela. Čim su sjeli taksist se raspričao:
- Where are you from - pita taksist.
- We are from Bosnia - kaže Mujo.
- Šta kaže, šta kaže - pita radoznalo Fata, a Mujo joj objasni:
- Čovjek me je pitao odakle smo i ja sam mu reko da smo iz Bosne!
- And where do you live in Bosnia - pita taksist.
- We live in Sarajevo - odgovori Mujo.
- Šta kaže, šta kaže - pita Fata.
- Pitao me je gdje mi u Bosni živimo - reče Mujo - ja mu reko u Sarajevu.
Oh, my God - reče taksist - in Sarajevo I had the worst fuck in my life!
- Šta kaže, šta kaže - pita Fata.
- Kaže da te pozna - odgovori Mujo.


Mujo na samrti odluči pitati Fatu je li ga ikad varala u braku. Fata je u početku odbijala, ali je na kraju priznala.
- Jesam, bolan Mujo, i to tri puta.
- A reci, Fato, kad si me to prevarila prvi put?
- Znaš li ti Mujo kako si volio igrati nogomet i nikako te nisu htjeli uzeti u klub?
- Znam, kako da ne - reče Mujo.
- Znaš, ja sam onda otišla do direktora kluba i tako to...Jesu li te na kraju uzeli u klub?
- Primili me, jašta! - skrušeno će Mujo - ajde, to ti mogu oprostit, ali kad si me prevarila drugi put?
- Znaš li Mujo, kada su te bili uzeli u klub, ali ti niti jedan suigrač tijekom utakmice nije htio dati loptu?
- Sjećam se, sjećam se...
- Znaš, onda sam ja otišla u svlačionicu i porazgovarala sa tvojim suigračima...Jesu li ti onda dodavali loptu?
- Jesu, jašta - odgovara Mujo - ajde, i to ti mogu oprostit, ali kad si me prevarila treći put?
- Znaš li Mujo, kako su tebi tvoji suigrači kasnije počeli dodavati loptu, ali ti nikako nisi mogao dati gol, pa ti je cijeli stadion stalno zviždao?
- Sjećam se...
- E pa jesu li ti i poslije zviždali?


- Mujo, bolan - reče Haso - čujem da će nam ukinut slovo H.
- Loše, Haso moj, loše. A reci hoće li nam ostavit slovo Ć?
- Ostavit će ga, jašta.
- Uh, dobro je. Već sam se uplašio da ćemo ostati bez pićke i ćevapa.


Zaposlio gazda u svojoj firmi jednog radnika. Radnik je bio vrlo marljiv, brz, spretan, a gazda njime zadovoljan. Jednoga ponedjeljka se radnik javio da neće doći na posao jer je bolestan. Gazda je to uvažio, a radnik se sutradan pojavio na poslu i uredno vršio svoju dužnost.
No, idućeg ponedjeljka se opet javio da ne može doći na posao zbog bolesti. Gazdi je to bilo malo čudno, ali nije ništa rekao s obzirom da mu je to bio jedan od najboljih radnika koje je imao.
No, kada se priča ponovila i idućeg ponedjeljka, i zatim i svakog slijedećeg, pozove gazda radnika na razgovor.
- Recite mi - kaže gazda - zašto vas na poslu nema baš svaki ponedjeljak. To mi je malo čudno...
- Znate gazda - reče radnik - ja vam svaki ponedjeljak, kad krenem na posao, prije svratim do svoje sestrične, da vidim kako je. I što da vam kažem? Popijemo kavu, malo popričamo, drž-nedaj...sve vam završi na tome da se cijeli dan jebemo!
- Čovječe, pa vi niste zdravi - reče gazda.
- Pa ja sam vam i rekao da sam bolestan!

