forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Samo za tvoje oči
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Author Previous Topic Topic Next Topic  

dcarapo2
Advanced Member

Argentina
3770 Posts

Member since 27/01/2004

Posted - 18/12/2010 : 21:28:00  Show Profile Show Extended Profile  Send dcarapo2 a Private Message
Cijenjeni forumaši:

Pošto neke ljude zanima istina oko slučaja gospodina Mlađe, iznijesti ću ovdje ono što je bilo to večer u Makarskoj.
Napominjem samo da moje pisanje mlađi je rezultat njegova hvaljenja o poštenju i čistom obrazu u što ne vjerujem pa sam mu i spomenuo psovke.
To večer kako se i inače čini u lijepoj Markarskoj, išli smo od birtije do birtije. Ekipa u sastavu, Ratko, Vjeko, Vlado ristić, Bero Alpeza.
Još je neko bio s nama, moguće Pajo Pakšu(trebalo bi ga pitati) ali ne mogu to s sigurnošću potvrditi. Rizborg je već bio tamo koliko se sjećam i samo nam se pridružio kraj stola gdje je sjedio uzoriti mladić Mlađo. Sjedio je sam.
Kad smo mu prišli da ga pozdravimo Vjeki je otpozdravio s pizda ti materina ili slično, uglavnom vrjeđao mu je majku.
Pokušavam ga smiriti i govorim mu nemoj tako jer nije u redu.
Na to se on počme kurčiti kako je sredio neki posao u Zagrebu telefonski i da je on neka važna faca. Te da ga ona dvojica u ćošku čuvaju.
Ni okrenio se nisam pogledati te momke za čuvanje jer me nije bilo briga kaj to mlađo laže ili ne laže. U tom trenutku je Vjeki psovao mater već 3 ili 4.
Vjeko mu kulturno govori, kaj ti je, što sam ti skrivio. Na to ovaj uzvraća psovkom i dalje.
Ratko ga je ponudio pićem uz pitanje , što ti je, što ti se događa. Na pitanja nije odgovarao.
Da li smo popili ili ostali se ne sjećam, ali se sjećam Mlađinog ružnog ponašanja, psovanja majke.
Vjerujem da bi svaki od vas sjetio se takve ružne stvari.

Zašt ovo sve pišem. Neki će mi se nasmijati i posprdati me. Slobodno.
Neki možda shvate važnost psovke i uvrijede te bahaćenja mladog Mlađe.

Većina vas ima žive roditelje, ja tu sreću nemam.
I zato me zabolilo kako neko iz čista mira vrijeđa te se onda hvali poštenjem. Te je ujedno moderator na forumu, Markovom forumu, ali i forumu svih nas.

I još jedna mala pričica za koju niste znali..
Negdje prije 4,5 godina uputim se s mojim kolegom Mladenom Stanićem kod Mikice u Srpski Miletić.
Nakon par sati razglabanja s Mikcem u njegovoj kući zaputimo se u neki noćni bar.
Tamo nas na ulazu dočekaju neki tipovi, valjda izbacivači i zaprijete batinama mom drugu Mladenu jer ima kapu na glavi s američkom zastave(obična zimska kapa s pijace).
Pokušavamo stvar riješiti mirnim putem ali sjevnu šaka Mladenu u glavu. Mikcu i meni pištolji pod bubrege.

I tako da ne dužim, tuku Mladena zbog kape a Miki i ja ko ratni zarobljenici , uz salve vrjeđanja, naravno.
Puste nas na kraju, odvlačimo Mladena u auto, sjedam za volan ženinog citroena i palim.
Kad taj veliki baja što tuče izlazi van i uzima neku ciglu da će mi šajbu razbiti.
Tu izlazim i zaprijetim mu svime što treba jer to ne smije napraviti, auto nije moj.
Spreman umrijeti ako treba .

I tu se pojavi neki normalan čovjek (sjećam se brade do pupka) i smiri situaciju a nas potjera u auto i mi bjež.
Da ne dužim, uspijeli smo pobjeći i sakriti se s autom u dvorište neke kuće.
Našli su mikicin broj moba i cijelu nas ostalu noć tražili po selu, s više auta.

Zvali smo policiju da dođe po nas i odvede nas u Hrvatsku, naravno mene i i Mladena. A mikca kući.
Dođem ćiku i pokušavam zaspati, no ne ide.
I sjedam u auto, sad u svoj golf 2 koji može razbijati ko poželi i nazad u Miletić.

