forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 VICEVI !!!
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author  Topic Next Topic
Page: of 659

Lucy Liu
Average Member



Croatia
705 Posts

Member since 14/09/2007

Posted - 21/05/2010 : 17:29:43  Show Profile Show Extended Profile  Send Lucy Liu an AOL message  Send Lucy Liu an ICQ Message  Send Lucy Liu a Yahoo! Message  Send Lucy Liu a Private Message  Reply with Quote
Dođe jedna jako lijepa srednjoškolka kod profesora:
-Profesore,ja bi učinila SVE da prođem razred.
-Apsolutno sve? pita ju on.
Ona se nagne i tihim umilnim glasom kaže:
-Apsolutno sve.
-A bi li i učila? on joj odgovori.
Go to Top of Page

drogsy
stripovi.com suradnik



Croatia
4725 Posts

Member since 27/12/2009

Posted - 21/05/2010 : 17:30:28  Show Profile Show Extended Profile  Send drogsy a Private Message  Reply with Quote

Go kneel and weep
Go to Top of Page

Zlotvor
Advanced Member



7094 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 21/05/2010 : 19:12:03  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlotvor a Private Message  Reply with Quote
Odvedu roditelji malog Pericu na nudističku plažu.Gleda Perica oko sebe i začuđeno pita:
''Tata, zašto ej nekim muškarcima veći a nekima manji?''
''Vidiš sine, onaj koji ima većeg je gluplji, a onaj koji ima manjeg je pametniji'', pojasni mu otac.
Perica: ''Vidi tata, onaj striček koji priča s mamom sve je gluplji i gluplji''.

Trljam ruke.
Go to Top of Page

acestroke
stripovi.com suradnik



USA
11652 Posts

Member since 16/04/2009

Posted - 21/05/2010 : 19:40:09  Show Profile Show Extended Profile  Visit acestroke's Homepage  Send acestroke a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Zlotvor

Odvedu roditelji malog Pericu na nudističku plažu.Gleda Perica oko sebe i začuđeno pita:
''Tata, zašto ej nekim muškarcima veći a nekima manji?''
''Vidiš sine, onaj koji ima većeg je gluplji, a onaj koji ima manjeg je pametniji'', pojasni mu otac.
Perica: ''Vidi tata, onaj striček koji priča s mamom sve je gluplji i gluplji''.




http://www.acestroke.blogspot.com
Go to Top of Page

acestroke
stripovi.com suradnik



USA
11652 Posts

Member since 16/04/2009

Posted - 21/05/2010 : 19:44:27  Show Profile Show Extended Profile  Visit acestroke's Homepage  Send acestroke a Private Message  Reply with Quote
Little girl asked her mother, "Where did you meet daddy?"
"At a picnic," the mother answered.
"Did I go there with you?", the girl asked.
"No," replied the mother. "But you were with me on the way back."

http://www.acestroke.blogspot.com
Go to Top of Page

drogsy
stripovi.com suradnik



Croatia
4725 Posts

Member since 27/12/2009

Posted - 21/05/2010 : 20:26:39  Show Profile Show Extended Profile  Send drogsy a Private Message  Reply with Quote
Može li žena od nekog čovjeka napraviti milijunaša?
-Može..... Samo ako je on milijarder,


U početku se djevojkama govori: Janje moje malo, pile moje malo ...
Kasnije te životinje odrastu ...


Go kneel and weep
Go to Top of Page

drogsy
stripovi.com suradnik



Croatia
4725 Posts

Member since 27/12/2009

Posted - 21/05/2010 : 20:27:43  Show Profile Show Extended Profile  Send drogsy a Private Message  Reply with Quote
Odana žena spava samo s mužem... sa svima ostalima je budna!