Radili Mujo i Haso neko vrijeme kao radnici na gradilištu. Obavljali oni svoj posao i dovikne Mujo radniku iznad sebe, Nijemcu:
- Hiti sajlu!
Nijemac ga, dakako, nije ništa razumio, pa ga je samo pogledao i ubrzo nastavio raditi svoj posao.
- Hiti tu sajlu - poviče još jednom Mujo.
- Pazi Mujo - reče mu Haso, koji je bio pored njega - ovaj tip je Nijemac, on ne razumije naš jezik.
- Ah, tako - reče Mujo, pa kaže - Šprehen zi dojč?
- Ja, ja - odgovara Nijemac - Was willst du?
- Hiti tu sajlu, jebem ti mater blesavu!




"Nothing lasts forever."

Edited by - Darth Ivan on 15/04/2010 23:56:49
Go to Top of Page

mr murdoc
Advanced Member



Switzerland
14557 Posts

Member since 02/01/2006

Posted - 15/04/2010 : 08:48:30  Show Profile Show Extended Profile  Send mr murdoc a Private Message  Reply with Quote
Provodila televizija anketu o seksu na selu, pa između ostalog i dida Matu pitali na ovu temu.
- E, vidiš sinko, prošle godine ugojim ja svinje, a cijena mala, prop'o sam načisto.
Ove godine odlučio da ih ne uzgajam, kad ono, cijena do nebesa...ebiga.
- Ali, dida, ne pitaju oni tebe o svinjama već o seksu!, oglasi se reporterka
Ma šuti ženo, ja pričam šta mene j.e.b.e, a ti pričaj šta tebe j.e.b.e kad te budu pitali!!!

“To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all.”? Oscar Wilde
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37807 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 15/04/2010 : 09:32:12  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote


Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

Opti
stripovi.com suradnik



Vatican City
4533 Posts

Member since 06/07/2009

Posted - 15/04/2010 : 09:54:39  Show Profile Show Extended Profile  Send Opti a Private Message  Reply with Quote
quote:


"To da su većina Hrvata seljačine i kriminalci najviše pokazuje činjenica da su najigranije igre na Facebooku Farmville i Mafia Wars."





Alan imao puno posla,pa pošalje Minuettu u toplice na 2 tjedna dok ne završi s poslom. On završi za tjedan dana i kreće u toplice da vidi Minuettu. Dok su djeca spavala, on se zaželio seksa pa je s njom otišao vani. I dok se oni svlače, dolazi neki drugi policajac i viče: "Jeste li vi normalni? Ovo je javno mjesto. 500 kuna kazne." Odvrati mu Alan:"Hm,pa znate,ja sam isto policajac, pa ne bi bilo lijepo da me oglobite." "U redu, kolega, možete ići, ali ovu kurvu hvatam već tjedan dana i napokon mi je dospjela u šake".

"Mislim dakle postojim" , reče Minuette i nestade.

Rindfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübert ragungsgesetz!!

Edited by - Opti on 15/04/2010 09:59:46
Go to Top of Page

Rock.Bob Rock
Senior Member



Croatia
1146 Posts

Member since 25/03/2009

Posted - 15/04/2010 : 12:55:21  Show Profile Show Extended Profile  Send Rock.Bob Rock a Private Message  Reply with Quote
Radila televizija anketu o cybersexu, i tako oni pitaju ljude, pitaju prvog "Znate li vi što je cybersex?", on odgovori: "Sex, što?" Pitaju onda drugog, on odgovori "Kakav sex?", i tako dođu oni do kompjuteraša, a on će: "Cyberšto?"

.
Go to Top of Page

mr murdoc
Advanced Member



Switzerland
14557 Posts

Member since 02/01/2006

Posted - 17/04/2010 : 08:55:27  Show Profile Show Extended Profile  Send mr murdoc a Private Message  Reply with Quote

“To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all.”? Oscar Wilde
Go to Top of Page

Darth Ivan
Advanced Member



Croatia
7978 Posts

Member since 21/03/2010

Posted - 17/04/2010 : 15:21:38  Show Profile Show Extended Profile  Send Darth Ivan a Private Message  Reply with Quote
Legnu Fata i Mujo u krevet. Mujo počne milovati Fatu po grudima i reče:
- Kad bi ove mogle nositi mlijeko, ne bi nam uopće trebale krave...
Zatim joj počne milovati stražnjicu i reče:
- Kad bi ova mogla nositi jaja, ne bi nam trebale kokoši...
Tada ga Fata uhvati za mlitavi kurac i reče:
- Kad bi ovaj mogao stajati, ne bi nam uopće bio potreban tvoj prijatelj Haso.