Iz prve nađem i razbijača i ostale. I sprijateljim se s njima. Kako, to znam ja.
Stvar je u opraštanju, kako sam naučen i kakav sam.

I zato me vrjeđa kao čovjeka koji je imao troje usvojene ženske djece i svoja 3 sina.
Vrjeđa me da me jedan seronja, zlotvor , političar po struci naziva djetom te dnom dna.
Zbog istine.

Oprošteno ti je Mlađo jer mi te žao.
Činjenica ostaje da si lažov i da izmišljaš i da si u najmanju ruku bahati pican koji ne zna gdje je šupalj.
Jebo tvoju stranku i politiku koju ti vodiš.



zato oni koji misle,cijene rijeci gospodnje jer ako si u kremenadli ,nisi za kobasice

King Warrior
stripovi.com suradnik



22289 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 18/12/2010 : 21:58:06  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message
quote:
Originally posted by dcarapo2


I još jedna mala pričica za koju niste znali..
Negdje prije 4,5 godina uputim se s mojim kolegom Mladenom Stanićem kod Mikice u Srpski Miletić.
Nakon par sati razglabanja s Mikcem u njegovoj kući zaputimo se u neki noćni bar.
Tamo nas na ulazu dočekaju neki tipovi, valjda izbacivači i zaprijete batinama mom drugu Mladenu jer ima kapu na glavi s američkom zastave(obična zimska kapa s pijace).
Pokušavamo stvar riješiti mirnim putem ali sjevnu šaka Mladenu u glavu. Mikcu i meni pištolji pod bubrege.

I tako da ne dužim, tuku Mladena zbog kape a Miki i ja ko ratni zarobljenici , uz salve vrjeđanja, naravno.
Puste nas na kraju, odvlačimo Mladena u auto, sjedam za volan ženinog citroena i palim.
Kad taj veliki baja što tuče izlazi van i uzima neku ciglu da će mi šajbu razbiti.
Tu izlazim i zaprijetim mu svime što treba jer to ne smije napraviti, auto nije moj.
Spreman umrijeti ako treba .

I tu se pojavi neki normalan čovjek (sjećam se brade do pupka) i smiri situaciju a nas potjera u auto i mi bjež.
Da ne dužim, uspijeli smo pobjeći i sakriti se s autom u dvorište neke kuće.
Našli su mikicin broj moba i cijelu nas ostalu noć tražili po selu, s više auta.

Zvali smo policiju da dođe po nas i odvede nas u Hrvatsku, naravno mene i i Mladena. A mikca kući.
Dođem ćiku i pokušavam zaspati, no ne ide.
I sjedam u auto, sad u svoj golf 2 koji može razbijati ko poželi i nazad u Miletić.

Iz prve nađem i razbijača i ostale. I sprijateljim se s njima. Kako, to znam ja.
Stvar je u opraštanju, kako sam naučen i kakav sam.









Cek malo , ako sam dobro skontao:
dodjete u nocni bar, zbog americke kape koju ti nosi prijatelj prijete vam izbacivaci batinama.
Vi pokusavate da rijesite mirnim putem a oni potegnu pistolje i podju jednog od vas da biju.
Vrijedjau vas, a onda vas puste( vi i dalje nista pogresno ne radite, barem nisi to napisao), a onda jedan od tipova dobije neodoljivu zelju da razbije auto ciglom.
Poslije toga, nasli su broj telefona jednog od vas i trazili vas po selu...i sve to jer vi niste nista uradili, niti nikoga uvrijedili ili slicno (ili si barem preskocio taj dio ako se tako desilo)

izvini stvarno, ne zelim da te uvrijedim, ali ta prica nema smisla.
Ili si izostavio bitne dijelove kojim ste ti i kolege doprienjli da vas ganjaju do zadnjeg ili... sta ja znam. Jednostavno cijela prica nema smisla.
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47011 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 18/12/2010 : 21:58:11  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
quote:
Originally posted by dcarapo2

Cijenjeni forumaši:

Pošto neke ljude zanima istina oko slučaja gospodina Mlađe, iznijesti ću ovdje ono što je bilo to večer u Makarskoj.
Napominjem samo da moje pisanje mlađi je rezultat njegova hvaljenja o poštenju i čistom obrazu u što ne vjerujem pa sam mu i spomenuo psovke.
To večer kako se i inače čini u lijepoj Markarskoj, išli smo od birtije do birtije. Ekipa u sastavu, Ratko, Vjeko, Vlado ristić, Bero Alpeza.
Još je neko bio s nama, moguće Pajo Pakšu(trebalo bi ga pitati) ali ne mogu to s sigurnošću potvrditi. Rizborg je već bio tamo koliko se sjećam i samo nam se pridružio kraj stola gdje je sjedio uzoriti mladić Mlađo. Sjedio je sam.
Kad smo mu prišli da ga pozdravimo Vjeki je otpozdravio s pizda ti materina ili slično, uglavnom vrjeđao mu je majku.
Pokušavam ga smiriti i govorim mu nemoj tako jer nije u redu.
Na to se on počme kurčiti kako je sredio neki posao u Zagrebu telefonski i da je on neka važna faca. Te da ga ona dvojica u ćošku čuvaju.
Ni okrenio se nisam pogledati te momke za čuvanje jer me nije bilo briga kaj to mlađo laže ili ne laže. U tom trenutku je Vjeki psovao mater već 3 ili 4.
Vjeko mu kulturno govori, kaj ti je, što sam ti skrivio. Na to ovaj uzvraća psovkom i dalje.
Ratko ga je ponudio pićem uz pitanje , što ti je, što ti se događa. Na pitanja nije odgovarao.
Da li smo popili ili ostali se ne sjećam, ali se sjećam Mlađinog ružnog ponašanja, psovanja majke.
Vjerujem da bi svaki od vas sjetio se takve ružne stvari.

Zašt ovo sve pišem. Neki će mi se nasmijati i posprdati me. Slobodno.
Neki možda shvate važnost psovke i uvrijede te bahaćenja mladog Mlađe.

Većina vas ima žive roditelje, ja tu sreću nemam.
I zato me zabolilo kako neko iz čista mira vrijeđa te se onda hvali poštenjem. Te je ujedno moderator na forumu, Markovom forumu, ali i forumu svih nas.

I još jedna mala pričica za koju niste znali..
Negdje prije 4,5 godina uputim se s mojim kolegom Mladenom Stanićem kod Mikice u Srpski Miletić.
Nakon par sati razglabanja s Mikcem u njegovoj kući zaputimo se u neki noćni bar.
Tamo nas na ulazu dočekaju neki tipovi, valjda izbacivači i zaprijete batinama mom drugu Mladenu jer ima kapu na glavi s američkom zastave(obična zimska kapa s pijace).
Pokušavamo stvar riješiti mirnim putem ali sjevnu šaka Mladenu u glavu. Mikcu i meni pištolji pod bubrege.

I tako da ne dužim, tuku Mladena zbog kape a Miki i ja ko ratni zarobljenici , uz salve vrjeđanja, naravno.
Puste nas na kraju, odvlačimo Mladena u auto, sjedam za volan ženinog citroena i palim.
Kad taj veliki baja što tuče izlazi van i uzima neku ciglu da će mi šajbu razbiti.
Tu izlazim i zaprijetim mu svime što treba jer to ne smije napraviti, auto nije moj.
Spreman umrijeti ako treba .

I tu se pojavi neki normalan čovjek (sjećam se brade do pupka) i smiri situaciju a nas potjera u auto i mi bjež.
Da ne dužim, uspijeli smo pobjeći i sakriti se s autom u dvorište neke kuće.
Našli su mikicin broj moba i cijelu nas ostalu noć tražili po selu, s više auta.

Zvali smo policiju da dođe po nas i odvede nas u Hrvatsku, naravno mene i i Mladena. A mikca kući.
Dođem ćiku i pokušavam zaspati, no ne ide.
I sjedam u auto, sad u svoj golf 2 koji može razbijati ko poželi i nazad u Miletić.

Iz prve nađem i razbijača i ostale. I sprijateljim se s njima. Kako, to znam ja.
Stvar je u opraštanju, kako sam naučen i kakav sam.

I zato me vrjeđa kao čovjeka koji je imao troje usvojene ženske djece i svoja 3 sina.
Vrjeđa me da me jedan seronja, zlotvor , političar po struci naziva djetom te dnom dna.
Zbog istine.