Go kneel and weep
Go to Top of Page

acestroke
stripovi.com suradnik



USA
11652 Posts

Member since 16/04/2009

Posted - 21/05/2010 : 20:59:43  Show Profile Show Extended Profile  Visit acestroke's Homepage  Send acestroke a Private Message  Reply with Quote
Ten-year old twins visiting their grandmother asked her, "What's it called when one person sleeps on top of the other?"
Thinking that they would eventually find out, the old woman told the boys it's called sex.
The next day one of them called her, very upset, and said, "It's called bunk beds, Grandma, and now we aren't allowed to share a room!"

http://www.acestroke.blogspot.com
Go to Top of Page

Caleb
Advanced Member



Greece
16349 Posts

Member since 01/07/2008

Posted - 21/05/2010 : 21:30:49  Show Profile Show Extended Profile  Visit Caleb's Homepage  Send Caleb a Private Message  Reply with Quote

Preveo: Goran Krickovic, Tekst interpretirali: Ljubiša Bacic, Nada Blam, Miroslav Bijelic, Vlastimir Ðuza Stoiljkovic i Nikola Simic, Magnetoskop: Miroslav Nikolov, Ton majstor: Rihard Merc, Realizacija: Slavko Tatic
https://www.youtube.com/watch?v=TkE5VYffiR0
Go to Top of Page

acestroke
stripovi.com suradnik



USA
11652 Posts

Member since 16/04/2009

Posted - 21/05/2010 : 22:02:29  Show Profile Show Extended Profile  Visit acestroke's Homepage  Send acestroke a Private Message  Reply with Quote
Why do guys enjoy masturbation so much?
Because your hand will continue to please you even after you put a ring on its finger.

http://www.acestroke.blogspot.com
Go to Top of Page

Darth Ivan
Advanced Member



Croatia
7978 Posts

Member since 21/03/2010

Posted - 22/05/2010 : 15:09:45  Show Profile Show Extended Profile  Send Darth Ivan a Private Message  Reply with Quote
- Znaš, prijatelju, moja žena je pravi anđeo!
- Zavidim ti na tome. Moja je još živa.

Čisteći podrum nakon ratnih okršaja, Mujo pronađe neku staru i prašnjavu svjetiljku. I baš kao u bajkama, kada ju je protrljao, iz svjetiljke izađe duh i reče:
- Hvala ti što si me oslobodio, gospodaru, zauzvrat ću ti ispuniti jednu želju.
- Hoću da podijeliš Bosnu i Hercegovinu tako da svi budu zadovoljni - reče Mujo, uzme zemljopisne karte i stavi ih pred duha.
Mjeri duh, računa, čupa kosu, pa opet iz početka. Nakon dužeg uzaludnog posla reče duh Muji:
- Mujo, gospodaru, nije ti to posao za mene, to je više za nekog političara. Nego, reci, jel imaš neku drugu želju?
- Pa čuj - reče Mujo - imam ti ja ženu, Fatu, dobra je ko hljeb, ali, malo je ružna. Pa, ako bi je mogao možda uljepšati...
Gleda duh Fatu, mjeri je, razmišlja, a na kraju reče:
- Mujo, gospodaru, gdje su ti one zemljopisne karte?

- Draga, odlučio sam danas, na našu treću godišnjicu braka, nešto važno ti priznati. Ja ti uopće ne razlikujem boje, ja sam daltonist!
- Dragi, i ja tebi nešto moram priznati! Naše dijete je crno!

"Nothing lasts forever."
Go to Top of Page

acestroke
stripovi.com suradnik



USA
11652 Posts

Member since 16/04/2009

Posted - 22/05/2010 : 16:10:47  Show Profile Show Extended Profile  Visit acestroke's Homepage  Send acestroke a Private Message  Reply with Quote
Wives are ironic creatures. They don't have sex with their husbands for months, and then they want to kill any woman who does.

http://www.acestroke.blogspot.com
Go to Top of Page

Darth Ivan
Advanced Member



Croatia
7978 Posts

Member since 21/03/2010

Posted - 23/05/2010 : 13:16:33  Show Profile Show Extended Profile  Send Darth Ivan a Private Message  Reply with Quote
Upozna plavuša nekog tipa, vozača kamiona, i odu njih dvoje na večeru. Nakon večere odvede nju kamiondžija kući, a zatim joj predloži malo seksa. Skinu se oni do gola, a plavuša zatim uzme neku mast i počne mazati svoju micicu.
- Što to radiš, zaboga - začudi se kamiondžija.
- Mi plavuše, kad vidimo frajera koji ima velikog mrcinu, stavljamo mast.
Zatim kamiondžija skine lančić koji je nosio oko vrata, pa ga zatim omota oko pimpeka.
- Što sad ti radiš - pita plavuša.
- Mi, kamiondžije, kad je klisko, stavljamo lance!

