forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Ultimate Mister No
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 278

J.Stickman
Junior Member



Bosnia and Herzegovina
377 Posts

Member since 28/10/2009

Posted - 23/07/2010 : 18:36:14  Show Profile Show Extended Profile  Visit J.Stickman's Homepage  Send J.Stickman a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by cronos six

quote:
Originally posted by teller

Meni je samo Nolitin Mister No onaj pravi pilot....
ovih dana pročitao i po drugi put prošli maxi NEŠTO SE PROMJENILO i tako kako pripovjeda
Nolita(crta sijajni Di Vitto)zna samo još tu i tamo koji scenarista...vidi se da je on pravi pilotov
otac...a da, i ja jedva čekam tu Ayahuascu, pa i sve maxije koje sljede,skoro sve je napisao Nolita...šteta što to nije bilo dovoljno da pilot preživi na kioscima u Italiji...a kakvog sve smeća tamo ima...


s ovim se u potpunosti slazem!
u italiji ima puno gorih serijala od losnjikavih epizoda m.noa.nolita je car,a zadnje 16epizode su pravo uzivanje,i veliki pomak od ove prethodne bagre od scenarista.steta!



Možda je dobro što se serijal završio. Mister No je stario tokom serijala tako da se nekako ne može zamisliti da kao djedica trčkara okolo za suknjama i nateže flašu. No dobro, iako se u nekim epizodama ( kao Posljednja Granica ili suradnja sa Martinom ) pojavljuje kao starina ( i drago mi ga je vidjeti ) ipak to nije - to.

https://www.instagram.com/avet_rio_gribaje/
Go to Top of Page

split85
Advanced Member



Croatia
8229 Posts

Member since 25/01/2010

Posted - 28/07/2010 : 22:22:53  Show Profile Show Extended Profile  Visit split85's Homepage  Send split85 a Private Message  Reply with Quote
je li još izlazi Mister No u Italiji?

nedavno sam pročita jedan Maxi, pa me zanima.

Sorare pozivnica: https://sorare.com/r/sreja1985
Go to Top of Page

acestroke
stripovi.com suradnik



USA
11652 Posts

Member since 16/04/2009

Posted - 28/07/2010 : 22:30:06  Show Profile Show Extended Profile  Visit acestroke's Homepage  Send acestroke a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by split85

je li još izlazi Mister No u Italiji?

nedavno sam pročita jedan Maxi, pa me zanima.



Ne vjerujem. Zadnji regularac izaso Decembra 2006.

Poslednji Mr. Maxi izaso Jula 1999 (samo dva ukupno izasla)
zadnji Specijalac: Juna 2009 (ovaj je nekako najnoviji)
zadnji Almanah: Oktobar 1999

RIP pilot

http://www.acestroke.blogspot.com
Go to Top of Page

split85
Advanced Member



Croatia
8229 Posts

Member since 25/01/2010

Posted - 28/07/2010 : 22:33:52  Show Profile Show Extended Profile  Visit split85's Homepage  Send split85 a Private Message  Reply with Quote
Vidija san zadnju naslovnicu iz Prosinca 2006, samo san tija provjerit.

Ma to pitan jer ga mislin počet čitat kroz misec-dva kad skupin nešto love za kupit u Libellusa.
Proćita san prije neki dan jedan Maxi i onako privuklo me.

Hvala acestroke

Sorare pozivnica: https://sorare.com/r/sreja1985
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16946 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 30/07/2010 : 20:02:44  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
Da, nažalost ne izlazi, ali ostaje nam preko 300 epizoda za uživanje... I meni su odlične zadnje Nollitine epizode... Baš sam na moru čitao maxi Nešto se promijenilo - pravi gušt.
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18729 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 31/07/2010 : 19:49:05  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
i ovaj zadnji je odličan, šteta što se zadnja treća priča nastavlja kroz godinu dana...nadam se prije ako ovog
dobro pokupimo, ja uzeo dva komada,da se nađe...tisak je malo lošiji od Ludensovih maxija, ne piše tiskara ali to
nije Slobodna Dalmacija sigurno...