Oprošteno ti je Mlađo jer mi te žao.
Činjenica ostaje da si lažov i da izmišljaš i da si u najmanju ruku bahati pican koji ne zna gdje je šupalj.
Jebo tvoju stranku i politiku koju ti vodiš.






naravno da nas zanima istina .
usput, koji je dan ovo bilo? petak na subotu? subota na nedilju?

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

Magico_Vento
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
1181 Posts

Member since 10/01/2010

Posted - 18/12/2010 : 22:04:06  Show Profile Show Extended Profile  Send Magico_Vento a Private Message
Ajme pa hoce li se godinu raspravljati o tome ko je kome sta rekao?

Ovo iz dana u dan postaje SVE osim foruma za stripove i umjesto da vidim neku pametnu temu o stripu ili najavu nekog novog stripa,covjek udje i gleda prepucavanja ko je kome sta psovao,ko je licemjeran a ko nije i slicno...

Ti tvrdis ovako,javit ce se Mladjo i reci ce ne lazi,nije bilo tako i sta cemo tako u nedogled?

Ne bih nekome da solim pamet ali zar nije dosta ovih tema na forumu? Ti imas dvoj obraz i ti znas kako je bilo isto kao i ostali,ne treba nikome pravdanje sta je i kako bilo a da ne pricam o tome kako neko salje sms i prijeti nekim stvarima ako ga ne vrate na strip forum??? OMG

Dvije rijeci NO LIFE...

Uzivajte u zivotu,ne treba gubiti obraz zbog gluposti


Nemam potpis...
Go to Top of Page

masni
Senior Member



Serbia
2240 Posts

Member since 03/07/2008

Posted - 18/12/2010 : 22:24:45  Show Profile Show Extended Profile  Send masni a Private Message
Mozda se ova prica o kapi vama cini cudno, ali je verovatno istinita.
VI ste iz Hrvatske isli u "tu" kafanu u S. Miletitcu????
Taj koji vas je vodio ili nikad nije bio tamo, ili je grdno pogresio.....
Ta kafana vas je mogla kostati vise od batina.

Zelim Lone Vulf-a meke korice. Pristupacna cena kao ,blek i mark ludens
Go to Top of Page

poison
New Member



144 Posts

Member since 15/08/2010

Posted - 18/12/2010 : 22:51:47  Show Profile Show Extended Profile  Send poison a Private Message
[quote/ dcarpo2

Iz prve nađem i razbijača i ostale. I sprijateljim se s njima.



[/quote]




zasto?
Jesili se usro od straha ili si i ti hteo postati jedan od razbijaca?
Jadan dveribad sa takvim advokatom
Go to Top of Page

okiboki
Advanced Member



Serbia
10835 Posts

Member since 23/11/2008

Posted - 18/12/2010 : 23:27:41  Show Profile Show Extended Profile  Send okiboki a Private Message
quote:
Originally posted by King Warrior

quote:
Originally posted by dcarapo2


I još jedna mala pričica za koju niste znali..
Negdje prije 4,5 godina uputim se s mojim kolegom Mladenom Stanićem kod Mikice u Srpski Miletić.
Nakon par sati razglabanja s Mikcem u njegovoj kući zaputimo se u neki noćni bar.
Tamo nas na ulazu dočekaju neki tipovi, valjda izbacivači i zaprijete batinama mom drugu Mladenu jer ima kapu na glavi s američkom zastave(obična zimska kapa s pijace).
Pokušavamo stvar riješiti mirnim putem ali sjevnu šaka Mladenu u glavu. Mikcu i meni pištolji pod bubrege.

I tako da ne dužim, tuku Mladena zbog kape a Miki i ja ko ratni zarobljenici , uz salve vrjeđanja, naravno.
Puste nas na kraju, odvlačimo Mladena u auto, sjedam za volan ženinog citroena i palim.
Kad taj veliki baja što tuče izlazi van i uzima neku ciglu da će mi šajbu razbiti.
Tu izlazim i zaprijetim mu svime što treba jer to ne smije napraviti, auto nije moj.
Spreman umrijeti ako treba .

I tu se pojavi neki normalan čovjek (sjećam se brade do pupka) i smiri situaciju a nas potjera u auto i mi bjež.
Da ne dužim, uspijeli smo pobjeći i sakriti se s autom u dvorište neke kuće.
Našli su mikicin broj moba i cijelu nas ostalu noć tražili po selu, s više auta.