"Nothing lasts forever."
Go to Top of Page

panzer
Advanced Member

12609 Posts

Member since 18/05/2005

Posted - 17/04/2010 : 19:51:32  Show Profile Show Extended Profile  Send panzer a Private Message  Reply with Quote
Fotball is a gentelmans game, played by morons.

Rugby is a morons game, played by gentlemans.

(Bernie Fineman, Chop Shop)

Ich bin kein Mensch, ich bin kein Tier, ich bin ein Panzer-Grenadier!
Go to Top of Page

drogsy
stripovi.com suradnik



Croatia
4725 Posts

Member since 27/12/2009

Posted - 18/04/2010 : 19:33:44  Show Profile Show Extended Profile  Send drogsy a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Darth Ivan

Legnu Fata i Mujo u krevet. Mujo počne milovati Fatu po grudima i reče:
- Kad bi ove mogle nositi mlijeko, ne bi nam uopće trebale krave...
Zatim joj počne milovati stražnjicu i reče:
- Kad bi ova mogla nositi jaja, ne bi nam trebale kokoši...
Tada ga Fata uhvati za mlitavi kurac i reče:
- Kad bi ovaj mogao stajati, ne bi nam uopće bio potreban tvoj prijatelj Haso.




Go kneel and weep
Go to Top of Page

no1
Senior Member



Croatia
1322 Posts

Member since 16/06/2005

Posted - 18/04/2010 : 22:48:56  Show Profile Show Extended Profile  Send no1 a Private Message  Reply with Quote
Nije vic al je prejebeno,a ide ovako:
Šta glumiš finoću,više si razbila jaja od dupe nego od tavu!:)
Go to Top of Page

Darth Ivan
Advanced Member



Croatia
7978 Posts

Member since 21/03/2010

Posted - 18/04/2010 : 23:39:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Darth Ivan a Private Message  Reply with Quote
Umrli u istome danu strastveni pušač, pijanac i peder i iste večeri završe kod svetog Petra. Kaže im on:
- Sva trojica bite trebali otići u pakao, ali kako nemamo dovoljno slobodnih mjesta, vratit ćete se nakratko na zemlju i nastojati se popraviti. Ti pušaču više ne smiješ pušiti, ti pijanče više ne smiješ piti, a ti pederu više ne smiješ biti peder. Ako pogriješite, istog trenutka ćete umrijeti i to zauvijek.
Vrate se ovi na zemlju i odmah skrenu u kavanu. Pijanac naruči piće i reče:
- Ne mogu vjerovati da ću umrijeti ako popijem samo jedan gutljaj.
Donese njemu konobar piće, a ovaj nije mogao izdržati, te popije gutljaj i padne mrtav. Kako se opružio preko stolca, ispadne mu iz džepa na pod kutija cigareta. Pušač se zagledao u cigarete i taman kad se počeo saginjati da ih uzme, kaže mu peder:
- Čovječe, ne saginji se, stradat ćemo obojica!

Hodaju Francuz, Amerikanac i Mujo pustinjom i nakon nekoliko sati hodanja naiđu do jednog portala koji je nekamo vodio. Blizu portala bila je odskočna daska, a pored nje natpis na kojem je pisalo:"Zaleti se, skoči i reci kamo želiš ići. Želja će ti se ispuniti!"
Krene prvo Amerikanac. Zaleti se, skoči i kaže:
- U New York!
Krene Francuz, zaleti se, skoči i kaže:
- U Pariz!
Krene Mujo, zaleti se, skoči, ali se tad poskliznuo, pa poviče:
- U pičku materinu!

Hoda Mujo Saharom s ručnikom na leđima i nakon nekoliko sati hodanja sretne beduina i pita:
- Koliko ima do mora, bolan?
- Oko tri tisuće kilometara - reče mu beduin.
- Vala daleko - reče Mujo - ali plaža vam je super!

