forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Ultimate Dampyr - Dampyr fanovi
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 131

docA
Advanced Member



8104 Posts

Member since 14/09/2008

Posted - 11/06/2010 : 19:24:48  Show Profile Show Extended Profile  Reply with Quote
Ma nemas ti pojma, nosonjo...nemas ti blage veze sa proizvodnjom gajgura u Tanzaniji!
Go to Top of Page

Pajtos
Advanced Member



Sierra Leone
4672 Posts

Member since 28/07/2008

Posted - 11/06/2010 : 21:45:36  Show Profile Show Extended Profile  Send Pajtos a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Bob Rok

Eve ja ga tvrdim Dampyr je

Broj 1:"Ah,stakorcino...(vitla stapom )...duzina tvog nosa ce biti nistavna u poredjenju sa visinom kvrge kad te sirina moje tojage dohvati preko usiju!"
Go to Top of Page

kasper
Advanced Member

10848 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 11/06/2010 : 21:53:22  Show Profile Show Extended Profile  Send kasper a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by docA

Da, odlicna epizoda, ja procitah pre pla sata...A ovi sto ovih dana tvrde kako je BB bolji serijal od Dampira zaista mi nisu jasni?



BB je najvece Bonelli govno ikad. Strip bez ljubavi, strasti, zelje, volje, htenja.
Go to Top of Page

cronos six
Advanced Member



Serbia
7912 Posts

Member since 09/09/2008

Posted - 11/06/2010 : 22:26:06  Show Profile Show Extended Profile  Send cronos six a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by kasper

quote:
Originally posted by docA

Da, odlicna epizoda, ja procitah pre pla sata...A ovi sto ovih dana tvrde kako je BB bolji serijal od Dampira zaista mi nisu jasni?



BB je najvece Bonelli govno ikad. Strip bez ljubavi, strasti, zelje, volje, htenja.


slazem se!
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20960 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 11/06/2010 : 22:59:35  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by cronos six

quote:
Originally posted by kasper

quote:
Originally posted by docA

Da, odlicna epizoda, ja procitah pre pla sata...A ovi sto ovih dana tvrde kako je BB bolji serijal od Dampira zaista mi nisu jasni?



Dampir je najvece Bonelli govno ikad. Strip bez ljubavi, strasti, zelje, volje, htenja.


slazem se!


Potpisujem braćo!!!

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

docA
Advanced Member



8104 Posts

Member since 14/09/2008

Posted - 12/06/2010 : 02:17:09  Show Profile Show Extended Profile  Reply with Quote
quote:
Originally posted by kasper
BB je najvece Bonelli govno ikad. Strip bez ljubavi, strasti, zelje, volje, htenja.



Da, to je ovo:



quote:
Originally posted by anto

BB je najvece Bonelli govno ikad. Strip bez ljubavi, strasti, zelje, volje, htenja. Zao mi je jer sam se kasno rasvestio..zao mi je jer mi je puno trebalo da skontam neke stvari...evo, od sada se bavim iskljucivo Dampirovim dogodovstinama i ne tretiram vise nikakve kvazi serijale gde anahronizmi i idiotizmi tuku sa nekakvim (iz)vanzemaljcima i vredjaju mi inteligenciju...
Zao mi je jer sam bio slep okolo ociju, da, slepac koji je toliko stripova procitao a izvesno vreme bio kao napusen kanabis sativom et indiko i imao iskrivljeno stanje svesti...da i pored tolikog ogromnog stripofilskog staza....

Jebi ga, pogresi covek...
Mozda sam i ja nekada zzobzovaosam. . . . .pogresi covek, sta ces!


Oprostite, braco stripofili...




Idi s mirom, tebra, sve ti je oprosteno.
AMIN.
Go to Top of Page

kasper
Advanced Member

10848 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 12/06/2010 : 06:00:37  Show Profile Show Extended Profile  Send kasper a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by anto

quote:
Originally posted by cronos six

quote:
Originally posted by kasper

quote:
Originally posted by docA

Da, odlicna epizoda, ja procitah pre pla sata...A ovi sto ovih dana tvrde kako je BB bolji serijal od Dampira zaista mi nisu jasni?



BB je najvece Bonelli govno ikad. Strip bez ljubavi, strasti, zelje, volje, htenja.


slazem se!


Potpisujem braćo!!!




Pre ili kasnije ljudi shvate . A sada stripove u ruke i pravac kontejner.

Edited by - kasper on 12/06/2010 06:01:15
Go to Top of Page

Checee
Advanced Member



China
3004 Posts

Member since 17/11/2008

Posted - 12/06/2010 : 06:24:27  Show Profile Show Extended Profile  Send Checee a Private Message  Reply with Quote
Brad Barron u kontejner! Pod hitno!
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20960 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 12/06/2010 : 09:25:56  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Deers
Advanced Member



Croatia
9329 Posts

Member since 29/03/2004

Posted - 12/06/2010 : 09:27:40  Show Profile Show Extended Profile  Send Deers a Private Message  Reply with Quote
I kakav je Boccijev crtež u Dampyru u odnosu na Lazarusa? Po nekim ilustracijama izgleda mi malo manje grub, više Bonellijevski.

"Trzaj mišica i nad prazninom sam."

Edited by - Deers on 12/06/2010 09:28:02
Go to Top of Page

kasper
Advanced Member

10848 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 12/06/2010 : 09:50:16  Show Profile Show Extended Profile  Send kasper a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Deers

I kakav je Boccijev crtež u Dampyru u odnosu na Lazarusa? Po nekim ilustracijama izgleda mi malo manje grub, više Bonellijevski.



