forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Za dveribada
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 4

anto
Advanced Member



Serbia
20962 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 05/12/2010 : 11:00:22  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by alexts

quote:
Originally posted by anto

A što ne naručuješ iz Darkvuda ???
Da nisi i ti ljut na Slobu ?



Sa naručivanjem iz AF sam počeo pre nego što je Darkwood otvoren i ostao sam veran njima jer su uvek bili tačni, pouzdani, brzi i korektni. (A mislim da Darkwood, po otvaranju nije ni bio otvoren za slanje, ili možda grešim.)


Ja iz AF isto kao i ti uvek naručujem, a iz DW mi uvek neko pokupi ili sam preuzmem.
DW je nekako svima usput, a AF baš i nije.

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20962 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 05/12/2010 : 11:16:14  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tex Willer

quote:
Originally posted by anto



Herlok Šolms je sjajan domaći strip Julesa Radilovića i Zvonimira Furtingera i urnebesan je skoro kao Asterix, veruj mi.Ovo se obavezno kupuje!
A Strip revija je najbolja revija koja izlazi na ovim prostorima - izlazi 4 puta godišnje i košta 25 kuna, a unutra sve odlični stripovi - must have!!!



Album mozda, imacu to na umu, ali prvo prioriteti i ono sto vec pratim, pa ako i kad dodje na red

Edit : A i to na preporuku, nisam razmisljao uopste o ovom albumu, ali kako sam video da nam se cesto poklapaju ukusi imacu to na umu

A strip revije - ne vredi, ne volim takvu formu. Jedino imam stripoteku gde je gostovala juzna pruga u Bili Pljucu i nijednu vise
Naravno, album Bilija cu uzeti kad se nakupi dovoljno gegova za drugi album


Pre nego što kupiš Herloka Šolmsa (ako odlučiš jednog dana), valjalo bi da ga pročitaš, da ipak vidiš kako ti leži - može sa dosta lako naći u Yu stripu ili u Profilu - i kao što Romel kaže (a po meni dečko je pojam valjanog ukusa), možda i najbolji junak sa bivše Yu scene !
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=36730&whichpage=1
evo ti još jedan link za Strip reviju, gde imaš još neke informacije o ovom stripovskom blagu za cenu jednog Zagora specijalca,Marka,Bleka i sl. - u pitanju su biseri devete umetnosti od predratnih godina pa nadalje - mene je ova revija prosto šokirala svojim kvalitetom i malom cenom!!! Uzmi barem jedan broj da samo vidiš o čemu se radi !
A i dobra je stvar što je dosad izašlo samo 5 brojeva, pa se lako može započeti sa skupljanjem istog.

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!

Edited by - anto on 05/12/2010 11:19:23
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
26469 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 05/12/2010 : 12:06:48  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by andjusticeforall




Ili ove od prof. tajne povijesti Kordeja, pa ipak su u Stripoteci jeftiniji nego u Algoritmu:



K tome, Alogritam je epizode 7 i 8 izdao u jednom izdanju, znači dvobroj, a ovih prethodnih šest, doduše u boji za razliku od Stripoteke, pojedinačno... Zapravo, to je bilo iznenađenje i odstuapnje, vrlo čudno, no valjda su imali neku računicu. He, he i onda na polici imaš 6 HC po jednu epizodu te nagli dvobroj 7 i 8. Al' ajd, barem nije monotono.






7 pojedinačnih od Bookgloba i integral od 3 u Algoritma.

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

andjusticeforall
Senior Member



Croatia
2997 Posts

Member since 09/12/2009

Posted - 05/12/2010 : 13:01:28  Show Profile Show Extended Profile  Send andjusticeforall a Private Message  Reply with Quote
Pardon na pogrešci, nisam kupio ta izdanja već iz knjižnice čitao...

https://hrvatskiautorskistrip.blogspot.com/
Go to Top of Page

alterdm
New Member

Serbia
108 Posts

Member since 09/10/2005

Posted - 05/12/2010 : 14:11:21  Show Profile Show Extended Profile  Send alterdm a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by alexts
Šteta što tih Strip Revija i Herloka Šolmsa nema u Alan Fordu od kojih ja naručujem.