"Nothing lasts forever."
Go to Top of Page

Lucy Liu
Average Member



Croatia
705 Posts

Member since 14/09/2007

Posted - 19/04/2010 : 00:46:06  Show Profile Show Extended Profile  Send Lucy Liu an AOL message  Send Lucy Liu an ICQ Message  Send Lucy Liu a Yahoo! Message  Send Lucy Liu a Private Message  Reply with Quote
Vidjela mala Maja mamu golu u kupaonici i pita ju:
-Mama,šta ti je to?
-Sise,dušo.
-A kad ću ih ja dobiti?
-Kad odrasteš.
-A što ti je to?
-Stidne dlake.
-A kad ću ih ja dobiti?
-Kad odrasteš.
I ode mala Maja dalje,i vidi tatu golog u sobi.
-Tata,što ti je to?
-Kurac,dušo.
-A kad ću ga ja dobiti?
-Čim mama ode.

Što je to rozo-klik-crveno?
Beba u mixeru.

Ode peder do tattoo-salona i kaže da mu naslikaju Ferrari na kurac.I tako mu tip naslika Ferrari,i poslije ga pita:
-A biste li htjeli da vam istetoviram dva traktora na jaja?
-Zašto?
-Pa da vam izvuku Ferrari ako vam se nađe u govnima.
Go to Top of Page

Darth Ivan
Advanced Member



Croatia
7978 Posts

Member since 21/03/2010

Posted - 19/04/2010 : 21:50:02  Show Profile Show Extended Profile  Send Darth Ivan a Private Message  Reply with Quote
Luta jedan čovjek pustinjom i nakon nekoliko sati hodanja stigne on u oazu. Šeće se on oazom i ubrzo ugleda bunar, a blizu bunara nalazila se velika palača. Odluči se čovjek napiti vode iz bunara, a zatim otići u palaču po pomoć. Nagne se čovjek nad bunar, i tek što je bio popio gutljaj-dva, netko ga potapša po ramenu. Čovjek se okrene i ispred sebe ugleda prekrasnu brinetu.
- Ja sam sultanova žena i želim se poševiti s tobom - reče ona.
- Oprosti - reče čovjek - ja sam užasno žedan, moram se napiti.
- Ako me ne poševiš, nećeš piti! Ovo je oaza mojeg muža i ja imam pravo zabraniti ti da piješ.
Čovjek nije imao izbora pa poševi krasoticu i ona ode zadovoljna. Vrati se čovjek do bunara i čim je popio nekoliko gutljaja vode, netko ga potapša po ramenu. Čovjek se okrene i prenerazi: pred njim je stajao sultan!
- Otkud ti toliko drskosti, bijedniče? - pita ga sultan ljutito - upao si u moju oazu, poševio si se s mojom ženom i još hoćeš piti i moju vodu?
Čovjek ne vjeruje što mu se događa, pa ispriča sultanu što mu se sve dogodilo, i na kraju ga zamoli za oprost.
- Oprostit ću ti, ali pod jednim uvjetom - reče sultan - moraš se popeti na onu dinu (tu sultan pokaza na dinu koja je bila udaljena desetak metara) i prdnuti tako da te ja do ovdje mogu čuti.
Čovjek se popne na dinu i iz sve snage prdne. Sultan ga je čuo i rekao:
- Impresivno, čovječe. Smatraj se slobodnim!
- Hvala vam, vaša visosti - reče čovjek - odlazim čim popijem malo vode.
- A ne! Nisam ti dao dozvolu da piješ moju vodu - zaustavi ga sultan.
- Smilujte se, visosti! Ako ne popijem vodu, umrijet ću - zavapi čovjek.
- To ću ti i dopustiti, ali pod jednim uvjetom. Moraš se popeti na onu udaljeniju dinu (sultan pokaza na dinu koja je bila udaljena dvadesetak metara) i prdnuti tako da te svi u oazi čujemo. Dat ću ti da piješ vode koliko god želiš, a dat ću ti i devu da ne moraš pješačiti - reče mu sultan.
Čovjek ode do dine i zadnjim atomima snage prdne. Bilo je to gromoglasno. Čuli su ga svi u dini. Sultan, impresioniran, dopusti mu da pije vode koliko želi, te devu kojom će otići iz oaze.
Ode čovjek do bunara, nagne se, i čim je popio gutljaj-dva, netko ga potapša po ramenu. Čovjek se okrene, širom otvori oči, a kad tamo ispred njega stoji saborski redar i reče:
- Oprostite, gospodine zastupniče, to što ste zaspali gotovo nikoga ne smeta. Ali ipak malo preglasno prdite.

