forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Za dveribada
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 4

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 03/12/2010 : 23:15:59  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by teller

meni to ne izgleda tako veliki konflikt da ga nebi mogli rešiti na piću u prvoj kafani...



Najbolji predlog
Sve pocinje i zavrsava sa kafanom
Go to Top of Page

cronos six
Advanced Member



Serbia
7912 Posts

Member since 09/09/2008

Posted - 03/12/2010 : 23:19:01  Show Profile Show Extended Profile  Send cronos six a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tex Willer

quote:
Originally posted by teller

meni to ne izgleda tako veliki konflikt da ga nebi mogli rešiti na piću u prvoj kafani...



Najbolji predlog
Sve pocinje i zavrsava sa kafanom[^]



tu zavrsava.
Go to Top of Page

Colt
stripovi.com kum

3296 Posts

Member since 18/10/2001

Posted - 04/12/2010 : 13:08:23  Show Profile Show Extended Profile  Send Colt a Private Message  Reply with Quote
Po mogucnosti u juznjackoj kafani u Leskovcu ili Nisu... nikada se ne zna, ako se gospodin Jovic ikada pojavi na okupljanjima forumasa i strip-manifestacijama mozda i dodje do razgovora, taman da doticni na javnom mestu odgovori na neka pitanja.
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 04/12/2010 : 14:51:33  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Colt

Po mogucnosti u juznjackoj kafani u Leskovcu ili Nisu... nikada se ne zna, ako se gospodin Jovic ikada pojavi na okupljanjima forumasa i strip-manifestacijama mozda i dodje do razgovora, taman da doticni na javnom mestu odgovori na neka pitanja.



Sto se mene tice lepo bi bilo da sva prepucavanja medju izdavacima i uopste ljudi iz sveta stripa prekinu. I ovde i u Hrvatskoj.
Eto, kod nas na jugu je dobra atmosfera uvek, pa kogod je voljan da pruzi ruku moze ovde kod nas.
Jbmlg, stripofilima su ovo najgore situacije, navijam za sve izdavacke kuce koje rade kvalitetno i sta onda da kazem osim da mi je zao kad se ovakve stvari desavaju.
A u Hrvatskoj je ocigledno jos gora situacija, ovo kod nas deluje skroz benigno u poredjenju sa desavanjima na hrvatskoj strip sceni.

PP cenim kao kvalitetnog izdavaca.
Darkwood, apsolutno nikakvu zamerku nemam, perfektna izdanja.
Kupujem i Caravane i Juliju, i Tarzana i Kerija, Geu i Greystorm cu kad bude krenuo.
Voleo bih da sve resite na jedan fin nacin, a dal' je to izvodljivo ocigledno znate samo vi sami.
Eto, snage Konfederacije vam stoje na raspolaganju ako pokazete zelju

Prvo sam razmisljao da li da uopste ista napisem na ovu temu - jer i o tebi i o Slobi imam lepo misljenje.
Eto, napisao sam ono sto mislim i ne mogu da zauzimam stranu (znam da se to od mene kao stripofila i ne ocekuje), samo mogu da se nadam da sve to resite kao ljudi.
Ako bih bas morao da biram stranu to bi bila ona na kojoj je Obi-Wan, na strani stripa
Go to Top of Page

Kit Carson
Advanced Member



Serbia
11593 Posts

Member since 19/11/2008

Posted - 04/12/2010 : 15:08:00  Show Profile Show Extended Profile  Send Kit Carson a Private Message  Reply with Quote
Apsolutno se slazem sa prethodnim besednikom . Sa Coltom sam se upoznao i imam fenomenalnu saradnju. Sa Slobom se nikad nism zvanicno upoznao, ali sam se bezbroj puta cuo i takodje imam fenomenalnu saradnju. Podrzavam ideju o resavanju spora za zelenim kafanskim stolom na jugu (na neutralnom terenu ). Lepo dodjete, sednemo, pojedemo, popijemo (normalno, o vasem trosku ) i svi vasi razgovori ce ostati za ostale vecita tajna, jer snage konfederacije ce popadati od pij umora i nece se secati niceg.