Sa naručivanjem iz AF sam počeo pre nego što je Darkwood otvoren i ostao sam veran njima jer su uvek bili tačni, pouzdani, brzi i korektni. (A mislim da Darkwood, po otvaranju nije ni bio otvoren za slanje, ili možda grešim.)



Sasvim je u redu biti veran kupac, ali ako nešto nema u radnji u kojoj kupuješ, ne vidim u čemu je problem to naručiti na drugom mestu. Daleko od toga da nam je stalo da prodamo dva stripa, možeš i besplatno da ih dobiješ, nebitno je, nego je malo čudno. Inače Darkwood šalje pakete sasvim normalno kao i drugi, poštom ili nekom kurirskom službom, na kupcu je izbor, a pakujemo kvalitetno, da stripovi stignu bezbedno na odredište.

Inače sa puštanjem web prodaje, uskoro kreće i standardan cenovnik za slanje stripova koje kod nas naručite. Za svaku porudžbinu preko 500 dinara, poštarina je 100 dinara, ma koliko težak paket bio, a za svaku porudžbinu preko 5000 dinara, nema poštarine za kupce. Naravno ove cene se odnose na teritoriju Srbije, a biće uskoro više informacija na sajtu Darkwooda.
Go to Top of Page

Colt
stripovi.com kum

3296 Posts

Member since 18/10/2001

Posted - 05/12/2010 : 18:50:35  Show Profile Show Extended Profile  Send Colt a Private Message  Reply with Quote
Zahvaljujem gospodinu Ratku na citanju ovog topika i na lepom odgovoru na DW topiku. Drago mi je da je biranim epitetima "perfidni pokvarenjak, laprdalo, podlac, prevarant, govnar " okarakterisao coveka koga "niti poznaje niti mu zna ime". Nadam se da ce sada svi videti koliko ima istine u tome da je dveribad u stvari covek kojeg tisti nepravda na strip-sceni pa zeli da je ispravi po svaku cenu a da su uvrede koje sipa samo rezultat ozlojedjenosti nepostenim radnjama hrvatskih izdavaca. Ja nisam ni hrvatski izdavac niti saradjujem sa Ministarstvom kulture Hrvatske niti masno naplacujem stripove u kojima ucestvujem hrvatskim bibliotekama, a ipak sam "pocascen" mnogo drasticnije od nekih izdavaca koji su ga navodno za srce ujeli svojim potezima... a nadam se da je i Tex Willer video koliko su dveribadova izvinjavanja zbog raznih izjava iskrena. Ako je dveribad vec toliki borac za istinu, neka saopsti sve te podatke iz kojih se vidi da sam ja "pokvareni, perfidni govnar" itd. Valjda poseduje nesto iz cega je mogao da sve to zakljuci o "osobi koju ne poznaje" (sto je laz, jer smo se upoznali jednom prilikom a ja se vrlo dobro secam sa kim je dosao u Beograd, kojim povodom i koje su se price tada vodile).

Obzirom na to da je Ratko Dragas tokom ranijih razmirica sa forumasima najavljivao dolazak u Srbiju, "da se uz ice i pice poprica o svemu", a onda to redovno odlagao zbog silnih obaveza, ja cu vrlo rado pomoci u organizaciji njegovog dolaska na neko od buducih okupljanja ljubitelja stripa diljem Srbije. Junacenje putem ostavljanja svog broja telefona i adrese u Zagrebu je nepotrebno, ja sam ionako nameravao da u narednom periodu dodjem u glavni grad Hrvatske ali ne da bih njega hvatao za kragnu. Naravno, mozemo da se i vidimo negde, po mogucnosti uz prisustvo sto je moguce veci broj ucesnika, da ne bih posle citao da sam mu "u situaciji tete-a-tete rekao to i to a onda se naknadno ispricavao". Isto ono sto sam rekao za Slobodana Jovica, vazi i za Ratka Dragasa. Uvek mu stojim na raspolaganju za bilo kakvu argumentaciju, u bilo kom gradu i u bilo kojoj drzavi, i dacu mu priliku da mi u lice kaze sve to sto salje putem foruma i onda na bilo koji nacin to i potvrdi.
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20962 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 05/12/2010 : 21:18:56  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
Colte, isto kao i Markosu, savetujem ti od srca da pustiš tu stvar sa Slobom, a nadam se da ćeš i bez podrške DW,Libellusa i Mister Noa prodati planiran broj Karavana i Traper Kerija, i da će Fenix pres krenuti sa izdavanjem Grejstorma sledeće godine.
U svakom slučaju i ti i cela ekipa imate punu podršku svih članova strip udruženja "Strip Forum" iz Šumadije, u kojoj je i moja malenkost!!!