"Nothing lasts forever."
Go to Top of Page

dessa
Advanced Member

Serbia
4353 Posts

Member since 19/11/2008

Posted - 19/04/2010 : 22:00:54  Show Profile Show Extended Profile  Send dessa a Private Message  Reply with Quote
Go to Top of Page

Bob Rok
Advanced Member



4922 Posts

Member since 11/03/2009

Posted - 19/04/2010 : 22:03:08  Show Profile Show Extended Profile  Send Bob Rok a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Lucy Liu

Vidjela mala Maja mamu golu u kupaonici i pita ju:
-Mama,šta ti je to?
-Sise,dušo.
-A kad ću ih ja dobiti?
-Kad odrasteš.
-A što ti je to?
-Stidne dlake.
-A kad ću ih ja dobiti?
-Kad odrasteš.
I ode mala Maja dalje,i vidi tatu golog u sobi.
-Tata,što ti je to?
-Kurac,dušo.
-A kad ću ga ja dobiti?
-Čim mama ode.

Što je to rozo-klik-crveno?
Beba u mixeru.

Ode peder do tattoo-salona i kaže da mu naslikaju Ferrari na kurac.I tako mu tip naslika Ferrari,i poslije ga pita:
-A biste li htjeli da vam istetoviram dva traktora na jaja?
-Zašto?
-Pa da vam izvuku Ferrari ako vam se nađe u govnima.


Ovo je tebi smesno??? Zazalio sam sto sam procitao

Ja se zovem El-Muhammed, iz plemena starih Azra, sto za ljubav zivot gube i umiru kada ljube.
Go to Top of Page

mr murdoc
Advanced Member



Switzerland
14557 Posts

Member since 02/01/2006

Posted - 20/04/2010 : 17:25:08  Show Profile Show Extended Profile  Send mr murdoc a Private Message  Reply with Quote
Što je to žena?
- Imenica.
Što je to ljubavnica?
- Zamjenica.

“To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all.”? Oscar Wilde
Go to Top of Page

morrison
Advanced Member



Serbia
5142 Posts

Member since 29/01/2008

Posted - 20/04/2010 : 17:37:35  Show Profile Show Extended Profile  Send morrison a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Bob Rok

quote:
Originally posted by Lucy Liu

Vidjela mala Maja mamu golu u kupaonici i pita ju:
-Mama,šta ti je to?
-Sise,dušo.
-A kad ću ih ja dobiti?
-Kad odrasteš.
-A što ti je to?
-Stidne dlake.
-A kad ću ih ja dobiti?
-Kad odrasteš.
I ode mala Maja dalje,i vidi tatu golog u sobi.
-Tata,što ti je to?
-Kurac,dušo.
-A kad ću ga ja dobiti?
-Čim mama ode.

Što je to rozo-klik-crveno?
Beba u mixeru.

Ode peder do tattoo-salona i kaže da mu naslikaju Ferrari na kurac.I tako mu tip naslika Ferrari,i poslije ga pita:
-A biste li htjeli da vam istetoviram dva traktora na jaja?
-Zašto?
-Pa da vam izvuku Ferrari ako vam se nađe u govnima.


Ovo je tebi smesno??? Zazalio sam sto sam procitao




Kod ovakvih viceva cak i ja povlacim liniju.

