forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Autorski izlog
 Radna akcija - cpt. SINISA ft. cnt. NERA (WTF!?)
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 72

Djeno
Junior Member



South Sandwich Islands
311 Posts

Member since 20/10/2009

Posted - 27/05/2010 : 12:49:38  Show Profile Show Extended Profile  Visit Djeno's Homepage  Send Djeno a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by dupli

Ekipa, niste fer prema all_ba.
Čovjek je dobronamjeran.


da budemo fer, jeste all_ba davao uputstva, kačio vežbe, kritikovao i ja ću prvi da ga hejlujem za uloženi trud.

evo zvanično: fala ti all_ba za tvoj doprinos na ovom divnom topiću.


quote:
Originally posted by dupli


Ima pravo doživljavati sebe kako mu drago i zaista nije dužan nikom ništa dokazivati.


ma može svako sebe da doživljava kako hoće. svašta ljudi umisle pa im se to toleriše. problem je samo kad neko misli da svi treba da mu se klanjaju, kad spušta druge e ne bi l' svoj mlitavi ego dalje veštački naduvao pa onda počne drugima da priča kako oni eto nisu više ni dostojni da mu se obraćaju a pri tom ni ne zna s kim ima posla. to je već slučaj notorne megalomanije i zna se kako se to leči: individualnim razgovorima kod stručnjaka i teškom hemijom.

da se prisetimo: ja sam od čoveka tražio da nam u praksi pokaže kako se crta. ja barem uvek volim da vidim kako to drugi rade a pogotovo ljudi koji za sebe tvrde da su nekakvi znalci. naravno, iskompleksirani profesor je nanjušio atak na svoju ličnost te je shodno tome krenuo u preventivni napad...

quote:
Originally posted by Djeno


"aj nam ti pokaži kako se to radi."
quote:
Originally posted by all_ba

Stvarno si smješan dječak. Ti se trebaš dokazati, a ne ja. Ti se učiš crtati,a ne ja. Od mene samo možeš nešto naučiti. Ja sam za tebe profesor i to tako shvati, ako ne možeš shvatiti onda mi se i ne obračaj.


...



nisam nešto često na ovom forumčetu pa ne znam da li je ovde kod vas normalno da se 'vako laje na drugog ali na kvorumima gde sam do sada obitovao za ovakve odgovore sledi forumski spenking i to gmotkom.


quote:
Originally posted by dupli


Čak i kad bi all_ba okačio sajlokicu tko bi od nas bio mjerodavan reći jel to šta vrijedi ili ne? Cat Claw? Rico? Na osnovu čega?


ovo je već druga tema ali evo odgovora: svako ima pravo da kritikuje. možda ne može svako da pruži podrobnu analizu crteža kao profesionalni crtač stripova ali svako može da prepozna kratke/duge noge i ruke, deformisane guzove, viseće sise ili ti visisise, glavudžu k'o balon ili ako fali kakav prst na ruci, višak ili manjak bradavicena, tunjav pogled junaka, manjak dinamike i opšte seksualne uzbudljivosti u crtežu, drljavu liniju, kretensku pozu i tako dalje i tako lepše. možda nije svako u stanju da pruži detaljna uputsva glede korekture crteža ali svaki čitalac može i ima pravo da kaže šta mu se ne sviđa jer - i ovo je moja izjava dana - strip se ne crta za crtače nego za čitaoce.


quote:
Originally posted by dupli


Da li bi itko od all_ba tražio da okaći sajlokicu kada bi njegovi komentari bili "Genijalno!", "Odlično!", "Zakon!". Vjerojatno ne. Ali čim je kritika, odmah krene "Tko si ti da meni govoriš jel to išta vrijedi?" A koji k...c kačite radove na forum ako niste spremni na to da svaki lik u prolazu nabaci komentar.
...


mojne da se praviš blesav. niko se ovde nije naljutio zato što mu je rad izkritikovan, to je samo tvoja interpretacija događaja. all_ba je od mene dobio forumski šamar zato što ne ume da komunicira onako kako to civilizacijske norme nalažu. eno ti kvout gore pa pogledaj još jednom ako mi ne veruješ.









quote:
Originally posted by dupli


zašto? Evo i od mene jedna stilizacija.