Štrumfeta ostala trudna. Papa Štrumf okupi sve Štrumfove i poviče:
- Tko je to Štrumfetu štrumfao bez štrumf gumice?!
Glas iz mase poviče:
- Mrzim štrumf gumice!

"Nothing lasts forever."

Edited by - Darth Ivan on 23/05/2010 14:28:10
Go to Top of Page

Stari borac
Average Member

Croatia
505 Posts

Member since 03/11/2004

Posted - 23/05/2010 : 16:32:37  Show Profile Show Extended Profile  Send Stari borac a Private Message  Reply with Quote
Sredovječni čovjek kupio novog porschea, izađe na autocestu i stisne do 160, osjećajući kako mu prosijedu vjetar mrsi kosu.
'Ovo je mrak', pomisli dodajući još gasa.

Ali, kad je pogledao u retrovizor, ugleda iza sebe policijski auto s upaljenim rotirajućim svjetlima.
'Ma, mogu mu pobjeći', pomisli i stisne na nekih 210 km/h.
Tada pomisli: 'Što, dovraga, radim, ja sam prestar za te gluposti', i zaustavi se pored ceste, čekajući da stigne policijski auto.

Zaustavi se policajac iza porschea i prošeće do njega:
'Gospodine, završavam smjenu za pet minuta i rado ću vas pustiti ako mi date razlog zašto ste bježali... ali neki koji još nikada nisam čuo'.

Čovek ga pogleda i reče:
'Prošli tjedan moja žena je pobjegla s policajcem pa sam mislio da mi je vraćate'.

Pandur ga pogleda, vrati mu papire i reče: 'Hvala, doviđenja'.
Go to Top of Page

acestroke
stripovi.com suradnik



USA
11652 Posts

Member since 16/04/2009

Posted - 23/05/2010 : 16:40:23  Show Profile Show Extended Profile  Visit acestroke's Homepage  Send acestroke a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Stari borac

Sredovječni čovjek kupio novog porschea, izađe na autocestu i stisne do 160, osjećajući kako mu prosijedu vjetar mrsi kosu.
'Ovo je mrak', pomisli dodajući još gasa.

Ali, kad je pogledao u retrovizor, ugleda iza sebe policijski auto s upaljenim rotirajućim svjetlima.
'Ma, mogu mu pobjeći', pomisli i stisne na nekih 210 km/h.
Tada pomisli: 'Što, dovraga, radim, ja sam prestar za te gluposti', i zaustavi se pored ceste, čekajući da stigne policijski auto.

Zaustavi se policajac iza porschea i prošeće do njega:
'Gospodine, završavam smjenu za pet minuta i rado ću vas pustiti ako mi date razlog zašto ste bježali... ali neki koji još nikada nisam čuo'.

Čovek ga pogleda i reče:
'Prošli tjedan moja žena je pobjegla s policajcem pa sam mislio da mi je vraćate'.

Pandur ga pogleda, vrati mu papire i reče: 'Hvala, doviđenja'.







http://www.acestroke.blogspot.com
Go to Top of Page

Darth Ivan
Advanced Member



Croatia
7978 Posts

Member since 21/03/2010

Posted - 23/05/2010 : 16:50:55  Show Profile Show Extended Profile  Send Darth Ivan a Private Message  Reply with Quote
Izgubio Mujo džepni sat pa otišao hodži i zatražio da s minareta razglasi, ako mu je netko pronašao sat, da mu ga vrati.
Popne se hodža na minaret i viče:
- Mujo izgubio sat! Ako ga nađe netko od pravovjernih, neka ga donese u džamiju. Ako ga nađe netko od katolika, neka ga ostavi pred džamijom. Ako ga pronađe netko od bezbožnika...Ma onda ja ovo džaba vičem.