There ain't no grave gonna hold my body down.
Go to Top of Page

Rock.Bob Rock
Senior Member



Croatia
1146 Posts

Member since 25/03/2009

Posted - 20/04/2010 : 17:48:38  Show Profile Show Extended Profile  Send Rock.Bob Rock a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Bob Rok

quote:
Originally posted by Lucy Liu

Vidjela mala Maja mamu golu u kupaonici i pita ju:
-Mama,šta ti je to?
-Sise,dušo.
-A kad ću ih ja dobiti?
-Kad odrasteš.
-A što ti je to?
-Stidne dlake.
-A kad ću ih ja dobiti?
-Kad odrasteš.
I ode mala Maja dalje,i vidi tatu golog u sobi.
-Tata,što ti je to?
-Kurac,dušo.
-A kad ću ga ja dobiti?
-Čim mama ode.

Što je to rozo-klik-crveno?
Beba u mixeru.

Ode peder do tattoo-salona i kaže da mu naslikaju Ferrari na kurac.I tako mu tip naslika Ferrari,i poslije ga pita:
-A biste li htjeli da vam istetoviram dva traktora na jaja?
-Zašto?
-Pa da vam izvuku Ferrari ako vam se nađe u govnima.


Ovo je tebi smesno??? Zazalio sam sto sam procitao



Što, prvi i nije loš, ovaj u sredini je lošnjikav, ovaj dolje je totalno glup.

prvi - 6.5/10
drugi - 3/10
treći - 0/10

.
Go to Top of Page

Lucy Liu
Average Member



Croatia
705 Posts

Member since 14/09/2007

Posted - 21/04/2010 : 01:24:01  Show Profile Show Extended Profile  Send Lucy Liu an AOL message  Send Lucy Liu an ICQ Message  Send Lucy Liu a Yahoo! Message  Send Lucy Liu a Private Message  Reply with Quote
Ajooj,a jadni mali Bob Rok,morrison i Rock.Bob Rock!Sad mi je ful žao...ne
Go to Top of Page

Kit Carson
Advanced Member



Serbia
11593 Posts

Member since 19/11/2008

Posted - 21/04/2010 : 01:40:09  Show Profile Show Extended Profile  Send Kit Carson a Private Message  Reply with Quote
Dolaze 7 patuljka kod Pape i prilazi mu Uca i pita:
"Imas li neku malu casnu sestru kao za nas?"
"Tako male, nemam."
"Ma ajde, mora da imas neku tako nisku, u crnoj mantiji sa onim belim na glavi."
"Ne, ne, nema takve."
"Siguran si da nemas?"
"Ma sasvim siguran."
Tada se svi okrecu ka Ljutku i u glas:
"LJUTKO JEBAO PINGVINA!LJUTKO JEBAO PINGVINA!"

Ubrzajte Texa u koloru na 2 mesecno!
Go to Top of Page

Darth Ivan
Advanced Member



Croatia
7978 Posts

Member since 21/03/2010

Posted - 23/04/2010 : 01:25:03  Show Profile Show Extended Profile  Send Darth Ivan a Private Message  Reply with Quote
ovu sa sedam patuljaka znam xD

moja malo drugačija verzija:

Dolaze sedam patuljaka u Vatikan predvođeni patuljkom Ljutkom. Papa ih pozdravi, pa im reče:
- Sinovi moji, što mogu učiniti za vas?
- Vaša svetosti - kaže Ljutko - recite mi ima li u Vatikanu koja časna sestra patuljčica?
- Ljutko, sine moj, u Vatikanu ne postoji časna sestra patuljčica - reče papa nakon kratkog razmišljanja, nakon čega su se ostali šestorica patuljaka sramežljivo nasmijali.
- A recite mi, ima li možda neka časna sestra patuljčica u Europi - pita Ljutko.
- Sine moj, u Europi ne postoji niti jedna časna sestra patuljčica - reče papa, na što su se ostalih šestorica patuljaka glasnije nasmijali.
- A recite mi - kaže Ljutko, ne slušajući smijeh svojih drugova - ima li uopće neka časna sestra patuljčica na svijetu?
Papa porazmisli, i nakon dužeg razmišljanja reče:
- Ljutko, sine moj, sa stopostotnom sigurnošću ti mogu reći da u čitavom svijetu ne postoji časna sestra patuljčica.
Na te riječi je ostalih šestorica patuljaka prasnulo u gromoglasan smijeh, te jednoglasno uzviknulo:
- Ljutko je ševio pingvina!