Ubrzajte Texa u koloru na 2 mesecno!
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 04/12/2010 : 15:09:34  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tex Willer

quote:
Originally posted by Colt

Po mogucnosti u juznjackoj kafani u Leskovcu ili Nisu... nikada se ne zna, ako se gospodin Jovic ikada pojavi na okupljanjima forumasa i strip-manifestacijama mozda i dodje do razgovora, taman da doticni na javnom mestu odgovori na neka pitanja.



Sto se mene tice lepo bi bilo da sva prepucavanja medju izdavacima i uopste ljudi iz sveta stripa prekinu. I ovde i u Hrvatskoj.
Eto, kod nas na jugu je dobra atmosfera uvek, pa kogod je voljan da pruzi ruku moze ovde kod nas.
Jbmlg, stripofilima su ovo najgore situacije, navijam za sve izdavacke kuce koje rade kvalitetno i sta onda da kazem osim da mi je zao kad se ovakve stvari desavaju.
A u Hrvatskoj je ocigledno jos gora situacija, ovo kod nas deluje skroz benigno u poredjenju sa desavanjima na hrvatskoj strip sceni.

PP cenim kao kvalitetnog izdavaca.
Darkwood, apsolutno nikakvu zamerku nemam, perfektna izdanja.
Kupujem i Caravane i Juliju, i Tarzana i Kerija, Geu i Greystorm cu kad bude krenuo.
Voleo bih da sve resite na jedan fin nacin, a dal' je to izvodljivo ocigledno znate samo vi sami.
Eto, snage Konfederacije vam stoje na raspolaganju ako pokazete zelju

Prvo sam razmisljao da li da uopste ista napisem na ovu temu - jer i o tebi i o Slobi imam lepo misljenje.
Eto, napisao sam ono sto mislim i ne mogu da zauzimam stranu (znam da se to od mene kao stripofila i ne ocekuje), samo mogu da se nadam da sve to resite kao ljudi.
Ako bih bas morao da biram stranu to bi bila ona na kojoj je Obi-Wan, na strani stripa


Pročitao sam onaj topic sa Darkwooda gdje svi nešto zamjeraju jedni drugima. Tu valjda ima 6 zaraćenih strana. Siguran sam da je novac razlog svega toga kao što je razlog za 90% stvari koje se dešavaju u svijetu.
Za tebe Tex, osjećam da si čovjek čije je srce na mjestu. I upravo zato ti želim da se izuzmeš iz tih rasprava. Mislim da ti nemaš nikakve veze ni sa Dadom i Gastonom (Libellus), ni sa Dveribadom, ni sa, Markom (Fibra), ni Slobom (Darkwood), ni Coltom (Fenix) ni sa Zoškom, Kikijem ili Stinkijem.
Neću ti dalje obrazlagati, ali mislim da trebaš potpuno prekinuti sa bilo kakvim raspravama sa navedenima.
Nemoj se ljutiti što ti naizgled solim pamet, ali na umu u ovoj situaciji mi je isključivo tvoj duševni mir i zdravlje.

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 04/12/2010 : 15:13:08  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
Da ne bude zabune, to savjetujem i svima ostalima.
Nismo upoznati sa svim aspektima i manje više, samo dolivamo ulje na vatru.
Oni to moraju sami rješiti.
Ili ne...

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page

okiboki
Advanced Member



Serbia
10835 Posts

Member since 23/11/2008

Posted - 04/12/2010 : 15:17:52  Show Profile Show Extended Profile  Send okiboki a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Obi-wan

Da ne bude zabune, to savjetujem i svima ostalima.
Nismo upoznati sa svim aspektima i manje više, samo dolivamo ulje na vatru.
Oni to moraju sami rješiti.
Ili ne...

NaravnoKao prvo ko ce gubiti vreme pa da cita one feljtone koje su ispisali za dva-tri dana,a kao drugo zasto bi se uopste opterecivali sa tim.Volim strip,citam strip i iskreno me uopste ne zanimaju te neke price i prepucavanja.