Zvali smo policiju da dođe po nas i odvede nas u Hrvatsku, naravno mene i i Mladena. A mikca kući.
Dođem ćiku i pokušavam zaspati, no ne ide.
I sjedam u auto, sad u svoj golf 2 koji može razbijati ko poželi i nazad u Miletić.

Iz prve nađem i razbijača i ostale. I sprijateljim se s njima. Kako, to znam ja.
Stvar je u opraštanju, kako sam naučen i kakav sam.









Cek malo , ako sam dobro skontao:
dodjete u nocni bar, zbog americke kape koju ti nosi prijatelj prijete vam izbacivaci batinama.
Vi pokusavate da rijesite mirnim putem a oni potegnu pistolje i podju jednog od vas da biju.
Vrijedjau vas, a onda vas puste( vi i dalje nista pogresno ne radite, barem nisi to napisao), a onda jedan od tipova dobije neodoljivu zelju da razbije auto ciglom.
Poslije toga, nasli su broj telefona jednog od vas i trazili vas po selu...i sve to jer vi niste nista uradili, niti nikoga uvrijedili ili slicno (ili si barem preskocio taj dio ako se tako desilo)

izvini stvarno, ne zelim da te uvrijedim, ali ta prica nema smisla.
Ili si izostavio bitne dijelove kojim ste ti i kolege doprienjli da vas ganjaju do zadnjeg ili... sta ja znam. Jednostavno cijela prica nema smisla.

King nije ti to Svajcarska.I u Vojvodini u svakom drugom selu mozes popiti dobre batine samo iz razloga sto nisi odatle(iz tog sela),a kamoli ako pogledas recimo neku zensku.
Na stranu ova prva prica i to za Mladju,nit znam sta se dogadja nit me nesto bas i briga samo hocu da ti kazem da je ova druga prica sasvim moguca na ovim nasim prostorima.

Ni živih se nisam boja, dok su bili za užasa, a nekmoli mrtvih pasa.
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 18/12/2010 : 23:32:41  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
Što da kažem, prema meni je Mladjo uvijek bio korektan. Znam da su i Mladjo i vjeko veliki zajebanti i nikad nisam imao konflikt s nijednim od njih. NIsam bio prisutan ni kod jedne od spomenutih situacija, i neću suditi. E sad, prikazuje li Mladjov način šale bahatost ili sarkazam, u svakom trenutku teško je reći, i očito kod svakog izaziva različit dojam. Znam vas sve osobno, i Vjeka i Mladju i ostale aktere, i nije mi samo jasno kako ste se toliko zakrvili, jer izgledati svi bezopasni?! Dajte se izljubite pa da završimo s ovime prije blagdana, jer ova cijela situacija samo baca loše vibre na forum...

“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47011 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 18/12/2010 : 23:45:58  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
quote:
Originally posted by DeeCay

Što da kažem, prema meni je Mladjo uvijek bio korektan. Znam da su i Mladjo i vjeko veliki zajebanti i nikad nisam imao konflikt s nijednim od njih. NIsam bio prisutan ni kod jedne od spomenutih situacija, i neću suditi. E sad, prikazuje li Mladjov način šale bahatost ili sarkazam, u svakom trenutku teško je reći, i očito kod svakog izaziva različit dojam. Znam vas sve osobno, i Vjeka i Mladju i ostale aktere, i nije mi samo jasno kako ste se toliko zakrvili, jer izgledati svi bezopasni?! Dajte se izljubite pa da završimo s ovime prije blagdana, jer ova cijela situacija samo baca loše vibre na forum...





depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 18/12/2010 : 23:52:35  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
quote:
Originally posted by lwood
quote:

Dajte se izljubite pa da završimo s ovime prije blagdana, jer ova cijela situacija samo baca loše vibre na forum...






Eto vidiš kako razmišlja (možda naivni?) idealista.

“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."

Edited by - DeeCay on 18/12/2010 23:56:00
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22289 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 18/12/2010 : 23:53:46  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message
quote:
Originally posted by okiboki

King nije ti to Svajcarska.I u Vojvodini u svakom drugom selu mozes popiti dobre batine samo iz razloga sto nisi odatle(iz tog sela),a kamoli ako pogledas recimo neku zensku.



da samo znas u kojem mjestu ja radim, ako pakao na zemlji postoji, to je to.