I što da čovjek tu komentira? Sve je krivo, nesrazmjerno, napamet.


uvek je loša ideja da liku ovako otfikariš stopala. izgleda kao da

A. si crtao napamet, bez skice, pa si prekasno shvatio da nema više mesta za stopala.

B. ne znaš da crtaš stopala pa izbegavaš da ih nacrtaš.

sviđa mi se slobodna tuš linija.

ima još, ali neka i drugi kažu nešto.



quote:
Originally posted by dupli


P.S. Nego Djeno, ni ti nam ne okači sajlokicu, a komentiraš na široko


'ebala vas sajlokica. sa'ću je nacrtam iz inata a uopšte mi se ne crta.


quote:
Originally posted by dupli


P.P.S. I daj all_ba okači više tu sajlokicu da vidimo i to čudo


podržavam.

www.bogdanovic.deviantart.com
Go to Top of Page

Lord Vader89
stripovi.com suradnik



France
9589 Posts

Member since 05/07/2007

Posted - 27/05/2010 : 12:55:43  Show Profile Show Extended Profile  Send Lord Vader89 a Private Message  Reply with Quote
ajde jbt....jer mora i ovde prepucavanje neko da osvane

Potpis u dva reda, prema pravilniku:
Vader je, kao i uvek, u pravu. ; john connor ; 2022 A.D.
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 27/05/2010 : 12:59:36  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
Momci, rekli ste jedan drugome što mislite i ajde sad da stanemo, može?
Ovo je topic o crtanju, izvrstan je i nema potrebe da se više prepirete.
Bavimo se ctanjem i komentiranjem crteža
Eto, već drugi put se uplićem i nadam se da treći put neću morati

Ajmo sad, crteži!

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 27/05/2010 : 13:00:28  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Djeno

podržavam.

ajmo, profesore, jednu sajlokicu pa nek ide život. 'ebeš praznu priču.

evo, pošto sam ja mlađi i pametniji ja ću da probijem led a ti za mnom...








Ja nisam stručnjak ali ovo je izvrsno
ajmo još!

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

dupli
Senior Member

Croatia
1018 Posts

Member since 26/11/2009

Posted - 27/05/2010 : 13:59:07  Show Profile Show Extended Profile  Send dupli a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Djeno...
možda nije svako u stanju da pruži detaljna uputsva glede korekture crteža ali svaki čitalac može i ima pravo da kaže šta mu se ne sviđa jer - i ovo je moja izjava dana - strip se ne crta za crtače nego za čitaoce.


I moja.
quote:
Originally posted by Djeno...
mojne da se praviš blesav. niko se ovde nije naljutio zato što mu je rad izkritikovan, to je samo tvoja interpretacija događaja. all_ba je od mene dobio forumski šamar zato što ne ume da komunicira onako kako to civilizacijske norme nalažu. eno ti kvout gore pa pogledaj još jednom ako mi ne veruješ.


Priznajem. Malo sam se pravio blesav.
quote:
Originally posted by Djeno
uvek je loša ideja da liku ovako otfikariš stopala. izgleda kao da

A. si crtao napamet, bez skice, pa si prekasno shvatio da nema više mesta za stopala.

B. ne znaš da crtaš stopala pa izbegavaš da ih nacrtaš.


Iskreno, glavni razlog je A. ali ima nešto i u B. Imam problema kod crtanja nogu.
Ovdje je red da se isprićam što sam postao takav crtež. Nije u redu da postam polovične skice za koje znam da nisu najbolje što mogu napraviti. Cat claw me već špotala zbog toga i obećavam da se više neće ponoviti
quote:
Originally posted by Djeno
sviđa mi se slobodna tuš linija.


Hvala.
quote:
Originally posted by Djeno
'ebala vas sajlokica. sa'ću je nacrtam iz inata a uopšte mi se ne crta.


To care!

Edited by - dupli on 27/05/2010 14:02:19
Go to Top of Page

bagi
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3840 Posts

Member since 29/12/2002

Posted - 27/05/2010 : 16:10:40  Show Profile Show Extended Profile  Send bagi a Yahoo! Message  Send bagi a Private Message  Reply with Quote
All ba,jazz ba ti?

Wtf?
Go to Top of Page

all_ba
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
4149 Posts

Member since 01/04/2008

Posted - 27/05/2010 : 21:13:04  Show Profile Show Extended Profile  Visit all_ba's Homepage  Send all_ba a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by bagi

All ba,jazz ba ti?