Ni živih se nisam boja, dok su bili za užasa, a nekmoli mrtvih pasa.
Go to Top of Page

cronos six
Advanced Member



Serbia
7912 Posts

Member since 09/09/2008

Posted - 04/12/2010 : 15:35:14  Show Profile Show Extended Profile  Send cronos six a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kit Carson

Apsolutno se slazem sa prethodnim besednikom . Sa Coltom sam se upoznao i imam fenomenalnu saradnju. Sa Slobom se nikad nism zvanicno upoznao, ali sam se bezbroj puta cuo i takodje imam fenomenalnu saradnju. Podrzavam ideju o resavanju spora za zelenim kafanskim stolom na jugu (na neutralnom terenu ). Lepo dodjete, sednemo, pojedemo, popijemo (normalno, o vasem trosku ) i svi vasi razgovori ce ostati za ostale vecita tajna, jer snage konfederacije ce popadati od pij umora i nece se secati niceg.



apsolutno se slazem sa matorom camilom.
ne bih da delim colta od slobe,niti slobu od colta!oba coveka cenim i postujem,i zato bih zeleo da se zajedno nalokamo,bilo gde,i bilo kad!
a posto je tema zapocela s dveribadom,onda je on duzan da plati ceh,i objasni "zasto kuce laje kad je vrzano".
Go to Top of Page

Colt
stripovi.com kum

3296 Posts

Member since 18/10/2001

Posted - 04/12/2010 : 15:39:27  Show Profile Show Extended Profile  Send Colt a Private Message  Reply with Quote
quote:

Eto, kod nas na jugu je dobra atmosfera uvek, pa kogod je voljan da pruzi ruku moze ovde kod nas.
Jbmlg, stripofilima su ovo najgore situacije, navijam za sve izdavacke kuce koje rade kvalitetno i sta onda da kazem osim da mi je zao kad se ovakve stvari desavaju.
A u Hrvatskoj je ocigledno jos gora situacija, ovo kod nas deluje skroz benigno u poredjenju sa desavanjima na hrvatskoj strip sceni.

PP cenim kao kvalitetnog izdavaca.
Darkwood, apsolutno nikakvu zamerku nemam, perfektna izdanja.
Kupujem i Caravane i Juliju, i Tarzana i Kerija, Geu i Greystorm cu kad bude krenuo.
Voleo bih da sve resite na jedan fin nacin, a dal' je to izvodljivo ocigledno znate samo vi sami.
Eto, snage Konfederacije vam stoje na raspolaganju ako pokazete zelju

Prvo sam razmisljao da li da uopste ista napisem na ovu temu - jer i o tebi i o Slobi imam lepo misljenje.
Eto, napisao sam ono sto mislim i ne mogu da zauzimam stranu (znam da se to od mene kao stripofila i ne ocekuje), samo mogu da se nadam da sve to resite kao ljudi.
Ako bih bas morao da biram stranu to bi bila ona na kojoj je Obi-Wan, na strani stripa



Biranje strana izdavaca je besmislica jer svakog ljubitelja stripa treba prevashodno da zanimaju aspekti kao sto su redovnost izlazenja, cena, kvalitet. I ja uopste nisam "udario u pisanje" da bih stvorio neku svoju frakciju ili stranu koja ce sada da krene u pljuvacinu po drugom izdavacu ili prodajnom mestu. Medjutim, kada se pojavi 20+ osoba koje ti kazu :
"Vasih proizvoda nema u DW/Libellusu/Mister Nou/gdegod, sto znaci da ste ili neposteni ili iz nekog razloga digli nos pa ne zelite da saradjujete sa njima."
"Nema vas po spiskovima zvanicnih izdavaca. Da niste tzv pirati?"
"Clanovi tog i tog foruma vam postavljaju pitanja, daju sugestije, upucuju kritike. Zasto im nesto ne odgovorite, umesto sto ih ignorisete? Pa svi drugi izdavaci su prakticno clanovi tog foruma, nema razloga da se vi izdvajate..."

itd itd itd

onda nema razloga da se odredjene stvari ne kazu javno. Poznato je da je Sloba u svojim javnim istupima redovno isticao transparentnost, neophodnost da svi imaju isti tretman jer je ovde strip na prvom mestu, da je smesno nekome nesto braniti ili iznositi javno "prljav ves", sabotirati domace izdavace i sl. I sada je dospeo u situaciju da ce, ukoliko ne prikaze da se neko drugi zestoko ogresio o njega, izgledati tragikomicno da on prvi krsi principe na koje se poziva. Ako je tebi smetalo da ti dveribad kaze to i to, ili sawitchu Davidovicevo ponasanje, ili je XYZu zasmetalo ono sto je javno rekao profesor/Colt/Bob Rok, logicno je da ce i meni smetati nesto sto se provlaci vec mesecima a nema veze sa istinom. A ako taj ko siri price misli da ima, slobodno moze da zakaze debatu ili diskusiju na javnom mestu. Ja sam uvek raspolozen za stavljanje karata na sto.

