forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 24-satno crtanje stripa ... (sad i LNIK!)
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

cat claw
Advanced Member



5830 Posts

Member since 06/10/2007

Posted - 05/10/2010 : 08:54:16  Show Profile Show Extended Profile  Send cat claw a Private Message  Reply with Quote
Preko svakog ocekivanja. Necu namerno nikoga da izdvajam.
Petrusi bih preporucio da ovaj uradak iskoristi kao scenario i da ga ponovo odradi onako kako on to ume. Jedn od boljih rastezanja koje sam video.
Go to Top of Page

mcn
Advanced Member



Croatia
6666 Posts

Member since 28/12/2002

Posted - 05/10/2010 : 09:21:21  Show Profile Show Extended Profile  Visit mcn's Homepage  Send mcn a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rico

Kvifte i ne postoji



Stigle njegove table, ali, ko za vraga, ne radi mi admin pass za aploud. :P

mcn

Zar danas još niste bili na www.darkomacan.com ? *** Moje aukcije: http://www.stripovi.com/index.asp?page=auction-search&Action=1&Seller=mcn
Go to Top of Page

ponki
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3109 Posts

Member since 20/09/2008

Posted - 05/10/2010 : 10:31:33  Show Profile Show Extended Profile  Send ponki a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by dupli

Topic tone, a nas je tek 13. Ako nas se skupi 24 obećavam da ću nacrtati 22-straničnu epizodu Zagora + prednja i zadnja korica. Sa žutom crtom na naslovnici, naravno. :)



Ima li sta od ovog obecanja
Go to Top of Page

mcn
Advanced Member



Croatia
6666 Posts

Member since 28/12/2002

Posted - 05/10/2010 : 10:47:27  Show Profile Show Extended Profile  Visit mcn's Homepage  Send mcn a Private Message  Reply with Quote
>Ima li sta od ovog obecanja

Ako pažljivo pogledaš strip od Duplog, naći ćeš cijelu epizodu Zagora. Žuta traka se ne vidi zbog tehničkih ograničenja.

mcn

Zar danas još niste bili na www.darkomacan.com ? *** Moje aukcije: http://www.stripovi.com/index.asp?page=auction-search&Action=1&Seller=mcn
Go to Top of Page

mcn
Advanced Member



Croatia
6666 Posts

Member since 28/12/2002

Posted - 05/10/2010 : 10:51:01  Show Profile Show Extended Profile  Visit mcn's Homepage  Send mcn a Private Message  Reply with Quote
>Kvifte i ne postoji

Table aploudane. Pojedi mudante, Rico!

mcn

Zar danas još niste bili na www.darkomacan.com ? *** Moje aukcije: http://www.stripovi.com/index.asp?page=auction-search&Action=1&Seller=mcn
Go to Top of Page

Rico
Advanced Member



Croatia
3955 Posts

Member since 12/10/2004

Posted - 05/10/2010 : 10:59:33  Show Profile Show Extended Profile  Visit Rico's Homepage  Send Rico a Private Message  Reply with Quote
u jebote, vidi stvarno?!
I još majstor!!!!!!

Sorry mister Kvifte.

https://www.instagram.com/ricomambo_tees/ https://www.facebook.com/brankoricovdesign
Go to Top of Page

mcn
Advanced Member



Croatia
6666 Posts

Member since 28/12/2002

Posted - 05/10/2010 : 11:39:07  Show Profile Show Extended Profile  Visit mcn's Homepage  Send mcn a Private Message  Reply with Quote
Još ovolko od mene:

http://www.darkomacan.com/dnn/Default.aspx?tabid=36&EntryID=843

mcn

Zar danas još niste bili na www.darkomacan.com ? *** Moje aukcije: http://www.stripovi.com/index.asp?page=auction-search&Action=1&Seller=mcn
Go to Top of Page

dupli
Senior Member

Croatia
1018 Posts

Member since 26/11/2009

Posted - 05/10/2010 : 15:25:09  Show Profile Show Extended Profile  Send dupli a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ponki

quote:
Originally posted by dupli

Topic tone, a nas je tek 13. Ako nas se skupi 24 obećavam da ću nacrtati 22-straničnu epizodu Zagora + prednja i zadnja korica. Sa žutom crtom na naslovnici, naravno. :)