Edited by - King Warrior on 18/12/2010 23:54:03
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47011 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 18/12/2010 : 23:55:30  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
quote:
Originally posted by King Warrior

quote:
Originally posted by okiboki

King nije ti to Svajcarska.I u Vojvodini u svakom drugom selu mozes popiti dobre batine samo iz razloga sto nisi odatle(iz tog sela),a kamoli ako pogledas recimo neku zensku.



da samo znas u kojem mjestu ja radim, ako pakao na zemlji postoji, to je to.



u gay klubu za arapske emigrante?

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22289 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 18/12/2010 : 23:59:10  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message
@supermark, je li u redu ako dam lwoodu 30 dana?
Go to Top of Page

elfak nish
Advanced Member



Serbia
5705 Posts

Member since 23/02/2009

Posted - 19/12/2010 : 00:02:30  Show Profile Show Extended Profile  Send elfak nish a Private Message
quote:
Originally posted by lwood

ova mi je dobra ,moran je zapisat

jeste vala


Soundgarden - Halfway There
http://www.youtube.com/watch?v=LW4Zsd1mhPI
Go to Top of Page

darth-vader
Advanced Member



Croatia
4834 Posts

Member since 05/10/2002

Posted - 19/12/2010 : 00:08:59  Show Profile Show Extended Profile  Send darth-vader a Private Message
ehej, pa tu se nastavlja rasprava iz topica koji je zaključan
sad će se opet dijeliti kojekakve kazne i kaznice :D

da samo napomenem da je moderator u onom topicu kojeg mi je zatvorio napisao:
Iz pravila

10. Zabranjeno je otvaranje već zaključane teme, makar i zbog toga da pitate zbog čega je ista zatvorena. Ukoliko imate primedbe ili pitanja, možete se obratiti nekome od moderatora na email ili private messages.

naravno, na private nije odgovorio
Go to Top of Page

elfak nish
Advanced Member



Serbia
5705 Posts

Member since 23/02/2009

Posted - 19/12/2010 : 00:11:42  Show Profile Show Extended Profile  Send elfak nish a Private Message
quote:
Originally posted by darth-vader

ehej, pa tu se nastavlja rasprava iz topica koji je zaključan
sad će se opet dijeliti kojekakve kazne i kaznice :D

da samo napomenem da je moderator u onom topicu kojeg mi je zatvorio napisao:
Iz pravila

10. Zabranjeno je otvaranje već zaključane teme, makar i zbog toga da pitate zbog čega je ista zatvorena. Ukoliko imate primedbe ili pitanja, možete se obratiti nekome od moderatora na email ili private messages.

naravno, na private nije odgovorio


cekaj bre covece ti si banovan,otkud ti ovde ??
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=37154&whichpage=1

Osim ako gresim??


Soundgarden - Halfway There
http://www.youtube.com/watch?v=LW4Zsd1mhPI
Go to Top of Page

okiboki
Advanced Member



Serbia
10835 Posts

Member since 23/11/2008

Posted - 19/12/2010 : 00:18:00  Show Profile Show Extended Profile  Send okiboki a Private Message
quote:
Originally posted by elfak nish

quote:
Originally posted by darth-vader

ehej, pa tu se nastavlja rasprava iz topica koji je zaključan
sad će se opet dijeliti kojekakve kazne i kaznice :D

da samo napomenem da je moderator u onom topicu kojeg mi je zatvorio napisao:
Iz pravila

10. Zabranjeno je otvaranje već zaključane teme, makar i zbog toga da pitate zbog čega je ista zatvorena. Ukoliko imate primedbe ili pitanja, možete se obratiti nekome od moderatora na email ili private messages.

naravno, na private nije odgovorio


cekaj bre covece ti si banovan,otkud ti ovde ??
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=37154&whichpage=1

Osim ako gresim??

Supermoderator vec radi pos'o!