Dođu četiri časne sestre pred vrata raja. Sveti Petar reče prvoj sestri:
- Sestro Antonija, u mojim knjigama piše da si iz prikrajka voljela gledati bananu fra Joze. Operi oči u svetoj vodi i vrata raja će ti se otvoriti.
- A ti, sestro Bernarda - reče sveti Petar drugoj časnoj sestri - u knigama čitam da si ponekad don Antinu bananu uzimala u ruku. Operi ruke u svetoj vodi i vrata raja će ti se otvoriti.
- A ti sestro Gabrijela - obrati se sveti Petar trećoj časnoj sestri, ali se u tom trenutku u razgovor umiješa četvrta, časna sestra Lucija:
- Sveti Petre, imaš li što protiv da ja na brzinu isperem usta prije nego sestra Gabrijela opere svoju guzicu?

Proleteri svih zemalja, izvinite!
Vaš Marks

Leonardo, Leonardo! Da su te i drugi vidjeli golog, imali bi isti osmijeh kao ja.
Mona Lisa

Fata otvorila javnu kuću i napisala naziv:
KEŠ END DERI

Dva etička pitanja

Prvo pitanje

Upoznali ste trudnu ženu koja ima četvero djece. Jedno je gluho, jedno slijepo, a dvoje su mentalno zaostali. Hoćete joj savjetovati da napravi abortus?
Ako je vaš odgovor pozitivan, upravo ste ubili Ludwiga van Beethovena.

Drugo pitanje

U natjecanju za predsjednika države tri su kandidata, a vaš je glas odlučujući.
Prvi je kandidat već jednom dobio otkaz na poslu. Puno puši, pije i imao je dvije ljubavnice.
Drugi kandidat pije četvrt litre viskija svaku večer. Najčešće spava do podneva, a tijekom studija pušio je opijum.
Treći kandidat je ratni heroj, nositelj odlikovanja. Ne puši, vegetarijanac je i samo ponekad popije čašu pive.
Vjerojatno ste odlučili kojem ćete kandidatu dati svoj glas, ali lekcija ne bi bila potpuna kad ne biste znali da je riječ o stvarnim osobama. Prvi kandidat je Franklin D. Roosevelt, drugi Winston Churchill, a treći Adolf Hitler.

U ovom trenutku 20 posto ljudi uživa u moru i planinama, 20 posto uživa u raznim športovima, 30 posto spava, 30 posto vodi ljubav.
Jedino vi čitate ove 'pizdarije'.

"Nothing lasts forever."

Edited by - Darth Ivan on 23/04/2010 01:28:20
Go to Top of Page

dr strangelove
Advanced Member



USA
8866 Posts

Member since 26/12/2007

Posted - 23/04/2010 : 13:01:26  Show Profile Show Extended Profile  Visit dr strangelove's Homepage  Send dr strangelove a Private Message  Reply with Quote
Najgori posao na svijetu:
http://arhiva.net.hr/webcafe/webvideo/page/2009/05/22/0013006.html

It would not be difficult, Mein Führer. Nuclear reactors could - heh, I'm sorry, Mr. President - nuclear reactors could provide power almost indefinitely.
Go to Top of Page

Lucy Liu
Average Member



Croatia
705 Posts

Member since 14/09/2007

Posted - 23/04/2010 : 16:39:21  Show Profile Show Extended Profile  Send Lucy Liu an AOL message  Send Lucy Liu an ICQ Message  Send Lucy Liu a Yahoo! Message  Send Lucy Liu a Private Message  Reply with Quote
Vjerojatno se ovako osjeća i tip koji Jennifer Lopez trlja bradavice.
Go to Top of Page
Page: of 659 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.92 seconds. Snitz Forums 2000