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

marcho
New Member



Croatia
260 Posts

Member since 23/04/2008

Posted - 23/08/2010 : 22:39:12  Show Profile Show Extended Profile  Send marcho a Private Message  Reply with Quote
Evo napokon pročitao sve pilotove afričke epizode. šteta što je nakon njih serijal krenuo silaznom putanjom.
Go to Top of Page

kasper
Advanced Member

10847 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 24/08/2010 : 00:54:42  Show Profile Show Extended Profile  Send kasper a Private Message  Reply with Quote
Dobavih ovaj specijal leto 2010, Zulu. Znaci ne verujem sta citam: 1/10.
Go to Top of Page

karven
Senior Member



Serbia
1871 Posts

Member since 16/07/2006

Posted - 24/08/2010 : 06:47:35  Show Profile Show Extended Profile  Send karven a Private Message  Reply with Quote
vidis...kao da sam osetio

All is one in Darkseid. This mighty body is my church. When I command your surrender, I speak with three billion voices. When I make a fist to crush your resistance. It is with three billion hands.
Go to Top of Page

kasper
Advanced Member

10847 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 24/08/2010 : 10:41:55  Show Profile Show Extended Profile  Send kasper a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by karven

vidis...kao da sam osetio



Bome, ovakav debilitet od stripa mozes jedino da dozivis jer ovako neceg nema i u najcrnjim predpostavkama .
Da ludilo bude vece, posle ovoga isti dvojac je posle odradio Horerovu pravdu.

Edited by - kasper on 24/08/2010 10:56:30
Go to Top of Page

cronos six
Advanced Member



Serbia
7912 Posts

Member since 09/09/2008

Posted - 24/08/2010 : 10:51:44  Show Profile Show Extended Profile  Send cronos six a Private Message  Reply with Quote
slazem se.crtez,tj diso su ok.ali je prica nula!
Go to Top of Page

kasper
Advanced Member

10847 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 24/08/2010 : 10:56:05  Show Profile Show Extended Profile  Send kasper a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by cronos six

slazem se.crtez,tj diso su ok.ali je prica nula!



Diso je uvek (makar) OK
Go to Top of Page

ziki
New Member



279 Posts

Member since 22/08/2010

Posted - 25/08/2010 : 19:20:48  Show Profile Show Extended Profile  Send ziki a Private Message  Reply with Quote
Pozdrav svima, tek sam se priključio forumu sa željom da nakon dobrih 20-25 godina nastavim sa stripovima tamo gdje sam davno stao. Tek nedavno sam otkrio da pilota izdaje Libellus i fascinirala su me izdanja. Kako sam ih jako davno čitao dosta naslovnica sam pozaboravljao. Kupio sam od Libellusa broj 1 i 2 drugo izdanje te Anangu i Gangstere. Kako nemam love za kupiti sve odjednom (tko ima he he) zanima me vaša preporuka za vama najbolje epizode izdane od Libellusa. Ne sjećam se svih, ali Rio Negro i još nekle su mi ostale u sjećanju. Molim vaše preporuke. Pozdrav svim fanovima pilota.
Go to Top of Page

acestroke
stripovi.com suradnik



USA
11652 Posts

Member since 16/04/2009

Posted - 25/08/2010 : 19:30:58  Show Profile Show Extended Profile  Visit acestroke's Homepage  Send acestroke a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ziki

Pozdrav svima, tek sam se priključio forumu sa željom da nakon dobrih 20-25 godina nastavim sa stripovima tamo gdje sam davno stao. Tek nedavno sam otkrio da pilota izdaje Libellus i fascinirala su me izdanja. Kako sam ih jako davno čitao dosta naslovnica sam pozaboravljao. Kupio sam od Libellusa broj 1 i 2 drugo izdanje te Anangu i Gangstere. Kako nemam love za kupiti sve odjednom (tko ima he he) zanima me vaša preporuka za vama najbolje epizode izdane od Libellusa. Ne sjećam se svih, ali Rio Negro i još nekle su mi ostale u sjećanju. Molim vaše preporuke. Pozdrav svim fanovima pilota.



