forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 procitao i (ne-) preporucujem
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 213

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 26/06/2010 : 11:10:34  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
Krapinjonci 1 i 2




Kakav humor ljudi moji!
Mataković susreće Asterixa i Taličnog Toma.
Ovaj strip je duhovitiji od Asterixa, miljama bolji po humoru od, recimo Lincolna, a samim time što je radnja "kod nas" dobiva još više na čari.
Niste uopće znali za ovaj strip? E sad znate i namate više isprike da ga ne kupite.
Sve što ste htjeli kupiti ovaj mjesec prebacite za slijedeći, a ovaj mjesec se počastite sa simpatičnim pračovjecima iz hrvatskog zagorja
Kapa dolje!

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22303 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 26/06/2010 : 11:18:45  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Djole


Ennis me gadno nervira. Stalno kad uzmem nešto njegovo očekujem da će me zgroziti gomilom nasilja bez ikakvog pokrića i sa lošom pričom i likovima, i tako mi dati povod da ga otpišem sa liste interesantnih scenarista - i nikada to ne uradi.

Tako sam mislio za The Boys, pa su ispali čitljivi. Tako sam mislio i za Crossed - pa je okej. O, naravno da je previše eksplicitno (scena sa solju iz broja jedan... ne zna čovek da li da se zgrozi ili da se smeje, ili i jedno i drugo - što je poenta), naravno da nije ništa posebno i da je miljama daleko od standarda koje je postavio The walking dead u tom "survival" podžanru, ali ima zaleđinu u likovima, ima neočekivanih twistova, i na kraju ne ostaje utisak protraćenog vremena.

Začudo.

Gadno me nervira Ennis, što zna da piše i kad se ne trudi.


Vidim da nisam jedini koji cita "The Boys".
Koji preverzan i genijalan strip, nevjerovatno.
Obavezno procitaj "Chronicles of Wormwood", razvaljuje sa tekstom.
Ennis je kralj, bez konkurencije.
Go to Top of Page

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 26/06/2010 : 15:16:49  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message  Reply with Quote
Meni nije, nije me oduševio ničim još od "Until the end of the world". I kažem, stalno pokušavam da ga otpišem. Ali ono što piše je čitljivo i zanatski odlično, tako da, eto, ne mogu.

Za čitanje uz doručak, što bi rekao Dekara. Mada uz Crossed postoji ozbiljna šansa da se doručak vrati napolje.

DISCLAIMER: Mišljenja izražena u mojim postovima mišljenja su jednog forumaša, a ne izdavackih kuca sa kojima saradjujem. Ko hoce da se raspravlja u vezi njih – može, naravno, ali raspravlja se sa forumašem Djoletom, ne sa „urednikom toga-i-toga” ili „prevodiocem toga-i-toga”. Za zvanicno mišljenje u vezi nekog izdanja, dogadjaja ili licnosti možete se obratiti izdavackim kucama putem njihovih zvanicnih kanala komunikacije. Hvala.
Go to Top of Page

vope
Senior Member



Montenegro
2967 Posts

Member since 21/12/2006

Posted - 26/06/2010 : 15:48:26  Show Profile Show Extended Profile  Send vope a Yahoo! Message  Send vope a Private Message  Reply with Quote
Vidjećemo kako će izgledati "Family values", nova Crossed bljavantura...

...
Go to Top of Page

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 26/06/2010 : 15:51:28  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message  Reply with Quote
Prva dva - meh.

DISCLAIMER: Mišljenja izražena u mojim postovima mišljenja su jednog forumaša, a ne izdavackih kuca sa kojima saradjujem. Ko hoce da se raspravlja u vezi njih – može, naravno, ali raspravlja se sa forumašem Djoletom, ne sa „urednikom toga-i-toga” ili „prevodiocem toga-i-toga”. Za zvanicno mišljenje u vezi nekog izdanja, dogadjaja ili licnosti možete se obratiti izdavackim kucama putem njihovih zvanicnih kanala komunikacije. Hvala.
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 06/07/2010 : 12:37:56  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
Svagdanja borba 1 i 2 - da da, za neke stripove treba imati određeni broj godina i ponešto životnog iskustva iza sebe da bi ih se shvatilo u potpunosti. Realan i životan, tako blizak što našem podnevlju, što našoj osobnosti. Pojedinac u vrtlogu života zahvaćen obiteljskom tragedijom i ženskim biološkim satom - treba znati boriti se s time. Možda Vam iza ovog stripa i ostane nekako tužan osjećaj, ali to je ona ista tuga koju osjećate svakodnevno. Ili da kažem Svagdanja tuga. Ali na kraju ipak...
Zhong Cuo - pročitah ponovo ovaj Hermannov one - shot SF krimić. Ništa posebno, čitljivo i vrijedi 65 kuna koliko košta u Profilu. Ako već nemate ništa drugo za kupiti...
Veliki Blek Pobuna trapera - ha ha ha...ahahahahaha... hah, hah...heheheeee...a tek sam stigao do desete strane:))
Torpedo Ubij bližnjeg svoga/Cuba - što reći o jednom od najbolje smišljenih negativaca ikada, a da već nije rečeno? Kratke priče prožete nasiljem seksom perverzijom i kriminalom. Pa tko može poželjeti više od stripa?