Ja nemam problem da negde sednem sa vise puta pomenutim covekom, ali je jasno da tu ne moze biti govora o poslovnoj saradnji. Izdanja DW i PP(ona SBE) su slicnog kvaliteta i po Slobodana Jovica je svakako bolje da citaoci kupe njegova (kao sto je on vec i naglasio) a i da Phoenix Press brze potone da bi mogao da kaze "Eto sta se desava kada ja nekome spustim rampu i pokazem moc." Kao sto rekoh u prethodnom postu, kada jednom prestanem da ucestvujem u izdavastvu i sednem u neku od famoznih kafana, poslednje sto bih zeleo je da me saucesnik u jelu/picu smatra za smutljivca a da za to ne postoji nikakav osnov. Ako sam neposten i neprofesionalan, napred sa dokazima, ako nisam, javno priznaj da te pokrecu neki drugi motivi. Toliko.
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 04/12/2010 : 16:47:24  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Obi-wan


Za tebe Tex, osjećam da si čovjek čije je srce na mjestu. I upravo zato ti želim da se izuzmeš iz tih rasprava. Mislim da ti nemaš nikakve veze ni sa Dadom i Gastonom (Libellus), ni sa Dveribadom, ni sa, Markom (Fibra), ni Slobom (Darkwood), ni Coltom (Fenix) ni sa Zoškom, Kikijem ili Stinkijem.
Neću ti dalje obrazlagati, ali mislim da trebaš potpuno prekinuti sa bilo kakvim raspravama sa navedenima.
Nemoj se ljutiti što ti naizgled solim pamet, ali na umu u ovoj situaciji mi je isključivo tvoj duševni mir i zdravlje.



Ma ne ljutim se uopste, taman posla, u pravu si dobrim delom
I hvala na lepom misljenju, verujem da ga vecina nema jer reagujem prilicno impulsivno. Naravno, poslovno nesto ni sa kim, jer nisam u tome nikad bio. Da jesam, vec bi to neko iscackao sa ciljem da oblati nekog drugog. Privatno su mi ok svi koje sam upoznao na nekim okupljanjima, radujem se stripovima generalno, navijam za sve izdavace (evo cak cu i BP da oprostim cekanje Torgala ili Gastona godinama, ali kad se budu pojavila izdanja, ne pre toga.
I razocaran sam sto se sve ovo desava, mislim i na ono na DW forumu.
I necu da se nerviram vise ili preterano uplicem, ali cu svakako da ispatim sta se desava u nadi da ce se sve ipak na kraju mirno zavrsiti.
I povoljno za nas stripofile
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20962 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 04/12/2010 : 16:49:14  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
A podržavaš li Dveribada ?
Mislim, kupuješ li Strip Revije i planiraš li da uzmeš Herloka Šolmsa ???

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

alexts
Advanced Member



Serbia
7596 Posts

Member since 25/09/2005

Posted - 04/12/2010 : 17:45:10  Show Profile Show Extended Profile  Send alexts a Private Message  Reply with Quote
Šteta što tih Strip Revija i Herloka Šolmsa nema u Alan Fordu od kojih ja naručujem.
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20962 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 04/12/2010 : 18:22:56  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
A što ne naručuješ iz Darkvuda ???
Da nisi i ti ljut na Slobu ?

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 04/12/2010 : 18:39:11  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by anto

A podržavaš li Dveribada ?
Mislim, kupuješ li Strip Revije i planiraš li da uzmeš Herloka Šolmsa ???



Ne, ali ne zbog dveribada vec zato sto ne kupujem strip revije. A ne znam ni o kojim se strip revijama radi, nisam primetio da je nesto najavljivao u izdavackom izlogu.
Herlocka sam zapazio, ali ga zasad ne razmatram jer imam vec neke zaostatke.
Kasnije mozda, ali bih voleo da pre toga procitam neki preview. Imas neki link?