Ša je ba, kakva frka. Evo vidim prozivke na sve strane.
Ovih dana, a i danas naradio sam se pravo.

Al hajde da ne ostanete uskraćeni odgovora na neka pitanja da krenemo redom. Kao prvo ne volim se pravdati nikome u životu. Postoje iznimni slučajevi kad nekoga nalijepim na pravdi boga, pa mi bude žao, onda se izvinem.

@Djeno ti si prekrdašio u komunikaciji prema meni totalno. Pogledaj svoje komentare glede mene pa ćeš vidjeti da si ti slučaj za psihijatrije, upravo kakav ti je lik (nick name) izbezumljen.
Druga stvar, ti bi u stvarnom svijetu i za manju stvar dobio od mene šmarčinu. Jednostavno ne dozvoljavam takvu komunikaciju.
Kakav sam na forumu takav sam i u stvarnom životu, nikad nisam bio glumac kažem u lice ono što mislim. To je lošiji dio moje strane koji upučujem tebi.
Evo sad onaj ljepši dio. Ja sam prije svega dobronamjeran čovjek i dabogda me svi ovako obradovaki kao ti svojim crtežom. Vidiš koliko je bila dobra moja kritika kada sam ti se prvi put javio i kada sam rekao da ima tu štofa. Oni radovi su ti stvarno smiješni u odnosu na ovaj zadnji. Jako si puno napredovao. Vježbaj, crtaj i biće nešto od tebe.
Moraš samo znati držati jezik za zubima. Kad te nakautira stvaran svijet biće kasno. Budi mi zdravo, nemoj me više uzimati u usta, neću ni ja tebe. Kad budeš jednog dana imao godina kao ja (mogu ti tata biti) i izlagačkog staža shvatićeš zašto nisam nacrtao ništa iako sam bio izazvan sa više strana. Samo još jednom da ponovim i zapamtite svi za sva vremena. Nema tih para da ja vama nacrtam nešto realistično. Jesam li bio jasan. (Ako sam i morao ranijih godina, to je bilo zato što sam bio primoran zbog svoje porodice, zbog egzistencije)
@Dupli, najtoplije ti se zahvaljujem što si stao u moju zaštitu (dok mene nije bilo na forumu)i pokušao pojasniti neke stvari glede mene. Kao da sam ja pričao.

C'est la vie...
https://www.facebook.com/Revija-Bosona-455611547926400/timeline/

Edited by - all_ba on 27/05/2010 21:19:35
Go to Top of Page

bagi
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3840 Posts

Member since 29/12/2002

Posted - 27/05/2010 : 22:01:25  Show Profile Show Extended Profile  Send bagi a Yahoo! Message  Send bagi a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by all_ba

quote:
Originally posted by bagi

All ba,jazz ba ti?


Ša je ba, kakva frka. Evo vidim prozivke na sve strane.
Ovih dana, a i danas naradio sam se pravo.

Al hajde da ne ostanete uskraćeni odgovora na neka pitanja da krenemo redom. Kao prvo ne volim se pravdati nikome u životu. Postoje iznimni slučajevi kad nekoga nalijepim na pravdi boga, pa mi bude žao, onda se izvinem.

@Djeno ti si prekrdašio u komunikaciji prema meni totalno. Pogledaj svoje komentare glede mene pa ćeš vidjeti da si ti slučaj za psihijatrije, upravo kakav ti je lik (nick name) izbezumljen.
Druga stvar, ti bi u stvarnom svijetu i za manju stvar dobio od mene šmarčinu. Jednostavno ne dozvoljavam takvu komunikaciju.
Kakav sam na forumu takav sam i u stvarnom životu, nikad nisam bio glumac kažem u lice ono što mislim. To je lošiji dio moje strane koji upučujem tebi.
Evo sad onaj ljepši dio. Ja sam prije svega dobronamjeran čovjek i dabogda me svi ovako obradovaki kao ti svojim crtežom. Vidiš koliko je bila dobra moja kritika kada sam ti se prvi put javio i kada sam rekao da ima tu štofa. Oni radovi su ti stvarno smiješni u odnosu na ovaj zadnji. Jako si puno napredovao. Vježbaj, crtaj i biće nešto od tebe.
Moraš samo znati držati jezik za zubima. Kad te nakautira stvaran svijet biće kasno. Budi mi zdravo, nemoj me više uzimati u usta, neću ni ja tebe. Kad budeš jednog dana imao godina kao ja (mogu ti tata biti) i izlagačkog staža shvatićeš zašto nisam nacrtao ništa iako sam bio izazvan sa više strana. Samo još jednom da ponovim i zapamtite svi za sva vremena. Nema tih para da ja vama nacrtam nešto realistično. Jesam li bio jasan. (Ako sam i morao ranijih godina, to je bilo zato što sam bio primoran zbog svoje porodice, zbog egzistencije)
@Dupli, najtoplije ti se zahvaljujem što si stao u moju zaštitu (dok mene nije bilo na forumu)i pokušao pojasniti neke stvari glede mene. Kao da sam ja pričao.