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9934 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 06/07/2010 : 13:24:52  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mladjo

Krapinjonci 1 i 2




Kakav humor ljudi moji!
Mataković susreće Asterixa i Taličnog Toma.
Ovaj strip je duhovitiji od Asterixa, miljama bolji po humoru od, recimo Lincolna, a samim time što je radnja "kod nas" dobiva još više na čari.
Niste uopće znali za ovaj strip? E sad znate i namate više isprike da ga ne kupite.
Sve što ste htjeli kupiti ovaj mjesec prebacite za slijedeći, a ovaj mjesec se počastite sa simpatičnim pračovjecima iz hrvatskog zagorja
Kapa dolje!


grr, ne diraj mi Lincolna

Mrzim mrznju!
Go to Top of Page

kasper
Advanced Member

10869 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 07/07/2010 : 11:18:00  Show Profile Show Extended Profile  Send kasper a Private Message  Reply with Quote
Price iz tajne baze Drugde 4 i 5.
Napaljem, posle procitana 3 broja, ocekujuci ne znam ti ja sta, udario sam svim srcem po brojevima 4 i 5. Osecanje posle citanja... jos jedna prevara koja dolazi iz sveta MM. Stripovi nazvrljanog i sa one stvari napisanog scenarija, crtez daleko losiji od prvih brojeva. Eh, a taman sam mislio, eto, evo jedne savrsene Bonelli edicije.
Slican pogled imam i sa MM Gigantima.

Edited by - kasper on 07/07/2010 11:25:30
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 23/07/2010 : 16:20:35  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
Priče iz baze drugdje 3

Stari dobri Šerlok Holms ponovno je u akciji. U drugom nastavku Priča... puno toga ostalo je otvorenim, te ova epizoda služi kao svojevrsni rasplet nemilih događaja u koje su se uvukli agenti baze Drugdje. Iako nije na nivou prva dva dijela, strip je solidno odrađen, a kvalitetan crtež i pregršt podataka koji dolaze uz njega čina ga i više nego solidnim izdanjem.

6/10

Zona X knjiga 1

Pročitah još jednom ovaj spin - off Martija Misterije i moram reći da, iako sasvim solidno, nije na nivou ostalih Martijevih izdanja. Oh, nije loše, daleko od toga, ali nije ni nešto posebno dobro. Za pročitati i gledati riknu na polici.

5/10


Agencija Alfa 3 - Nebeske rijeke

Nakon i više nego odličnog drugog dijela treći dio ipak predstavlja određeni pomak na niže u kvaliteti, ali radnja je, kad se4 sve zbroji, poprilično brza i tečna, a sam strip imadosta poveznica sa kontinuitetom što ga definitivno čini obaveznim štivom za sve ljubitelje ovog junaka

6/10

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero


Edited by - mladjo on 23/07/2010 16:23:28
Go to Top of Page

Beren
Advanced Member



Montenegro
3793 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 25/07/2010 : 17:11:55  Show Profile Show Extended Profile  Send Beren a Private Message  Reply with Quote



Radnja se dešava na nekom ostrvu u Atlantskom okeanu u vrijeme osvajanja Novog svijeta. Sukob izmedju dvije zajednice koje žive na ostrvu, starosjedilaca Indijanaca i novopridošlih Španskih konkvistadora, eskalira usled očiglednih kulturnih razlika. Takodje, ostrvom se istovremeno širi veoma zarazna misteriozna bolest, koja može ugroziti cijelo čovječanstvo ako tu ne bude obuzdana...