Evo nek krene dveribad s necim sto me bas interesuje, npr. Asteriks, da vidis da li bi me to sprecilo da uzimam
Ne interesuje me ko je izdavac, interesuje me samo kakvo je izdanje i ako je to nesto sto volim, uzimam.
Uostalom, Markos mi uopste nije simpatican pa ipak imam dosta Fibrinih albuma mimo Ken Parkera koji je pokrenut u Libellusu dok su bili zajedno.
Go to Top of Page

cronos six
Advanced Member



Serbia
7912 Posts

Member since 09/09/2008

Posted - 04/12/2010 : 18:42:12  Show Profile Show Extended Profile  Send cronos six a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tex Willer

quote:
Originally posted by anto

A podržavaš li Dveribada ?
Mislim, kupuješ li Strip Revije i planiraš li da uzmeš Herloka Šolmsa ???



Ne, ali ne zbog dveribada vec zato sto ne kupujem strip revije. A ne znam ni o kojim se strip revijama radi, nisam primetio da je nesto najavljivao u izdavackom izlogu.
Herlocka sam zapazio, ali ga zasad ne razmatram jer imam vec neke zaostatke.
Kasnije mozda, ali bih voleo da pre toga procitam neki preview. Imas neki link?

Evo nek krene dveribad s necim sto me bas interesuje, npr. Asteriks, da vidis da li bi me to sprecilo da uzimam
Ne interesuje me ko je izdavac, interesuje me samo kakvo je izdanje i ako je to nesto sto volim, uzimam.
Uostalom, Markos mi uopste nije simpatican pa ipak imam dosta Fibrinih albuma mimo Ken Parkera koji je pokrenut u Libellusu dok su bili zajedno.



ti bi tu bio obelix!
Go to Top of Page

pravedni
Advanced Member



Serbia
4057 Posts

Member since 03/12/2009

Posted - 04/12/2010 : 19:30:36  Show Profile Show Extended Profile  Send pravedni a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by cronos six

quote:
Originally posted by Tex Willer

quote:
Originally posted by anto

A podržavaš li Dveribada ?
Mislim, kupuješ li Strip Revije i planiraš li da uzmeš Herloka Šolmsa ???



Ne, ali ne zbog dveribada vec zato sto ne kupujem strip revije. A ne znam ni o kojim se strip revijama radi, nisam primetio da je nesto najavljivao u izdavackom izlogu.
Herlocka sam zapazio, ali ga zasad ne razmatram jer imam vec neke zaostatke.
Kasnije mozda, ali bih voleo da pre toga procitam neki preview. Imas neki link?

Evo nek krene dveribad s necim sto me bas interesuje, npr. Asteriks, da vidis da li bi me to sprecilo da uzimam
Ne interesuje me ko je izdavac, interesuje me samo kakvo je izdanje i ako je to nesto sto volim, uzimam.
Uostalom, Markos mi uopste nije simpatican pa ipak imam dosta Fibrinih albuma mimo Ken Parkera koji je pokrenut u Libellusu dok su bili zajedno.



ti bi tu bio obelix!


A Carson bi bio Asterix!
Go to Top of Page

cronos six
Advanced Member



Serbia
7912 Posts

Member since 09/09/2008

Posted - 04/12/2010 : 20:18:12  Show Profile Show Extended Profile  Send cronos six a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by pravedni

quote:
Originally posted by cronos six

quote:
Originally posted by Tex Willer

quote:
Originally posted by anto

A podržavaš li Dveribada ?
Mislim, kupuješ li Strip Revije i planiraš li da uzmeš Herloka Šolmsa ???



Ne, ali ne zbog dveribada vec zato sto ne kupujem strip revije. A ne znam ni o kojim se strip revijama radi, nisam primetio da je nesto najavljivao u izdavackom izlogu.
Herlocka sam zapazio, ali ga zasad ne razmatram jer imam vec neke zaostatke.
Kasnije mozda, ali bih voleo da pre toga procitam neki preview. Imas neki link?