Poslednji Cangaceiro
Rijecni Pirati
Atlantik
Lovci na Glave
El Loco
Mr. No ide u rat

Ima ih jos gomila, ne mogu ih sve da se sjetim...

http://www.acestroke.blogspot.com
Go to Top of Page

bubo
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
1398 Posts

Member since 16/02/2008

Posted - 25/08/2010 : 19:59:34  Show Profile Show Extended Profile  Send bubo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ziki

Pozdrav svima, tek sam se priključio forumu sa željom da nakon dobrih 20-25 godina nastavim sa stripovima tamo gdje sam davno stao. Tek nedavno sam otkrio da pilota izdaje Libellus i fascinirala su me izdanja. Kako sam ih jako davno čitao dosta naslovnica sam pozaboravljao. Kupio sam od Libellusa broj 1 i 2 drugo izdanje te Anangu i Gangstere. Kako nemam love za kupiti sve odjednom (tko ima he he) zanima me vaša preporuka za vama najbolje epizode izdane od Libellusa. Ne sjećam se svih, ali Rio Negro i još nekle su mi ostale u sjećanju. Molim vaše preporuke. Pozdrav svim fanovima pilota.


definitivno hodnik za pakao ,dječak santjago,dobrodošli u meksiko,mister no ide u rat,plaćenici ...ma ima toga koliko hočeš sve vrhunske epizode,možda bi ti bilo bolje po redu pa polako ,uzmeš sad ove što su blizu rasprodaji(ili potražiš rasprodate brojeve po striparnicama mislim da se može neći štogod,inače rasprodate su knjige 1-12)i pičiš jer je ovo jebena kolekcija
Go to Top of Page

ziki
New Member



279 Posts

Member since 22/08/2010

Posted - 25/08/2010 : 20:17:24  Show Profile Show Extended Profile  Send ziki a Private Message  Reply with Quote
Hvala na odgovorima. Kad se samo sjetim da sam imao glancere od početka serijala...
Go to Top of Page

ziki
New Member



279 Posts

Member since 22/08/2010

Posted - 25/08/2010 : 20:24:41  Show Profile Show Extended Profile  Send ziki a Private Message  Reply with Quote
Iamo sam dosta toga kao dijete. Prvih 50-ak DD. Zagora većinu, sve od pilota. Nudili su mi bicikle i svašta za kolekciju, ali nisam htio ni čuti. He he, koliko sam samo klikera i sličica dao za razne stripove sve dok mi majka jedan dan dko sam bio u školi nije uzela sve na hrpu i lagano potpalila vatricu ispod i sve otišlo u dim. Razlog? Pa selili u novi stan i tamo nije bilo mjesta za stari papir. Ne moram ni spomijnati da nisam 3 mjeseca pričao s njom.
Go to Top of Page

acestroke
stripovi.com suradnik



USA
11652 Posts

Member since 16/04/2009

Posted - 25/08/2010 : 21:01:18  Show Profile Show Extended Profile  Visit acestroke's Homepage  Send acestroke a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ziki

Iamo sam dosta toga kao dijete. Prvih 50-ak DD. Zagora većinu, sve od pilota. Nudili su mi bicikle i svašta za kolekciju, ali nisam htio ni čuti. He he, koliko sam samo klikera i sličica dao za razne stripove sve dok mi majka jedan dan dko sam bio u školi nije uzela sve na hrpu i lagano potpalila vatricu ispod i sve otišlo u dim. Razlog? Pa selili u novi stan i tamo nije bilo mjesta za stari papir. Ne moram ni spomijnati da nisam 3 mjeseca pričao s njom.