Može li nešto realistično u robnu razmjenu,ili možda u dobrotvorne svrhe ako veće nećeš za lovu? Ili i za tebe vrijedi ona legendarna "nema džabe ni u stare babe"...
p.s.
Još nešto vezano za boldanu izjavu-zemljače,brate,pun si mi neke gorčine i ovo gore kad se izgovori sa naglašenim tonom prilično ružno zvuči...

Wtf?
Go to Top of Page

cat claw
Advanced Member



5829 Posts

Member since 06/10/2007

Posted - 28/05/2010 : 01:02:26  Show Profile Show Extended Profile  Send cat claw a Private Message  Reply with Quote
Jbvs, ode coek na par dana i ostavi klince same kod kuce i sta zatekne na povratku? Krsh. Braca se potukla sve u 16.
AllBa, moraces da se naviknes na Djenov pogani jezik... Takav je-kakav je. I ne treba mu uzvracati istom merom jer je finoca nesto sto ga najlakse izvede iz takta. Osim toga mrzi kritiku i grebe zubima i repom da odbrani svoje stavove, tj nedokazan je ko Scarlet O'Hara. Uopste nije za drustvo i sreca njegova da ume da crta pa ga trpimo
Ako mu sad kazem da nije lepo da zemskoj otfikari po glave vadice se na trendove i na senzibilitet 21. veka i istovremeno drugima zvocati kad zemskoj otfikare noge .
Zato cu da cutim i samo zlobno da primetim da su curi nejednake noge a desno stopalo drveno.
Ozbiljno, Djenu fali samo malo paznje i podosta samokriticnosti

Dupla stilizacija nije losa kao stilizacija s tim sto vazi sve sto je Djeno rekao.
Stvarno, hajde da ipak stavljamo malo dovrsenije srteze. Nije veselje saraniti nesto vec u zacetku
Go to Top of Page

Lundvalnaden
Starting Member

89 Posts

Member since 18/04/2010

Posted - 28/05/2010 : 01:22:28  Show Profile Show Extended Profile  Send Lundvalnaden a Private Message  Reply with Quote
ev kad se svi svadjaju, ja ne propustam priliku da se ukljucim!
prvo da kazem vidim da skoro nitko nije skuzio sto to DJeni smeta kod allba.
moram rec djeno da te razumijem u potpunosti, probajte ga i vi drugi shvatiti. stvar je u tome sto svi mi ovdje crtamo i dobijemo kritike koje znaju bit super. meni je osobno predobro gledat kako cat claw ili tko vec radi one preinake na nasim crtezima i tocno super pokazuje sto ne valja. i onda posta svoje crteze koji su WOW obaraju s nogu.
a allba malo ima grublji pristup i sve je u stilu "premala ruka, glava ide ukoso, ne moze ovako kost ic, kratke noge, kosa nije dobra, itd.." a onda nekima nije jasno zasto on ima pravo takve komentare sipat kad se isti ti komentari mogu rec za njegove slike, al onda on kaze da je to umjetnost i da on to tako dozivljava i predstavlja..
e onda oni koji imaju hrabrost i kratke zivce kao djeno lijepo kazu to u facu tj "koji klinac sercukas?"

meni je super topic, stalno sam na njemu, citam vas, nazalost na faksu sam od 8-13 a radim od 14 - 22h svaki dan pa ne stignem stavit svoje crteze.

nadam se da ce bit jos crteza, ako moze da neko konacno stavi neku drugu temu, i da ne bude po mogucnosti zenska, vec mi muka od ove sajlokice
Go to Top of Page

Djeno
Junior Member



South Sandwich Islands
311 Posts

Member since 20/10/2009

Posted - 28/05/2010 : 01:49:01  Show Profile Show Extended Profile  Visit Djeno's Homepage  Send Djeno a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by cat claw

...
AllBa, moraces da se naviknes na Djenov pogani jezik...