Ni živih se nisam boja, dok su bili za užasa, a nekmoli mrtvih pasa.
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29610 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 19/12/2010 : 00:20:46  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message
quote:
Originally posted by King Warrior

@supermark, je li u redu ako dam lwoodu 30 dana?




na 30 dana, pa ga slobodno zaboravi
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29610 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 19/12/2010 : 00:23:29  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message
quote:
Originally posted by okiboki

quote:
Originally posted by elfak nish

quote:
Originally posted by darth-vader

ehej, pa tu se nastavlja rasprava iz topica koji je zaključan
sad će se opet dijeliti kojekakve kazne i kaznice :D

da samo napomenem da je moderator u onom topicu kojeg mi je zatvorio napisao:
Iz pravila

10. Zabranjeno je otvaranje već zaključane teme, makar i zbog toga da pitate zbog čega je ista zatvorena. Ukoliko imate primedbe ili pitanja, možete se obratiti nekome od moderatora na email ili private messages.

naravno, na private nije odgovorio


cekaj bre covece ti si banovan,otkud ti ovde ??
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=37154&whichpage=1

Osim ako gresim??

Supermoderator vec radi pos'o!



oko božića me pukne dobro raspoloženje, pa vratim ljude na par sati
Go to Top of Page

elfak nish
Advanced Member



Serbia
5705 Posts

Member since 23/02/2009

Posted - 19/12/2010 : 00:25:56  Show Profile Show Extended Profile  Send elfak nish a Private Message
quote:
Originally posted by supermark

Supermoderator vec radi pos'o!
[/quote]

oko božića me pukne dobro raspoloženje, pa vratim ljude na par sati
[/quote]E lepo se ismejah ovo vece
Prvo Supermark ne vidi da ZWS rade,pa onda Okiboki spominje Supermoderatora , i na kraju iz "mrtvih" se pojavljuje darth-vader

Neprocenjivo


Soundgarden - Halfway There
http://www.youtube.com/watch?v=LW4Zsd1mhPI
Go to Top of Page

okiboki
Advanced Member



Serbia
10835 Posts

Member since 23/11/2008

Posted - 19/12/2010 : 00:33:38  Show Profile Show Extended Profile  Send okiboki a Private Message
quote:
Originally posted by elfak nish

quote:
Originally posted by supermark

Supermoderator vec radi pos'o!



oko božića me pukne dobro raspoloženje, pa vratim ljude na par sati
[/quote]E lepo se ismejah ovo vece
Prvo Supermark ne vidi da ZWS rade,pa onda Okiboki spominje Supermoderatora , i na kraju iz "mrtvih" se pojavljuje darth-vader

Neprocenjivo
[/quote]A provali tek ovo:
Prvo ovo:http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=38111&whichpage=4
Secas se tog topika?
Pa ovo:http://forum.stripovi.com/pop_profile.asp?mode=display&id=6351

Ludilo brate!

Ni živih se nisam boja, dok su bili za užasa, a nekmoli mrtvih pasa.
Go to Top of Page

elfak nish
Advanced Member



Serbia
5705 Posts

Member since 23/02/2009

Posted - 19/12/2010 : 00:39:05  Show Profile Show Extended Profile  Send elfak nish a Private Message
quote:
Originally posted by okiboki


A provali tek ovo:
Prvo ovo:http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=38111&whichpage=4
Secas se tog topika?
Pa ovo:http://forum.stripovi.com/pop_profile.asp?mode=display&id=6351

Ludilo brate!
[/quote]Hahaaaaa
JBT,koji trip
Izvinjavam se zbog spama(sad moram da napisem nesto vezano za temu)

Ontopic:
Zajebane su zene i kafane


Soundgarden - Halfway There
http://www.youtube.com/watch?v=LW4Zsd1mhPI
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 19/12/2010 : 01:59:35  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message
quote:
Originally posted by dcarapo2



Vrjeđa me da me jedan seronja, zlotvor , političar po struci naziva djetom te dnom dna.
Zbog istine.

Činjenica ostaje da si lažov i da izmišljaš i da si u najmanju ruku bahati pican koji ne zna gdje je šupalj.
Jebo tvoju stranku i politiku koju ti vodiš.



Dragi dcarapo, tvoj način ophođenja i komunikacije stvarno nije u redu.
Ovo je vrlo vulgarno što si napisao i zbog toga te moram udaljiti sa foruma.
Nadam se da mi ne zamjeraš i da ćeš uskoro ponovo doći na ovaj forum.
Također, riječ je o tome da si otvorio već zaključanu temu što po pravilima nije dozvoljeno.

@darth - vader
Oprosti što ti nisam odgovorio, niam bio pri kompu, a evo tek sam sad došao kući. Budem ti odgovorio čim prije.




COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.27 seconds. Snitz Forums 2000