Ovo zvuci kao i moje djetinstvo
Eto, makar sada mozez da pocnes od pocetka i da skupljas sve omiljene junake ponovo, kao i ja

http://www.acestroke.blogspot.com
Go to Top of Page

Combatrock
Advanced Member



Serbia
4783 Posts

Member since 26/12/2009

Posted - 09/09/2010 : 21:59:38  Show Profile Show Extended Profile  Send Combatrock a Private Message  Reply with Quote
VC 34 Spletke na vrhu... tj 325 u originalnoj seriji sa naslovom Gli intrighi del potere, sa crtacem Bisijem... Mister No je dotakao dno dna i valja se po njemu... Scenario je ocajan, crtez je gori od scenarija. I sad ja razmisljam sta ce meni to sranje, ali unutrasnji glas mi govori Covece pa ti si gledao Dnevnik RTS-a u doba Milosevica svako vece... Znaci cist mazohizam. A kakav je dasa nekada bio Mister No...

sangue navajo
Go to Top of Page

playc
Starting Member

3 Posts

Member since 28/10/2008

Posted - 09/09/2010 : 22:38:53  Show Profile Show Extended Profile  Send playc a Private Message  Reply with Quote
J... junaka koji nije bar jednom dobio pod jaketu, i koji nije bar jednom ostao bez banice u džepu odnosno bez goriva u autu i kojeg preveslaju svaki 3 put...a koji opet stigne na vrime riješiti trebu i natriskati par negativaca ;)
Zato je Mister NO kralj...jbga...Tex radi u državnoj službi, nešto poput SIS-a itd, nikad bez love i metaka....pa se nekako ne uklapa u ovu našu stvarnost..snađi se druže ;)
A Zagor nema priču, ne voli žene...pa eto ja bih ipak tipovao na starog dobrog Mr.No-a..ima čovjek stila ;)
Go to Top of Page

Combatrock
Advanced Member



Serbia
4783 Posts

Member since 26/12/2009

Posted - 10/09/2010 : 20:17:46  Show Profile Show Extended Profile  Send Combatrock a Private Message  Reply with Quote
ma sve je to ok care... samo si zaboravio kad je nas mangup mr no na kraju postao drtavi avioprevoznik... imas tamo kod martija jednu onako osrednju epizodu gde jerome drake voza okolo ljude za sicu kintu i provocira javu... posle su se sreli jos jednom, mr no potpuno sed...

sangue navajo
Go to Top of Page

Pajtos
Advanced Member



Sierra Leone
4672 Posts

Member since 28/07/2008

Posted - 10/09/2010 : 20:37:57  Show Profile Show Extended Profile  Send Pajtos a Private Message  Reply with Quote
Ma,cista progaganda!Ja verujem da Dzerom Drejk jos uvek pijanci po Manausu,juri suknje,sutka pajper,mlati gnjavatore u kooperaciji sa ludim Krugerom ...samo to Ljudi u crnom prikrivaju!
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 10/09/2010 : 20:38:47  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Combatrock

ma sve je to ok care... samo si zaboravio kad je nas mangup mr no na kraju postao drtavi avioprevoznik... imas tamo kod martija jednu onako osrednju epizodu gde jerome drake voza okolo ljude za sicu kintu i provocira javu... posle su se sreli jos jednom, mr no potpuno sed...



Je sjed ali i dalje sex masina..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"
Go to Top of Page

Combatrock
Advanced Member



Serbia
4783 Posts

Member since 26/12/2009

Posted - 12/09/2010 : 10:07:07  Show Profile Show Extended Profile  Send Combatrock a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by brni

quote:
Originally posted by Combatrock

ma sve je to ok care... samo si zaboravio kad je nas mangup mr no na kraju postao drtavi avioprevoznik... imas tamo kod martija jednu onako osrednju epizodu gde jerome drake voza okolo ljude za sicu kintu i provocira javu... posle su se sreli jos jednom, mr no potpuno sed...



Je sjed ali i dalje sex masina..



on ce uvek biti seks masina

sangue navajo
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18729 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 12/09/2010 : 10:22:43  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
isti ja!!!

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page
Page: of 278 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.62 seconds. Snitz Forums 2000