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Colt
stripovi.com kum

3296 Posts

Member since 18/10/2001

Posted - 05/12/2010 : 21:37:24  Show Profile Show Extended Profile  Send Colt a Private Message  Reply with Quote
Zamolio bih nekog od moderatora da odbanuje dveribada i da mu pruzi sansu da postuje ovde. Meni je jasno da se on na odredjene izjave odlucio zato sto zna da mu na tom mestu ne mogu odgovoriti, ali kada je vec voljan da se vrati na ovaj forum, voleo bih da dobije priliku za pojasnjenje tih tvrdnji.

Edited by - Colt on 05/12/2010 23:27:44
Go to Top of Page

Kit Carson
Advanced Member



Serbia
11593 Posts

Member since 19/11/2008

Posted - 05/12/2010 : 21:51:03  Show Profile Show Extended Profile  Send Kit Carson a Private Message  Reply with Quote
Ej, vas dvojica vise pocinjete da me nervirate. Ima da sednete ko ljudi i da to resite ili cu vam posaljem Ahtisarija. A, ne, kazu mi iz rezije da je to sad nemoguce.

Ali, aman! Ja znam da smo "nebeski narod" , ali nije moguce da nema mesta za dvojicu. Ne, bez zajebavanja, popio sam i sad se vise nerviram.


Ubrzajte Texa u koloru na 2 mesecno!
Go to Top of Page

draskomisterno
Senior Member

Serbia
1003 Posts

Member since 28/03/2004

Posted - 05/12/2010 : 22:45:14  Show Profile Show Extended Profile  Send draskomisterno a Private Message  Reply with Quote

hmmmm...

drale
Go to Top of Page

Kit Carson
Advanced Member



Serbia
11593 Posts

Member since 19/11/2008

Posted - 05/12/2010 : 22:58:02  Show Profile Show Extended Profile  Send Kit Carson a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by draskomisterno


hmmmm...


Nema hmmm.... i Sloba ima da razmisli da mi iz unutrasnjosti kad 'ocemo da narucimo Karavan da li cemo da narucujemo jedna izdanja iz Darkwooda, a Karavan iz AF ili cemo da narucimo iz AF sve da ne bi placali duplu postarinu.

Ja stvarno ne znam ni da li je tu neko nekog ..., ni ko je koga ..., niti me interesuje, ali aman. Pa sve mi je vise preko ...Nikad bolja strip scena, a samo neka prepiranja.

Jbt, sto kenjam kad popijem! Ocekujem od sutra poskupljenaja za 96%.

Ubrzajte Texa u koloru na 2 mesecno!
Go to Top of Page

cronos six
Advanced Member



Serbia
7912 Posts

Member since 09/09/2008

Posted - 05/12/2010 : 23:00:51  Show Profile Show Extended Profile  Send cronos six a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kit Carson

quote:
Originally posted by draskomisterno


hmmmm...


Nema hmmm.... i Sloba ima da razmisli da mi iz unutrasnjosti kad 'ocemo da narucimo Karavan da li cemo da narucujemo jedna izdanja iz Darkwooda, a Karavan iz AF ili cemo da narucimo iz AF sve da ne bi placali duplu postarinu.

Ja stvarno ne znam ni da li je tu neko nekog ..., ni ko je koga ..., niti me interesuje, ali aman. Pa sve mi je vise preko ...Nikad bolja strip scena, a samo neka prepiranja.

Jbt, sto kenjam kad popijem! Ocekujem od sutra poskupljenaja za 96%.



matorac,pijanac!
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 05/12/2010 : 23:52:41  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by alterdm


Inače sa puštanjem web prodaje, uskoro kreće i standardan cenovnik za slanje stripova koje kod nas naručite. Za svaku porudžbinu preko 500 dinara, poštarina je 100 dinara, ma koliko težak paket bio, a za svaku porudžbinu preko 5000 dinara, nema poštarine za kupce. Naravno ove cene se odnose na teritoriju Srbije, a biće uskoro više informacija na sajtu Darkwooda.