Priča je kompletna i sastoji se od tri albuma. Crtež je ukupno dosta dobar, ali ima i lošije nacrtanih tabli.
Sve u svemu, vrijedi pročitati. Umalo zaboravih da napomenem , ima mnogo brutalnih i jezivih scena.




Moja domovina je mene dala ovu koru bijelog hleba, sretne ljude, srecnu mladost, velik komad vedrog neba...
Go to Top of Page

vope
Senior Member



Montenegro
2967 Posts

Member since 21/12/2006

Posted - 02/08/2010 : 11:32:28  Show Profile Show Extended Profile  Send vope a Yahoo! Message  Send vope a Private Message  Reply with Quote


Nepretenciozna i totalno zabavna priča na oko stotinak strana o likovima
koji su planirali pljačku vrijednog kamena s tim što pljačka osim a i b plana
ima i c, d, e, f... i tako dalje planove (u slučaju malera koji se obavezno desi
u završnici) i svi redom se koriste do zadovoljavajućeg kraja.
Crtež je dobar sa neobičnim, oku dopadljivim, kolorisanjem.
Dobra zabava, preporuke svakako.




...
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16979 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 05/08/2010 : 10:59:38  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
Neki dan opet čitao ZS Zagora Gavranova pera, svakako preporuka, solidna priča, odličan crtež... Još veća preporuka za Dylana 109 od Ludensa Cijena smrti...
Go to Top of Page

Bachy
Senior Member



Croatia
1726 Posts

Member since 06/05/2009

Posted - 13/08/2010 : 21:54:03  Show Profile Show Extended Profile  Send Bachy a Private Message  Reply with Quote
Nažalost imam nešto za ne preporučiti!



Uhvatila me nostalgija za dobro nam znanim pilotom pa odlučih nabaviti ove novije epizode koje se pojavljuju u ediciji Specijal!
I tako kupih 7 naslova!

Odlučih da ću prvo pročitati Bijeg iz Skyneta, zbog toga što sam volio čitati i dragog nam detektiva nemogućeg, a on se u ovoj epizodi pojavljuje skupa sa Mister Noom!

Čitam tako, pa čitam, pročitao pola stripa - od radnje ništa, živa dosada!
Krene akcija, susretnu se napokon Mister No i Martin Mystere - pa se rastave, pa opet dosada!
I u zadnjih par stranica "gabulu" u kojoj se nađoše riješi Diana (Martinova zaručnica) tako što zapovijedi vojnicima ispranog mozga da ih oslobode!

Kruh ti mrvim za što dadoh novce!

Je li još netko pročitao ovaj "vrhunski" spoj dvaju strip junaka?

Oj, budi svoj!

Edited by - Bachy on 13/08/2010 22:01:15
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
25194 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 13/08/2010 : 21:59:36  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
Taj specijal je u rangu MM specijalaca...Drugim rečima, kažeš doviđenja mozgu, i onda čitaš..;)

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
25194 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 13/08/2010 : 22:08:01  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
Kad sam već tu, preporuka na brzinu:



I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

tiberije
Average Member



USA
789 Posts

Member since 08/06/2007

Posted - 13/08/2010 : 23:41:18  Show Profile Show Extended Profile  Send tiberije a Private Message  Reply with Quote
Dakle ovako...Moje misljenje o par procitanih stripova:)



Lucin Pogreb (2 od 5)
Strip koji pokusava da igra na emociju, ali problem je sto nam nije ni najmanje stalo do bilo kog od junaka ovog stripa. Dakle verujem da je autor imao dobru ideju ali nekada nedostaje malo talenta, iskrenosti i iskustva da bi se dobra ideja sprovela u dobar strip. Ovaj to definitvno nije.

Biljeske za ratnu pricu (4 od 5)

Sledeci strip je vec i kud i kamo bolji jer za razliku od prethodnog ovde imamo prilike da upoznamo junake ili antijunake (kako se vec kome svidja) i da se na neki nacin sazivimo sa njima tokom citanja njihovih dogodostvina. Prica je bas onakva kakve ja volim, obicna, nepretinciozna a opet jako upecatljiva. Ovo je strip koga ce te se secati ako ga jednog procitate za razliku od prethodnog.