...pogotovo kad ga vučeš za isti.


quote:
Originally posted by cat claw

...
...Osim toga mrzi kritiku...


lagiš. lepo sam ti se zahvalio na kritici. mojne da se samokvoutujem sada.


quote:
Originally posted by cat claw


Uopste nije za drustvo...


opet netačno. super sam za društvo, lep i šaramantan i svi me vole.


quote:
Originally posted by cat claw


...
Zato cu da cutim i samo zlobno da primetim da su curi nejednake noge a desno stopalo drveno.


pih, i ti moraš sve da vidiš. zato tvoja kata na afataru ima mušku donju vilicu i vrat k'o bik.


nego, dok si se ti jarc'o tamo po nekakvijem festivalima stripa ja sam krvavo radio da ti nacrtam ketklou koju si naručio. doduše, nije u fajtu sa sajlouk ali koga je to briga.

evo da ne kopaš po topiću.
quote:
Originally posted by Djeno






mislim da nisam bacio orđinal pa ako o'š da se trampiš za neki tvoj crtež (npr. spajdi a mož' i tarzan u tigrastim gaćeronama) baci pm...


www.bogdanovic.deviantart.com
Go to Top of Page

cat claw
Advanced Member



5829 Posts

Member since 06/10/2007

Posted - 28/05/2010 : 02:10:01  Show Profile Show Extended Profile  Send cat claw a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Djeno
...Osim toga mrzi kritiku...


lagiš. lepo sam ti se zahvalio na kritici. mojne da se samokvoutujem sada.
Slobodno kazi LAZES. Nisam ti ja AllBa i ne drzim do etikecije A to nsto si se zahvalio ne znaci da volis kritike. Jedino sto nemas kud kad su prave


quote:
[i]Originally posted by cat claw



Uopste nije za drustvo...


opet netačno. super sam za društvo, lep i šaramantan i svi me vole.
Jeste. Narocito All Ba


quote:

pih, i ti moraš sve da vidiš. zato tvoja kata na afataru ima mušku donju vilicu i vrat k'o bik.
Ma, ne razumes umetnost. Muska vilica i deb'o vrat su odlike cvrstog karaktera


mislim da nisam bacio orđinal pa ako o'š da se trampiš za neki tvoj crtež (npr. spajdi a mož' i tarzan u tigrastim gaćeronama) baci pm...





Hm... Ovo zadnje moram da razmislim. Vec smo se popickali na jednom drugom topiku oko ovih savremenihsurovosti i 300 efekata... Dozvoli, ali stvarno ne bih to okacio na zid. S druge strane, crtez je vrlo zanimljiv i kao rad veoma vredan. Da je Kata na njemu malo bliza karakteru prave Kate, uzeo bih taj crtez bez premisljanja.

Nema problema da ti nacrtam Spajdija i Tarzana. Ionako sam svasta crtao na Mafesti (cak i Betmena) pa ce mi biti zadovoljstvo.

Edited by - cat claw on 28/05/2010 02:14:04
Go to Top of Page

dupli
Senior Member

Croatia
1018 Posts

Member since 26/11/2009

Posted - 28/05/2010 : 09:29:40  Show Profile Show Extended Profile  Send dupli a Private Message  Reply with Quote
Dobrodošla nazad Olučarko
Ekipa, dosta smo seruckali. Vrijeme je da se uhvatimo posla.

Inače, što se tiće trampe, ja bih se s Cat Clow trampio za prvu
tablu Jack Seaborn-a. Ritam table, odnos crno-bijelo i predobro
pozicioniranje oblačića s tekstom u kombinaciji rezanja okvira.
Kompozicijski, tabla za udžbenik. Da ovo ne bi ispalo kao uvlačenje
dodao bih da peta tabla nije baš ... ono ... na visini.
Go to Top of Page

cat claw
Advanced Member



5829 Posts

Member since 06/10/2007

Posted - 28/05/2010 : 10:00:26  Show Profile Show Extended Profile  Send cat claw a Private Message  Reply with Quote
Hvala, hvala... Dupli, postavi te strane pa mozemo da ih krljamo.