Znaci odsad imam besplatnu postarinu
Mali offtopic, ocekivano od mene.
Svaka cast na potezu
Nadam se da je i dalje u pitanju postnet, City i slicno a ne obicna posiljka za koju moram da idem do poste
Go to Top of Page

Kit Carson
Advanced Member



Serbia
11593 Posts

Member since 19/11/2008

Posted - 05/12/2010 : 23:56:50  Show Profile Show Extended Profile  Send Kit Carson a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tex Willer

quote:
Originally posted by alterdm


Inače sa puštanjem web prodaje, uskoro kreće i standardan cenovnik za slanje stripova koje kod nas naručite. Za svaku porudžbinu preko 500 dinara, poštarina je 100 dinara, ma koliko težak paket bio, a za svaku porudžbinu preko 5000 dinara, nema poštarine za kupce. Naravno ove cene se odnose na teritoriju Srbije, a biće uskoro više informacija na sajtu Darkwooda.




Znaci odsad imam besplatnu postarinu
Mali offtopic, ocekivano od mene.
Svaka cast na potezu
Nadam se da je i dalje u pitanju postnet, City i slicno a ne obicna posiljka za koju moram da idem do poste



Ja ovo nisam video.

@ Sloba i Colt

Ma ko ga jebe, ne mora se mirite.

PS

Ubrzajte Texa u koloru na 2 mesecno!
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 05/12/2010 : 23:59:15  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kit Carson


Nema hmmm.... i Sloba ima da razmisli da mi iz unutrasnjosti kad 'ocemo da narucimo Karavan da li cemo da narucujemo jedna izdanja iz Darkwooda, a Karavan iz AF ili cemo da narucimo iz AF sve da ne bi placali duplu postarinu.

Ja stvarno ne znam ni da li je tu neko nekog ..., ni ko je koga ..., niti me interesuje, ali aman. Pa sve mi je vise preko ...Nikad bolja strip scena, a samo neka prepiranja.

Jbt, sto kenjam kad popijem! Ocekujem od sutra poskupljenaja za 96%.



Ma jok, ti najpametnije zboris kad si pijan. Trezan si mnogo glup.
A da treba da prekinu sva prepucavanja, treba
Pa da gi davimo ko sta da izdaje. Ima jos puno toga, sve ovo je nepotrebno
Go to Top of Page

cronos six
Advanced Member



Serbia
7912 Posts

Member since 09/09/2008

Posted - 06/12/2010 : 00:09:14  Show Profile Show Extended Profile  Send cronos six a Private Message  Reply with Quote
ja sam za onog kod kog je mufte klopa i pice.
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 06/12/2010 : 00:19:48  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by cronos six

ja sam za onog kod kog je mufte klopa i pice.



Pa oni ne drze cevapdzinice nego izdaju stripovi
Go to Top of Page

cronos six
Advanced Member



Serbia
7912 Posts

Member since 09/09/2008

Posted - 06/12/2010 : 00:24:43  Show Profile Show Extended Profile  Send cronos six a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tex Willer

quote:
Originally posted by cronos six

ja sam za onog kod kog je mufte klopa i pice.



Pa oni ne drze cevapdzinice nego izdaju stripovi


nek se preorjentisu,ne zanima me!
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 06/12/2010 : 00:33:12  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by cronos six

quote:
Originally posted by Tex Willer

quote:
Originally posted by cronos six

ja sam za onog kod kog je mufte klopa i pice.



Pa oni ne drze cevapdzinice nego izdaju stripovi


nek se preorjentisu,ne zanima me!



A i to sto kazes
Ako odbiju, banuj ih sve
Go to Top of Page

cronos six
Advanced Member



Serbia
7912 Posts

Member since 09/09/2008

Posted - 06/12/2010 : 00:35:20  Show Profile Show Extended Profile  Send cronos six a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tex Willer

quote:
Originally posted by cronos six

quote:
Originally posted by Tex Willer

quote:
Originally posted by cronos six

ja sam za onog kod kog je mufte klopa i pice.



Pa oni ne drze cevapdzinice nego izdaju stripovi


nek se preorjentisu,ne zanima me!