Gospodin Jean (5 od 5)

Ovo je vec poslastica. Zbog ovakvih stripova ja jos uvek tragam i tragam za necim novim. Svaki put kada procitam ovakvo remek delo za koje nikada nisam ranije cuo ja shvatim da je strip umetnost u rukama talentovanih pojedinaca a posao u rukama onih drugih. Procitao sam ovo remek delo pre par dana ali jos uvek pre nego odem na spavanje setim se "zaljubljenih nilskih konja". Ko je procitao znace, ko nije neka procita:)

Trazim ritam u koraku, usporavim ti hod
Go to Top of Page

mike
Senior Member

Slovenia
2836 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 14/08/2010 : 20:43:49  Show Profile Show Extended Profile  Send mike a Private Message  Reply with Quote
Procitao Crossed i sta reci nego da je Ennis car žanra. Naime Walking Dead posataje dosadan, a ovo.. Odlicno! Survival horror u svom najboljem obliku. Ni jedan me strip u poslednjih godinu dana nije tako pritegnuo. Ima tu svega, vulgarna scena sa soli, ubijanje dece, horsecock itd.. Atmosfera odlicna, Enis briljira.

Ima ko info o nastavku toga? Znam da se radi na Family Values, ali taj ne nastavlja tamo gdje su stali..

Jack the Black.
Go to Top of Page

vope
Senior Member



Montenegro
2967 Posts

Member since 21/12/2006

Posted - 16/08/2010 : 20:32:28  Show Profile Show Extended Profile  Send vope a Yahoo! Message  Send vope a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mike

Procitao Crossed i sta reci nego da je Ennis car žanra. Naime Walking Dead posataje dosadan, a ovo.. Odlicno! Survival horror u svom najboljem obliku. Ni jedan me strip u poslednjih godinu dana nije tako pritegnuo. Ima tu svega, vulgarna scena sa soli, ubijanje dece, horsecock itd.. Atmosfera odlicna, Enis briljira.

Ima ko info o nastavku toga? Znam da se radi na Family Values, ali taj ne nastavlja tamo gdje su stali..



Tri broja do sada i zasebna je priča koliko mi se čini. Čekam da izađe sve ali ne mogu da odolim da ne bacim pogled il dva...

...
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 16/08/2010 : 21:53:56  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
Tajna povijest 1



Možemo mi oko ovog serijala lomiti koplja(ili bilo koje drugo oružje) ali ja i dalje tvrdim da je ovdje riječ o vrlo dobrom djelu. Dobro, nije remek - djelo, dobro, komplicirano je, dobro, ne zna se tko koga kada kome i zašto ali kada se sve zbroji i podvuče radnja je i više nego intrigantna, a crtež je nešto posebno.Meni jedan od najboljih. Četvorica Arhonata se kroz povijest bore za prevlast nad svijetom - ma ne mre ova tema fulat. Jedino su možda malo "prebrzo" došli do novijeg doba - trebali su se malo više zadržati u "starijoj" povijesti. U svakom slučaju preporučam. Pročitao sam već dva puta, a evo krenuo sam sada i treći. Čisto da se utvrdi gradivo prije nego se kupi Algoritmovo izdanje( makar uz ovo treba ići enciklopedija koja objašnjave sve začkoljice koje se događaju u radnji.)

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16979 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 16/08/2010 : 21:55:10  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
Eto, opet pročitah maxi Texa Sjeverozapadni teritorij u izvedbi Boselli/Font... I drugi put feeling za čistu desetku, sve preporuke.
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 16/08/2010 : 22:05:45  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
Čelična Pandža GIGANT epizode




Dvije stvari mi nikako nisu jasne, odnosno jedna, ali podijeljena na dva dijela: u svoj ovoj poplavi reprinata, reprinata reprinata, "konačno-kako-dolikuje" izdanja i tomova ne mogu a da se ne zapitam:

a) gdje je Čelična Kandža
b) gdje je Bob Morane

Dobro, ako ih nema, to znači da ne bi išli - velite Vi, ali opet imamo stvarno, ajmo reći "kvalitetno dosta diskutabilnih" izdanja poput Thounge koja odudaraju po svemu od gore navedenog dvojca, pa se ipak objavljuju. Dobro, nije sve crno - bijelo, možda je Thounga došao u nekakvom paketu, etc, etc...ali da ne davim; mislim da bi gore navedeni dvojac svakako našao svoje poklonike.. GIGANT mi je puno bolji od Stripoteke. Blasfemija? Svetogrđe? Izdaja? Dobro, nemojte me odmah na križ:)) Veći utjecaj svakako ide na stranu Stripoteci, ali "mrcina" poput GIGANTA izaziva istinsko poštovanje kad se drži u ruci. A još kad je unutra Steel Claw...
Šta, nisam ništa napisao o samom stripu? Znači do sada niste čitali Čeličnu Pandžu?
Sramite se.