Evo nek krene dveribad s necim sto me bas interesuje, npr. Asteriks, da vidis da li bi me to sprecilo da uzimam
Ne interesuje me ko je izdavac, interesuje me samo kakvo je izdanje i ako je to nesto sto volim, uzimam.
Uostalom, Markos mi uopste nije simpatican pa ipak imam dosta Fibrinih albuma mimo Ken Parkera koji je pokrenut u Libellusu dok su bili zajedno.



ti bi tu bio obelix!


A Carson bi bio Asterix!


samo x od asterixa.

Edited by - cronos six on 04/12/2010 20:18:27
Go to Top of Page

Bruce Springsteen
Advanced Member



5545 Posts

Member since 28/10/2008

Posted - 04/12/2010 : 22:25:36  Show Profile Show Extended Profile  Send Bruce Springsteen a Private Message  Reply with Quote
Samo bi potvrdio sve ono što su izneli Tex, Carson i cronos, i evo predlažem zajedničko okupljanje u Leskovac tamo na proleće sa promocijama Graystorma i Conana i nadam se još novih i postojaćih izdanja!!!
Go to Top of Page

cronos six
Advanced Member



Serbia
7912 Posts

Member since 09/09/2008

Posted - 04/12/2010 : 22:27:39  Show Profile Show Extended Profile  Send cronos six a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Bruce Springsteen

Samo bi potvrdio sve ono što su izneli Tex, Carson i cronos, i evo predlažem zajedničko okupljanje u Leskovac tamo na proleće sa promocijama Graystorma i Conana i nadam se još novih i postojaćih izdanja!!!



tako je!
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20962 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 04/12/2010 : 22:47:39  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tex Willer

quote:
Originally posted by anto

A podržavaš li Dveribada ?
Mislim, kupuješ li Strip Revije i planiraš li da uzmeš Herloka Šolmsa ???



Ne, ali ne zbog dveribada vec zato sto ne kupujem strip revije. A ne znam ni o kojim se strip revijama radi, nisam primetio da je nesto najavljivao u izdavackom izlogu.
Herlocka sam zapazio, ali ga zasad ne razmatram jer imam vec neke zaostatke.
Kasnije mozda, ali bih voleo da pre toga procitam neki preview. Imas neki link?

Evo nek krene dveribad s necim sto me bas interesuje, npr. Asteriks, da vidis da li bi me to sprecilo da uzimam
Ne interesuje me ko je izdavac, interesuje me samo kakvo je izdanje i ako je to nesto sto volim, uzimam.
Uostalom, Markos mi uopste nije simpatican pa ipak imam dosta Fibrinih albuma mimo Ken Parkera koji je pokrenut u Libellusu dok su bili zajedno.



http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=38475&whichpage=1
link za Herloka Šolmsa
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=38470&whichpage=1
link za Strip Reviju

Herlok Šolms je sjajan domaći strip Julesa Radilovića i Zvonimira Furtingera i urnebesan je skoro kao Asterix, veruj mi.Ovo se obavezno kupuje!
A Strip revija je najbolja revija koja izlazi na ovim prostorima - izlazi 4 puta godišnje i košta 25 kuna, a unutra sve odlični stripovi - must have!!!

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 04/12/2010 : 23:05:56  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by anto

quote:
Originally posted by Tex Willer

quote:
Originally posted by anto

A podržavaš li Dveribada ?
Mislim, kupuješ li Strip Revije i planiraš li da uzmeš Herloka Šolmsa ???



Ne, ali ne zbog dveribada vec zato sto ne kupujem strip revije. A ne znam ni o kojim se strip revijama radi, nisam primetio da je nesto najavljivao u izdavackom izlogu.
Herlocka sam zapazio, ali ga zasad ne razmatram jer imam vec neke zaostatke.
Kasnije mozda, ali bih voleo da pre toga procitam neki preview. Imas neki link?