A i to sto kazes
Ako odbiju, banuj ih sve


zdravlje boze,ako budem moderator 2011,ima gi vencam pola odavde,a i sire.
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 06/12/2010 : 00:43:44  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by anto

Colte, isto kao i Markosu, savetujem ti od srca da pustiš tu stvar sa Slobom, a nadam se da ćeš i bez podrške DW,Libellusa i Mister Noa prodati planiran broj Karavana i Traper Kerija, i da će Fenix pres krenuti sa izdavanjem Grejstorma sledeće godine.
U svakom slučaju i ti i cela ekipa imate punu podršku svih članova strip udruženja "Strip Forum" iz Šumadije, u kojoj je i moja malenkost!!!




Prvo, ti nisi malenkost nego bizon. Kad budem nesto prosperirao u zivotu uzimam te za telohranitelja
Drugo, ja predlazem, iako nisam clan udruzenja "Strip forum", da se nekako svi izmire i umesto argumenata pruze ruke jedan drugom
Ovde prvenstveno mislim na desavanja u Hrvatskoj, ovo je vec stvarno otislo predaleko
Naravno, kad vec pominjes izdanja PP, moram da pomenem da su izdanja DW takodje fenomenalna, bukvalno perfektno uradjena i da od mene i oni imaju punu podrsku.
Isto sam napisao i za izdanja PP na DW forumu, da ne bude zabune da se stavljam na bilo ciju stranu.
Zato, zajebite ljudi s glupostima i radite ono sto nas sve najvise raduje - izbacujte stripove

Anto, posto si najgabaritniji i imas facu ratnog zlocinca - ubedi ih lepo da se okrenu svi stripovima
A ja cu zauzvrat da kupim Herlocka, strip revije necu jer ih ne volim
Go to Top of Page

Kit Carson
Advanced Member



Serbia
11593 Posts

Member since 19/11/2008

Posted - 06/12/2010 : 00:44:08  Show Profile Show Extended Profile  Send Kit Carson a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by cronos six

quote:
Originally posted by Tex Willer

quote:
Originally posted by cronos six

ja sam za onog kod kog je mufte klopa i pice.



Pa oni ne drze cevapdzinice nego izdaju stripovi


nek se preorjentisu,ne zanima me!



Kakav si ti ludman!!!

Ubrzajte Texa u koloru na 2 mesecno!
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 06/12/2010 : 01:21:15  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message  Reply with Quote
texe,nije ti ovo hospitalizacija
oladi ili ćeš bit hospitalizovan ilitiga izbačen
koliko ste vas dva konja uništila topika

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 06/12/2010 : 01:24:32  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by globinjo

texe,nije ti ovo hospitalizacija
oladi ili ćeš bit hospitalizovan ilitiga izbačen
koliko ste vas dva konja uništila topika



Ne znam, dogovorili smo se da Cronos vodi evidenciju a da ja sto vise spamujem
A moj predlog da se prekine sa ratovanjima
Jel' to nije za pohvalu i imunitet od banovanja bar 3 meseca
Cini mi se da nikad nisam uspeo da spojim 3 meseca

Edit: Visak slovo u cetvrtom redu koje u potpunosti menja smisao mog posta

Edited by - Tex Willer on 06/12/2010 01:25:41
Go to Top of Page

Colt
stripovi.com kum

3296 Posts

Member since 18/10/2001

Posted - 06/12/2010 : 01:28:59  Show Profile Show Extended Profile  Send Colt a Private Message  Reply with Quote
quote:


Prvo, ti nisi malenkost nego bizon. Kad budem nesto prosperirao u zivotu uzimam te za telohranitelja
Drugo, ja predlazem, iako nisam clan udruzenja "Strip forum", da se nekako svi izmire i umesto argumenata pruze ruke jedan drugom
Ovde prvenstveno mislim na desavanja u Hrvatskoj, ovo je vec stvarno otislo predaleko
Naravno, kad vec pominjes izdanja PP, moram da pomenem da su izdanja DW takodje fenomenalna, bukvalno perfektno uradjena i da od mene i oni imaju punu podrsku.
Isto sam napisao i za izdanja PP na DW forumu, da ne bude zabune da se stavljam na bilo ciju stranu.
Zato, zajebite ljudi s glupostima i radite ono sto nas sve najvise raduje - izbacujte stripove