A sad, secha knezova po obicaju, ali prvo pohvale. Vec se vidi mnogo vestiji tus. Malo je linija jos uvek zicasta, trebalo bi da je odnos tanko debelo radikalniji, ali to se stice vezbom. Osnovno je pratiti logiku da je linija najtanja na onom delu gde je povrsina koju ta linija ogranicava najsvetlija. Npr linija nosa deblja u gornjem delu zbog senke od cela a najtanja pri vrhu nosa koji je mastan i sjaji se.

Ruke su pretanke i premale, grudni kos je atrofican pa zato i nema struka, a lice pregrubo istusirano tj prejednostavno.
Poza je malo nesrecno izabrana pa si imao problema da glavu ne zaklonis rukama.
Noge u superheroja su duuuugacke, i uvek pomalo baletanske. Ako junakinja nema stikle, manje vise sve obavlja na prstima. Em zbog elegancije, em zbog da ne budi komsije.
Sve u svemu vidan napredak u odnosu na ono s pocetka topika.
Pocni da vezbas elemente: oci, sake i pre svega stopalo. tu se najvise mucis.


Go to Top of Page

cat claw
Advanced Member



5829 Posts

Member since 06/10/2007

Posted - 28/05/2010 : 10:16:22  Show Profile Show Extended Profile  Send cat claw a Private Message  Reply with Quote
Vidim da je Psajlok svima izasla na ku...kuruz, valjda zato sto je zensko tesko za crtanje...
Ostaje da je Djeno odradi zato sto je bio brezobrazan prama Cika Balti, a Cika Balta mora da uradi dve zato sto je zaboravio kako je to biti mlad, glup i drcan (a samo takvi pokrecu svet)
Daklem, idemo na nesto jednostavno:
akcija: Derdevil protiv Bluberija
scena: Derdevil u skoku izbegava metak kojim ga porucnik gadja. Revolver je Colt Walker.

Pozadina nije obavezna.
Go to Top of Page

cat claw
Advanced Member



5829 Posts

Member since 06/10/2007

Posted - 28/05/2010 : 10:18:53  Show Profile Show Extended Profile  Send cat claw a Private Message  Reply with Quote
Zamolio bih Lud na Valdena da, ako prati ovaj topic, apdejtuje naslov topika prema onome sto se dogadja. Npr, sad bi trebalo da stoji:
Radna akcija: Derdevil protiv Bluberija

A za ubuduce, posto je on gazda, da, cim oseti da se tema istrosila ili nije uspela, zadaje nove zadatke.

Edited by - cat claw on 28/05/2010 10:20:17
Go to Top of Page

mcn
Advanced Member



Croatia
6666 Posts

Member since 28/12/2002

Posted - 28/05/2010 : 10:32:38  Show Profile Show Extended Profile  Visit mcn's Homepage  Send mcn a Private Message  Reply with Quote
A mogao bi Djeno crtati onaj CC/ZZCP kroosver, a?

mcn

Zar danas još niste bili na www.darkomacan.com ? *** Moje aukcije: http://www.stripovi.com/index.asp?page=auction-search&Action=1&Seller=mcn
Go to Top of Page

cat claw
Advanced Member



5829 Posts

Member since 06/10/2007

Posted - 28/05/2010 : 10:49:33  Show Profile Show Extended Profile  Send cat claw a Private Message  Reply with Quote
Nemam pojma o cemu pricas , ali bi meni bilo drago. Pitanje je samo argumenata, posto je Djeno pro i sumnjam da se zahtevno uklapa u zzcp budzet.
Mislim da je Djeno rodjen za Cat'n'Ninja
Go to Top of Page

The Hammer of Hell
Average Member

Croatia
945 Posts

Member since 10/12/2006

Posted - 28/05/2010 : 11:07:21  Show Profile Show Extended Profile  Visit The Hammer of Hell's Homepage  Send The Hammer of Hell a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by cat claw

Nemam pojma o cemu pricas , ali bi meni bilo drago. Pitanje je samo argumenata, posto je Djeno pro i sumnjam da se zahtevno uklapa u zzcp budzet.
Mislim da je Djeno rodjen za Cat'n'Ninja



Anytime

www.stripgen.com
Go to Top of Page

dupli
Senior Member

Croatia
1018 Posts

Member since 26/11/2009

Posted - 28/05/2010 : 11:26:15  Show Profile Show Extended Profile  Send dupli a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by cat claw

Hvala, hvala... Dupli, postavi te strane pa mozemo da ih krljamo.