Evo nek krene dveribad s necim sto me bas interesuje, npr. Asteriks, da vidis da li bi me to sprecilo da uzimam
Ne interesuje me ko je izdavac, interesuje me samo kakvo je izdanje i ako je to nesto sto volim, uzimam.
Uostalom, Markos mi uopste nije simpatican pa ipak imam dosta Fibrinih albuma mimo Ken Parkera koji je pokrenut u Libellusu dok su bili zajedno.



http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=38475&whichpage=1
link za Herloka Šolmsa
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=38470&whichpage=1
link za Strip Reviju

Herlok Šolms je sjajan domaći strip Julesa Radilovića i Zvonimira Furtingera i urnebesan je skoro kao Asterix, veruj mi.Ovo se obavezno kupuje!
A Strip revija je najbolja revija koja izlazi na ovim prostorima - izlazi 4 puta godišnje i košta 25 kuna, a unutra sve odlični stripovi - must have!!!


potvrđujem...

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

alexts
Advanced Member



Serbia
7596 Posts

Member since 25/09/2005

Posted - 04/12/2010 : 23:50:19  Show Profile Show Extended Profile  Send alexts a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by anto

A što ne naručuješ iz Darkvuda ???
Da nisi i ti ljut na Slobu ?



Sa naručivanjem iz AF sam počeo pre nego što je Darkwood otvoren i ostao sam veran njima jer su uvek bili tačni, pouzdani, brzi i korektni. (A mislim da Darkwood, po otvaranju nije ni bio otvoren za slanje, ili možda grešim.)
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 05/12/2010 : 00:21:54  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by anto



Herlok Šolms je sjajan domaći strip Julesa Radilovića i Zvonimira Furtingera i urnebesan je skoro kao Asterix, veruj mi.Ovo se obavezno kupuje!
A Strip revija je najbolja revija koja izlazi na ovim prostorima - izlazi 4 puta godišnje i košta 25 kuna, a unutra sve odlični stripovi - must have!!!



Album mozda, imacu to na umu, ali prvo prioriteti i ono sto vec pratim, pa ako i kad dodje na red

Edit : A i to na preporuku, nisam razmisljao uopste o ovom albumu, ali kako sam video da nam se cesto poklapaju ukusi imacu to na umu

A strip revije - ne vredi, ne volim takvu formu. Jedino imam stripoteku gde je gostovala juzna pruga u Bili Pljucu i nijednu vise
Naravno, album Bilija cu uzeti kad se nakupi dovoljno gegova za drugi album

Edited by - Tex Willer on 05/12/2010 00:23:59
Go to Top of Page

andjusticeforall
Senior Member



Croatia
2997 Posts

Member since 09/12/2009

Posted - 05/12/2010 : 04:04:36  Show Profile Show Extended Profile  Send andjusticeforall a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tex Willer

quote:
Originally posted by anto



Herlok Šolms je sjajan domaći strip Julesa Radilovića i Zvonimira Furtingera i urnebesan je skoro kao Asterix, veruj mi.Ovo se obavezno kupuje!
A Strip revija je najbolja revija koja izlazi na ovim prostorima - izlazi 4 puta godišnje i košta 25 kuna, a unutra sve odlični stripovi - must have!!!



Album mozda, imacu to na umu, ali prvo prioriteti i ono sto vec pratim, pa ako i kad dodje na red

Edit : A i to na preporuku, nisam razmisljao uopste o ovom albumu, ali kako sam video da nam se cesto poklapaju ukusi imacu to na umu

A strip revije - ne vredi, ne volim takvu formu. Jedino imam stripoteku gde je gostovala juzna pruga u Bili Pljucu i nijednu vise
Naravno, album Bilija cu uzeti kad se nakupi dovoljno gegova za drugi album



Ha, a kako ondak pročitati "Lutku od slonovače"? Scan na francuskom? Ili ove od prof. tajne povijesti Kordeja, pa ipak su u Stripoteci jeftiniji nego u Algoritmu:



K tome, Alogritam je epizode 7 i 8 izdao u jednom izdanju, znači dvobroj, a ovih prethodnih šest, doduše u boji za razliku od Stripoteke, pojedinačno... Zapravo, to je bilo iznenađenje i odstuapnje, vrlo čudno, no valjda su imali neku računicu. He, he i onda na polici imaš 6 HC po jednu epizodu te nagli dvobroj 7 i 8. Al' ajd, barem nije monotono.

https://hrvatskiautorskistrip.blogspot.com/
Go to Top of Page
Page: of 4 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.25 seconds. Snitz Forums 2000