Meni nesto loshiji nego li u onom njegovom dvodelnom radu u Amazoniji.
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20960 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 13/06/2010 : 12:14:04  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
More smrti - žali Bože ovako dobrog crteža!
Pajtos,Doca,Cronos,Kasper,Imrahil,Checee - ljudi da li me zajebavate ili se stvarno zovete fanovima ovog smeća ???

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

docA
Advanced Member



8104 Posts

Member since 14/09/2008

Posted - 13/06/2010 : 12:25:46  Show Profile Show Extended Profile  Reply with Quote
Odlicna epizoda, Branko..OD-LI-CNA!
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20960 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 13/06/2010 : 12:31:05  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
Dva puta sam zaspao, majke mi rođene, a čitao sam ga pre sat vremena; dobro kaže Kasper, 5/10 maksimalna ocena.
Da je možda razvučen na dve epizode, pa bi nešto i bilo od ove epizode, ovako : plavi vukovi, jedni specijalci, drugi specijalci, vampri, zombiji, kurci , palci, Tesla prikazana kao nemrtva, a pica rumena ko seljančica, ma idi u ...

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

docA
Advanced Member



8104 Posts

Member since 14/09/2008

Posted - 13/06/2010 : 12:33:53  Show Profile Show Extended Profile  Reply with Quote
quote:
Originally posted by anto
.... Tesla prikazana kao nemrtva, a pica rumena ko seljančica, ma idi u ...





Bas zato i volimo Dampira, i ja i Pajtos!
Go to Top of Page

Imrahil
Advanced Member

Serbia
13417 Posts

Member since 21/08/2005

Posted - 13/06/2010 : 13:03:01  Show Profile Show Extended Profile  Send Imrahil a Yahoo! Message  Send Imrahil a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by anto

More smrti - žali Bože ovako dobrog crteža!
Pajtos,Doca,Cronos,Kasper,Imrahil,Checee - ljudi da li me zajebavate ili se stvarno zovete fanovima ovog smeća ???




Meni je ova epizoda odlicna
Go to Top of Page

Tornadomaster
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
2508 Posts

Member since 01/08/2009

Posted - 13/06/2010 : 13:04:57  Show Profile Show Extended Profile  Visit Tornadomaster's Homepage  Send Tornadomaster a Private Message  Reply with Quote

DRAKA... (mislim da ne treba pisati ko je crtao)


Pici dalje Dilan Dože, da te braca na police slože.
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20960 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 13/06/2010 : 13:07:38  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
Majo !
Jel dobijam deset boba ?

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Tornadomaster
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
2508 Posts

Member since 01/08/2009

Posted - 13/06/2010 : 13:10:47  Show Profile Show Extended Profile  Visit Tornadomaster's Homepage  Send Tornadomaster a Private Message  Reply with Quote
Jok bre! Pa gore se pričalo. A.B. inicijali...

Pici dalje Dilan Dože, da te braca na police slože.
Go to Top of Page

REJS
Senior Member



Serbia
2891 Posts

Member since 17/03/2008

Posted - 13/06/2010 : 14:01:50  Show Profile Show Extended Profile  Visit REJS's Homepage  Send REJS a Private Message  Reply with Quote
Serijal cista 0.
Totalno nepovezananost skakanje sa teme na temu,podize iz mrtvih sve zive rock muzicare dzere,mafijase,ratnike totalno sranje na jednom mestu.Ocigledo Dampir gori a baba se ceslja,pisanje od danas do sutra samo da bi se nesto radilo.

http://www.youtube.com/watch?v=C5qbvnqMClk

Izbacite Facepalm sprecite sukobe,givnite sansu miru !!!


Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20960 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 13/06/2010 : 14:18:07  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tornadomaster

Jok bre! Pa gore se pričalo. A.B. inicijali...


Alessandro Bocci .
jel sad dobijam deset bodova ?

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20960 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 13/06/2010 : 14:22:29  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by REJS

Serijal cista 0.
Totalno nepovezananost skakanje sa teme na temu,podize iz mrtvih sve zive rock muzicare dzere,mafijase,ratnike totalno sranje na jednom mestu.Ocigledo Dampir gori a baba se ceslja,pisanje od danas do sutra samo da bi se nesto radilo.


Pa dobro, nije baš 0, ali ne više od 2/5.
Šteta samo za crtače koji su svi od reda sjajni.
A i žao mi je što Boseli nije trošio svoje vreme na Texove priče koje su neuporedivo bolje nego ovo Dampir proseravanje.
U stvari kada bolje razmislim, mlatim i ja;pretpostavljam da je ciljna grupa ovog junaka od 10-15 godina, za njih je ovaj strip verovatno odličan.
Nego mi matori konji hoćemo da uživamo u svakom stripu, pa čak i u onom koji bi trebali da kupujemo svojoj deci.

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Imrahil
Advanced Member

Serbia
13417 Posts

Member since 21/08/2005

Posted - 13/06/2010 : 14:25:33  Show Profile Show Extended Profile  Send Imrahil a Yahoo! Message  Send Imrahil a Private Message  Reply with Quote
Kada neko ko voli Zagora kaze da je Dampyr nula, ta izjava bas dobija na tezini.
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20960 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 13/06/2010 : 14:27:38  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
Jel postoji neko ko ne voli Zagora ??????

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

cronos six
Advanced Member



Serbia
7912 Posts

Member since 09/09/2008

Posted - 13/06/2010 : 14:29:17  Show Profile Show Extended Profile  Send cronos six a Private Message  Reply with Quote
dampirov je serijal je sam vrh bonelija,odmah posle texa,dilana,i natana.b.beron je dno-dna.
Go to Top of Page
Page: of 131 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.4 seconds. Snitz Forums 2000