Anto, posto si najgabaritniji i imas facu ratnog zlocinca - ubedi ih lepo da se okrenu svi stripovima
A ja cu zauzvrat da kupim Herlocka, strip revije necu jer ih ne volim



Tesko da u ovakvim stvarima moze biti "mira" dok ima ljudi kao sto je dveribad. Covek uzme i napise "Vjerojatno ti donekle lječi dušu onaj otvoreni topic tvog druga di tako "argumentirano" iznosi Slobine nepodopštine i poziva dveribada da mu pomogne u dijagnosticiranju vlastite žabokrečine u koju se je svojim lajanjem sam uvalio.Šta bih ja trbao ispravljat perfidnu ljudsku pokvarenost nekoga lika kojega ne poznajem,niti mu znam ime.Jedno što znam da je laprdalo koje se uglibilo u vlastite govnarske prostodušne poteze,kako bi kao i ti došao na pokvaren i podal način,do nešto para." Potom izjavi, svestan lazi i gluposti koje je izrekao, da je to u stvari uradio zato sto je taj podli Colt pre nekoliko godina njega olajavao kod njegovog dobrog prijatelja i time mu kvario posao, samim tim se i ocekuje da uvredjena strana odreaguje emocionalno i svasta kaze. U neku ruku bi takvo ponasanje mozda i bilo razumljivo da se nesto od toga i desilo... a u stvarnosti sam ja njegovog prijatelja upoznao tek letos u Kragujevcu, nikada pricao sa njim nisam ni telefonom niti mailom. Dobio je i mail preko ovog foruma sa odredjenim pojedinostima, verovatno nema vremena da ga procita od strahotnog pravdoljublja (ako nije stigao, neka da drugu adresu, rado cu mu poslati), mada ce pre biti da mu je opcija da bi trebalo da se izvini zbog izmisljotina iznenada okovala ruke. Da ne pominjem da ne znam ni sta je to trebalo da prenosim dalje, buduci da je dveribad tokom naseg jedinog vidjanja pricao o svemu sem o stripovima. Ali kao da je to vazno, on ce samo da ispaljuje jednu laz za drugom pa ce neko kod stote valjda i da poveruje. No dobro, pretpostavimo da je u pravu. Neka kaze GDE i KADA se desilo to famozno olajavanje. Neka ponudi bilo kakav dokaz za svoje tvrdnje, umesto sto sipa "A on je mene opanjkao blablabla".

Da ponovim jos jednom, meni podrska dokazanog lazova kao sto je dveribad ne treba (veceras mu je porastao nos toliko da bi Bubka komotno mogao da ga koristi za obaranje rekorda). Topik sam otvorio samo da bih njemu pruzio podstrek u isterivanju istine ("Ne daju mi da pisem na nekom forumu, ne sme biti ogranicenja, istina se mora reci i ja cu reci sve uprkos interesima" itd itd). Obzirom na to da ja znam koji je njegov interes, ni jednog trenutka nisam ocekivao da ce bilo sta da preduzme. Ni ne treba. Ono sto ja ocekujem od njega je da se javi kada bude dolazio u Srbiju i da mi u lice kaze sve sto ovih dana sipa negde iz svog bunkera. I nema svrhe da bilo sta edituje, nudi naknadno izvinjenje zbog toga sto se navodno nismo razumeli i tome slicno. Kao sto rekoh, nadam se da ce doci na neko od silnih okupljanja koja mu uvek nekako izmaknu i biti spreman da argumentima stane iza svega sto je napisao.

Njegov odnos sa izdavacima u Hrvatskoj me ne zanima, niti stajem na bilo ciju stranu. O doticnom sam cuo dosta toga (i to od nekih njegovih prijatelja) ali mi ne pada na pamet da iznosim detalje po forumu i slicno. Ako sam se i posprdno odnosio, to je pre bio sarkazam kojim i njegovi postovi obiluju. S druge strane, ne vidim kako bi osoba kao sto je Ratko Dragas, osoba koja pokusava da prikaze ljude sa kojima je godinama tesno saradjivala kao kriminalce a da istovremeno porekne bilo kakvu krivicu za te eventualne mutne radnje, mogla da ocekuje bilo sta sem sprdnje i podsmeha.

Go to Top of Page
Page: of 4 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.19 seconds. Snitz Forums 2000