Ide Mujo pijan iz gostionice, i nakon dužeg teturanja ulicom, uđe u crkvu i ode ravno u ispovjedaonicu. Nedugo zatim uđe za njim i svećenik da bi ga ispovijedio. No, Mujo cijelo vrijeme sjedi u ispovjedaonici i šuti. Svećenik, da bi mu privukao pažnju, pokuca na zid ispovjedaonice, a Mujo reče:
- Zabadava kucaš. Ni kod mene nema papira.

"Nothing lasts forever."
Go to Top of Page

acestroke
stripovi.com suradnik



USA
11652 Posts

Member since 16/04/2009

Posted - 23/05/2010 : 17:16:21  Show Profile Show Extended Profile  Visit acestroke's Homepage  Send acestroke a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Darth Ivan

Upozna plavuša nekog tipa, vozača kamiona, i odu njih dvoje na večeru. Nakon večere odvede nju kamiondžija kući, a zatim joj predloži malo seksa. Skinu se oni do gola, a plavuša zatim uzme neku mast i počne mazati svoju micicu.
- Što to radiš, zaboga - začudi se kamiondžija.
- Mi plavuše, kad vidimo frajera koji ima velikog mrcinu, stavljamo mast.
Zatim kamiondžija skine lančić koji je nosio oko vrata, pa ga zatim omota oko pimpeka.
- Što sad ti radiš - pita plavuša.
- Mi, kamiondžije, kad je klisko, stavljamo lance!




E ovaj je stvarno super

http://www.acestroke.blogspot.com
Go to Top of Page

Darth Ivan
Advanced Member



Croatia
7978 Posts

Member since 21/03/2010

Posted - 23/05/2010 : 17:39:13  Show Profile Show Extended Profile  Send Darth Ivan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by acestroke
E ovaj je stvarno super


ajde ti još koji ;)

"Nothing lasts forever."
Go to Top of Page

acestroke
stripovi.com suradnik



USA
11652 Posts

Member since 16/04/2009

Posted - 23/05/2010 : 17:44:40  Show Profile Show Extended Profile  Visit acestroke's Homepage  Send acestroke a Private Message  Reply with Quote
At the conclusion of a church service, three young members of the congregation met outside and began to introduce themselves.
"I'm Paul," the first said, "but I'm no apostle."
"My name is Peter," the second said, "but I'm no saint."
"Well, my name is Mary," the third said, "and I don't know what to say."

http://www.acestroke.blogspot.com
Go to Top of Page

Darth Ivan
Advanced Member



Croatia
7978 Posts

Member since 21/03/2010

Posted - 23/05/2010 : 17:56:48  Show Profile Show Extended Profile  Send Darth Ivan a Private Message  Reply with Quote
lol
evo dva moja vica:

Haso je imao tri papagaja, ženke, koje su svakom njegovom komadu, kad bi mu došao u 'posjet', rekle:
- Dobar dan, mi smo tri kurve. Što možemo učiniti za vas?
Haso je time odlučio stati na kraj, pa je svog susjeda, svećenika, pitao za pomoć.
- Haso - reče svećenik - ja ti imam trojicu papagaja koji su odgojeni u crkvi, i oni će tvojim papigama sigurno "odstraniti" ovakav riječnik.
Dovede svećenik svoju trojicu papagaja kod Hase, a one tri kažu:
- Dobar dan, mi smo tri kurve, što možemo učiniti za vas?
Na te riječi jedan od trojice papagaja reče:
- Bogu hvala, naše su molitve uslišane!


U policijskoj postaji policajac ispituje tri žene što ih je ophodnja privela.
- Što ste po zanimanju - pita prvu.
- Glumica - reče ona.
- Piši kurva - reče policajac daktilografkinji, a zatim upita drugu:
- Što ste vi po zanimanju?
- Pjevačica - reče ona.
- Piši kurva - ponovi policajac daktilografkinji.
- A vi - obrati se trećoj ženi.
- Ja onako...od bandere do bandere - reče treća, a policajac kaže daktilografkinji:
- Piši električar!

"Nothing lasts forever."
Go to Top of Page

Zlotvor
Advanced Member



7094 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 23/05/2010 : 20:16:13  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlotvor a Private Message  Reply with Quote
Došla vjeverica kod medvjeda i pita ga:
Vjeverica: Medo imaš li lješnjaka?
Medo: Nemam.
Vjeverica: Medo imaš li lješnjaka?
Medo: Ako me to još jedanput upitaš sa čavlima ću te pribiti za drvo
Vjeverica: Medo imaš li čavle?
Medo: Nemam
Vjeverica: Medo imaš li lješnjaka?