Pa neznam. Strip se tek pojavio u striparnicma. Copyright i to. Koliko kužim, The Hammer of Hell drži prava pa bi bilo OK da ih on postavi ili da blagoslov.

quote:
Originally posted by cat claw

Poza je malo nesrecno izabrana pa si imao problema da glavu ne zaklonis rukama.


ili sajlokici cervikalno dislociram (tj. slomim) vrat

quote:
Originally posted by cat claw

Noge u superheroja su duuuugacke, i uvek pomalo baletanske. Ako junakinja nema stikle, manje vise sve obavlja na prstima. Em zbog elegancije, em zbog da ne budi komsije.


Znam i vidim, al ja oču crtat ljude, a ne skakavce s deformitetima nastalim od nekontrolirane upotrebe steroida!!!!
Kad bijah "mlad, glup i drcan" volio sam i ja čitati EKS-ove sa Spajdijem i ekipom ali me to pustilo i nemam više živaca za tako nešto.

quote:
Originally posted by cat claw

Pocni da vezbas elemente: oci, sake i pre svega stopalo. tu se najvise mucis.


Što je to toliko očito? Shit.
Go to Top of Page

cat claw
Advanced Member



5829 Posts

Member since 06/10/2007

Posted - 28/05/2010 : 11:31:37  Show Profile Show Extended Profile  Send cat claw a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by dupli

quote:
Originally posted by cat claw

Hvala, hvala... Dupli, postavi te strane pa mozemo da ih krljamo.


Pa neznam. Strip se tek pojavio u striparnicma. Copyright i to. Koliko kužim, The Hammer of Hell drži prava pa bi bilo OK da ih on postavi ili da blagoslov.



Od dve strane nikog nece boleti glava. Dobro je i kao teaser.
I probaj da analiziras tu petu stranu, a ja cu se branim kako znam i umem.
Go to Top of Page

The Hammer of Hell
Average Member

Croatia
945 Posts

Member since 10/12/2006

Posted - 28/05/2010 : 11:33:02  Show Profile Show Extended Profile  Visit The Hammer of Hell's Homepage  Send The Hammer of Hell a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by dupli

quote:
Originally posted by cat claw

Hvala, hvala... Dupli, postavi te strane pa mozemo da ih krljamo.


Pa neznam. Strip se tek pojavio u striparnicma. Copyright i to. Koliko kužim, The Hammer of Hell drži prava pa bi bilo OK da ih on postavi ili da blagoslov.




Tabla, dvije nije problem, ali mi je gnjavaža ovdje uploadovati. Stand-by dok ne vidim par stvari, pa ćemo se dogovoriti.

www.stripgen.com
Go to Top of Page

dupli
Senior Member

Croatia
1018 Posts

Member since 26/11/2009

Posted - 28/05/2010 : 12:24:38  Show Profile Show Extended Profile  Send dupli a Private Message  Reply with Quote
@The Hammer of Hell - Jel može ići i mcn-ov scenario za te dvije table?
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22287 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 28/05/2010 : 12:36:21  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
svaka cast momci (Bane voli ovaj naziv )

kada ce neko objaviti neki strip, radi li se na necemu?

Bane, vidjevsi ovaj Djenov crtez sjetih se da sam te vec odavno htjeo nesto pitati:
Da li je Black Cat imala utjecaj na stvaranje Cat Claw?



Go to Top of Page

cat claw
Advanced Member



5829 Posts

Member since 06/10/2007

Posted - 28/05/2010 : 15:19:28  Show Profile Show Extended Profile  Send cat claw a Private Message  Reply with Quote
Bas nikakav. Sticajem okolnosti Nju sam video kad je Kata vec bila dve tri epizode. Kata je vise inspirisana sa Batgirl. Zanimljivo je da su me odmah zakovali da sam iskopirao Felinu crtacice Anne Goetzinger, ali se ispostavilo da Kata i Felina nemaju bas nista zajednicko. Pre ce biti da Catwoman Fajferove lici previse na Felinu.
Znao sam od pocetka da Zena macka nije nista originalno, i bas zbog toga joj nisam davao nikakav kostim. Cak je i maska sminka nanesena na lice. Kasnije je ispalo da je bas to ono sto Kati daje originalnost (The Cat next door ).


Crno beli original ove slike je prodat na Mafest aukciji.
Go to Top of Page
Page: of 72 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.3 seconds. Snitz Forums 2000