Ima li sta od ovog obecanja



Mislim da sam dužan detaljno objašnjenje (opravdanje).
Negdje tokom čtvrtka sam se pobojao da ću morati ispuniti obećanje jer se javio 21 sudionik. Kako Zagora nisam čitao od onovne škole, a crtao ga nisam nikad (osim one zajebancije na Radnoj akciji), pojavio se problem refrensa. Jos ajde za Zagora gdje je faca pravilna pa treba samo pogodit frizuru, al Čiko. Plan je bio u petak provjeriti jel ima 24 sudionika pa kupiti na kiosku jednu epizodu Zagora za referens. Čak sam provjeravao jel neku od trenutno aktualnih epizoda crtao Ferri :) Zadnji put sam sajt 24satnogcrtanja provjeravao u petak oko pola osam i kako je još uvijek stajalo 21 s olakšanjem sam zaključio da ne trebam muku mučiti s Zagorom. Na Jabukovac sam stigao pet do 12 u subotu. Tamo su mi rekli da prijavljenih ima i više od 24. E fak, šta sad? Ajd vidit ćemo šta je tema pa se možda još stigne do nekog kioska. Tema: prva ljubav. E zajeb. Kako u to zgurat Zagora? Ne poznajem Zagorov i Čikov životopis tako dobro da se zajebavam s nekom improvizacijom. Osim toga to je bitna tema pa je red da se tim pozabavi službeni staf. Iz poštovanja prema liku i djelu (ipak sam Zagora volio svojevremeno), a i prema Zagorovim fanovima na ovom sajtu, nisam htio raditi neku zajebanciju i sprdačinu nedostojnu žute trake, a tek tako da ispunim obećanje. Ostala je još mogućnost da Zagor bude samo suporting karakter u nekoj "prva ljubav priči". Nakon dvije minute sam skužio da bi to bilo glupo i silovanje da Zagora uguram u priču samo jer sam obećao. I to je to.
Nema zajebancije sa Zagorom
Bolje mi ga je ostaviti boljim crtačima od mene. I scenaristima.
Malo sam se izletio s ovim obećanjem i sad se posipam pepelom.
Sorry
Go to Top of Page

ponki
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3109 Posts

Member since 20/09/2008

Posted - 05/10/2010 : 15:43:25  Show Profile Show Extended Profile  Send ponki a Private Message  Reply with Quote
@Dupli

Da bi se sto bolje pripremio do sljedece radionice, ja cu da se potrudim da ti dostavim nekoliko epizoda Zagora sve sa zutom trakom na naslovnici da mozes vjezbati tako da i Zagorovi fanovi budu zadovoljni

Strip ti je inace odlican, samo reci jesi li ideju uzeo iz svog zivota

Go to Top of Page

dupli
Senior Member

Croatia
1018 Posts

Member since 26/11/2009

Posted - 05/10/2010 : 16:14:28  Show Profile Show Extended Profile  Send dupli a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ponki

@Dupli

Da bi se sto bolje pripremio do sljedece radionice, ja cu da se potrudim da ti dostavim nekoliko epizoda Zagora sve sa zutom trakom na naslovnici da mozes vjezbati tako da i Zagorovi fanovi budu zadovoljni

Strip ti je inace odlican, samo reci jesi li ideju uzeo iz svog zivota





Hvala na čitanju.
Pitanje ti je dobro. U principu sam sve izmislio ali sad kad sam čitao strip počeo sam prepoznavati stvarne likove, mjesta i događaje. Točno se kuži kad se stil crtanja promijeni. Što ti je podsvijest. Vidi se šta je stvarno, a šta izmišljeno. Nevjerojatno je kako se nakon 20 sati crtanja udubiš u tu priču. Ni sam neznaš što će se dogodit jer sve smisliš u letu tako da i tebe samog iznenadi. Kad se sjetim da mi je pred kraj predzadnje stranice došlo plakati, a ja crtam taj strip. Koma.
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29197 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 05/10/2010 : 16:36:39  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
bravo Dupli, jako dobra priča i dobro nacrtano. Možda si ipak trebao ubaciti i dijaloge, ne samo piktograme.
Juricin strip je isto jako dobar, pravi krimić!
Ali Joža me najviše oduševio. Po meni, najbolji strip cijele akcije! Zakon!

Sve u svemu, zaista su rezultati iznad svih očekivanja! Svaka čast svim sudionicima i kapa do poda Vladi na trudu oko organizacije! Vidimo se i dogodine!

Trouble will find me
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.11 seconds. Snitz Forums 2000