Trljam ruke.
Go to Top of Page

Stari borac
Average Member

Croatia
505 Posts

Member since 03/11/2004

Posted - 23/05/2010 : 20:57:20  Show Profile Show Extended Profile  Send Stari borac a Private Message  Reply with Quote
Bračanka: "Kurrrrrbooo jena!!!"

Hvaranka: "I ti bi bila da nisi škrta!"
Go to Top of Page

Mhejl
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
4066 Posts

Member since 26/04/2009

Posted - 23/05/2010 : 21:59:10  Show Profile Show Extended Profile  Send Mhejl a Private Message  Reply with Quote
(Dva vica moga prijatelja, koga inače od silne milošte zovemo Propali Komičar):
-Šta jer to malo, žuto i krvari?
(Ufff... Reci, druže.)
Limun koji je presjekao sebi vene!
(Histerični smijeh)
-Ljudi, znate li zašto više nema Nove godine?
-Ne znam, i ne želim da čujem!
-Umro je deda Mraz!
(Ajde...)
Go to Top of Page

Darth Ivan
Advanced Member



Croatia
7978 Posts

Member since 21/03/2010

Posted - 24/05/2010 : 00:10:59  Show Profile Show Extended Profile  Send Darth Ivan a Private Message  Reply with Quote
Zeko i medo su uhvatili zlatnu ribicu koja im je obećala ispuniti svakome tri želje ako je puste.
- Hoću da sve medvjedice u ovoj šumi budu samo moje - reče medo.
- A ja želim motor - reče i zeko svoju prvu želju.
- Želim da medvjedice u cijeloj Hrvatskoj budu samo moje - reče medo.
- A ja želim da motor bude strahovito brz! - kaže zeko svoju drugu želju.
- Želim da sve medvjedice na ovom svijetu budu samo moje - zaključi medo svoj popis, a zeko reče:
- Želim da medo bude peder!
Brn, brn, fijuuu!

Nabavio zeko strojnicu, pa se odlučio osvetiti medvjedu za sve godine što ga je ovaj maltretirao. Pronađe on medu kako spava ispod nekog drveta, pa poviče:
- MEDO, DIŽI SE!
Medo se probudi i pita:
- Dobro zeko, kako se usuđuješ remetiti moj san? Što sad hoćeš?
A zeko kaže:
- Nemoj se sad sa mnom zajebavat - pa usmjeri strojnicu prema nebu i RATATATATAT.
Kaže zeko medi:
- Ajde medo, sad se ti tu ispod drveta poseri!
- Ma daj zeko, što ću se sad tu posrati, pa jesi ti pri sebi - kaže medo, a zeko usmjeri strojnicu prema nebu i odgovori s RATATATATATAT.
Medo, vidjevši da nema izbora, posere se. Gleda njega zeko, a onda oduševljeno kaže:
- Ajde medo, sad to fino pojedi!
Medo na rubu suza, kaže:
- Pa dobro zeko, ti nisi normalan, pa neću valjda vlastito govno jest, nemoj molim te...
A zeko usmjeri strojnicu u zrak i RATATATATAT...KLIK...KLIK...
- Ma pusti, medo, ja ću...

"Nothing lasts forever."
Go to Top of Page

Panon
Senior Member



2656 Posts

Member since 16/08/2007

Posted - 24/05/2010 : 00:16:15  Show Profile Show Extended Profile  Send Panon a Private Message  Reply with Quote
Kad smo kod mede i zeke...

U rano jutro čekaju u redu šumske životinje pred pekarom i čekaju da se otvori.
Dolazi zeko na početak reda, a medo ga prebije i pošalje na kraj reda.
Nakon nekog vremena opet dolazi zeko, ali ga medo opet prebije i pošalje na kraj reda.
Dolazi zeko po treći put i nakon što ga medo opet prebije zeko će mu: E kurac ću vam danas otvorit pekaru!
Go to Top of Page
Page: of 659  Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 1.16 seconds. Snitz Forums 2000