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero


Edited by - mladjo on 16/08/2010 22:07:30
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 16/08/2010 : 22:21:06  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
Detektiv Marvin- solidno dijelo čiji je glavni problem što se brzo pročita pa se čovijek zapita da li vrijedi dati 75 kuna za ni pola sata čitanja. Odgovor: vrijedi

Bosanske basne- ovo je možda i najbolje Fibrino izdanje. Cijelokupna "Balkanska trilogija" je izvrsna, ali ovo je dijelo možda ipak malo više iznad ostala dva. Ovo je bolje i od Metabaruna. "Ma ne može se to uopće uspoređivati, to su dvije potpuno različite koncepcije" - velite Vi. Ma može. Čitam ih treći put i sve su mi bolji i bolji. Bravo Lavriču!

Jeremiah - Tko je Plavi Lisac? standardni Jeremiahi sve si mislim kako ovome serijalu podhitno treba ili neka radikalna promjena (tipa atomska bomba koja će sve razjebat pa se radnja restartira) ili fini završetak, pa eventualno nekakav zanimljivi spin - off.
Bumo vidli...

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

mike
Senior Member

Slovenia
2836 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 16/08/2010 : 22:50:27  Show Profile Show Extended Profile  Send mike a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vope

quote:
Originally posted by mike

Procitao Crossed i sta reci nego da je Ennis car žanra. Naime Walking Dead posataje dosadan, a ovo.. Odlicno! Survival horror u svom najboljem obliku. Ni jedan me strip u poslednjih godinu dana nije tako pritegnuo. Ima tu svega, vulgarna scena sa soli, ubijanje dece, horsecock itd.. Atmosfera odlicna, Enis briljira.

Ima ko info o nastavku toga? Znam da se radi na Family Values, ali taj ne nastavlja tamo gdje su stali..



Tri broja do sada i zasebna je priča koliko mi se čini. Čekam da izađe sve ali ne mogu da odolim da ne bacim pogled il dva...



Nisam mogo ni ja, pa eto procitao prva dva. Iako sad pise David Lapham (kojeg jako jako cjenim zbog Stray Bullets i Young Liars, Silverfish nije jos na redu), otpaljeno je isto ko Ennisov rad.

Jack the Black.
Go to Top of Page

Bachy
Senior Member



Croatia
1726 Posts

Member since 06/05/2009

Posted - 18/08/2010 : 18:46:37  Show Profile Show Extended Profile  Send Bachy a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mladjo

Tajna povijest 1



Možemo mi oko ovog serijala lomiti koplja(ili bilo koje drugo oružje) ali ja i dalje tvrdim da je ovdje riječ o vrlo dobrom djelu. Dobro, nije remek - djelo, dobro, komplicirano je, dobro, ne zna se tko koga kada kome i zašto ali kada se sve zbroji i podvuče radnja je i više nego intrigantna, a crtež je nešto posebno.Meni jedan od najboljih. Četvorica Arhonata se kroz povijest bore za prevlast nad svijetom - ma ne mre ova tema fulat. Jedino su možda malo "prebrzo" došli do novijeg doba - trebali su se malo više zadržati u "starijoj" povijesti. U svakom slučaju preporučam. Pročitao sam već dva puta, a evo krenuo sam sada i treći. Čisto da se utvrdi gradivo prije nego se kupi Algoritmovo izdanje( makar uz ovo treba ići enciklopedija koja objašnjave sve začkoljice koje se događaju u radnji.)



Slažem se sa gore navedenim ali onda se u 8., 9. i 10. epizodi radnja toliko razvodni da sam odustao od Algoritmovog integrala!

Oj, budi svoj!
Go to Top of Page

feka82
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
2647 Posts

Member since 03/01/2008

Posted - 19/08/2010 : 15:15:08  Show Profile Show Extended Profile  Send feka82 a Private Message  Reply with Quote
odlican topic , hvala vam na informacijama . Ne citam strip albume samo bonelli tako da rijetko mogu sto preporuciti .
Sad mi pade na pamet zagorova epizoda od cetiri nastavka zove se :krvna braca :)

feka
Go to Top of Page
Page: of 213 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.44 seconds. Snitz Forums 2000